Keresés

Részletes keresés

kicsi Emma Creative Commons License 2002.11.01 0 0 481
ezt a tehenet csak azért tettem fel, mert nagyon tetszik
egyébként nekem a csokik tetszenek a legjobban

Ördögpirula Creative Commons License 2002.11.01 0 0 480
Az én kuttyom is fekete,sőt a férje is az volt,én nagyon vártam csoki kölköt,de 5 feketét szült.Imádom a feketét is ,de ez a vonzódás a csokihoz már örökké +lesz.(az ehető és a kutyaszín iránt egyformán!)
:))))
ÖP
Előzmény: bagifruzsi (478)
kicsi Emma Creative Commons License 2002.11.01 0 0 479

bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.01 0 0 478
Édi! de én akkor is a feketékre bukom. :-)
Előzmény: Ördögpirula (477)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.11.01 0 0 477
Íme,ÖP kedvence labbancsszíne:



ÖP
bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.01 0 0 476
Anyuci nagyon teccik!!! :-)
Előzmény: kicsi Emma (475)
kicsi Emma Creative Commons License 2002.11.01 0 0 475
EZT BIZONY ELSZÚRTAM!
:)))

inkább IDE katt

kicsi Emma Creative Commons License 2002.11.01 0 0 474
kicsi Emma testvérkéi szerető gazdit keresnek

részletekért katt < A HREF="http://www.labrador.hu/aprolab.htm"> ide

kicsi Emma Creative Commons License 2002.11.01 0 0 473
ez a google-s képkeresés jó ötlet volt, rengeteg ari labi van a neten :))
bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.01 0 0 472
Ja, most már látom a párna csücskét. :-)
Előzmény: Ördögpirula (471)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.11.01 0 0 471
jemima 4éves labbancs lány.
Ha jobban +nézed,nem a lába furi,hanem a párna lóg a lába elé.....
A 97.10.25-i győztes állat,a petoftheday-on.
ÖP
Előzmény: bagifruzsi (470)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.01 0 0 470
Ki ő?
Nagyon édi ahogy alszik.
A mellső lábai hogy állnak? Csak nekem tünik furcsának?
Fruzsi
Előzmény: Ördögpirula (469)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.11.01 0 0 469
97.10.25.

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.10.31 0 0 468
Írjál be 1 keresőbe labrador retriever-t és keress.....a google pl csak képet is tud keresni....

ÖP

Előzmény: kicsi Emma (466)
Surányi István Creative Commons License 2002.10.31 0 0 467
Amikor 4 évvel ezelőtt magunkhoz vettük a Herkit, úgy gondoltuk, hogy ez egy "életre" szól majd.
Az akkor 5 éves fiam nagyon félt a kutyáktól, ezért vállaltunk egy kutyust. Vettünk egy kutyakalauzt, az ott leírtak alapján választottuk ki a labradort. Gyermekszerető, stb, stb, de ezeket ti is tudjátok. Tavasztól őszig hétvégeken a telkünkön voltunk, sokat voltunk vele a szabadban. Mára ez már megváltozott. Szegény sokat van a lakásban. Féléves a kisebbik fiam, most kezd el kúszni(aztán meg mászni), és bizony kutyaszőrős a szőnyeg, a padló. Ez csak az egyik probléma. A másik, hogy többet dolgozok, levelezőn végzem a Kandót. Bizony van olyan nap, hogy hazaszaladok délután, megyek vele egy háztömböt, és megyek visszadolgozni. Hétvégén meg a maszek munkák. Szerintem sok családban van ez így, tehát nem újdonság nektek.
Sajnáljuk szegény kutyust, ezért keresünk neki kertes házban lakó új gazdit.
Ennyi a mi történetünk.
Előzmény: bagifruzsi (454)
kicsi Emma Creative Commons License 2002.10.31 0 0 466
Lord Iffy oldalán kívül lehet még valahol a neten labi képekben gyönyörködni?
gtokaji Creative Commons License 2002.10.31 0 0 465
"Csak nekem erre nincs időm. Akkor már inkább tovább sétálok vele. Mindenki úgy csinálja, ahogy megszokta. "

na pontosan erre gondoltam en is.

