Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1273
sajnos nincs sok képünk a kicsidögről.
kár. annyira nehéz most igy ránézve elképzelni hogy nemisolyrég ilyen kicsi volt ez a brutál nagy hüje malac.:O)))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1272
Egyre több helyről halljuk ezt, így most már kezdünk megnyugodni. Teletömjük kálciummal :)
(Persze azért vigyázunk a veséjére is!)
Előzmény: bagifruzsi (1271)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1271
Zsepikének is voltak ilyen gondjai. Ő is kalciumot kapott, meg diétázott.
Előzmény: kicsi Emma (1270)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1270
Beszéltem egy állatdokival és azt mondják, hogy lehet, hogy Ca-hiány miatt van. Úgyhogy az egyébként is tegnap már elkezdett Ca-pótlás mellett mozgásdieta lett elrendelve, aztán majd meglátjuk.

Emberkék! Hol vannak a kölykös képek??? Tegyétek fel, de azonnal!!!

bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1269
Quaigon: :-)))
Ja, a zsepi is tud olyat. Ráadásul nyújtózkodni, tornázni mindig pont az ajtóban kell (amit éppp be akarok csukni), majd továbbhaladva (komoly unszolásra) első adandó alkalommal durr, le a földre. :-)
Bár a 15-20kiló különbség talán hallatszik.
Mit szól az alsószomszéd? :-)
Előzmény: Quaigon (1263)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1268
Kicsi Emma:
Gyönyörüek! :-)))

Előzmény: kicsi Emma (1262)
Quaigon Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1267
Mennyi idős is Emma? Lehet hogy csonthártya gyulladása van, de lehet szimpla húzódás is. Ha holnapra nem múlik, érdemes dokihoz fordulni. Ott majd kap fájdalomcsillapítót és gyulladácsökkentőt + fehérjeszegény étrendet és mozgás diétát. Már ha csonthártyagyulladás. Húzódás esetén se árt a kímélet, de a fájdalomcsillapítóval csínján bánjatok, mert ha nem érzi, hogy fáj, túlterhelheti!
Amúgy az igazi nők között vannak amazonok is, nem? :O))) Azok kopoghatnak szerintem.
Nekem a boci szokta következőképp előadni az elalvást: megáll a lakás legforgalmasabb pontján, vesz egy nagy lélegzetet, kifordulnak a szemei, majd a földrerogy, csekély ötven kilójával. Ettől még a számítógép monitor is berezonál. De hát mit csináljak, Őt is imádom!

Amúgy további fotókért a www.kep.tar.hu/quaigon -hoz fordulhattok. Jó szórakozást!

kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1266
ja és nem is emeli fel amikor áll. Egyszerűen csak biceg egy kicsit.
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1265
Emma délutáni szunyókájából sántítva ébredt, amit most ismételten produkál. A jobb elsőre sántít, de nem érzékeny neki sehol és nem is lépett bele semmibe. Nem tudjátok, mi lehet?
Előzmény: Quaigon (1263)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.17 0 0 1264
Igazi nő... Már amennyire egy igazi nő annyira kecsesen fekszik le, hogy testének koppanását még a lakás túloldalán is tisztán lehet hallani... :))))
Quaigon Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1263
Segítség!!! Ma két órát ültem a babák mellett, s le se bírtam venni a szemem róluk. :O)))
Mindig ásít vagy grimaszol valaki,összebújnak vagy részeg tengerész mozgással lelécelnek, szóval csuda izgi!
Olyan , mintha először babáznék, pedig nem ez az első almom, de valami furcsa varázsa van.
ÖP, felvállalod a fotók felrakását? Mert hogy nekem is Te segítettél, ezzel a részével még nem jutottam egyenesbe. Vagy tedd közzé, hogy hogyan kell! :O)))
Szurkoljatok, nehogy megtartsam az összeset! :O)
(Olyan vagyok mint egy lányos apa, már előre féltékeny vagyok az új gazdikra, ráadásul akik külföldre kerülnek nem is lesznek szem előtt. :O(((
Emma nagyon helyes, igazi nő! De a fekete se kutya, nem?
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1262
Íme Emma és tesói a régi szép időkben:

Emmus:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

A tesók:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ez pedig ma készült Emmusról:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Quaigon (1259)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1261
Az alábbi menhelyeken gazdit keresnek az alábbi kutyák:
Bővebb információ a megadott elérhetőségeken vagy a www.zoldmagazin.com (itt képek is vannak a kutyákról) címen.
----------------------------------
Gazdira vár a Vácikai Cerberus Állatmenhely Alapítvány több, mint 200 kutyája és közel 50 cicája (Paks). A kutyusokért jelentkezni Gál Tiborné, Erzsébetnél lehet a 06-20-455-99-83-as telefonszámon.

Labi: 2 éves labrador szuka
2-3 éves labrador keverék szuka
------------------------------------
Az alábbi kutyusok a Szolnok Városi Állatotthon Alapítvány Szolnok, Mester utcai állatotthonában laknak. (Az állatotthon a Zagyva-hídon átérve, Besenyszög irányában, a magyar laktanya területén található.)
A kutyákért jelentkezni a telepvezetőnél, László Istvánnál lehet a 06-30/31-80-430-as telefonszámon.
Az állatotthon látogatókat keddtől péntekig 15-19-ig fogad. Egyéb időpontokban telefonos egyeztetés szükséges.

