Keresés

Részletes keresés

deriva Creative Commons License 2006.03.25 0 0 312
Előzmény: Ízirájder (311)
Ízirájder Creative Commons License 2006.03.25 0 0 311
  • Képet kicsinyítsd 512KB alá
  • hozzászólás írása közben alul tallózod a képet, ha megvan feltölt gombra kattintasz
  • ekkor feltölti a képet, ha ez megvan a kép mellet balra beszúrás gombra kattintasz
  • ekkor a kép átkerül a szövegmezőbe és ha ezután küldöd el a hozzászólást akkor megjelenik a topikban is.
deriva Creative Commons License 2006.03.24 0 0 310
100x150
Előzmény: deriva (309)
deriva Creative Commons License 2006.03.24 0 0 309

már 1003150-re kicsinyítettem...a jpg formátum nem jó akkor?

Előzmény: Ízirájder (308)
Ízirájder Creative Commons License 2006.03.24 0 0 308
800x600 a max méret
Előzmény: deriva (307)
deriva Creative Commons License 2006.03.24 0 0 307

Szép elmékek :))

Nekem is van egy csomó képem, de nem tudom feltölteni...mi a baja? Jpg,lekicsinyítettem...mi kell még? :( 

Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.24 0 0 306

Oooh, igen! Az Alpok!!! :))

Bar, nekem azert megfordult a fejemben minden alaklommal, amikor felette repkedtem, hogy ha itt lezuhanunk, meg csak a roncsainkat sem szedik ossze! :)

Előzmény: Ízirájder (305)
Ízirájder Creative Commons License 2006.03.24 0 0 305

ha már a fotóknál tartunk, már odafele úton is érdemes nézelődni :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.24 0 0 304
Egyebkent a sziget egyfolytaban viragzik, nekem megis sikerult olyan kepeket csinalnom, ahol ez meg veletlenul sem latszik..
Előzmény: Mrs Fred Weasley (303)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.24 0 0 303

MONTE ISOLA:

 

 

Az elso kepen az van, amit a villabol lehetett latni:DD, a masodikon a strand lejarata, a harmadik pedig egyik falubol masikba menet keszult.

 

Ja, a Dom tetejen a tesoim vannak! :))

Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.24 0 0 302

ahhha..

Castello Sforzescorol ketszer van ugyanaz a kep, a kovetkezo 5 kepen a Dom, illetve a Dom ter latszik kulonbozo nezopontokbol, aztan a Vittorio Emanuleel seteny bajarata, majd a setny kovetkezik.

A Parco Sempione-s kepek lemaradtak.

 

Előzmény: Mrs Fred Weasley (301)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.24 0 0 301

Rola nincs, de itt vannak az igert kepek.

Minosegert elore is elnezest, telefonnal keszultek.

 

Milano:

(nem tudom, index mit kevert, a kov hozzaszolasban leirom, hogy mi micsoda)

 

Előzmény: deriva (300)
deriva Creative Commons License 2006.03.23 0 0 300
Nah, róla nincs véletlenül kép a telefonodban? ;-)))
Előzmény: Mrs Fred Weasley (299)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.23 0 0 299

Hajajajajajjaj! :)))

 

Palmacska, tobbiek!

Vegre elokeritettem az olasz fotoimat (de csak azok vannak egyelore, amik a telefonomban vannak), ha tobb idom lesz, teszek fel nehanyat, termeszetesen vannak kepek Monte Isolarol is! :))

Előzmény: deriva (298)
deriva Creative Commons License 2006.03.23 0 0 298

Nem gond,azóta jöttek ötletek.  

De legalább jó pasi volt? ;-))

Előzmény: Mrs Fred Weasley (297)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.23 0 0 297

OFF

 

Haaaaat...az ugy volt, hogy bementem a nyelvsuliba, es azt hittem, hogy nem jo idopontban jottem. A teremben, ahol az oram van, ult egy FERFI!

