Keresés

Részletes keresés

futóék Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8804
Mi néha igen...pl. porszívózás.
Előzmény: kókuszka (8803)
kókuszka Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8803
Az elöbb írtam, hogy mi ez.
Egyébként, a külső szűrőt sem kapcsoljuk be, ha a medencében vagyunk.
futóék Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8802
Most mondja a párom, hogy szerinte ez a belógatós szkimmer-kütyü( és hogy hülye vagyok, hogy ennyit rinyálok). De én ilyen vagyok: azért ne menj a vízbe, ha használod. Ha meg zárlatos úgyis lecsapja a biztit. Vagy nem? Most izgulok mi lesz...én is nézegettem, találtam is hasonlóról képet...tleg kb.15 köbös medihez ajánlják. Sok szerencsét. És bocs ha rádijesztettem:-))))
Előzmény: nodi (8801)
nodi Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8801
jobban átnéztem. Hozzápiszkálásnak semmi nyoma
A peremre akasztó műanyagon gyárilag ki van képezve az elektromos kábel rögzítése,
12 voltos ,víz csak felül tud belefolyni ugyan úgy mint a skimmerbe


futóék Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8800
Várjál-várjál elbizonytalanodtam, hiszen a búvárszivattyú is benne van a vízben....
kókuszka Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8799
Belógatós szűrőberendezések

Kisebb, általában az áruházakban kapható kisebb medencékhez alkalmasak célszerűen legfeljebb 15 m3 térfogatig. Utólag bármilyen medencéhez használhatóak, ahol az építés során nem lett kialakítva semmiféle berendezés - feltéve hogy találunk megfelelő teljesítményűt!

Cserélhető vagy mosható szűrőbetéttel készülnek. Sok féle típus, kialakítás lehetséges. Az egyik éppen csak működik, a másikkal akár porszívózni is lehet...

Mindig kérjék ki a szakember tanácsát!
futóék Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8798
Szerintem gond. Mert ez szerintem nem szkimmer, hanem olyan papírbetétes vízszűrő pumpa, amit az Intex medencékhez adnak. A szkimmerben nem mehet áram!!! Ez az én véleményem és balesetmentes napot...lehet hogy vmi okostojás összeszerlte a beakasztóval és  az nem is hozzá való.....
Előzmény: nodi (8792)
medimami Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8797

Akkor jó nem is sajnállak inkább irigykedem, mert 33 foknál az enyém nem ment még feljebb mikor megindult volna jött a hideg esős idő. De nem panaszkodom örülök, hogy süt végre a nap, csak már dolgoznom kell sajna:( de 5-kor pancsi!!!!! Gondolom holnap már ti is pancsikáltok a friss vízben :))))))) ami nálatok már lesz vagy 30 fokos du-ra ahogy ismerlek:))))

Előzmény: nyárimádó (8794)
true1 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8796
sziasztok

Ma viszem vissza a bricoba, ahol hallani sem akarnak róla, de nem hagyom magam. Szavatossági felelősséget kell vállaljanak érte.
Tyuntyulka a tied is bestway? Az a gáz vele, hogy valóban Pesten van cseregarancia, nincs meg hozzá a papírod? a garanciajegyet, a blokkot és valami kivágott darabot a medencéből fel kell küldeni, és majd küldenek cseredarabot, ami nincs nekik pillanatnyilag. Tehát majd esetleg hetek múlva. Na én ezt nem fogadom el, ezért viszem vissza. De már hajlok rá, hogy nem kell nekem semmilyen medi, adják vissza a pénzem. Gumis mit mondott rá?
Üdv.
Előzmény: Tyuntyulka (8791)
futóék Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8795

Sziasztok: a vízünk  hőmérséklete végre elérte a 25 fokot, helyre pofozódott a ph is ( már ha jó a tesztcsík, mert én biza nem tettem bele semmit). Szval a víz kristálytiszta, erre nahát láss csudát az idő megint xar. A párom ezzel bíztat: legalább nem kell majd utántölteni takarításkor. Hát köszi....marad a jakuzzi :-)( felfújós peremű gyerekmedi nylonnal letakarva kb. forró vízzel feltöltve) Egész kellemes, tudom ajánlani. Persze nem a viharban.....Zs

nyárimádó Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8794

Szia Medimami!

ÁÁÁ semmit sem csináltam vele. Utazás előtt felmelegítettük 43'C-ra ( bár sokan nem hiszik el), csináltunk egy bulit és úgy hagytuk. Nem sok víz 1200- 1300 liter, kell a növényekre, 2 óra alatt kész a vízcsere.

Még nincs a kert végén áramforrás, így nem tudtam senkire sem bízni a forgatást sem.

De nem baj.

Előzmény: medimami (8786)
Tyuntyulka Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8793
Ja és hozzáteszem,hogy nekünk ugye a varrás jött szét és mellette lett két lyuk, egyik lyuk sincs fél centinél nagyobb,vagy még akkora sem. Gumis sem tudja mégsem megcsinálni..
nodi Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8792
Hello
Valaki ismeri ezt a kis szerkezetet egy használt cikk kereskedésben találtam .Én skimmernek néztem de még nem láttam hasonlót sehol még a neten sem
van benne kis keringető ,papír szűrő és három keringetési típus
csak az zavar ha felszerelem akkor a víz alá fog kerülni ,mivel áram van benne nem lesz vele gond
szerintetek fel merjem szerelni ?


