Keresés

Részletes keresés

R6Rider Creative Commons License 2011.04.07 0 0 60

Tavaly voltunk itt:

http://www.apartments-povlja.com/

 

35€ (2 felnőtt + 1 gyermek), fantasztikus hely, kedves tulajdonosok. Brac sziget - Povlja városka. :-) Ha több infót szeretnél írj pü.-t!

eszteban Creative Commons License 2011.04.02 0 0 59

Aki netán Korcsulán kivánna nyaralni annak melegen ajánlom a magyar tulajdonosú

Albatros tourst /Ujvidékiek/.Közvetlen tengerparti apartmanjaik vannak.

gerlaj Creative Commons License 2011.04.02 0 0 58

Esetleg ide is nézz be, ha méltányos áron keresel megbízható magánapartmanokat:

 

http://trogir-ciovo.gportal.hu

Előzmény: tonics (57)
tonics Creative Commons License 2011.03.31 0 0 57

Hello. Engem érdekelne olcsó apartman Horvátországban. Megnéztem a linket de inkább tényleg csak "néztem".

Előzmény: AlenkaV (56)
AlenkaV Creative Commons License 2011.02.02 0 0 56

Akinek szüksége van segítségre szálláskeresésben, leutazásban, egyéb tudnivalókkal kapcsolatban, megtekintheti a szórólapomat: www.croatiatourist.hr.
Most lekérdezett szabad apartmanokat tudok szerte Horvátországban!!!

Előzmény: Kékhold (-)
armstrong1 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 55
Üdvözlet mindenkinek!

Lassan feladom, pedig még lelkesülök.
Crikvenica és környékén keresünk szállást 8 embernek.
Bárki aki volt ott és tudna tulaj emailt, elérhetősget adni, megköszönném.

Csütürtökig még van időnk....


Helyben könnyű találni szállást, mi a tapasztalat? A gond, hog yestefele érnénk csak oda.


m.
toxie87 Creative Commons License 2010.08.16 0 0 54
Sziasztok !
Esetleg tudnék én is ajánlani egy linket. Lopár szigetén Rábon levő apartmanokrol
Itt találhatnak hasznos információkat Ráb szigetről . Remélem segíthettem valakinek. :)
EnzoCortello Creative Commons License 2010.08.14 0 0 53
Sziasztok!

SENJ környékén keresnénk olcsó (10eu/éj/fő) apartmanokat aug. 21 től egy hétre.
Lehet lakókocsi is! Sátor viszont nem ok.

Előre is köszi!
hepakree Creative Commons License 2010.08.03 0 0 51
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. Tudnátok ajánlani valami jó és főleg olcsóbb... magán apartmant Rab szigetén, Lopáron esetleg Suha Puntán? 2 felnőtt és 3 gyermek részére kellene szállás augusztus végére kb 25.-ei indulás.
De bármilyen infó Rab szigetéről érdkelne!!
Még egy kérdés.. Ha előre lefoglalt szállás nélkül vágnánk neki Rab-nak van-e rá esélyünk hogy kint találunk? (Többször nyaraltunk már Horvátországban és soha nem foglaltunk előre, viszont eddig "nem voltunk bezárva" egy szigetre sem..)
Válaszaitokat előre is köszönöm!
malazs Creative Commons License 2010.08.01 0 0 50
Saját tapasztalataink alapján csak ajánlani tudom mindenkinek. Az apartmanok kiválóak,tiszták jól felszereltek. A központhoz és a tengerhez is közel van. Nem zajos,étterem,pékség,bolt a közelben van. A házigazdák pedig igen barátságosak és kedvesek. A sziget pedig gyönyörű.
Előzmény: Törölt nick (24)
R6Rider Creative Commons License 2010.07.31 0 0 49
Mi ma jöttünk haza innen, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki igazi kikapcsolódásra vágyik! Tiszta, szép szállás, kedves tulajdonosokkal. A környezet fantasztikus...
A link: http://www.apartments-povlja.com/galerija.html
Több infó privátban.
Svajci6034 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 48

Szaisztok!

