Keresés

Részletes keresés

Fido Dido Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1220
Szia Beuska!:-)

Azért délután nézek még valami jó kis meglepit!:-)))

Cupp: Fido

Előzmény: Beuska (1219)
Beuska Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1219
Sziasztok!

Csak azt az örömöt szeretném megosztani veletek, hogy Belluska ma lett 1 éves!!!:))

Kapott ez alkalamból egy szép hámot:))

Beuska

Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1218
Szijjja!
Pussz a babáknak!
ÖP
Előzmény: Quaigon (1209)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1217
Köszi. :-)
Irtam. :-)
Előzmény: Quaigon (1216)
Quaigon Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1216
Hívj/írj nyugodtan, ha tudok szívesen segítek.
Előzmény: bagifruzsi (1215)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1215
Még lene egy kédésem: zaklathatlak majd magánban a belgával kapcsolatban?
Fruzsi
Előzmény: Quaigon (1212)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1214
Ja most épp itt van Bogika, kis rosszcsont ő is rettenetes? Akaratos, önfejű, de nagyon okos, bűbájos, drága kicsi tündér.
Vagy rosszalkodik megállás nélkül (ezt a legtöbbet), vagy alszik. :-) (no jó, esetleg eszik)

bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1213
Köszi!A babázást nem hagyom ki. :-) De persze félek, hogy kisértésbe esem. :-( Meg ha nem, akkor is olyan rossz, hogy nem lehet most kutyám (lehetne, lehetne, csak minek?)
Azért még várjuk egy picit, hogy nagyobbak legyenek, úgy élvezetesebb őket nyomkodni. :-)

Mire nekem kutya kell, ez a generáció már felnő - sőt, lehet, hogy már csak nagymama lesz Maja is. :-)

Előzmény: Quaigon (1212)
Quaigon Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1212
Az ismétlésről majd akkor nyilatkozom, ha felnőtt a banda. Egyenlőre hihetetlen nagyok, sokat zabálnak, Maja pedig hihetetlen jó anya. Sam pedig egyszer nézett rá a babákra, majd farokbehúzva kirohant. Nem mondanám család centrikusnak... :O)
Fruzsi, azért ha van időd, és Pesten jársz gyere el babázni!
Előzmény: bagifruzsi (1211)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1211
Szia!

Jaj, ne fájditsd már a szivem! :-)))
Kb. ilyen kutya az álmaim vágya! csak épp nem most! :-((( Nem lehetne megismételni ket úgy 5-6 év múlva? :-)

Fruzsi

Előzmény: Quaigon (1209)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1210
Ez nagyon jó!!! Van valami infód, hogy ki ő, mi ez?
Előzmény: gtokaji (1208)
Quaigon Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1209
Hello mindenkinek!

Fruzsi, Ahogy mondtam, van két vörös! labi kölyök ( 4 naposak most), kislányok, és még gazdit keresnek. Csak kötélidegzetűeknek, akik szeretik a kihívásokat, mivel ha a szüleikre ütnek, akkor különösen aktív, nyitott, " pörgős" kiskutyák lesznek, kutyás sportok iránt érdeklődő gazdi jelöltek előnyben. A papa amúgy aktív mentő kutya a tűzoltóságnál, a mama is annak készült, de sajnos nem én voltam az első gazdája s hozott magával néhány szerzett fóbiát, ami hátrányos a munka szempontjából. Amúgy szolidan Maja Gold néven fut a színe miatt. Ja, és még valami: nem kiállítási típusúak, bár a papának van tenyésszemléje, képességvizsgája + 3 kitűnője. Fotót is küldök majd, csak nem találjuk a digit. gép kábeljét.
Hali!

Előzmény: bagifruzsi (1201)
gtokaji Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1208
http://www.bad-dawgs-in-ak.com/multimedia/rookie2.wmv
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1207
Elfelejtettem írni, hogy a drága kosár helyett vmi paplanszerűséget vettünk, ami persze még drágább volt, de sebaj mindent a labikáinkért és az sem mellékes, hogy ezidáig nem rágta szét. :)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1206
Mi is sokat rágódtunk, hogy legyen vagy ne legyen kosara és végül -szerencsére- amellett döntöttünk, hogy nem veszünk neki, mert szétrágja és ahhoz drága. Ezek szerint jól döntöttünk. Reméljük Drazsé rendbe jön.

