Keresés

Részletes keresés

Ronieee Creative Commons License 2009.04.10 0 0 2122
szalicilsav...
hát most a verummaltol pl nem hinném hogy rákos leszek, arra van kitalálva hogy kenjük...az a feltétel van ráírva hogy ne alkalmazzuk egy időben, 10négyzetcentinél nagyobb területen.
nekem semmi bajom nem lett tőle, vígan álldogál továbbra is, és semmi nyoma nem maradt. Nem tökéletes, szal nem olyan mint volt annovolt, van egykét sötétebb folt, de az csak akkor látszik amikor összemegy.
majd ha talán még egyszer rászánom magam, akkor lehet tovább "tökéletesítem"

mindez a köcsög bathmate miatt...én is azthittem, hogy nyugodtan pumpálhatom, nem lesz para...majd elmulik a barnulás...aha persze

kézzel való gyurás messze a legjobb technika. ez tutti
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.04.10 0 0 2121
Én nyomatom a bőrradírt... De nem ugy néz ki hogy használni fog.... Ezt megszívtam...
A lábamon jó volt, Baszzus a farkam nekem nagyon barna én gagyi punpákkal keztem a növelést és nemvolt vákkummérö orám se késöbb szereltem rá vákumméröt és kiderül hogy 5ös vákum helyett 15-17est haszálok elejínet jó dolognak tartottam hogy milyen beton brokim van de a mellékhatás egy barnás fekete kolbász lett.
Szóval én minden világosító technikát örömmel fogadok...
vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.04.10 0 0 2120
bármivel,ami akad


Törölt nick Creative Commons License 2009.04.10 0 0 2119
Azt kell figyelembe venni, hogy akinek már komolyan elszíneződött az max évek alatt vehet észre minimális javulást. Ennek tükrében én megértem azokat, akik szalicilsavhoz folyamodnak. Persze megelőzni fontos, de ebből is látszik, hogy mennyire nincsenek magyar oldalak, ahol leírnák, hogy a barnulás egy várható mellékhatása a pénisznövelésnek (puma, kézi technikák)! A mértékét viszont jelentősen lehet csökkenteni be és lemelegítéssel, valamint ezek a krémek is jól jöhetnek, na meg a pihenő. Amúgy én személy szerint a Bathmateseket pofánverném azért mert geci nagy vákuumot lehet csinálni a termékükkel ennek ellenére azt mondják milyen faszán biztonságos. A másik meg, hogy ők se mondják, hogy várjál a pumpával míg bemelegszik a broki. Persze a profit megvan a többit leszarják...

Szalicilsavat meg valszeg enyhébb higitásban kéne próbálni úgy nem égetne annyira és nem is kéne parázni, hogy elrákosodik.
Előzmény: Törölt nick (2118)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.09 0 0 2118
Helló!
neked is igazad lehet,de azért én szalicilsavval nem próbálnám inkább akkor a gyúrást hagynám abba!
És mi van ha maradandó bőrkárosodást kapsz?esetleg elrákosodik?erre gondoltál már?
Nem akarlak megbántani nehogy félre értsd,de nekem ez durva lenne.Inkább gyúrás után nadájtőkrém,vagy ha nagyon megkínoztam pihenő!
Üdv és tényleg nem bírálni akartalak...
Előzmény: világosító (2117)
világosító Creative Commons License 2009.04.09 0 0 2117

Nem akarlak elkeseríteni, de arra a barnulásra mi tartós, nekem szart se ért se a feketenadálytő krém, se a medhurid nevezetű szintén véraláfutás-visszér készítmény.

Hónapokig használtam ezeket, semmi értékelhető eredmény.

Ez mélyebben van. Arra az elszíneződésra ami elmúlik egyébként magától is idővel jó lehet.

De ez más, erre szart se ér. Legalább is nekem ez a szomorú tapasztalatom. Pénzkidobás.

Világosító

Előzmény: Törölt nick (2115)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.09 0 0 2116
Kösz az infót a nadálytőről, ezzel talán meg lehet akadályozni komolyabb barnulást. Ott ugyanis már a bőrszövetek közé préselődött be a vér és várhatsz 2 hónapot is nem lesz változás. Erre a megoldás a szalicil sav, brutális de nincs más.