Fido, a tap ugyeben en is ezt mondtam, hogy vita van rola, ami raadasul szerintem pontosan abbol fakad, hogy ki hogyan szokta meg. Nehez tudomanyos alapon vitatkozni azon, hogy egy elettanilag nyilvanvaloan megfelelo keverek (azt remelem senki nem gondolja, hogy az osszetetelt a gyartok az ujjukbol szopjak) vajon jo-e, vagy sem :)

A mennyiseg kerdeset nem kevernem azert ebbe bele.

Előzmény: kicsi Emma (464)
kicsi Emma Creative Commons License 2002.10.31 0 0 464
Anyukámnak van egy örökbefogadott macskája, ő henteskoszton él, azaz nyesedéket, gégét, májat, halat, stb. eszik. De csak azért, mert nem hajlandó a gyári kajának még a közelébe sem menni. Amikor még otthon laktam, volt, hogy nekem kellett felvágni a gégét, meg ilyeneket. Bleee! Nagyon gusztustalan volt. Persze a Balázs biztos felvágná, mert ő nem undorodik, dehát csak kényelmesebb, ha már kölyökkorától megszokja a gyárit, ami részünkről nyilván nem igényel annyi törődést, de azért ez még nem jelenti azt, hogy lusták vagyunk főzni neki, mert nem érdemli meg, vagy mert nem szeretjük eléggé. De minek bonyolítsuk az életünket, szerintem épp elég, ha gondosan kiválasztom neki a gyáriból a legjobbat, és megveszem, kerül, amibe kerül.
Félre ne értsetek, nincs semmi bajom azzal, aki főz a kutyunak! Csak nekem erre nincs időm. Akkor már inkább tovább sétálok vele. Mindenki úgy csinálja, ahogy megszokta.

Üdv: Miss Take-it-easy (James)

Fido Dido Creative Commons License 2002.10.31 0 0 463
A kutyatáp is rengeteg vitát vált ki a hozzáértők és hozzá nem értők tömegeiből. Sajnos a hozzáértők között lehetnek a legkevésbbé objektív megítélésen alapuló vélemények. Mindenki a sajátját dícséri.
Egy tenyésztő ismerős mondta, hogy teljesen fölösleges a termet szerinti szelektálás, mivel azt a mennyiséggel kell szabályozni. Inkább a kor, ami döntő az összetevőkben.

A magánvéleményem: nem szeretem a "sznob" (méregdrága) tápokat. Egy "csodatáp" forgalmazó próbált meggyőzni, hogy milyen jó az ő terméke, mert igaz, hogy drága, de nagyon kis mennyiség kell belőle. Mondtam neki, hogy egy kutyának magyarázhatom, hogy abban a három falatban benne van a szükséges tápérték, ha üres a gyomra. Az etetés arra (is) van, hogy az éhséget enyhítse. Erre nem tudott mit mondani.:-)

Fido

bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.31 0 0 462
Hú, ez már súlyos!!! :-)))
Előzmény: kicsi Emma (450)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.31 0 0 461
OK. :-)
Előzmény: gtokaji (459)
LAVYKO Creative Commons License 2002.10.31 0 0 460
:-DDDD
Előzmény: kicsi Emma (450)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.31 0 0 459
ezeket nem vitatom, es az E betuket nem ismerem (csak a spanyol autok hatuljan ;))

Ervek vannak, pro es kontra, ujsagokban, konyvekben, es egyes emberek kozott, akar ket, egyutt dolgozo allatorvos kozott is.

