Keresés

Részletes keresés

zsu007 Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8675

Hát ez valami undorító :-(( A leírás alapján is, meg a képek alapján is gyomorforgató :-((((

Hol voltatok helyileg (melyik városban)?

 

Előzmény: kretasan (8664)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8674
Kedves Doki! A konnektorok eu szabványok, a szobára sokat kell várni, a bechekkolás lassan megy. Vásárolni Manavgati piacra érdemes menni, bár attól függ, hogy mit akartok venni. Sidében van egy bevásárló rész, de többen azt mondták, hogy drágább, mint máshol. Igen, este vannak programok, show műsorok stb. Nekem a németettek és oroszokkal nem volt gondom, igaz, én csak aludni mentem vissza a szállodába. Ha felmész a www.holidaycheck.com oldalra, ott is nagyon sok képet tudsz megnézni a szállodáról.
Előzmény: Doki1984 (8663)
kvalcsi Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8673
Hát nem Zakynthos és nem a Lukas, pedíg nekem Zante nem is a szívem csücske (a Lukas igen).
Előzmény: csirketojas (8671)
csirketojas Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8672

Szia, szerintem amit itthon a (TUI-n kivul) mas utazasi iroda 5*-osnak hirdet Torokorszagban, az igazabol 3* vagy 3+-os csak. Az arakbol azert lehet latni a kulonbseget.

Kemer-t tenyleg tudom javasolni, augusztus elejen voltunk, folyamatosan fujt a szel, es a paratartalom is kibirhato volt.

A szalloda meg hivatalosan 5*-os volt, de nem volt se puccos, se divatbemutatos, es nem is minositenem 3+-nal tobbnek. :-)

 

 

Előzmény: kvalcsi (8669)
csirketojas Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8671

Sajnalom, hogy ennyire rossz benyomasok es elmenyek ertek. :-(

 

Előzmény: kvalcsi (8667)
kirgizke Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8670
Szia!

Hááát, azért én azt javaslom, hogy az Isztambult jól gondold át. Nekünk ez okozott sokkot. Alig vártuk, hogy végre vidékre utazhassunk onnan. Mikor hazajöttünk, azt mondtuk, hogy Isztambulba soha többet. Most már leüllepedtek a dolgok, de akkor sem lesz a kedvenc városom. Jó pár nevezetesség van, ami miatt még pár napra esetleg visszamennék, de sokkal inkább járnám Törökország egyéb (nem turistagyár) részeit.

Esetleg javaslom, hogy olvass bele az útibeszámolómba: a Türkiye topikban kezdtem el felrakni. Az első 3 napot töltöttük Isztambulban, utánna Kappadókiában jártunk.
Utóbbi 100%-ban pozitív élmény volt. :-)
Előzmény: kvalcsi (8666)
kvalcsi Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8669

Szia Psziche!

 

Én eddíg minden hol (Görögország, Spanyolország, Tunézia, Horvátország, Olaszország, Magyarország) 3 csillagos szállodában voltam és mindegyikkel meg voltam elégedve. Egyébként ezt a szállót van aki 3, mások 3+, vagy 4*-os ra értékelik hivatalosan. Én nem érezném magam igazán jól egy 5*-os luxushotelben, elvégre kikapcsolódni megyek és nem divatbemutatóra.

 

Nekem ennyi volt Törökország, többet nem kérek belőle. Hellaszban ezerszer jobban érzem magam és véleményem szerint szebb is.

Előzmény: Psziche (8639)
kvalcsi Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8668

Szia Emőke!

 

Sajna így jártam, de többet nem fogok, mert nem kísérletezem Törökországgal. 2005-ben jártam már Bodrumban, gyönyörű város, de az emberek ott sem tetszettek. Nem lehet persze általánosítani, de nekem egy is sok, mert pihenni és lazítani megyek, nem idegesíteni magam.

Maradok Görögországnál, még szerencse, hogy olyan sok szigete van, így akad olyan, ahol még nem jártam.

Előzmény: futestechnika (8640)
kvalcsi Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8667

Szia Gumimacy!

 

Így jártam! Majd jövőre ismét a jól bevált Hellasz. Ég és föld a két ország. Itt Törökországban még a tenger és az ég sem olyan gyönyörű kék, mint ott.

