Keresés

Részletes keresés

lranett Creative Commons License 2010.01.02 0 0 94
Szia István!

Én ösztöndíjjal megyek ki, nem ismerettség által.Sajnos nem tudok neked segíteni.

Szia:Anett
Előzmény: isihawaii (87)
pirooos Creative Commons License 2009.12.30 0 0 93
elrontottam itt a jo cim:
nemzetietelek@gmail.com
Előzmény: pirooos (90)
Haleff Creative Commons License 2009.12.30 0 0 92
Szia. Münchenben van egy Templom, ahol minden vasárnap van Magyar Mise.
Nem ez a lényeg, de mise után az utcán sok Magyar beszélget.
Belváros Damenstifftstraße, Altheimer Eck sarok. Üdv:-)
Előzmény: badam89 (80)
Haleff Creative Commons License 2009.12.30 0 0 91
Szia. Ha van saját számlád símán át tudsz utalni a német bankba, ha nincs, bemész egy bankba, és megadod azt a számlát, és kifizeted Euróban, vagy ha nincs veszel a banknál. Működik!!! Üdv
Előzmény: Cukibabe (85)
pirooos Creative Commons License 2009.12.30 0 0 90
Keszites alatt van a honlapom,ami recepteket,kaja alapanyagokat....fog tartalmazni tobb nyelven.
Keresek olyan szemelyeket akik tudnak recepteket mas nyelven is.
Pl.holland receptet magyarul,magyart angolul,hollandul,nemetul....
Ismerjuk meg egymas konyhajat.
Jo ha tudod forditani is,de ha nem csak vannak jo receptjeid ami szerinted finom,akkor majd a forditast megoldjuk.
ha valakit erdekel akkor irjon nekem a
nemzetietelek.gmail.com - ra
koszi szepen

Piri
Dodi56 Creative Commons License 2009.12.29 0 0 89
Sziasztok!Szép napot, vagy estét nektek!


Segítségért fordulunk hozzátok, talán tudtok segíteni, akár csak címmel is.

Néptáncoktató, és néptáncos pár (magyar-szlovák) néptánc oktatói állást, vagy magyar étterembe néptáncos állást keres. (műsor, és utána a vendégek megtáncoltatása-táncház).
Ref: - néptáncoktató: http://www.neptancoktato.szm.com
- néptáncos: http://www.ordongosparos.szm.com

Elérhetőségünk: dodi5667@gmail.com, vagy a weblapokon található e-mail címek.

További eredményes munkát, és Boldog Új Évet Kívánunk!

Köszönjük, ha tudtok segíteni.

Üdvözlettel: Angelika, és Dodi
isihawaii Creative Commons License 2009.12.23 0 0 88
Németország is szóba jöhet !!!!!
isihawaii Creative Commons License 2009.12.23 0 0 87

Szia Anett !

Látom februárba mészki én is ugy tervezem csak kellene vmi munka,tudsz vmi????

Elöre is köszi !

email: killeristvan kukac citromail.hu

Előzmény: lranett (78)
isihawaii Creative Commons License 2009.12.23 0 0 86

Sziasztok !

 

lenne egy kérdésem,január közepén szeretnék kimenni Bécs környékére akár picit messzes is dolgozni tudtok valami munkát jöhet bármi csak fizessen.

ha igen irjátok meg milyen is lenne.

Segitségeteket elöre is köszi Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek.

Email: killeristvan@citromail.hu

0670/208-8913

Cukibabe Creative Commons License 2009.12.21 0 0 85
Sziasztok!

Nekem sűrgősen kellene megoldás az alábbiakra:

Vásároltam német ebay-n, de csak a vásárlás után derült ki, hogy az eladónak nincs paypal-ja, csak német bankszámlaszáma.

Viszont arra nem tudok fizetni.

Lenne olyan megbízható személy, akinek van német számlaszáma, és átutalna összeget? (Nem nagy összegről van szó.)

Én magyar bármilyen számlaszámra tudom fizetni azonnal, de sűrgős lenne, mert karácsonykor zárva lesz minden bank, és még idén kellene fizetnem.