Mindazonaltal az egesz visszavezetheto odaig, hogy miben bizol meg jobban: hogy Te magad ossze tudod allitani a megfelelo dolgokat, vagy abban, hogy tucatnyi, vagy megtobb hozzaerto evek kemeny munkajaval esetleg jobban tudja, mi a jo a kutyaknak.

en megmondom oszinten, nem vagyok taplalkozastudomanyban jo, plane nem a kutyakeban, ergo rabizom ezt (is) azokra, akik ehhez ertenek.
Ami persze nem jelenti azt, hogy ez lenne az egyeduli udvozito modszer, mint a Te peldad is mutatja. Ugyhogy vitatkozzanak ezen azok, akiknek kell, mi meg csinaljuk ugy, ahogy jolesik :)

Előzmény: bagifruzsi (458)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.31 0 0 458
Az otthon elkészitett kaját is ugyanolyan egészségessé és kiegyensúlyozottá lehet tenni. Bár tény és való, hogy sokkal egyszerübb elélökni a gyári kaját. Azét ne feledkezz meg a nagy E betüs komponensekről, aminek legtöbbjéről foglalmam sincs (lehet, hogy Neked se), hogy mi a csuda.
A házi kaja kontra tápról volt egy cikk nemrég (hónapot nem tudok, de ha gondolod, utánanézek) a KutyaSzövetségben. A Pennyről szóló irásban.
És még egy gondolat: az enyémek a főtt húst bármivel keverve jobban szeretik, mint bármelyik gyári kaját (száraztáp, konzerv) és álanóan bajban vagyok, ha táborozni megyek velük. Feleannyit sem esznek, mint otthon (mert ugye a tábrban nem főzőcskézek).
Fruzsi
Előzmény: gtokaji (455)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.31 0 0 457
jaj...
Előzmény: Lord Iffy (456)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.10.31 0 0 456
Nalunk otthon nem divat a fozes
mindent nyersen esztek? :O))
Előzmény: gtokaji (455)
gtokaji Creative Commons License 2002.10.31 0 0 455
uhum. anyukamek KEVEREK :))) kutyaja is hasonlon el sok-sok eve. Eros, izmos, egeszseges, vidam. Ettol fuggetlenul gondolom az nem vita targya, hogy a "gyari" kajaban valoszinuleg jobban el van osztva, es biztosabban megtalalhato valamennyi szukseges asvanyi anyag es vitamin. Nalunk otthon nem divat a fozes, eletmodunk meglehetosen XXI-ik szazadi, ergo biztosra akarunk menni, es ez esetunkben a gyari kaja.
Előzmény: bagifruzsi (453)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.31 0 0 454
Hogy mi történt, az engem is érdekelne.
Addig is feletettem az elérhetőségeddel (e-mail) egy pár oldalra. Ha adsz egy telszámot, azzal is kiegészitem őket.
Fruzsi
Előzmény: Surányi István (445)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.10.31 0 0 453
Az én kutyáim amióta az eszemet tudom, azóta nyesin, kenyéren, Grétin, házikoszton, kevéske kutyakajával kiegészitve élnek. És eddig sehonnan nem jött rájuk panasz. A labradorom csodálatos volt: csupa izom, rettentő mély mellkas, erős, kigyúrt, de mégsem kövér vagy elhizott, fényes szőrü, csillogó szemü. Kell ennél több?
A mostani összes kutyám is hasonlóan néz ki, bár lusta dögök, ezért az izom aránya talán picit kevesebb //, ill. mindenről első gondolatom a labim (ezért emlegetem állandóan)//.
(ja és hozzá kell tenni, hogy a labi elég kemény igénybevételnek volt kitéve: volt hogy 2 órát futott, 1 órát úszott egyhuzamban.)
Fruzsi
Előzmény: gtokaji (451)
sarah25 Creative Commons License 2002.10.31 0 0 452
Sziasztok!

Abból az alomból amelyikből vettem a gyönyörű labi kiskutyusunkat,"maradt" még 3 gyönyörű szuka és egy gyönyörű kan. Ha valakit érdekel az jelentkezzen! Szeretném ha az én kis drágám minden kistestvére jó helyre kerülne.

Köszi

sarah

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!