Előzmény: gumimacy67 (8659)
kvalcsi Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8666

Szia Kirgizke!

 

De bizony elvette a kedvem Törökországtól! Talán még Isztambulba elmegyek, mert nagyon érdekel, de nyaralni soha többé! Maradok a jól bevált Görögországnál. Abban még sosem csalódtam, pedíg több mint 10-szer nyaraltam már ott.

 

Póló! Nem is az a problémám, hogy nem cserélte ki, hanem a hangnem és a stílusa. Legalább elnézést kért volna, hogy ilyen pocsék minőségű.

 

Előzmény: kirgizke (8661)
apuskam Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8665
Hali!

Ha egy kicsit visszakeresel, teljes beszámolót írtam a S.O.S.-ról. Ha elolvastad és nem kaptál mindenre választ, akkor kérdezz és válaszolok rá mindenre kiterjedően. Ne kívánd, hogy újra leírjak mindent. Képeket is találsz, tettem fel néhányat. Remélem megérted. Ha jól gondolom, szept. 5-én kezdtem írni a beszámolót, több részletben tettem fel.
Amiről nem írtam, úgy vettem észre, hogy koktélok pénzesek. Külföldi italik is vanak, de azok is pénzesek. Vásárolni Kunkö9ybe érdemes elmenni, szerintem ott olcsóbb, mint akár Side-be, vagy Alanya-ba, vagy Manavgat-ba, majd elolvasod. Aranyat nem vettünk, kb azonos árban vannak, mint itthon. Ha beírod a "keresés"-be, hogy arany, kapsz rá választ, hol érdemes vásárolni.
Előzmény: Doki1984 (8663)
kretasan Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8664

Iszonyú rossz tapasztalataimról részletesen nem akarok beszámolni, nehogy bárkinek is kedvét szegjem.

Csak vezérzavakban:

A karyatours-al voltunk szeptember elején egy négycsillagos (???) hotelben (Mahberi Beach).

A körülmények elrettentőek.

Piszok, mmüindenütt.

A lifgüt-tükör leköpve, egy hétig senki nem nyúlt hozzá.

A folyóson macska (vagy kutya?)sz@r, takarítatlanul egy hétig.

A hallban egy részeg anya-vezette kisfiú végigpisilte az egész terepet, a recepciós látta. Másnap reggel még ott volt látható a pisi nyoma.

A fürdőszobában csak papucsban lehetett zuhanyozni, olyan piszkos, retkes volt.

A szekrények olyan koszosak voltak, hogy egy hétig ki sem pakoltunk a böröndökből, onnan öltözködünk.

Az ellátás kritikán aluli volt.

Az oroszok hangoskodása és részeges tántorgása elriasztó.

És még sorolhatnám.

Egy pár képet felteszek elrettentésül.

(Megjegyzem: májusban ugyancsak a karyatours-al Konakliban voltunk a Jasmin Hotelben.

Kifogástalan ellátásban és tisztaságban volt részünk.)

A kihelyezett idegenvezető magatartása minősíthetetlen.

Mindezt sokkal bővebb levélben a karyatours managerének megírtam.

Az alábbi képek a "bevonulásunk"-kor, tehát a szoba átadásakor készületek!!

És akkor a képek:

Doki1984 Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8663

Hali Apuskám!

 

Mi holnap reggel indulunk a S.O.S.-ba! Úgy olvastam Ti nem rég értetek haza! Tudnál esetleg segíteni olyan dolgokban, hogy mire kell jobban odafigyelni? Szobát kaptatok-e időben? VOlt-e külön strand törölköző? A szálloda medencéi mekkorák? Milyen a kaja, és milyen italok számítanak az AI ellátásba, ill. lehet-e venni import italokat? Azt olvastam hogy a tenger nagyon messze van, de milyen a partja, lassan mélyül? Esetleg a tengernél van bár vagy étterem? A konektorok eu szabványok? Hova érdemes elmenni vásárolni ékszereket ill. ajándékokat? Este van-e programm a szállodában? Hangosak-e a németek és az oroszok?