Köszi, ha tudtok valami megoldást!!!

badam89 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 84
sziasztok,
a segitsegeteket kell hogy kerjem :(
aupair vagyok egy nemet csaladnal (a ferj magyar a feleseg nemet) novemberben jottem hozzajuk.
a feleseg rakos ezt eddig is tudtam,de ma bejelentettek hogy a feleseg itthol lesz januartol es nem lesz munkahelye szoval 1 fizetesbol kell hogy megeljenek 4en es hogy ram nincsen mar szukseg (mivel mar nem tudnak kifizetni es h a feleseg itthol lesz),es hogy karacsonyra menjek haza.
nem tudtok veletlenul egy csaladot akiknek szukseguk lenne aupairre?vagy valami munkahelyet?az a baj hogy nagyon alap a nemetem de angolul tudok (kozep szint).
leci segitsetek
kawirzbácsi Creative Commons License 2009.12.13 0 0 83

Deutsche Post-ot tudom ajánlani

 

üdv kawirz

Előzmény: frugo (82)
frugo Creative Commons License 2009.12.11 0 0 82
sziasztok,
Berlinből szeretnék Budapestre küldeni 4 darab dobozt/csomagot.
van valami ötletetek, kit kereshetnék ezügyben?
köszi
frugo
badam89 Creative Commons License 2009.12.04 0 0 80

sziasztok,

szivesen felvennem a kapcsolatot barkivel aki erding vagy munchen kozeleben el.

en itt aupairkedek es meg nem ismerek senkit.

szeretek baratkozni , kijarni,kirandulni stb

udv

badam89 Creative Commons License 2009.12.04 0 0 79

szia vivi,

meg mindig nemetorszagban vagy ?

en itt vagyok erdingben mint aupair es arra gondoltam hogy levelezhetnenk.

megadom az email cimem es ha gondolod irjal :batki_adam@yahoo.com

udv

adam

 

Előzmény: Vivi85 (63)
lranett Creative Commons License 2009.11.28 0 0 78
Sziasztok!

Osnabrückben vagy környékén élő magyarokat keresek.
Februártól ott fogok dolgozni ezért jó lenne felvenni ott élő magyarokkal a kapcsolatot.

Köszi.
Anett
szorsika Creative Commons License 2009.11.21 0 0 77
Sziasztok!
En nemreg erkeztem Nemetorszagba,masfel honapja lakok Berlinben.Igazabol nem szamitottam ra,hogy ide sodor a sors,mivel spanyol nyelvteruleten mozgok otthonosan,eddig 4 nyarat dolgoztam Spanyolorszagban.A nemetet nem beszelem sajnos,de mar tanulom,egyenlore csak neten.
Szerencsere van munkam,egy spanyol etteremben dolgozok,de csak heti 2 napot,bar a penz igy is jol jon.Megis jol jonne valamivel tobb.A papirjaimat megcsinaljak,remelem nem utkoznek nagy akadalyokba.
Berlinben elo magyar csaladok gyerekeire szivesen vigyaznek,vagy elkisernem oket a suliba,delutan hazavinnem oket!
Ha valaki tud valamit,kerem irjon!
Egy kicsit magamrol.
22eves lany vagyok,felsofokon beszelek spanyolul(igy a gyerekeket is meg tudnam tanitani),idegenvezetoi vegzettsegem van,bar eddig meg csak a vendeglatoiparban dolgoztam,ami szinten tetszik.Sok mindenre nyitott vagyok,szeretek olvasni,sportolni,utazni,kirandulni.Nem vagyok nagy bulizos,pontos vagyok es megbizhato.Az en csaladomban is vannak gyerekek es nem egyszer vigyaztam mar rajuk.

Az e mail cimem szorsi87@citromail.hu
Ha valakinek felkeltettem az erdeklodeset,irjon!
Elore is koszonom!
Orsi
csúnyanéni Creative Commons License 2009.11.21 0 0 76
ja bocsika de a nénit valamilyen Kornéliának hívják.
Előzmény: csúnyanéni (75)
csúnyanéni Creative Commons License 2009.11.21 0 0 75

Kedves fórumozók!

 

Én a rokonomat keresem Németországban. Anyukámék esküvőjén voltak 1994-szeptember-3-án. A polgári és a templomi esküvő Pusztavacson volt. A lakodalom Lajosmizsén a Gerébi-Kúriában. A néni jó tudomásom szerint második házasságában élt egy német férfival akinek Alfred Teufelle volt a neve. Azt sajna nem tudom hogy eggyütt vannak e-még. A pár Valamilyen KEMPTEN nevű városban élt. De azt sem tudom hogy ott van e még. A rokonaimat fontos lenne megtalálni. Aki ismeri őket értesítsen a Juhasz.Georgina@gmail.com os e-mail címen. Megköszönném.

kawirzbácsi Creative Commons License 2009.11.19 0 0 74

Nem, én Berlintől  nyugat felé70 km-re a "Brandenburg" tartomány szélén lakom.

