Keresés

Részletes keresés

vidi313 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8589

Tisztelt Ügyvédnő!

Én másként ítéltem meg eddig a TS ügyet. Szerződésnek tekintettem. Tudomásom szerint egy szerződéstől bármikor el lehet állni, igaz retorziókkal, de el lehet.

Amennyiben arról az oldalról közelítünk, ahogyan Ön írta, vagyis hogy a lemondás nem szünteti meg a tulajdonjogot, akkor erre azt tudom mondani, hogy a saját tulajdonommal azt kezdek amit akarok, akár el is ajándékozhatom, és a megajándékozott pedig lehet az is, akitől a TS-t vásároltam.

Előzmény: dr.KendeJúlia (8587)
attamatta Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8588

Tudod, az emberek többsége sajnos olyan, hogyha "nekem jó volt, akkor másnak NE legyen az..." Így nem is szól a kedvező lehetőségekről másoknak. Én azért írtam amit, mert így történt velünk. Csak a lehetőséget ajánlom mások figyelmébe is, és ahogy ATS írta, el lehet menni, de venni NEM SZABAD.

Előzmény: mérges vagyok (8584)
dr.KendeJúlia Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8587

Tisztelt kistokesz! "Lemondani" nem lehet a jogról, az ugyanis nem szünteti meg a tulajdonjogot. Egy cégen belül lehet "cserélni", erre van mód, általában sajnos csak ráfizetéssel. Megszüntetni pedig akkor lehet, ha a cég ehhez hozzájárul, az utóbbi időben ez sajnos nem jellemző, de egy próbát azért mindig megér. Üdvözlettel dr. Kende Júlia

Előzmény: kistokesz (8559)
újmóni Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8586

+1 :-)

 

szerintem önmagát áltatja az, aki nem hajlandó tudomásul venni, hogy amit ő ingyen kap, azért más duplán megfizet. Ráadásul csalárd módon szedik ki belőlük a pénzt. :-(

Előzmény: vidi313 (8585)
vidi313 Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8585

Ismét csak azt tudom mondani, elég öreg vagyok ahhoz, hogy belássam, ingyen semmi sincs, és speciál nekem nem is kell semmi ilyenformán. Nekem az megnyugvást és méltóságot ad, ha amit igénybe vettem, annak korrekt módon az ellenértékét is megfizettem. Nem vagyunk egyformák.

mérges vagyok Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8584

Szerintem attamatta saját magát reklámozza.

"mérges vagyok"

Előzmény: újmóni (8574)
Anti-timeshare Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8583

kell némi tapasztalat, hogy az ember átlássa kit mi motivál

Előzmény: újmóni (8581)
Anti-timeshare Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8582

egy helyzetet ki lehet használni - egy porszívó ügynökkel is ki lehet takaríttatni a házat majd mosolyogva bejelenteni, hogy nem tetszik a termék

 

a tenerifés topikban is nyugodtan szervezzenek "ingyen" nyaralásokat, el is lehet menni, csak jó hogyha előre olvasnak a résztvevők a TS-ről (és ha valaki beleolvasott a témába és mégis vásárol, akkor lelke rajta)

és engedelmeddel, ha az ügynök reklámoz, akkor én ismét beteszek egy hozzászólást hogy tájékozódjanak

 

Üdv

ATS

Előzmény: attamatta (8580)
újmóni Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8581

Én is ugyanígy látom.

Előzmény: Anti-timeshare (8576)
attamatta Creative Commons License 2013.09.24 0 0 8580

Ne gondold, hogy számomra egyszerű volt a döntés, mivel sok rosszat olvastam az RCI-ről. Éveken át sok "ügynököt" megkérdeztem a dolgokról, de csak 1 tájékoztatott teljes körűen a helyzetről. Ő utaztatott ki, és ez lett az "eredménye": élményekkel és nyugalommal teli 1 hét, nuku beszélgetés. Venni pedig amúgy se szándékoztam volna...

Amúgy pedig "ügynök"-i közvetítés nélkül nem lehet kijutni ilyen ingyenes (reklám) hétre, csak meg kell találni azt, aki tényleg korrekt. Az oldalakon is említett kft-k és csoportok tuti nem ilyenek, és van a tényleges ügynök, aki adminisztráció címén elkér 149€-t. Na, az ilyen keres a "balek"-okon, aki pedig az utaztatásért újabb 1 hetet kap, attól nem sajnálom.

