Keresés

Részletes keresés

kicsi Emma Creative Commons License 2002.11.08 0 0 558
Alkudni mi sem akarunk. Az első tenyésztő 100ezret kért a kiskutyáért, ami szerintem irreális, abból az árból nem alkudni kell, hanem nem kell vele szóbaállni.
Tájékozódás céljából felhívtam még szeptemberben vmi szervező muksót a retriever egyesületből, az azt mondta, hogy a nagyon minőségi kutyusok kerülnek 70 ezerbe, így ha többet kérnek a tiedért, akkor alkudj keményen!

Balázs

LAVYKO Creative Commons License 2002.11.08 0 0 557
Sarah: "Vagy én vagyok nagyon elvakult állat imádó?"
Télleg elvakult állatok vagyunk mind, inkább kutyázunk, mint netezünk :-D
---------

Fruzsi, Tokaji: ti jöttök-e vasárnap? Szusszék +Zulu? süti? :O)))

sarah25 Creative Commons License 2002.11.08 0 0 556
Hát ez így van Bagifruzsi!A képek természetesen tonnaszámra fognak készülni és persze megosztom majd veletek is.
Természetesen most csak a reális áru kiskutyusokról beszéltem. Egyébként pedig ha valaki fel tud vállalni egy nagy testű kutyust -mert már csak az etetése sem kevés pénz- akkkor valószínűleg kibírja már azt a kb. 5000 Ft-ot is.
15 évi boldogság- amit a kiskutyussal tölthetünk- 5000 Ft-on múlik? Azért ez elképesztő, és sajnos szomorú is.
Előzmény: bagifruzsi (555)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.08 0 0 555
Ezt én is akartam írni, de a meló és suliidőben úgyse lehetek velük. Akkor már inkább netelek. :-)
Előzmény: Fido Dido (553)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.08 0 0 554
Szia!

Ez változó, hogy melyik mennyire látogatott.
Amiket én figyelek:
Erdélyi kopóhoz már hónapok óta senki sem írt, a magyar vizsla is leállt most egy kicsit.
A tacskóhoz szintén nem ír az az egy ember, aiivel eddig társalogtam és a schnauzeres témám sincs még felkapva.
Most épp virágzik a belga, de volt, hogy ott is hetekig mindenki hallgatott. :-)

Nem tudom, asszem én sem alkudnék kutyaárból. Egy kutyának megvan az ára, amit viszont a tenyésztő szab meg a kutya "minősége" és esetleg a jövendő gazda kiléte által.
Szerintem azt el kell fogadni (amennyiben reális, merthát van olyan is, hogy nem).

Sok sikert a kiskutyákhoz!
Aztán majd csinálj sok-sok képet és tedd őket közre! :-)

Szia
Fruzsi

Előzmény: sarah25 (552)
Fido Dido Creative Commons License 2002.11.08 0 0 553
Szia Sarah!

Valószínűleg a többi topic gazdái a kedvencüktől elrabolt időben netezik. Mi azt is inkább a kutyussal töltjük.;-)

Fido

Előzmény: sarah25 (552)
sarah25 Creative Commons License 2002.11.08 0 0 552
Sziasztok!

Hova tűnt innen mindenki? A többi fórum -minden másfajta kutyáknál - sokkal látogatottabb. Ilyen kevesen szeretnénk őket? Én szombaton -azaz holnap- megyek a kiskutyusért. Már alig várom, nagyon szeretném már látni és kényeztetni. Nem is tudom, hogy nézhet ki, a képeken láttam utóljára amikor 4 hetes volt. Most 8. Ezért gondolom jelentősen megváltozott már. Ja tényleg és mi a véleményetek arról, hogy az emberek 99%-a alkudik a kutya árából. Én nem tudnék. Mert ha ő kell nekem akkor ő kell és nem fogok kb. 5000 Ft-on rágódni.Az etetése többe kerül. Ráadásul társnak választom, akkor meg mit számít ez az 5000 Ft. Vagy én vagyok nagyon elvakult állat imádó?

Sarah

Előzmény: Lord Iffy (550)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.08 0 0 551
Tegnap egyesek nagyon hülyék voltak. :-)

Balga felugrott az ölembe és a Zsepi addig ügyeskedett, míg véletlen a hasa alá került. Amikor Másik lemászott, fel volt akadva a Zsepi hátára (hátsó lába nem is érte a földet). És erre nem valamit tegyünk, mert ez így káoszhelyzet... nem, elkezdtek így játszani. Ugyanúgy harapdálták egymás pofáját, meg forogtak fel-alá, csak éppen a balga a Zsepi hátán lógva.
Mi meg persze nem nyúltunk bele, mert a nevetéstől nem is láttunk. :-))))

Fruzsi

Lord Iffy Creative Commons License 2002.11.07 0 0 550
az elmúlt napok időjárási eseményeit felidézve, szerintem készüljünk méretes szép nagy sárra. :O))
ennek legjobban rendszámevő-marci fog örülni.:O))
LAVYKO Creative Commons License 2002.11.06 0 0 549
Én csak szélvihar esetén vagyok hajlandó :-E
Ahhoz vagyunxokva ;-D
Előzmény: Lord Iffy (548)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.11.06 0 0 548
na akkor vasárnap 10-kor talákszunk. jó?
a "szokott" helyen.:O))
LAVYKO Creative Commons License 2002.11.06 0 0 547
BAH :-(((
Előzmény: Fido Dido (546)
Fido Dido Creative Commons License 2002.11.06 0 0 546
Lehet, hogy elég lenne lemosatnom az autót?;-)
Sajnos nem tudom lemondani a munkát.