A csokilabikák nagyon aranyosak, de azért maradunk a fekete-sárga rajongók oldalán :)

Mi is voltunk szombaton dokinál. Ő is imád odamenni. Most is talált magának játszópajtást, aki csak veszettség elleni szurira ment. Amíg meg egyedül volt apportozott mint ergy kisangyal. Sajnos sokat kellett várnunk, mert mindkét doki műtött, aztán meg berohant egy mamóka az elütött kutyusával. (A kamion győzött...) Bár tudta, hogy "szertelen" a kutyusa, mégis póráz nélkül sétált vele a forgalmas út mellett. Ha valaki külföldre akarná vinni a kutyust, akkor egy héttel előtte kell kérni a dokijától egy papírt, hogy egészséges és minden oltást megkapott, aztán pedig be kell mászni a papírral Angyalföldre, a Lehel út Róbert K. körút sarkánál lévő valamibe, ahol megkapja az úti okmányt. Csak azért írtam le, hátha vkit érdekel.

Emmus ma ünnepli 1/4. szülinapját! Ez alkalomból mindenkit puszil!
Mától felnőtt kajcit fal.

Emmát hordjuk a Városligetbe, ahol talált magának barátokat (1 golden, 2 labi, 2 szetter + sokan mások). Baromira élvezi! Ezek a hülye nagyok hihetetlen mennyit engednek ennek a kis pimasznak. Hanyattvágódnak és engedik, hogy nekiessen a torkuknak, persze biztos óvatos... :) Egy spániel megharapta a feje búbkát: sikkantás + kevéske vér. Nem hagyott túl nagy lelki sebet. Testit pedig még annyit sem.

Na most mennem kell, mert az asszonynak kell a gép.

Pá mindenkinek!

bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1205
Bogi egyelőre azt a kartondobozt használja, amiben elhoztuk, benne a mamaszagú takaróval.

Bár asszem kint van neki a kosár is, majd a gazdija figyelmébe ajánlom az eseteteket.

Ja, kosárvásárlás: úgy zajlott, hogy a gazdi beállitott hozzánk egy kosárral. zsepi bele, nem jó, kicsi. Kosár vissza, jön az újabban, egy számmal nagyobbal. Zsepi bele, épp belefér, no nem baj, a szuka kisebb lesz, az anyuka, tesó is kisebb volt, reménykedjünk, hogy jó lesz. :-)))

Előzmény: sarah25 (1204)
sarah25 Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1204
Hát ez az! Ha lenne még egy kutyám akkor biztos nem vennék neki!Hát ez van! A legjobb akarattal, odafigyeléssel is képesek vagyunk ártani nekik!Azért nem vettük meg a műanyag fekhelyet, mert az árt ha megeszi! Mivel a kosár természetbarát és nem gondoltuk, hogy lenyeli azokat a nagy szúrós darabokat amellett döntöttünk. Tudjátok, ő lépcsőházban van amikor nem vagyunk otthon ill. ott alszik este, ezért valami kis helyet szerettünk volna neki. Ahova bújni tud, amit a sajátjának tekint. Hát nem jött be.
Előzmény: bagifruzsi (1203)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1203
Na gratula! :-)
Boginak is van kosara, bár én is mondtam, hogy minek, egy éves koráig úgyis szétszedi. :-)))
Előzmény: sarah25 (1202)
sarah25 Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1202
Nagyon eltűnt a topicunk gondoltam felhozom.
Emmáék, mit szóltatok a barna Labikhoz? Erre nem feleltetek!
Ismét orvosnál jártunk.Már olyan örömmel megy Drazsé, mint egy jó buliba.Tegnap este, kaki, majd csepegő vér. Riadalom, futás dokihoz.
Várakozás, ami közben úgy viselkedett mint egy neveletlen gyerek. Mindenkivel játszani akart, mivel más nem akadt így maradt a póráz rángatása, felugrálás, ugatgatás, "sípolás". Bejutunk, puszik a dokinak. Lefogjuk, doki egyik kezével a farkát megragadja, a másikkal benyúl "oda". Folyamatosan szajkózzuk, hogy okos, okos, okos,okos. Mire ő kitépi a farkát a doki kezéből és elkezdi csóválni teljes erővel, mivel ő állati okos. Doki keze közben továbbra is benne. Nevetés, doki részéről csodálkozás, hogy ilyen kutyus is van. Szerencsére semmi komoly, fenekéből a kosarának darabjait szedi ki. Hát megette a kis butus,ami felsértette a fenekét belülről. Este kosár elvesz,PAPLAN! kispárna, takaró helyette. Hát ez történt tegnap!
Előzmény: bagifruzsi (1201)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.14 0 0 1201
Köszi!