 

üdv kawirz

Előzmény: tamikati (73)
tamikati Creative Commons License 2009.11.18 0 0 73
Haloo,szia ! köszönöm a segitséget,sajnos nincs köztük Dezsö nevü a felesége nevét ne tudom te most Münchenben vagy ?
Connecting Rod Creative Commons License 2009.11.17 0 0 72
Elég volt a csavargásból meg a hülyeségből ,maradok itthon !
Előzmény: Bettybaby83 (66)
Connecting Rod Creative Commons License 2009.11.17 0 0 71
Utoljára egy abaújszántói céggel voltam kint ,8 napot dolgoztam azután hazajöttem. 11 -en laktunk egy olyan lakásban ahol egyben volt a wc a fürdőszobával és még ezért is elkértek havi 50 eurót a mocskok,ezenkívül a konyhában dohányoztak jó ki sodrós bagókkal ,fincsi volt.
Előzmény: Manka86 (65)
kawirzbácsi Creative Commons License 2009.11.15 0 0 70
Előzmény: tamikati (69)
tamikati Creative Commons License 2009.11.12 0 0 69
Sziasztok ! Münchenben élö magyarok figyelem !!
Keresek egy 58 éves férfit,aki osztälytärsam volt Budapesten neve KIRSCHNER Dezsö,a 70es években költözött Münchenbe,de élt Auszträliäban is,esetleg megnézné valaki a telefonkönyvben ??
osztälytaläkozot szervezek ! köszi a segitséget. üdv Kata
2rorudi Creative Commons License 2009.11.10 0 0 68
Sziasztok,
Nezzetek korul ezen az oldalon hatha talaltok valami erdekeset:
http://www.iranynemetorszag.com
kisalika Creative Commons License 2009.11.01 0 0 67

Sziasztok!

Awi hegesztő vagyok,több éves külföldi (Norvágia,Olaszország,Németország) illetve belföldi tapasztalattal rendelkezem.Uh és röntgen nem okoz gonodt.Sajnos a német nyelvet nem nagyon beszélem,mert a külföldi munkáim során magyar cégtől voltam kint.

Saját autóval rendelkezem.

Kérem aki tud segitsen!!!!

Előre is köszönöm.sebokisalika@citromail.hu

Bettybaby83 Creative Commons License 2009.10.28 0 0 66
Szia B@ndi!
Köszönöm a segítséget,de sajnos még sem megyek ki hozzá sokba lenne,így hogy nem lenne kint munkám és ha netán akadna is kitudja mikor.Mert én ezt a munkát nem bírnám!Pedig jó lett volna,mert így nagyon nehéz!Akkor ti jól jártatok,mert amelyik cégtől kiment a párom még tőlük vonnak fejenként le 60 eurót a fizuból.
Hát biztos nagyon rossz lehetett ilyen helyen lakni!
Szegeden laksz a páromnak lakik ott rokona.Készültünk a nyáron őket meglátogatni,de közbe jött ez a munka.Igaz úgy volt,hogy 2 hét múlva kell menni erre 5 nap alatt kint is volt már.Nagyon rossz volt,hogy ilyen hirtelen ment ki!
És ugyan ott fog a párod is dolgozni,ha sikerül?És mikor mész vissza?
Üdv?Betty
Előzmény: Connecting Rod (64)
Manka86 Creative Commons License 2009.10.13 0 0 65
Szia B@ndi!

Olvastam, amit Bettynek írtál. Szeretném megkérdezni hogy melyik cégen keresztül mész ki és mit fogsz dolgozni? Érdekelne minket minden lehetöség. Kérlek írd meg.
Üdv: Manka
Előzmény: Connecting Rod (64)
Connecting Rod Creative Commons License 2009.10.09 0 0 64
Szia!
Én is ott dolgoztam csak nem annál a cégnél ahol a párod, de most újra visszamegyek egy másik céghez. Ha lakást kerestek a helyi német ingyenes újság hásó oldalain van jópár hirdetés és nem is sokért adják, persze az én cégem a külön szállásra menőknek adott havi 150 eurót fejenként ,nemtudom ez másutt hogy van. Ha nem jár le a cégünk szerződése a kauflanddal akkor már mi is saját lakásban laknánk ott. Valahol Ewing környékén mert onnan gyalog is közel van a raktár. Másfél hónapot laktam möckmülh mellett egy szutykos faluban(légy,trágyaszag) ahol bolt sem volt, öröm lesz visszamenni a nagyvárosba, mivel itthon is városlakó vagyok(szeged).Én is szeretném a páromat kivinni de még egyenlőre nem lehet.

Üdv: B@ndy
Előzmény: Bettybaby83 (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!