Keresés

Részletes keresés

R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.07 0 0 17
Kedves Wágner Úr! Azért arra kiváncsi lennék, hogy mi alapján lett szelektálva, hogy kapásból ki tud bemenni a Régió Klubba? Mert ugye van, aki be tud oda menni? [Jelzem: nem rólam van szó, mert nekem aztán eszem ágában sincs összezárva lenni akárkivel] Most akkor van vagy időd, energiád stb. erre, vagy nincs. Ha van, akkor legyen mindenkire, ha nincs, akkor _senkire_ se legyen! Talán így lenne korrekt nem?
Előzmény: Wágner úr (15)
mamicska Creative Commons License 2004.07.07 0 0 16
Wágner úr!

Nálam a "Wágner ÚR" felkiáltás olyan,mint a "te jó Isten!"...értelek,púp a hátadon az egész,nem csodálom.

Nem szaporítom a munkádat,van bőven!Szépen,türelmesen várok.
/ritkán vagyok ilyen türelmes!/

Egészség már valahol elveszett...
Előzmény: Wágner úr (15)
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.07 0 0 15

Nekem te most hiába kibajálsz, egyszerűen nincs időm és energiám most Bajával foglalkoznom, sőt, kedvem sincs hozzá belemenni a taposómalomba. Annyi dolgom van ennek a zegész izének az átállításával meg a többé-kevésbé rendberakásával (nem fórumokkal, hanem egész fórumcsoportokkal kell foglalkoznom), ráadásul a technikai beüzemelés, egyáltalán a használhatóság ezernyi gondjával kell most törődnöm, hogy abszolúte képtelen vagyok akármennyi időt is szánni ennek a régi gondnak a megoldására.

 

Vannak régiómodik, vannak bajamodik és bajaklubmodik, a csoportok újjászerveződnek, bővülnek, méghozzá jelentősen, így aztán egyelőre ők tudnak akármit is bajlódni ezekkel a gondokkal.

 

 

Használjátok azt, ami itt van - nyílt és nickes Bajai Régió fórum, elvégre emiatt ment évek óta a nagy hirig. Tessék, nyitva van, nem kell saját név, jöhet az ezernyi valós és nem valós nicknév, férjetek már meg egymással valahogy.

 

Nyugi, egyszer majd a többire is sort kerítek, de most képtelen vagyok, és nemcsak a Sör túlfogyasztása vagy hiánya miatt.

 

Egészség!

Előzmény: mamicska (11)
mamicska Creative Commons License 2004.07.06 0 0 14
Huhh!Most nagyon megvígasztaltál.valóban egy topik a Nagyúr kérésére törölve lett.

Egyszerűen nem tudok attól a gondolattól szabadulni,hogyha egy ember ész nélkül engedelmeskedik egy nála jelentéktelenebb másiknak,akkor az azért van,mert valamiért zsarolható helyzetbe került.Aki ezzel viszaél és szorongatja,azt a törvény is bünteti.
Egyszer még előjön a hátulütője a dolgoknak!

Puszi!
Előzmény: R.E.L.PREWITT (13)
R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.06 0 0 13
Drága Mamicska! Kicsit korábban egy másik topicban ugyanezt kértem, de azt a topicot nem találom. Azt írtam benne, hogy ha zárt, ha ennyire zárt valami, akkor azt ne lehessen olvasni, azt dugják el úgy ahogy van, mert az kirekesztő egy nyilvános fórumon, hogy ne lehessen valakinek beírnia oda. Ne reagálhasson egy esetleg őt is érintő, vagy őt személyesen érintő beírásra. Ráadásul nincsen közzétéve, hogy hogyan és mi módon lehet valaki tagja annak a zárt fórumnak. Nincs közzétéve, hogy ki bírálja el a tagságot. Világos és érthető szabályok kellennének, amiket részrehajlás nélkül hajtanának végre és jól látható helyen közzátennének. Ami az emailes levelezést illeti az ún. illetékesekkel, arról csak annyit: az már réges régen szűrve van, hogy kinek a levelét olvassák el, és tesznek is az abban foglaltakért valamit. A csodákban már nem hiszek.
mamicska Creative Commons License 2004.07.06 0 0 12
Kibővíteném a témát!

A Régió Klubban meg volt adva egy topik,ahol be lehetett jelenteni a belépési igényt.Az ripsz-ropsz meg lett szüntetve,mindenféle idétlen kifogásokkal egy olyan ember részéről,akinek erről nincs joga dönteni.
Kérdésem:a megadott e-meil címre írott levelek kinek a kezébe futnak be ,aki ezeket állítólag továbbítja?Meg is szűri előtte?
Másik kérdésem:ha az én címem nem publikus/mert választhatom ezt is/,akkor ki akarja lenyúlni ilyen módon a címeket?