Fido

Előzmény: LAVYKO (544)
LAVYKO Creative Commons License 2002.11.06 0 0 545
FIDO: nem beszélve a FÉNYKÉPEKRŐL, amelyeket mindannyian szeretnénk látni!!!!!
LAVYKO Creative Commons License 2002.11.06 0 0 544
Vagy pocsojakullancs :O)))

Fido, ne cseréld már ki azt a kis szépségess autódat, ne dolgozzál mán ezér vasárnap! Gyertek inkább kirándulni! Ki fogja megenni a tofukőrözöttes szenyót, ha Bello nem jön? Nem tehetitek ezt vele ;O)))

Köszke, ReRoncs, Dinonak már készítem is az anyagot :o)

Előzmény: Fido Dido (543)
Fido Dido Creative Commons License 2002.11.05 0 0 543
Szia ReRoncs!

Marciban vizikullancs volt?;-)

Fido

Előzmény: ReRoncs (541)
femaledoggy Creative Commons License 2002.11.05 0 0 542
sziasztok!
Nagyon édes az a pici lentebb a képen.
Bevallom, hogy én régebben semlegesen álltam mind a labrador és golden retrieverekhez.
Aztán voltam egy ismerősömnél, akik labradorokat képeznek ki vakvezetőnek, munkakutyának. Na ott fennakadt a szemem. Volt egy leírhatatlanul gyönyörű, igazi életerős, tiszta izom és erő labrador kan. Hát olyan kutyát még nem láttam életemben soha. A kiállításokon nyerő kanok hozzá képest satynyák voltak. egyszerűen nem bírtam levenni a szemem róla, gyönyörű krémszíne volt a bundájának. igazából nem tudom a labiknál ezt szakszerűen hogy hívják, de gondolom tudjátok melyikre gondolok. Sajnos azóta sem láttam hozzá foghatót, talán majd az utódai bizonyítanak még mellette. Azt hiszem az USA-ból importálták.
ReRoncs Creative Commons License 2002.11.05 0 0 541

Hali!

A kirándulásra valószínűleg jövünk (még kell hozzá egy kis átszervezés...), viszont egy tanács:

Mindenki, aki jön 1 nappal előtte kullancsriasztózza be a dögöt, mert a Marciban kettő is volt a kirándulás után!!!

ReRoncs

sarah25 Creative Commons License 2002.11.05 0 0 540
Hello Iffy!

Köszi, hogy feltetted a képet. Nagyon büszke vagyok a kis drágámra. Már csak 4 nap és a kezemben tarthatom. Azt hiszem jól el lesz "kényeztetve".Majd mesélek mit rágott szét, vagy inkább azt,hogy mi maradt épen, mert lehet, hogy az lesz a kevesebb.
Remélem jövőre mi is mehetünk veletek kirándulni!?

Sarah

Előzmény: Lord Iffy (537)
gtokaji Creative Commons License 2002.11.05 0 0 539
telszam elment.
Előzmény: Lord Iffy (537)
Fido Dido Creative Commons License 2002.11.05 0 0 538
Czukki pofa!:-)

Fido

Előzmény: Lord Iffy (537)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.11.05 0 0 537
nesztek itt van sarah25 jövendőbeli kis sárga dögje.:O))
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

a többi képét megnézhetitek a labbancs képtárban. az ucccsó négy baby korosztályban a sarah-é. mármint hogy egy kutya, csak négy kép.:O)

gtokaji, küldj már lécci egy telszámot emilben, hogy tálalhassam a részleteket.

bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.05 0 0 536
Mikor van az esküvő?
Majd megoldjuk. :-)
De csak ha mi is (és persze a kutyák is) meghívást kapnak. :-)
Előzmény: kicsi Emma (531)
gtokaji Creative Commons License 2002.11.04 0 0 535
ez a kiscsako vert engem agyon a multkor is.
Előzmény: Fido Dido (534)
Fido Dido Creative Commons License 2002.11.04 0 0 534
Na:
Fido Dido Creative Commons License 2002.11.04 0 0 533
Sziasztok!

Elnézést, de nagyon sok a munka! Hogy áll a bunyó?
Sajnos én nem tudok beszállni, de az öcsém beáll helyettem:

:-)

Fido

bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.04 0 0 532
oKT.23-ÁN KÉSŐ ESTE A mARGITSZIGETEN ELVESZETT EGY SÁRGA SZINŰ LABRADOR RETRIVER EGYÉVES SZUKA.
Ha tud róla valaki értesítse:

3114-913
06-20-9-737-807
06-20-538-5683

Én is ugí kaptam ezt a keresést. Nagyon szomrú a gazdi. A becsületes megtaláló jutalomban részesül.

kicsi Emma Creative Commons License 2002.11.04 0 0 531
arra mi is beneveznénk
:)
(persze csak ha nem az esküvőnk idejére szervezitek)
bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.04 0 0 530
Nem kell, de most nagyon el vagyok havazva. :-(

Én még mindig tartom Nyergest. Erdő, mező és viz is van. És legalább olyan messze van nekem Bp, mint nektek Nyerges... :-)
Akár egy később időpont is lehet. Esetleg nyáron sátortábor. :-)
na???
Fruzsi

Előzmény: Lord Iffy (526)
Fido Dido Creative Commons License 2002.11.04 0 0 529
Vasárnap meló van. Így kocsicsere elött pláne jól jön!:-)

Fido

Előzmény: Lord Iffy (526)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!