Előzmény: vidi313 (8579)
vidi313 Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8579

Sok sikert máskor is

Előzmény: attamatta (8578)
attamatta Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8578

Végül is, fizettem: xxe ft repjegy + 15€-t a széfért. Ennyit. A többi az ellátásra és az autóra ment, de ez más lap.

Megsúgom: még az időmmel sem "fizettem" az előadásért, ugyanis nem is volt. Törölték.

Úgyhogy én azt sem tudom, mit lehetett volna vásárolni....

Előzmény: vidi313 (8577)
vidi313 Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8577

"Tudod, így, ilyen feltételekkel, ha lehetne, még többször lennék balek....:))"

O.K. Az elétben soha sehol semmi nincs ingyen. Mindennek meg kell fizetni az árát, vagy így vagy úgy. Ez vonatkozik az általad említett szállásra is.

Előzmény: attamatta (8570)
Anti-timeshare Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8576

ha már a barna dolog előkerült, akkor talán emlékszel a kútkáva és a neménvoltam esetre ugye?

 

gondolom hogy ugyanarról a nickről beszélünk a tenerifés topikból - a nick az értésítési lánc tagja, nem pénzben kapja a sikerdíját, de jutalmazzák tevékenységéért. Hozzászólásaiban bizony ugyanazokat az érveket hozta fel a TS mellett így számomra csak a "belepiszkálták" érv látszódik - de ügynök. Talán a lelkiismeretét akarja nyugtatgatni, de elvakult szemei előtt csak az a hét ingyenes nyaralás lebeg (az előadást tartóknak pedig a sok millió forint) a bepalizott szerencsétlenek (akik szintén hibásak) pedig őt is ugyanúgy fogják átkozni és jogosan

 

ATS

Előzmény: attamatta (8575)
attamatta Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8575

Lehet, de azt az utazás után kapja, nem pedig a vásárlás után.

Te beszervezésről beszéltél, ami nem egyenlő azzal, amiről én írtam, és amiről ATS is azt mondta,

hogy nem arról beszélnek le senkit.

 

És nem én kavarom "azt", ha már felvetetted. Jogom van leírni amit gondolok, amiként Neked is van ehhez, de nem tiszteletlenül.

Előzmény: újmóni (8574)
újmóni Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8574

nem kap jutalékot, csak bizonyos számú utazó után lehetőséget egy újabb ingyenes 1 hétre.

 

LOL

 

Ez bizony kőkeményen jutalék, csak természetbeni juttatás formájában.

 

Ne paszírozd azt a bizonyos barnát...

Előzmény: attamatta (8572)
újmóni Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8573

Köszi, hogy helyettem is leírtad. :-)

 

 

Előzmény: Anti-timeshare (8571)
attamatta Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8572

a nicked nem csak írási hanem olvasási jogot is kapott (és most lassan írok, hogy könnyebben felfogd).

 

Nem biztos, hogy értem a különbséget....(olvasási jog...)

 

soha sehol senki nem írta azt, hogy az ingyenes hetet nem szabad elfogadni - amíg ehhez hasonlót állítasz addig hazudsz

 

Nem a Te szavaidra reagáltam, amikor válaszoltam a "beszervezési" gondolatra. Akiről én beszélek (persze lehet, nem ua.-ról van szó), azt hívhatjuk akárminek, de nem kap jutalékot, csak bizonyos számú utazó után lehetőséget egy újabb ingyenes 1 hétre.

Én ezt így tudom, és hiszek neki. Engem nem vert át.

 

Tisztelettel,

A.

Előzmény: Anti-timeshare (8571)
Anti-timeshare Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8571

a nicked nem csak írási hanem olvasási jogot is kapott (és most lassan írok, hogy könnyebben felfogd)

 

soha sehol senki nem írta azt, hogy az ingyenes hetet nem szabad elfogadni - amíg ehhez hasonlót állítasz addig hazudsz

 

a tenerifés topikba iró nick pedig ügynök - a TS értékesítési lánc tagja. Jutalékot kap azért, hogy embereket beszervezzen akik résztvesznek TS értékesítési előadáson

 

az általam beídézett hozzászólás értelmezését pedig meg sem próbálom számodra

 

Üdv

ATS

Előzmény: attamatta (8570)
attamatta Creative Commons License 2013.09.23 0 0 8570

Bocsika, de....Nem Te vagy az első, aki összekeveri az ingyenes 1 hetes üdülést azzal, hogy TS jogot vásárol.

