Keresés

Részletes keresés

BankRátor Peti Creative Commons License 2013.02.03 0 0 2938

@pdw: A bankracio.hu bankszámla-összehasonlító ugyanolyan módon számol mindegyik bank adataival, nem húz egyik irányba sem. Ha regisztrálsz, akkor több számlát mutat meg és akkor bankválasztó funkció is van és a jelenlegi számláddal is össze tudod hasonlítani a mostaniakat. Könnyen lehet, hogy azért az OTP jött fel, mert a sorbarendezési szempontnak megfelelően az ő csomagjuk volt a legjobb (nem mindegy, hogy havi vagy éves költség alapján rakod őket sorba, és azon felül is van első éves és későbbi időszaki éves költség).

 

Érdemes vele egy kis időt eltölteni, amit itt ki tudsz kalkulálni 15 perc alatt, azt szerintem 15 nap alatt sem lehet teljeskörűen megtudni, hiszen 25 bank sokezer oldalas hirdetményrengetét kellene átböngészni és amire a végére érnél, a bankok fele addigra már új kondaciós listával előjönne és lehetne előlről kezdeni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (2937)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.02 0 0 2937

Nekme az OTP lett az elso (massziv LOL). Az Erste szupernulla feleakkora koltseggel mint az OTP meg a harmadik. Vajon miert?

 

Na mindegy, ezek a kalkulatorok csak arra jok hogy a szobajoheto szamlakat osszegyujtsek, semmi egyebre.

Előzmény: Törölt nick (2936)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.02 0 0 2936
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.01 0 0 2935

Ma meg is jött róla az e-mail.

Előzmény: DevilLake (2934)
DevilLake Creative Commons License 2013.01.31 0 0 2934

Ma beszéltem egy Citibankos kollegával. Azt mondta, alapjában véve meg fog újulni a netbank. Mondom, ráfér. :) Azért erre kíváncsi leszek.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 2933

Minap meséltem, hogy fiókban nem engedték a fordulónap cserét... telefonon sikerült, ma újra a bankfiókba vezetett az utam, szóba is hoztam... azt mondták, hogy rosszul kérdeztem akkor, a fizetési határidőt nem, a számlakészítés napját lehet módosítani... NC.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 2932

igen a CIb-é az egyik legjobban használható netbank,én is dobtam egypárszor hátast a jelenlegi bankomnál és a citinél is,hogy mi van? nem lehet pl. bankkártya felvételi limitet módosítani netbankban az unicreditnél és stb. nem hiszem el,hogy nem tudnák lekopiintani egymásról a jó dolgokat

Előzmény: nyman (2931)
nyman Creative Commons License 2013.01.30 0 0 2931

A csoportos beszedeshez. Nekem volt tobbszor, hogy limit feletti volt. Persze ennek az oka a szandekosan alacsony limit, illetve az adott honapban vmi magas osszeg volt. Ez pl. lehetett eves elszamolo szamla is, vagy volt, hogy az egyik lakasban ott volt egy rakas vendeg hetekig, es rendesen megugrott a vizszamla. Egyebkent most meg azt se latom a hitelkartyas cuccnal hogy mennyire is van beallitva a limit. Vezessek errol is excelt? Lof.szt! Van olyan lakasom, amiben csak havonta nehany napot tartozkodunk. De ha mondjuk egy elethelyzet miatt tobbet kell, akkor hivogathatom a f.szom bankot, ha at akarom allitani.

 

Ja hogy kiegeszitsem, mas banknal lehet latni a nem teljesult teteleket is, es azt is, hogy mi volt ennek az oka. Fedezet hiany, limit stb. Anno nekem ezek azert is voltak fontosak, mert par eve meg nem lehetett hitelkartya szamlarol kozuzemi szamlakat fizetni, es szerettem tudni, mit mikor terhelnek, igy a szar kamatozasu folyoszamlara ekkor atvezettem. Es itt jon be az erteknapos atvezetes fontossaga. Hetente 1x megneztem es megcsinaltam mindent.  