Kedveseim ha ezt komoly ember,mondjuk egy ügyvéd látná,hogy itt a jogokat mennyire sikerült csorbítani...háááááááát,nem kis bünti nézne ki!
Előzmény: mamicska (11)
mamicska Creative Commons License 2004.07.06 0 0 11
Te itt vagy?
szia.
Nevetséges az egész,egy darabig!
lehet,hogy soha nem írnék oda,de ha olvasni lehet "őket",engedtessék meg,hogy hozzá is szólhassak,ha kedvem van.
Tudod milyen ez?Mintha az ablakon keresztül nézhetném,hogy a párom félrekefél,de nem mehetek be,hogy jól fenékberúgjam...szegényt.Nem biztos,hogy bemennék elrontani az örömét,de a lehetőséget meg kell adni!
WÁGNER!Hallod?
Előzmény: Törölt nick (9)
mamicska Creative Commons License 2004.07.06 0 0 10
Jaaaa!Te vagy itt a FÖKEFE?Seprűnyélre magyar!!!!
Akkor rossz helyre írtam,itt nem lesz a kérésem befolyásolásmentesen elintézve.Sajnálom.
Előzmény: Mijo (4)
mamicska Creative Commons License 2004.07.06 0 0 8
Veszek előbb egy naaaaagy levegőt!!!

Kedveseim!

Amíg finom vagyok és nőies,addig szépen kérem,hogy magánszeparékat ne nyissatok.A Bajai Régióba elejétől fogva be vagyok jelentkezve,"teljes névvel",ahogy a Nagyúr megkívánta.
Most a Klubhoz nincs jogosultságom?Édeseim,akkor zárjátok el a nyilvánosság elől,ha nem akartok nektek nem tetsző véleményeket hallani!!!Akkor olvasni se lehessen,suttogjatok egymás fülébe!Az lenne a Nagyúrnak büntetés a javából!50 évre titkosítani a "műveit",aztán a következő nemzedék halákra röhögné magát rajta!

Na,egy szónak is stb.:kérem a kulcsot!/ nem a WC kulcsot/A Bajai Régió Klub kulcsát,mert ok nélkül lettem kirekesztve./na jó,nem azét nyalom,akiét a Nagyúr szeretné.../

Ismétlem,ok nélkül,hiszen eleget tettem a kötelezettségeimnek.Egy napot adok.
Előzmény: Gépház (-)
R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.05 0 0 6
T. Régiómoderátor! Ez egy kicsit nonszensz nem gondolod? "Szolgálati közlemények - Reg A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal." Miért kell jogosultság ahhoz, hogy az ott lévő közleményeket el tudjam olvasni?
R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.05 0 0 5
Bár ennek a címe: "Megkérdeztük a régiómoderátort", azért az előző hozzászóláson felbuzdulva megkérdezném, hogy az alábbi helyen a 714-es hozzászólás vajon maradhat? http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9012013
Mijo Creative Commons License 2004.07.05 0 0 4

 

Kérem, az offolásokkal pillanatok alatt szétvert Bajai Régió Klub című topik kitakarítását!

 

Mijo

 

 

R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.03 0 0 3
Mikor még csak ún. "új fórum" volt, kérdeztem a moderátortól, de nem válaszolt rá senki, ezért ismét megkérdezem: Ahhoz, hogy egy régiónak vagy bármely témának egy zárt klubja jöjjön létre mi a feltétele? Valamint, hogy kik, és hányan jelezték és kinek igényüket arra, hogy a bajainak legyen egy ilyen. A választ előre is köszönöm! Mamicska: a kérdéseid jók és jogosak!:)
Előzmény: mamicska (2)
mamicska Creative Commons License 2004.07.03 0 0 2
Hogyan lehet Kedveseim jogosultságot szerezni?Meg kell vívni a Hétfejű Sárkánnyal,vagy különböző próbákat kell kiállni?
Nem találom azt a gombot,amivel az ilyen titokszobákba be lehet jutni.Régen ezeket szeparéknak hívták és "illetlen" dolgokat műveltek benne hölgyek ,urak!Na-na!!!

Ja és aki bent van az addig ne jöhessen ki,amíg a bejutási feltételeket nem közlik!:-)))
Pussz.m.
R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.03 0 0 1
Kicsit furcsának tartom, hogy jogosultságok kellenek ahhoz, hogy egy moderációs topicot (Moderáció- Reg) olvashassa az ember. Netán be is írhasson. Mindez számomra pl. azért is felettéb furcsa, mert ahova írni szoktam , a Bajaiak név és cím nélkül bekerült a Bajai Régióba. Nem lehetne ezen változtatni?
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.07.02 0 0 0
n0sza!
Előzmény: Gépház (-)
Gépház Creative Commons License 2004.07.02 0 0 topiknyitó
Megkérdeztük a régiómoderátort

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!