Normális tiszta szállást keresek 2 felnőtt + 2 gyerek (8-8 évesek) részére, aug. 7 v. 8-tól 4 éjszakára. Nagyon délre nem szeretnénk utazni, mert most mennénk először.

Sok a weben a hirdetés, tudnátok ajánlani megbízhatót.

Attila

vekizso Creative Commons License 2010.07.17 0 0 46
Sziasztok!
Észak-Dalmáciában keresnénk szállást aug.15 után, 2 éjszakára, 2 felnőtt és 3 gyermek /9év, 2év, 6hó/ részére.
gambiamo Creative Commons License 2010.07.12 0 0 45
Sziasztok! Ha valaki egy kellemes, nyugodt tengerparti halászfaluban szeretne pihenni, szívből ajánlom Tisno-t (Murter mellett, Sibeniktől nem messze)!! Fantasztikusan hangulatos, gyönyörű hely!!!  Mi évek óta oda járunk, nagyon szeretjük! Magyar tulajdonú apartmanház (több apartmannal), 50 méterre a tengertől, gyönyörű kilátással!!! Ha valaki esti szórakozásra vágyik, nyüzsgésre, nem messze van Vodice, vagy Murter. Privátban írjatok, szívesen válaszolok a kérdésekre!!! A honlap: www.horvatapartman.net
LandyBaby Creative Commons License 2010.07.12 0 0 44
augusztusban 30 Eu/éj/apartman /4FŐS/
HA VALAKIT ÉRDEKEL HÍVJON
70/7021736
june1 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 43

Sziasztok,

Az apartmanunkban kiadó az utolsó hely július 14-18. között (4 éj/5 nap).

Vodicén, 80 méterre a tengertparttól, új építésű, teljesen felszerelt, 6+2 személyes apartman (kevesebb személynek is kiadó).

Érd.: www.expedio.hr, info@expedio.hr

gerlaj Creative Commons License 2010.06.15 0 0 42
Kedves Fórumozók!

Családi okok miatt átadó egy leelőlegezett apartman Trogir mellett, Ciovón (Mastrinka). Időpont: 07.09-16. (Pénteki váltással!) Két hálószobás 4 fős apartman (5 fősre „bővíthető”).
DESA apartmanok – Ap2.
Részletek itt:


DESA Ap2
szandiadam Creative Commons License 2010.06.14 0 0 41
Szia.
Én szerintem érdemes bármennyi időre menni. Mi tavaly kitaláltuk egy délutáni napon, hogy elmenjünk és még az nap este elindultunk. Másnap délután meg jöttünk haza,de nagyon jó volt ez a "kis" kiruccanás.
Ha valaki mostanában járt Makarskán az kérem írjon!!!
Kellene apartman 4 fő + 1 gyerek részére.
Előzmény: klari50 (40)
klari50 Creative Commons License 2010.06.12 0 0 40

Sziasztok!

Szerintetek érdemes-e 2-3 napra "leugrani" a tengerpartra?

És ha igen, akkor hova? Netán valami jó kis szállást is tudnátok ajánlani?               Kb. mennyi idő alatt lehet lejutni, persze autóval gondoltam!

Koszi!

LandyBaby Creative Commons License 2010.05.13 0 0 37
Garzontól a 6 fős apartmanig. Minden megoldható.
Előzmény: gyarmati1980 (36)
gyarmati1980 Creative Commons License 2010.05.13 0 0 36

szia

 

érdekelne hány fös az apartman meg sok sok kérdés gyarmati1980@freemail.hu az email cimem

üdv

Előzmény: LandyBaby (35)
LandyBaby Creative Commons License 2010.05.13 0 0 35
Sziasztok!
Vir szigeten nyaralunk már 9 éve, házinéninek segítek a szervezésben.
Ha valakit érdekel olvassa el a következő linken található oldalt:
www.virsziget.sokoldal.hu
8 Eu/nap/fő
Nagyon olcsó és korrekt szállás.
Üdv
Viki
70/7021736
butger Creative Commons License 2010.05.08 0 0 34
Helló mindenki :)

Horvátországba mennék feleségemmel kettesben Közép-Dalmáciába (Omis, Makarska).
Örömmel vennék minden segítséget. Közvetlen tengerparti szállást keresünk.