Tina és Zuzu: 2-3 hónapos, fekete, labrador retriever keverék szukák.
----------------------------------------
Gazdira vár a váci Zöld Menedék Állatvédő Alapítvány több, mint 200 kutyája.
Levélcím: 2001 Vác Pf:233
Menhely:Vác, Külső-Rádi út
Telefon: 27-313-284 vagy 06-20-424-53-67

Morgó: 8 hónapos labrador jellegű szelíd, kedves, keverék kan
------------------------------------
Gazdira várnak a Fehérkereszt Állatvédő Liga békásmegyeri menhelyén az alább látható kedves, szeretetéhes kutyusok.
A kutyusokért jelentkezni Jámbor Albert telepvezetőnél lehet a 244-57-89-es, vagy Dr. Fuér Angélánál a 06-20-9433-375-ös telefonszámon.

Mufu: 2-3 éves labrador keverék kan
Jojó: 1,5 éves labrador keverék kan; sérült lábbal került a menhelyre, de már teljesen meggyógyult
------------------------------------
Gazdira várnak a Szentendrei Árvácska Állatvédő Egyesület kutyusai. A kutyusokról bővebb információt Horn Edéné, Vilma nénitől kaphatsz a 06-30-291-81-77-es telefonszámon.

Tódi: 1,5 éves labrador kan, szodatiszta
Gina: 1-1,5 éves ivartalanított labrador szuka; rendkívül kedves kutyus, gyerek mellé adható
Fidó: némjuhász-labrador keverék kan
--------------------------------------
Gazdira váró kutyák a Csellengő Kisállatmenhely Alapítványnál
A kutyusokért jelentkezni Pongó Györgynénél lehet a 06-20-421-12-29-es telefonszámon.
A menhely címe: 2120 Dunakeszi, Pestrejáró ú. 124/ 2.

Dambó: 1 éves labrador keverék kan. Nagytestű, mozgékony eb; nem bírja a bezártságot, de nagyon tanulékony és jól érezné magát a kutyaiskolában
Rebeka: 9 hónapos golden keverék ivartalanított szuka. Mozgékony, kedves, játékos, nagyon nagy szeretetet igénylő, cicabarát kutyus; sokáig egy wc-ben tartották bezárva.

bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1260
Én nem tudom feltenni a képeket, de ha bevállalod, akkor elküldöm őket. Nincs sok és egész babakép sencs, mert Zsepike 3 hónapsan jött. Bár Bogiról vannak, lesznek ifjabbkoriak is. :-)))

Nálam: fekete, fekete, fekete, Earny-árgyalat a vörös és sárga közöttivel, vörös, csoki sárga

Persze olyan kutyát úgyse fokos ki amilyet akarok, igy lett először sárga labi kanom a fekete szuka helyett, majd majd' fehér golden kan a fekete szuka helyett, majd pedig belga kan. Ha ezt igy folytatom, lassan aranyhörcsögöt tartok. :-))) Bár a tacskóvalnémi javuló tendenciát irhatok jóvá. :-)))

Előzmény: Quaigon (1259)
Quaigon Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1259
Örülök, hogy tetszenek a kis vakondok! Amúgy én is a sötétekre teszem le a voksot. Nekem a labi fekete, majd vörös, csoki, sárga... Bocsika, de hát ahány ház, annyi szokás-hát még ízlés!!! :O)
Elnézést, ha valakinek a lelkébe tiportam. Érdekes, - ha van eggyáltalán összefüggés, hogy a vadász és mentőkutyaversenyeken -általában!!!- jobban teljesítenek a sötét vörös goldenek ill.a fekete labik. Mentőkutyák között a világbajnokságon évekig olyan volt a sárga labi, mint a fehér holló, idén volt a 120 induló közt először két sárga. Dolgozó goldenek közt versenyen pedig csak vöröset láttam mentőkutyaként. Szóval a sötétek. Persze a kivétel mindig szentesíti a szabályt, de valószínűleg ezek álnak közelebb az eredeti munkatípusokhoz, persze vérvonaltól függően. Mármint hogy pl. láttam már vörös goldit küllem vonalú tenyésztőnél, úgy hogy a tesói fehérek voltak. Sajnos belül ő is kicsit light-osra sikeredett. :O)
Este készülnek az újabb fotók! Ti is feldobhatnátok egy két babakori képet, csinálhatnánk albumot!
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1258
Én minden szinárnyalatnál, a labiknál és a gldeneknél egyaránt a sötétebb mellet teszem le a voksom. :-)
Tehát osztom a véleményed, nekem is ők a szebbek. :-)))

Goldeneknél is van jócskán árnyalatbeli különbség. Sőt, ők a kor előrehaladtával egyre sötétebbek lesznek. A Zsepit majdnem fehérnek hoztuk el. Most meg már egyre szebb arany szine van.
Bogi már most olyan árnyalat, mint a Zsepi, pedig még csak alig 8 hetes. Biztos szép sötét lesz, mire megnő. :-)

Fruzsi

Előzmény: kicsi Emma (1257)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1257
Én is valahogy így gondoltam a színeket. Ahogy néztem a fotót, a sárga labik két árnyalatát, eszembe jutott, hogy Emmuséknál is így volt. A sötétebbik sárga (vörös) lett Emma. Szerintem sokkal szebbek a sötétebbek, persze ez egy magánvélemén. A városligetbe jár ki egy krémszínű labi, a helyiek szerint nagyon szép, de hát kissé mintha világos lenne...