Ebben persze csak az az erdekes, hogy 3 honapja jarok, de soha nem volt fiu csoporttarsam, csak csupa anyukam korabeli neni.

Na, engem ez a velem kb egyidos pasi-latvany annyira sokkolt (azota is! :DDD), hogy lanyos zavaromban elfelejtettem azt is, hogy hogy mondjak, hogy bouna sera, nem hogy megkerdezni, amit megigertem...

Mea culpa...

Előzmény: IV.kercsaj (295)
pálmácska Creative Commons License 2006.03.22 0 0 296
Kedves Veronika! Te már nagy valószínűséggel éppen Milánó utcáid rovod, azért még válaszolok. Mi hétfőn megyünk Barcelonába, a Sky E. jegyei pofátlanul drágák, mi is teljesen elképedtünk. 133.ooo lett volna kettőnknek oda-vissza. el is keseredtünk. Úgyhogy nyomozásba kezdtünk, így Zürick-i átszálással megyünk, így dupla utazási idő, de fele annyi pénz. Ajánlom nektek is, ja, és a Swiss Air-rel repülünk. Várom a tapasztalataidat!
Előzmény: Veronica Pinter (284)
IV.kercsaj Creative Commons License 2006.03.22 0 0 295
A legfrappánsab az ignorare qc, de jó a non considerare qc un bel niente; disprezzare.
De kíváncsi vagyok, Fredné mire jutott, kell hogy legyen még vmi jó kis italianizmus, ami most nem ugrik be...
Előzmény: deriva (292)
deriva Creative Commons License 2006.03.21 0 0 294

Szeretek nagyítani... :)  Szóval valami ajánlat?

 

Angolul se tudom körülírni...hiába, gazdag nyelv a  magyar!!!! :) Azért remélem sikerült valamit kiszedni a tanárból.

Előzmény: Mrs Fred Weasley (293)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.21 0 0 293

Hat...kisVAROSnak nevezni eleg nagy tulzas barmelyiket is! :))))

 

Nekem ma este lesz olasz oram, ha nem felejtem el, megkerdezem hogyan van..

Bar, elobb angolul kell rajonnom, mert itt Amerikaban mi mashoz jarhatnek, mint olasz tanarhoz, aki angolul tanitja az olaszt! :))

Előzmény: deriva (291)
deriva Creative Commons License 2006.03.21 0 0 292

most látom mennyire nem tudok írni...  (-v; -s)

 

Nem tudja valaki hogy van olaszul az, hogy "levegőnek nézni vmit/vkit" vagy nem tudom ők mondják-e ezt, de valami nagyon hosonló kellene. Köszi!

Előzmény: deriva (291)
deriva Creative Commons License 2006.03.21 0 0 291

És  a Lago d`Iseo  melyik kivsvárosát ajánlod? Vagy az mindegy, mind szuper hely? :)

 

Szilvi!!!

Elég a személyis is!

Előzmény: Mrs Fred Weasley (288)
szilvia_28 Creative Commons License 2006.03.21 0 0 290

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérdezni,hogy Olaszba elég a régi személyi vagy útlevél kell?

Köszönöm a folyamatos segítséget nektek,nem is tudom mi lenne nélkületek!

Pussz nektek és szép napot mindenkinek!

 

thiszbe Creative Commons License 2006.03.21 0 0 289

Drága Fredné (már ha szólít6lak így) :)

Köszönöm a jókívánságokat és a szórakozóhelyes próbálkozást... esetleg majd egy helyes pincért hiányos staccato olasz tudásommal megkérdezek, hogy mit ajánl... :)

A La Rinascante-ra már készülnek csajtársaim... sajnos ősszel mikor Palermo-ban voltam, nem találtam meg... úgyhogy ezt pótolni kell! :)

OKÉ, Dóm lépcső... majd csinálok Neked drága Fredné onnan panorámafotót, hogy érezd a fílinget... :)

Jók legyetek és nem megyünk a Como-i tóhoz!