Szóval gyúrás után körömvirág vagy fekete nadály és nem lesz nigger a broki! :)

Mától én is újra kezdtem!
Előzmény: Törölt nick (2115)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.09 0 0 2115
Helló mindenkinek!
A cerka elszíneződésére volna ötletem!
Néhány pumpás kolléga a körömvirág krémet javasolta,ez sem rossz de,ami most nekem bevált az a: FEKETE NADÁJTŐ krém.
Ára nem rossz kb 500-600 ft a hűtőben lehet tárolni ami kimondottan jó,mert hűsíti erős gyúrás után a cerkát.Véraláfutások zúzódások kezelésére ajánlott tehát pont nekünk!!!
A farok elszíneződés attól van, hogy nagyon apró véraláfutások lesznek a bőrben ez az erős igénybevétel miatt alakul ki. Elvileg ezt a szervezet lebontja,ha abbahagyod a pumpálást,vagy a fejést nyújtást stb...akkor kb 2 hét és szépen visszanyeri eredeti színét a cerka.Ezt a folyamatot a Nadájtő krém meggyorsítja.
Kb 2 éve én is próbáltam a bőrradírt,de nagy változást nem eredményezett.Ugyanis a bőr lehámlott,addig minden ok volt,de egy erősebb pumpálás,vagy gyúrás után ismét barnább lett.Nálam ez a mellékhatása a Cerkatréningnek.
Volt egy régi fórum, ott is sokan erről számoltak be. Volt aki fogrémmel fehérített, de nem sok eredménnyel.

Üdv mindenkinek.
amelii Creative Commons License 2009.04.08 0 0 2114
bicikli pumpa? :)
Előzmény: Törölt nick (2113)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 2113
Dehogyis, nincs nekem arra időm :)
Csak van egy pumpám és néha szoktam vele bohóckodni, akkor vettem észre ezt a dolgot.
Előzmény: amelii (2112)
amelii Creative Commons License 2009.04.08 0 0 2112
csak nem te is növelni akarsz? :)
Előzmény: Törölt nick (2106)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 2111
Helló !

Nekem elvileg nött a makk is,de szerintem nem sokat.általában én kb napi fél-egy órát pumpálgatok.Felpumpálva igen jelentős a növekedés.
De a normál álapotokhoz viszonyíva nem jelentős a pumpás korszak elötti méreteimhez képest.
Szerintem a 2-3 cm es növekedést a pumpálás alatt érik el mások is.iAkkor tényleg nagyot nő az biztos.

Előzmény: Törölt nick (2106)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 2110
Jah holnap lefotozom nektek a krémet amit használok.
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 2109
Így van asszem a felső bőrréteg nőé vissza... asszem....
de egyenlőre az eredmény az hogy minden nap dörzsölöm vele és most olyan mitha tiszta retek lenne szóval kopik... Furcsa majd még írok hogy mire jutok vele...
dákó007 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 2108
Hali, ma kezdek bele én is ebbe a dologba :D néztem pár infót, szerintem én a hagyományos módszernél maradok :) kíváncsian várom hogy lesz e valami eredmény :))
Ronieee Creative Commons License 2009.04.07 0 0 2107
ez a bőrradíros dolog...

nem tudja vki hogy gyógyul a bőr?
azt tudom hogy 7 rétegből áll össze. na tehát, ha ebből egyet sikerül legyalulni a bőrradírral, akkor a gyógyulás során a bőr tetejére nő vissza az új réteg, vagy a többi alá???
mert ha letolsz egyet és az helyére olyankor az alatta lévő kerül, akkor működhet, de ha nem így van...
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.07 0 0 2106
Akik itt növeltek: A pumpás módszerrel a makk is nő, vagy csak a szára vastagszik?
trettarat Creative Commons License 2009.04.07 0 0 2105
:O Ha nem éred át... MINEK VAGY ITT? :D
Előzmény: Elvetemült20 (2103)
világosító Creative Commons License 2009.04.06 0 0 2104

Semmi gond csak kiváncsi voltam, de ráér.

Én úgy mértem meg hogy vágtam egy A4-es papírból egy kb 5mm széles csíkot és azzal. Ahol találkozott tollal rájelöltem és msegmértem egy vonalzóval hol a jel.

 

Na ez  bőrradír érdekel. Már hogy mész-e vele valamire.

Mert ez nem olyan mint egy lebarnulás, ez mélyebben van.

De örülnék ha sikerülne.

Nagyon kiváncsi vagyok.

Ne az egészen csináld egyszerre hogy lásd ha van különbség.

 Ez milyen bőrradír? Ilyen szemcsés dörzsis krém?

Hogyan is kell ezt használni?

Előzmény: Elvetemült20 (2103)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.04.06 0 0 2103
Bocs nem volt még időm mérni.
De viszont elkezdtem használni a bőrradírt. Már két napja... Majd jelentkezem az eredménnyel...
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.04.03 0 0 2102
Na jó. Megfogom mérni de a tövénél ha megfogom két újjal nemérem át söt még marad is a két új közt 2cm. középen éppen átérek két újjal... Szerzek valamit és akkor megmérem... Szabó centi kéne.... Majd írok...
Előzmény: világosító (2101)
világosító Creative Commons License 2009.04.02 0 0 2101
 

Helo!