A goldeneknél nincs ilyen kivilágosítás?

Előzmény: bagifruzsi (1256)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1256
Én is elámultam a vörös hallattán, de nagyon felcsigázott vele. :-)))
és már repesve várom, hogy láthassam, hogy arra gondoltam-e, amire gondoltam, hogy úgy van. :-)
Ha olyan szinüek, akkor tutira ott helyben fog megszakadni a szivem. :-(((
Előzmény: kicsi Emma (1252)
szussz01 Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1255
3 megengedett színtipus van: fekete, sárga, csoki. A sárgánál a standard az alábbiakat írja: "A sárga világos krémszíntől a rókavörösig terjedhet." Fehér elméletileg nincs, de a népszerűségből fakadóan, kutyagyárosoknál becsúszik a fehér is, amit a sok hozzánemértő meg is vesz a "különlegessége" miatt. Sajnos, sokan tesznek engedményt, és azt mondják rá, hogy ez is a sárga árnyalata.
Én azért választottam feketét, mert a feketére nincs ilyen színskála bemagyarázás :))))
Előzmény: kicsi Emma (1252)
sarah25 Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1254
Kedves Tibbe!

Mivel keltettem fel a figyelmedet, hogy utánamnéztél?
Egyébként örülök, hogy tetszik a felfogásom, mert ez azt jelenti, hogy a tied is ilyen, ami pedig azt jelenti, hogy vagyunk még egy páran akik a kutyikat emberszámba veszik. Reálisan látnak és mérlegelnek.

Sarah

Előzmény: Tibbe (1253)
Tibbe Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1253
sarah25
__Most néztem utánad, tettszik a felfogásod, azért emeltem ki ezt a hozzászólásod!
Előzmény: sarah25 (1092)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1252
Kicsit össze lettem keverve. Az igazi sárga labik azok, akiket ti vörösnek hívtok és akit ti sárgának az valójában fehér, de legalábbis nagyon világos sárga. Jól gondolom?
Előzmény: bagifruzsi (1250)
sarah25 Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1251
Tündériek!!!!!!!!!!!!!!
Gratulálok hozzájuk!!!!
Előzmény: bagifruzsi (1250)
bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1250
Szia!

Nem nagyszülői elfogultság. :-)))
Gyönyörűek, bűbájosak, tündérek, imádnivalóak...!
Kezdek félni, hogy nekem sem szabad megnéznek őket. Bár akkor legalább tudnád, hogy ki lopta el őket éjszaka. :-)
Viszek majd egy képet az Earnyről, szerintem egy kis jóidulattal ő is vörös volt.
Bár nála a szőr a hátától kezdve a lábakig, a hasig folyamatosan világosodott, olyan szinváltós volt. :-)))
Az vörösnek számit, vagy sárgának? Vagy egyiknek sem?
Egyébként már gondolkodtam, hogy ha nem fekete labim lesz majd, csak olyan árnyalat kell, úgyhogy az almot muszáj lesz megismételni! Vagy összehozni ugyanilyet. :-)))

Fruzsi

Előzmény: Quaigon (1245)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.16 0 0 1249
Azok a fülek tényleg hihetetlenek! Igazából még nem is fülek, csak fül-jelmezek műanyagból, amíg kinőnek az igaziak! :))
Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1248
nem vagytok 1edül!
Azok a lábszerkezetek,fülcimpák...stb
Olyan puszira hivogatóak!
ÖP
Előzmény: kicsi Emma (1247)
kicsi Emma Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1247
elolvadtunk...
Előzmény: Ördögpirula (1246)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1246
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Quaigon (1245)
Quaigon Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1245
Egy fekete, egy csoki, egy sárga , a többiek vörösek. Örülök , hogy tetszenek a srácok, akkor nem csak a nagyanyai büszkeség láttatja velem helyeseknek Őket!

Az alábbi címen még felraktam néhány fotót, van a mamiról és a papáról is. ( mama -vörös, papa-fekete)Most még bénázunk az oldallal, szerintem holnap próbálkozzatok. Aztán majd még küldök... Csak meg ne unjátok!

http://kep.tar.hu/quaigon/index.phtml

Jó éjt!

Ördögpirula Creative Commons License 2003.01.15 0 0 1244
1db fekete,van még sárga,csoki,vörös....
Hogy a képen csoki,vagy nemcsoki,azt nemtom....
Quaigon?
Előzmény: kicsi Emma (1243)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!