Keresés

Részletes keresés

jancsiii Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17870

Én azt látom,hogy az emberek nem őszinték saját magukkal szemben,nem merik fel vállalni vágyaikat,hajlamaikat,sokszor még névtelenül sem. Ebből adódóan mérhetetlen ellenségeskedéssel,megvetéssel állnak olyanokhoz akik ezt megteszik.

 

Előzmény: artist_not_engineer (17869)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17869

Várom. :-) Jó, hogy itt lehet ilyenről beszélgetni. A többségi társadalom nem feltétlenül vevő rá. Annak ellenére, hogy a statisztikák szerint az emberek java része félrelép, majd elválik...

Előzmény: jancsiii (17868)
jancsiii Creative Commons License 2019.02.02 -1 0 17868

Végre már, épp-kéz-láb a témával kapcsolatos hozzászólás! Köszönöm!

De várd ki még a többiek felébrednek! XD

Előzmény: artist_not_engineer (17867)


artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17867

"Néha szükséges, bár nem törvényszerű, hogy komoly pofonokat kapjunk."

Egyetértek. Évtizedes házasságunkban derült ki, hogy mindketten izgatónak tartjuk a többes szexet, valamint nem akarjuk kisajátítani a másik testét, tehát alapvetően vágyunk másokra is, és ennek megélését megengedjük a másiknak. És ezt a kapcsolatunk elejétől így gondoltuk, csak nem beszéltünk róla... Mondhatnám, hogy agyrém, de inkább azt mondom, hogy jobb későn, mint soha. :-)

Ez a vicc jutott erről eszembe.

Nálunk az hozta elő az egészet, hogy a feleségemnél felbukkant egy másik srác. Megcsalni nem akart, de olyan erős késztetést érzett, hogy túllpett a félelmein, és szóba hozta. Na, ez a pofon. Fejben bármennyire is izgató, a megéléséhez át kell alakítani a kapcsolatot, levetkőzni régi berögződéseket. Eddig szerencsére csupa pozitívum. Néha találkoznak, és volt már hármas is, ami nekem hatalmas élmény. És azóta kb 20 ponton javult az életünk, amiből csak kb 3 pont szexuális. :-) Több türelem a gyerekekkel, jobb emberi kapcsoaltok. Ja, és látszik rajtunk valami, mert rokonok és ismerősök is mondják, hogy hogy ki vagyunk virulva. :-)

Előzmény: Törölt nick (17857)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17866

"Olyat kell a párod közelébe engedni (pontosabban bele), akit jól ismertek és rendezett az életvitele. Akkor nem lesz baj."

Onnantól kezdve, hogy kinyitsz egy kapcsolatot, honnan a fenéből tudod, hogy a 3. (4.) az hány másik emberrel alakít ki esetleg kockázatos szexuális kapcsolatot?

Igen, milyen jó lenne egy több ember közötti, bizalmi alapon felépített kapcsolati háló, nem kell gumizni. Ahol csak mi négyen-öten-akárhányan, és senki külsős. Megvalósítható? Megbízom az ismerősben, aki megbízik az ő szexpartnerében. De én hogyan tudjak bízni az ismerős ismerősében? Érdekes kérdés. Mi még az elején tartunk, nem tudjuk a választ.

Előzmény: More Joy (17830)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17865

"Ezen túl, bármit lehet, ami mindenkinek jó. Ha megfigyelted, az análhoz nem azt írtam, hogy tilos, hanem hogy nem szereti :) Ha valaki rávenné, hogy csinálja és élvezze, nemhogy mérges lennék, kitűntetést akasztanék a mellkasára! :D"

Maximálisan egyetértek. :-)

Mondjuk a nyitás óta sokkal szabadabban beszélgetünk a szexről, szóba jött az anál is. Korábban kb kétévente volt próbálkozás, és mindig az jött ki, hogy utálja. Most viszont kisebb játékszerekkel már nagyon élvezi a feleségem. Akár nyalás, akár behatolás közben. Ez utóbbi pedig nekem is finom.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17754)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17864

"a nejem pedig egyrészt nem mer ellentmondani"

Ezt tapasztaltam én is. Nem szólt, mikor már fájni kezdett az aktus, nehogy kizökkentsen valakit... Szerencsére ezt azóta az összes érintettel megbeszéltük.

Előzmény: mgakaland (17738)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 3 17863

"A legideálisabb helyzet szerintem is a "barátság extrákkal" felállás lenne a harmadik fél felé, akivel jó dumálni, jó közösen az ágyba bújni, aztán szépen hazamegy és mindenki éli tovább az életét."

Ez tetszik. Ugyanezt gondolom párokkal is. Szerintem sem lenne jó a totál érzelemmentes dugás. Valami könnyed közös program, egymásra hangolódás, utána viszont tényleg mindenki megy haza. Ha van az életben tízféle dolog, amit szeretsz csinálni, és abból az egyik a szex, akkor a szeretővel, vagy hármasban a harmadikkal szóba jöhet a szexen kívül még 1-2 dolog, de nem több. Ugyanígy a barátokkal, családdal van a többi, szexen kívüli 6-8. Viszont az ember párja az, akivel ezt a teljes tartományt (teljességet) szeretné megélni.