 

Az osszegbol, meg a fizetoazonositobol en is ki tudnam bogaraszni hogy melyik szamla, de jelenleg negy ingatlanunk van. A szamlak egy reszet dijneten fiztejuk, de nem lehet mindent. Plusz meg pics pocs biztositasok, meg a tokom tudja mi. Tenyleg a tokom tudja mi, mert most meg sem tudom nezni ebben a fos internetbankban. 

 

Pl. a CIB-es banknal mar latom a sorbanallo tetelnel a citis beszedest holnaputanra. Az is hitelkartya, de ha folyoszamla lenne, akkor meg el lenne utasitva fedezethiany miatt.

 

Ja meg volt olyan 4-5 eve, hogy vmi szarsag volt az elmu rendszereben, az egyik szamlat az adott honapban nem terhelt be. A kovetkezo honapban lattam ket ugyanolyan terheles. Ekkor 8000 km-re dolgoztam Mo-rol, igy a szamlakat se lattam. Akkor meg csak papir alapu volt. Letiltottam az egyiket. Majd masfel evvel kesobb kezdett levelezni velem az elmu. :)

 

Előzmény: Törölt nick (2928)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.30 0 0 2930
bounty112 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2929

Én nem kapcsoltattam vissza, mert akkor sincs sok értelme egyelőre, ha tökéletesen működik. Akkor lenne, ha kötelezően mindenhol használnák - így ha valaki az adatok birtokába jut, legfeljebb 100 millió - 20 helyen tud csak vele fizetni 100 millió helyett, nekem viszont egy csomó plusz macera volt, gyakran nem jött időben az sms.

Előzmény: blueye (2923)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2928

1-3: Igen, hasznos lenne. Viszont nekem 5-6 ev alatt sosem volt ilyen esetem (limit felett terheles/szamlareklamacio), szoval szerintem ez olyan dolog ami ritkan kellhet, de akkor nagyon.

 

4: Igaz.

 

5: Nekem egyik bankom se volt meg ilyen, ugyhogy nem hianyzik, de ketsegkivul hasznos.

 

6-8: Nekem csak a hitelkartya van, ugyhogy ez N/A szamomra.

 

9: Nekem ezsem volna fontos.

 

10: Na igen, bar mivel en altalanyt fizetek mindenre osszeg alapjan is latom h mi mi.

 

Ezzel csak azt akartam mutatni, hogy izlesek es pofonok, ketsegkivul minden amit felsoroltal hasznos lenne, de meg lehet nelkuluk is lenni siman.

Előzmény: nyman (2912)
kivi000 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2927

Még egy fejlesztési ötlet az új rendszerükhöz...

Előzmény: Törölt nick (2926)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2926

Tetelsen sehol. A szummat a Citilife aruhazban (ami a wbbankbol erheto el), kicsit reszletesebben pedig a szamlakivonatbol. De ott is csak az jon le h 3/2/1%-os visszateritesre mennyit kaptal osszesen.

 

Tetelesen magadnak persze kiszamolhatod (en az elso kettonel megscinaltam es stimmelt), de az sok melo es konnyu benezni vmit.

Előzmény: Hrabovszki2 (2925)
Hrabovszki2 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2925

sziasztok

A Citilife-nál hol lehet azt megnézni hogy hol mire és mennyi citiforintot írtak jóvá az online felületen?

köszi

nyman Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2924

Nekem nem volt problemam eddig a Mastercard Securcode-al. Soxor meg meg sem jelent a frissitett oldal, es mar az sms a telefonomon volt. Persze ez nem jelenti, hogy a jovoben nem is lesz. A murphy szerint egy kritikus pillanatban.

Előzmény: blueye (2923)
blueye Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2923

Tudom.

Nekem többször "magától" visszakapcsolódott, de soha sem működött.

Talán 3-4x kapcsoltattam már ki.

Ezért kérdeztem hogy most mindenkinél működik-e.

(régebben másnál is volt probléma vele, nem csak nálam)

Előzmény: Törölt nick (2922)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2922

Errol mar sok szo volt. En azt mondanam h tegyel meg egy probat, max 1-2 telefont veszthetsz rajta.