Jó páran vagyunk, akik voltak a tenerifei Regency-ben, és minden gond - sőt kellemes nyaralás után - nélkül tértek haza.

Az más dolog, ha valaki ebből úgy vásárolt, hogy nem mérte fel, mire vállalkozik, és egyáltalán: minek vett, ha sokan óva intettük?

 

Az általad idézet nick pedig csak a vendég-küldő programot népszerűsítette, ami által kimehetsz erre az "1 hétre ingyen-1 előadás meghallgatásáért. A Tenerife-topicban is legutóbb írta valaki, hogy jól érezték magukat, minden "retorzió" nélkül telt a pihenésük, és nem is szándékoztak semmit venni. És ugye, akkor ő is balek volt, meg én is, hogy elmentünk, és így "megtakarítottunk" min. 300-400€-t, amit máshol kellett volna kifizetni szállásért ( vagy jobb esetben fp.-ért, de az még drágább...)?

Tudod, így, ilyen feltételekkel, ha lehetne, még többször lennék balek....:))

Előzmény: újmóni (8546)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.09.22 0 0 8569

"Tisztelt" Andrea!

 

Ugye nem néz mindenkit h....nek?

Sajnos már senki nem hisz Önnek. Azért mert az emlitett cég,csak hiteget mindenkit.

 

Nekem például nem is válaszolnak e-mailjeimre. S hol van még az eladás.

Tehát reklámozza Öket máshol.

"mérges vagyok"

Előzmény: Baranyai Andrea (8567)
újmóni Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8568

Taposs csak, de te kerülsz egyre mélyebbre.....

 

Tudod, van az a mondás a sánta kutyával.... :-)

 

 

Előzmény: Baranyai Andrea (8564)
Baranyai Andrea Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8567

hahaha

Előzmény: JGab (8566)
JGab Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8566

"ott ENNÉL a cégnél"

He-he-he

JGab Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8565

Köszönjük Emese!

Előzmény: Baranyai Andrea (8564)
Baranyai Andrea Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8564

Én nem nézem hülyének a topilakókat, akik egész nap itt ülnek.

Köszönöm Istennek, hogy nem dolgozom ott ennél a cégnél! 

Van rendes munkám!

Leírtam az én történetem, nem tehetek róla, hogy Önök kedves topolakók nem járnak semmivel szerencsésen. Bár akinek ennyi esze volt, hogy jogot vett attól nem is nézek ki többet, mint hogy itt ülnek egész nap a topiotthonban.

(Én örököltem, hálisten már túladtam rajta.)

 

Előzmény: újmóni (8563)
újmóni Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8563

Figyu, ne nézd már hülyének a topiklakókat!

 

Ide érezni a kilógó szőrös lóláb lábszagát! :-DDD

 

Gerillamarketing!

 

 

Előzmény: Baranyai Andrea (8561)
JGab Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8562

Már megint 1 kommentes reklámnick az Eurobenefittől. Elég uncsi :(

Előzmény: Baranyai Andrea (8561)
Baranyai Andrea Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8561

Nekem sikerült eladni az Euro Benefit cég segítségével igaz időigényes volt (6hónap), bár közrejátszott, hogy nyári jogom volt Murauba, de a lényeg, hogy egész elfogadható áron sikerült megoldanom. 


Elcseréltem egy másik jogra. Így mindkettőtől megszabadultam. Mi is sok cégnél jártunk és egy helyre befizettünk 250 ezer Ft-ot és fülüket se mozgatták meg.

Gondoltam leírom a tapasztalataim.

Azért kicsit bosszantó, hogy 6 hónapot vártam..

 

Baranyai Andrea

 

vidi313 Creative Commons License 2013.09.20 0 0 8560

Még ha nem is lettél boldog az ügyvédnő válaszától, (sajnos) annyit megtehetsz, sőt tegyél is meg, hogy nem írod alá a szerződésmódosítást. :-)

Előzmény: szamarcsi (8558)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!