Tyuntyulka Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8791
Szia! Nagyon sajnállak,mert mi is majdnemhogy hasonlóan jártunk. Mi kétszer állítottuk fel,de a második alkalommal vagy egy órát állt,majd eresztettük le. Szivárgott a víz és jobbnak találtuk leereszteni.Talán ha a két hónap alatt se össz-vissz 10szer voltunk benne. És ahogy az előbb én is leírtam,bosszantó,hogy ha az ember nem a főváros közelében lakik,semmi esélye akár a cserére.. Bár én nem vagyok gyerek,de én is nagyon el vagyok kenődve. Bosszantó nagyon.
Előzmény: true1 (8782)
Tyuntyulka Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8790
Június 7.én vettük.A baj az,hogy hiába van blokkunk,nálunk nem cserélik,fel kellene mennünk Pestre.Az meg tőlünk 120km.Szóval jobban megéri újat venni ilyen esetben,de ez bosszantó azért. Az ember megveszi és dobhatja ki..
Előzmény: taki_67 (8779)
medimami Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8789

Csal a fotó v ilyen zöld a vized?

Előzmény: Piki Patos (8788)
Piki Patos Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8788
Felurol majdcsak sikerül felraknom a képeim :-P
Oldalrol
Előzmény: Piki Patos (8777)
medimami Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8787
Ja, és üdv minden fórumozónak!!!!!!!!!!!!!!!!!
medimami Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8786
Szia, én is hazaértem Zalakarosról, egy porszívózás 4 óra vízforgatás és a medim kristálytiszta, le volt ugyan takarva, de rengeteg piszok belement mikor a a takarót levettük róla mivel csak úgy bírtam, hogy a víz alá merítettük és kihúztuk a vízből kb 10cm esővíz állt rajta, alga hál istennek nincs,29 fokos volt tegnap, nagyot fürödtünk, sjnálom, h a tiéd nem bírta. volt forgatva 1 keveset legalább? Klórsokkot adtál neki mielőtt elmentetek?
Előzmény: nyárimádó (8784)
Johnny B. Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8785
Nem vagyok szakértő, de szerintem 3 munkanapon belül a forgalmazónak mindenképpen vissza kell vennie vagy kicserélnie a terméket.
Előzmény: true1 (8782)
nyárimádó Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8784

Üdv Mindenkinek!

Újra itthon. Az én medim nem bírta ki az egyhetes távollétet. Alga, kosz stb. De állítólag nagyon nagy viharok és esők voltak Mo-n. Csere

lac1 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8783
Nekem cseppentős van, kb 5000 HUF, de szerintem többet lehet vele mérni. vantabblettás is, azt ingyé' kaptam, hát attól szerintem kb. 10* több mérést csinálok, de azért ezt halkan mondom, mert a tudom, hogy másfajta tablettásom van, mint amit lehet kapni mostanában...
Előzmény: Sellolany (8781)
true1 Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8782
Tegnap vettünk mi is egy medit. Sajnos, selejt. Ereszt a forrasztásnál. Üzletbe nem lehet visszavinni, csak a cég jogosult cserélni. El kell küldeni nekik postán a reklamációt, aztán egyszer majd küldik a medencét. Gyerekeim (3) bőgnek és a medencéhez csatolt cd-t nézegetik :(((( Rohadt bosszús vagyok. Idén már nem hiszem, hogy fürdünk.

Járt még így valaki??? tapasztalatok????

üdv. és jó strandolást, már aki tud :(((
Sellolany Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8781
Ez nem semmi. Nekünk "csak" a medence alját.. :-)

Nézegettem tegnap a neten a tesztereket, de igazából mindenhol a tablettást preferálják. Vagy van még cseppentős, az nem gazdaságosabb? Van valakinek tapasztalata ezzel?

Tegnap este 7-kor nálunk 25 fok a medence vize pedig 28 fokos volt, úgyhogy nagyon jó volt fürödni. :-) Eddig ez a rekord nálunk. :-) Remélem ma estére még melegebb lesz. :-)

Szép napot mindenkinek!
Előzmény: lac1 (8778)
Sellolany Creative Commons License 2008.07.31 0 0 8780
Lehet, hogy azért nem deofrmálódott még az enyém, mert nem Bestway-es, hanem Intex medencénk van?

taki_67 Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8779

Tyuntyulka, mikor vetted a medencét?

Megvan még a blokkja?

Én megpróbálnám kicserélni. Senki nem látta, hogy ferde talajra tetted rá, mi meg hallgatunk:-)

Előzmény: Tyuntyulka (8773)
lac1 Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8778
Nem is csodálom. Nekem egyszer a garázs betonjára potyogott ki a pH csökkentő, és ott is csodákat művelt...
Előzmény: Sellolany (8749)
Piki Patos Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8777
Hasonló problémám volt,van...
Nos nálam is van szintkülömbség,kb 10-15cm.Deformálodott is a medi.(Bestway 457x122).Két helyen észleltem szivárgást,de nem nagyon.Csak kissebb pár liter mennyiség/nap. Mivel minden vegyszerem benne van és már 3 hete nem történik nagyobb szivágás ugy döntöttem nem reklamálok érte a forgalmazónál...
Nos küldök képet is h nálam h néz ki...
Előzmény: Tyuntyulka (8776)
Tyuntyulka Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8776

Hát akkor szerencséd van hozzá. Én megint jól megjártam vele, jobban monndva,ezzel is :/

 

Előzmény: Sellolany (8775)
Sellolany Creative Commons License 2008.07.30 0 0 8775
3-4 nap? Nekünk 3. hete van így,de semmi gázosat nem vettem észre rajta. Remélem így is marad.
Előzmény: Tyuntyulka (8774)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!