Előzmény: blueye (2921)
blueye Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2921

Mert a SecureCode korábban egyáltalán nem működött (nekem) sehol. Ezek szerint most már nincs vele semmi gond?

Előzmény: kokokka (2920)
kokokka Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2920

A PayPal-t megerősíthetem, tökéletesen működik vele. De hát miért is ne működne? :)

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2919

Ezeket enis, de ezeket 99%ban lehet kartyaval fizetni. ES ugyis egy evre elore szoktam fizetni szal nem nagy melo.

Előzmény: FOMA (2916)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2918

+ Citiforint beváltás lehetősége jó lenne még a mobilbankolásnál is...

Előzmény: nyman (2912)
nyman Creative Commons License 2013.01.29 0 0 2917

Nekem pl. a paypalnal tokeletesen mukodik

Előzmény: kivi000 (2914)
FOMA Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2916

Pl. minden évben felmondom és újrakötöm a biztosításaim nagy részét, meg előfordulgatnak egyéb szolgáltatóváltások is. T.köm tele van vele, hogy állandóan telefonon kell intézni ezeket, amikor ugyanezt a folyószámlával pillanatok alatt meg lehet tenni.

Előzmény: Törölt nick (2911)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2915

Semmi koze egymashoz. Nalad van mas problema lehet.

Előzmény: kivi000 (2914)
kivi000 Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2914

Ha be van állítva a SecureCode a kártyához akkor lehet fizetni olyan webhelyen aminek nem banki fizető felülete van? Pl. Google AdWords, Paypal. (Előbbinél próbáltam, de sikertelen lett, s erre bírok tippelni, hogy ezért.)

nyman Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2913

bocs, a naptar mar felugrik

Előzmény: nyman (2912)
nyman Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2912

pl.

1. jo lenne latni a csoportos beszedeskor a sorbanallo teteleket.

2. Es adott esetben engedelyezni a limit feletti kifizetest,

3. vagy eppen leallitani addig amig ki nem vizsgaljak a szamlareklamaciot.

4. De az is jo lenne, ha egy csoportos beszedes megadhato lenne a hitelkartya szamlarol anelkul hogy fel kellene hivni a bankot.

5. Ugyanigy jo lenne latni a zarolt teteleket a kartyas kolteseknel.

6. Vagy jo lenne kozlemenyt adni a bankon beluli atvezetes eseteben.

7. Jo lenne erteknapos atvezetest megadni

8. Vagy jo lenne ha naptar ugrana elo amikor egy datumot meg akarok adni

9. A csoportos beszedes elott par nappal opcioban kuldhetne sms-t

10. jo lenne a hitelkartya szamlatortenetnel latnam, hogy melyik lofasz szolgaltato emelt le x forintot es nem csak azt, hogy "csoportos beszedes" x forint. A szamlakivonaton mar latszik.

 

De szerintem van meg vagy husz-harminc hasonlo dolog. Ami mondjuk mas banknal tobb mint egy evtizede mukodik. Egyszer mar leirtam, hogy nekem mik hianyoznak, de kapasbol ezek nagyon

Előzmény: Törölt nick (2911)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2911

Mit ertesz kezeles alatt? Nekem igazabol semmi se hianyzik. A beszedeseket egyszer megcsinaltam telefonon mast meg mit allitgatnal a webbankon?

Előzmény: FOMA (2909)
Citi_fan Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2910

A lényeg, hogy a számlazárástól a visszafizetési határidőig figyeli a rendszer a jóváírásokat.

Így ha pl. pénzvisszatérítés vagy kamatnullázó beállítása volt, akkor annyival csökken a befizetendő összeg nagysága.

Előzmény: Törölt nick (2900)
FOMA Creative Commons License 2013.01.28 0 0 2909

Igen, már reklámozták magukat máshol is. Az az egy nem derül ki belőle, hogy a fejlesztés után lehet-e majd a hitelkártyákat is kezelni a neten, ami a legnagyobb hiányossága a Citi netbankjának. Persze optimista szemlélettel ez akár ki is olvasható belőle.:-)

Előzmény: Törölt nick (2908)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!