Mekkora a legvastagabb részen kerülete ? Kiváncsui vagyok mi az ami már vastagabbnak számít?

Nekem 13.5-14 között van, hosszában változó, a makk alatt a legnagyobb a kerülete.

Azért nem átmérőt kérdezek mert az csalóka. Nekem pl 4.3 és 4.8 közözz van ha jól emlékszem. Közepesnél kicsit talán tömzsibb.

Előzmény: Elvetemült20 (2077)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.01 0 0 2100
Utóbbi. Kellett is majd 2 hónap míg rendbe jött szóval ezt ezentúl kihagynám. :S Amúgy azt tapasztaltam, hogy ebben nagy egyéni eltérések vannak. Pl. van egy haverom neki alapból majd 20 centis a farka és ő gyakorlatilag bármit csinálhat vele nem nagyon viseli meg a dolgot. Nekem sajnos nem ilyen van, de azért nem mondok le a növelésről sem, szóval sokkal fokozatosabban kell ezt.
Előzmény: Elvetemült20 (2099)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.04.01 0 0 2099
Hát nekem bírja ha rálépne egy ló lehet felse tűnne...
Txd: Hogyérted hogy érzéketlen lett? Nemált föl vagy neméreztél semmit szex közbe??
Előzmény: Törölt nick (2098)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2098
Elvetemült azért nem írtam eredményeket, mert eddig dohányoztam és ettől a brokim nem bírta igazán a gyúrást. Most már abbahagytam 10 napja és elkezdem újra az edzést. Érzékeny farkam van ezért párszor sikerült túlzásba vinnem a dolgokat, utána meg egy ideig még érzéketlen (!) is volt ezért abbahagytam mindent. Most, hogy már visszaállt az érzékenység elkezdem újra és reménykedem, hogy jobban fogja bírni. Többek között ezért is olvastam sokat a "nagyoktól", hogy ésszel csináljam.

Amúgy nekem 16cm és 4 centi széles. Előtte vastagságra pár mm-el kisebb volt.

Ronniee szerintem jó az úgy. Az ideget meg úgy tudod elkerülni, hogy úgy szorítod a farkad, hogy a fő nyomás kétoldalról érje és ne ott középen felül. Ettől még rajta van a kezed és szorítod is csak érted, nem mindegy milyen szögből. Amúgy érezni is lehet, ha valami fáj akkor fogást kell változtatni kicsit, mert lehet pont úgy torlódik egy ideg/véna hogy az nem ideális.

Persze akinek bírja a farka a strapát... :)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2097
TXD: Sok hozzászólásod volt meg ugye külföldi fórumokat is figyelemmel kísérsz.
Meg azis kiderült hogy pumpáltál és kézi technikázól.
De egyvalami még nem: Mik az eredményeid???
Előzmény: Törölt nick (2092)
Ronieee Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2096
LoooL:)))) hülye:D:D

na erre a bőrradíros dologra még nagyon kíváncsi leszek, de sikerüljön!!!
Előzmény: Elvetemült20 (2095)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2095
Én már két újjal töröm a diót.... Annyit gyúrok mit állat... A pumpáról énis kezdek lemondani most már egy héten 2x használom csak.. Viszont 5 napot fejek napi fél órát elejinte bedurrantak az újjaim, smsírást el is felejdhettem:) De mostmár 50tehenet simán megfejnék:) most 17.5köröl járok ha eléri a 18at akkor énis világosítok de én börradirral fogom csinálni tovább tart de viszon nemkell letámasztanom a brokit pár hétre meg nem lesz sebes...
Előzmény: Ronieee (2091)
Ronieee Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2094
ja és fürdés zuhanyzás utánn csinálom mindig akkor jo meleg, meg ellazult:)

de ezt az ideget mégis hogy ne nyomjam?! ott kell lennie az ujjamnak ha körbefogom, nem tudom elkerülni:S max. próbálok figyelni rá...de hát

szerinted mennyi idő legyen egy torna? úgy csinálom hogy 2x5 percig nyújtom csak simán, majd utána 15 percig fejek
Előzmény: Törölt nick (2092)
Ronieee Creative Commons License 2009.03.31 0 0 2093
az a poén, hogy betmeneztem is eddig előtte csak abbahagytam mert, még kis nyomással is elszinteződik a farkam...
na szóval az után is be volt durranva, de az lement pár óra alatt. Viszont ygy gyúrással azóta egész más a cerka, keményebb husibb petyhüdten is, és állva is vastagabbnak érzem...pedig csak egy hét!! hogy miért nem ezzel kezdtem?!

köszi a tanácsokat! pöttyös nem volt. figyeltem is utána mert arról olvastam hogy megeshet
Előzmény: Törölt nick (2092)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!