 

Ne haragudj ezért a millió kérdésért, de nem érkeztem folyamatosan kérdezni ezért van most minden egyben! Ha lesz időd válaszolni akkor nagyon szépen megköszönöm! Minden jót!

cinkapanna1 Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8662
Jó reggelt!

Már csak 8 nap és indulunk!! :o))

Légyszíves, segítsetek nekem , hogy Alanyában melyik program szervezőhöz érdemes menni? (illetve melyik az, amelyiket nem ajánlanátok)
Melyik programra érdemes befizetni egy 4 és egy 9 éves gyerkőccel?

A Miradorhoz közel (+- 1-1,5 km) van olyan part, ahol kagylót tudunk találni? ( a lányaim vannak oda hogy kagylót gyűjtsenek)

Most csak ennyi jutott eszembe, de valszeg bombázlak még Titeket kérdésekkel :))




kirgizke Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8661
Szia Valcsi!

Ismét meglepődtem, hogy Ti (is) mennyire rossz tapasztalatokkal jöttetek haza a török embereket illetőleg. Nekünk homlokegyenest más benyomásaink voltak!
Igaz, mi nem is a tengerparton voltunk... de úgy nézem, nem is arra vesszük az irányt, ha még egyszer megyünk Törökországba. Ezek szerint sajnos a tömegturizmus "áldásos" hatása már ott is tönkretette az embereket.

A pólót illetőleg...
Azért többnyire Magyarországon is csak úgy vesznek vissza ruhadarabot, ha még nem használtad, de ha már egyszer jól beleizzadtál, akkor nem.

Remélem, azért nem ment el a kedved ettől az országtól. Legközelebb talán más régióját kellene válaszanod, hátha az sokkal inkább megnyerné a tetszésedet.

Üdv: Kirgizke
Előzmény: kvalcsi (8632)
tibi szabo Creative Commons License 2008.09.14 0 0 8660

SZIA!

Spice Hotel merre találhato és melyik utazási iroda szervez oda utat?

Nagyon megtetszet a képek alapján esetleg azt még tudnád milyen az ellátás stb?vagy ti voltatok ebbe a szállodában?

lehet akkor jővőre ismét Török o  a cél állomás Alanya és Kemer után

Válaszodat előre is köszi!

Előzmény: Psziche (8658)
gumimacy67 Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8659

Szia Valcsi,

 

üdvözöllek itthon.

 

Sajnálom, hogy nem sikerült jól a nyaralásotok.

 

 

Előzmény: kvalcsi (8632)
Psziche Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8658
És a varázslatos Spice Hotel
kékszemű Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8657
Előzmény: Laikus Testvér (8656)
Laikus Testvér Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8656

Nem, az tényleg Orange County !!!

 

Csak az utazási irodák se tudják, hogy hogyan kell írni!!!

 

E/ke jól írta!

Előzmény: kékszemű (8655)
kékszemű Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8655
Az a qrvadrága, Amszterdamot idéző hotel az Orange CountRy és nem Orange County. E/ke valami kevéssé ismert, olcsó, de jó hotelre utalhatott, amikor dícsérte az Orange County hotelt!
Előzmény: Laikus Testvér (8654)
Laikus Testvér Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8654

Hmm....

 

Mennyi is volt ez az Orange County egy hétre fejenként ?

Előzmény: E/ke (8648)
Psziche Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8653
Hotel Alibey
Psziche Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8652
Psziche Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8651
Belek
kékszemű Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8650

A sok megpróbáltatás után remek hírt tudok közölni: a napokban végre felkerült a Google Earth-re Konakli környékének eddiginél sokkal jobb felbontású műholdképe is!!!

 

Meg tudod keresni a Caretta Beach-et a képen és tetszés szerint el tudsz bánni vele (lefested filctollal, kivágod késsel, stb. stb. :-))))))))))))))

Előzmény: kvalcsi (8637)
Psziche Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8649
Belconti belső
E/ke Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8648

Kemerben mindekinek csak ajánlani tudom az Orange County-t!!!

Szuperszuperszuperszuper és szuper!

A szobák, az éttermek, a part, a medence, a szálloda saját programjai a bárok egyszerűen zseniális, utánozhatatlan és felejthetetlen élményekkel gazdagodtunk!

Psziche Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8647
Psziche Creative Commons License 2008.09.13 0 0 8646
Hotel Belconti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!