Előre is köszi mindenkinek
malazs Creative Commons License 2010.02.07 0 0 33
Igen az nálunk is játszik hogy egy objektumon belül 2 apartman,mivel 2 család.Tavaly viszonylag egyszerűen találtunk,pedig akkor 3 család jött és 11-en voltunk összesen,Mondjuk úgy meg már nem jó menni,erre rájöttünk.Mindenkinek nem lehet jót tenni,volt is szájhuzogatás....
Előzmény: Jadranka80 (32)
Jadranka80 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 32

Hááát igen, 7 személyre tényleg nem egyszerű apartmant találni. Mi egyszer egy 8 fős baráti társasággal mentünk így nyaralni, és nagy nehezen találtunk egy több szobás, nagy apartmant.... a baj csak az az ilyenekkel (legalábbis nálam), hogy az esetek többségében olyan a lakás elrendezése, hogy a szobák valahogy egymásból nyílnak, és át kellett mászkálnunk mindenkin :-))   de biztos lehet találni Porec-ben is ilyen nagyobb apartmant....

 

Következő évben már okosabbak voltunk, és 2 egymás mellett lévő kis apartmant vettünk ki. Ez a megoldás mindenkinek jobban bejött nálunk :-)

zorka99 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 31
http://www.teplibok.com/Engleski/Hr-Menu.htm

Mi itt voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. Megfelelt minden elvárásunknak és bármikor szívesen visszamennénk. Bátran merem ajánlani mindenkinek

Előzmény: HNAnita (26)
malazs Creative Commons License 2010.02.07 0 0 30
Köszönöm a kielégítő választ,a szomszédok feje nem gond,a túlzsúfoltság és a nagy zaj már annál inkább,3-4 fő részére viszonylag egyszerű lenne szállást találni,de mi 7-en megyünk így sosem könnyű.
Előzmény: Jadranka80 (29)
Jadranka80 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 29

Üdv. ezen a fórumon is :-)

 

 

Az én első adriai nyaralásom pont Isztrián volt, a Lanternában. :-)

 

Szép volt, de van pár dolog, ami nekem nem tetszett:

 

1, az összes terasz úgy nézett ki, hogy oldalfal csak félig volt. Tehát miközben kint ücsörögtünk, jobb és bal oldalról a szomszédok fejét láttuk.

 

2, tömeg volt mindenhol (a strandon is, és az apartmanok előtti utakon is)

 

3, az üdülőtelepen van pár disco, így hajnali 4-ig az ittas fiatalok dajdajozását kellett hallgatni

 

Ezt leszámítva tényleg szép, virágos, stílusos, de mi júniusban voltunk, az még nem is főszezon. Mi lehet ott akkor főszezonban??  :-):-)

 

Rengeteg felé mentünk kirándulni, inkább a partmanti városkákban, de nekem picit egyhangúnan tünt a part is....

 

De persze ez az én véleményem, ízlések és pofonok.

Előzmény: malazs (28)
malazs Creative Commons License 2010.02.07 0 0 28
Épp írnám hogy apartmant keresünk Porecben,ha valaki tud bármit ajánlani azt szívesen fogadom,ez sem rossz,de egy picit színvonalasabb szállást keresnénk.Esetleg a Lanterna üdülő telepről van valakinek infoja?
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 27

Sziasztok!

 

Mi múlt évben voltunk Porecen. Egy magyar családnál. Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon segítőkészek a szállásadók. A férj orvos. Ez nagy előny volt, mivel megvágtam magam és össze kellett varrni a sebet. Nem kellett az ügyeletre mennünk.

Szinte végig autópálya van, gyorsan oda lehet jutni. Azt hiszem idén is oda megyünk, ha nem jön közbe valami.

Ez a honlapjuk címe: www.porec.atw.hu

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!