Figyu!
Neked megvan a Saci email címe? Lécci küldd el (magánban)!
Köszi előre!
Fruzsi

Előzmény: Ördögpirula (1200)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1200
Oksa!
ÖP
Előzmény: bagifruzsi (1199)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1199
Jaj, már alig várom. Ha megy megint, mondd, hogy pusszantom az összeset! :-)))
A vörössel csigázott fel a legjobban. :-)))
Előzmény: Ördögpirula (1196)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1198
Labbancs.....mondjak még ennél többet?:-D
ÖP
Előzmény: kicsi Emma (1197)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1197
Normális, hogy már kölyökként úgy horkol, mint a nagyapám???
Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1196
Ma volt nálunk,vett nagyon fincsike kajcit a maminak,és majd a piciknek....ígérte a képeket mailban,és majd felrakom...
Csak még Neki sincsen gépen,csak gépben...:)
ÖP
Előzmény: bagifruzsi (1192)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1195
Te ÖP-kínzó vagy!
Csokihegyek!
Ide nekem mindet!:)
ÖP
Előzmény: sarah25 (1188)
Mike Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1194
Köszi az eddigi tanácsokat
akkor ezek szerint inkább a nagyhoz kéne vinni a kicsit
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1193
Alapvetően egy normális felnőtt kutya nem bántja a kiskutyát.
Ha féltékeny a játékaira, akkor el kell tenn őket arra az időre (vagy tényleg máshol kell megejteni a találkát).

Hogy az ismerkedés hol zajlik le, az szerintem alapvetően mindegy, annyiból nem, hogy ilyen idősen még nem igazán javasolják a szabadba vivést.
Kutyák közé most is mehet, ha a Te kuttyodnak minden oltása megvan, egészséges, akkor nem nagyobb az esélye, hogy ő visz be hozzá bármilyen betegséget, mint mondjuk egy ember.
Szabadban olyan helyet kell választani, ahol kellő hely és nyugi van az ismerkedésre.

Nálunk most van egy 8 hetes kölyökgolden és "anyukája" hozzánk hordja szocializálni. A kutyáim a saját területén nem bántják, pedig zaklatja őket rendesen. Legfeljebb, amikor betelik a pohár, amikor valóban olyat csinál, amit nem illik az idősebbekkel szemben, akkor odacsapnak egyet. de annyi bővel belefér és kell is. A rendet meg kell tanulni.

Fruzsi

Előzmény: Mike (1190)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1192
Ja, mondta, hogy már feljut netközelbe. Mondta is, hogy látott pár helyen, de arra már nem kérdeztem rá, hogy hol... :-)

Saci! Plíz! Képet a gyerekekről, a kis családról, apukáról, anyukáról!!! :-)))

Előzmény: Ördögpirula (1185)
Ammandina Creative Commons License 2003.01.13 0 0 1191
A szüleimnek van egy 11 éves vénlány tacsiuk. Amikor 13 hetesen bemutattun neki a kutyánkat, Bellát kijöttek belőle az anyai ösztönök. A szüleim lakásásban került sor a találkozóra, taghát az öreg felségterületén. Egyáltalán nem volt féltékeny, sőt óvata a kicsit, pl elészaladt a járdán, hogy ne tudjon kimenni az útra. Egyszen egyedül vittem le a kicsit pisilni, és ahogy letettem a földre megérintattem a friss szuri helyét és felsikkantott. A tacsi a lakásban addig örjöngött, amig le nem engedték megnézni, hogy jól van a kicsi.
De amikor hozzánk jött vendégségbe, át akarta vanni ott is a vezető szerepet. Megette a kajáját, nem engedte befeküdni a kosarába stb. Mind a mai napig a saját lakásában és semleges helyen imádja a kölyköt és védelmezi, de nálunk elég barátságtalan vele.
Karácsonykor nem engedte be a nagyszobába amig égtek a csillagszórók, mert túl veszélyesnek ítélta. Utána szépen elállt az útból és bejöttek mind a ketten;o)
Előzmény: Mike (1190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!