Th

Előzmény: Mrs Fred Weasley (286)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.21 0 0 288

Jajajjajajaaj! :))

En mar megint csak azt kerdezem, MIERT pont Como? :))

Ott van Lago d`Iseo, ami ugyanakkora tavolsagra van, es talan szebb is, csak ott nem lakik George Clooney es senki nem hallott meg rola! :)))

Előzmény: Magna cum laude (287)
Magna cum laude Creative Commons License 2006.03.21 0 0 287

re: #250

 

Múlt évben voltunk májusban, és a helyi fiatalságtól forgott nekünk is a gyomrunk. A Dóm környékén csapatostúl zúztak be a különféle ruhaboltokba shoppingolni, és annyira uniformizált volt a megjelenésük, mintha nem is lázadó korszakban lennének... Tényleg letaglózó volt!

Ha valakinek van ideje, érdemes megnézni a Comói tavat (1 nap, érdemes autót bérelni) - gyönyörű, és nagyon jól ellensúlyozza a milánói forgatagot!

Előzmény: Ízirájder (250)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2006.03.21 0 0 286

Sajnos, en nem tudok semmit..

Pontosabban, ha minden igaz, de ha nem, bocs, ez egy regi emlek...szoval, ha megallsz a Scala elott, es szemben allsz az epulettel, akkor a bal kez felol levo kis utcan kell elindulni, es ott, mintha lenne egy disco..De erre nem tennem le a nagyeskut, ezert csekkoljatok le elotte vilagosaban is!

Hat, ahogy irom, egyre kevesbe arra az utcara emlekszem...de legalabb megprobaltam! :)))))

 

ES!!! Az en kedvemert, aki sirdogal Milano utan, legyszi, La Rinascente-t ne hagyjatok ki! :) Majd meseld el, meg mindig olyan szep-e!

 

Erezzetek nagyon jol magatokat, es ha leultok a Dom lepcsoire, legyszi, jusson eszetekbe, hogy Fredne torzshelye volt, amikor naponta jarhatott oda! :))))))

Előzmény: thiszbe (285)
thiszbe Creative Commons License 2006.03.21 0 0 285

Jó reggelt Mindenkinek!

Veronica Pinter, azt hiszem, mi együtt fogunk utazni... :)

A tökéletes alvástalan éjszakáról én is tudnék mesélni, így utazás előtt mintha mindenki lelkivilága kicsit megkergülne...

Szórakozóhelyről még mindig senkinek semmi infója??? :(

Üdv,

th

Veronica Pinter Creative Commons License 2006.03.20 0 0 284
Szia Pálmácska, én azt hittem Te is most jössz Milánóba, valahogy ezt szűrtem ki a soraidból. Mi már holnap utazunk és már alig bírok aludni a nagy izgalomtól. Kb. 3 hónapja én is itt iszom a sorokat, nagyon fog majd hiányozni ha hazajöttünk, de azért majd néha benézek. Minden infot összefogok gyűjteni és hűségesen beszámolok. Már egy következő úton gondolkodom és azt most Barcelona lenne, de éppen most néztem , októberben szeretnénk utazni, de hiába van még oly messze a jegy már most is drága. Most valahogy nem árul a SKy olcsó jegyeket. Amikor ezt megvettük még októberben kettőnknek 11.000.- ft volt. Nem baj, majd vadászom. Valahol már olvastam lejjebb , szintén utazol még Barcelonába is? szia
Előzmény: pálmácska (271)
thiszbe Creative Commons License 2006.03.20 0 0 283

Szia,

köszönöm mindenkinek a piacos válaszokat, remélem megtaláljuk.

Sky-al megyünk, bízom benne én is, hogy talizunk, ha máshol nem, akkor a Dóm téren.

Viszont valaki nem tudna tippet adni, hogy szórakozni hova érdemes menni??

Hallottatok valami jó helyet???

Az EROS koncertet ne is említsétek, lecsúsztunk a jegyekről, úgyhogy az kizárva. :(

Előre is köszi,

Th

Előzmény: Veronica Pinter (268)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!