Tehát ha a feleségemnek és a szeretőjének attól jó, ha a folyóparton sétálnak, és utána jön a szex, akkor legyen, élvezzék. De ha együtt mennek moziba, cukrászdába, kirándulni, és a napjuk töredéke szól a szexről, akkor már féltékeny leszek. Mert az kezd kapcsolat lenni...

Ugyanígy nagyon izgat, mikor hármas közben csókolózik a másikkal. Tehát nem, hogy nem zavar, kimondottan izgat. Tetszik, hogy a helyzettől olyan nedvesedése van, amilyen csak ritkán. Hallom, hogy odafönt megy a csókolózás, én pedig közben nyalom. Kár lenne összekeverni, a csók is a szex része, nem jelent szerelmet... Baromira izgató ezt felidézni akkor is, amikor kettesben vagyunk. Aztán ha úgy adódik majd, hogy másik nővel, vagy párral jövünk össze, akkor én is szeretnék csókolózni.

Szerintem nagyon fontos, hogy ezekből a találkozókból, akár hármasban, akár kettesben történnek, ki mit visz haza az állandó kapcsolatába. És ezt bizony tanulni kell, kezelni az érzelmeket. Azt tapasztalom, hogy lehet tanulni, és iszonyúan fel tudja dobni, meg tudja erősíteni a kapcsolatot.

Előzmény: Törölt nick (17732)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.01 0 2 17862

Nem is érdemes végigfuttatni, mert nem veszem el a szentfazekat. :) Azt a nőt veszem el, aki minden szempontból jó a számomra. 

Valóban az van, hogy ki miben és mennyi kompromisszumot szeret kötni. Hiába a nagy szerelem, ha egyszer valami olyasmi nem passzol, aminek passzolnia kell az én szemszögemből, akkor az a kapcsolat bizony rövid életű lesz.

Előzmény: Lando40 (17861)
Lando40 Creative Commons License 2019.02.01 0 1 17861

Fordítsd meg a dolgot. A feleséged egy gyönyörű nő, akivel nagyon boldogan éltek, nincs veszekedés, gyerekek aranyosak, igazából minden jó. Egyetlen probléma, hogy a feleséged, és családja pl szentes mókus. A házasélet tisztán fogantatás céljából meg hasonlók. Elvetted, próbálod változtatni. Eljuttok a heti két szeretkezésig. Ez a részéről hatalmas kompromisszum, a te részedről meg, aki napi két szexhez vagy szokva, még mindíg edeskevés. Mit teszel? Elhagyod azt akit szeretsz? Nem hiszem. Megpróbálod magadnak megoldani először. Pár év múlva gondolkodsz, hogy azért vagyok házasságban, kapcsolatban, hogy a szex az önkielégítésre korlàtozódjon. Egy idő utàn mindenki a megoldásokat keresi. Sajnàlom, de az emberek ilyenek. 

Előzmény: Törölt nick (17859)
XY-pert Creative Commons License 2019.02.01 -1 0 17860

Nem tökéletes házasság (melyik olyan?) de simán lehet jó házasság. Mindenkinek mások a prioritások, és mindenki köt kompromisszumot, legtöbbször egynél több dologban is.

Előzmény: Törölt nick (17859)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.01 0 2 17859

Viszont jó házasságnak éppen ezért nem nevezném. Hülyén hangzik, hogy "fasza minden, csak épp mással fekszem le, mert az urammal borzalmas." :)

Előzmény: XY-pert (17858)
XY-pert Creative Commons License 2019.02.01 -1 1 17858

Veled értek egyet. Egy házasság minőségét 100 másik dolog adja a jó szex mellett, és nem is az a legfontosabb. Tökéletes ember pedig nincs, aki erre vár az egyedül öregszik meg, szóval csak az a kérdés, hogy ki miben tud kompromisszumot kötni.

Előzmény: kicsilány46 (17840)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.01 -1 1 17857

Néha szükséges, bár nem törvényszerű, hogy komoly pofonokat kapjunk. Valószínűleg neked kell majd döntened. Még azt is meg merném kockáztatni, mi lesz a döntésed, s amit a párod nehezen fog majd megérteni....

Előzmény: kicsilány46 (17850)
More Joy Creative Commons License 2019.02.01 -1 1 17856

Van, aki a munkája és a magánélete miatt csak félévente tud vele lenni. Közben volt tartós szexkapcsolata, ami nem régen ért véget. Most éppen nincs senki, de szerintem hamarosan találni fog magának. Ha nehézkes, majd besegítek.

Előzmény: bobim (17831)
More Joy Creative Commons License 2019.02.01 -3 2 17855

Idegennel nem csak a kiszállásos módszer tiltott, a szex is. Csak olyannal, akit hónapok/évek óta ismerünk/ismer. Pl. itt partnert felszedni eleve felejtős. Nálunk az egyik barátunkat én már óvodás korom óta ismerem.

Előzmény: K3RD3S (17854)
K3RD3S Creative Commons License 2019.02.01 -2 2 17854

Aha, a 14 évesek a felelőtlenek, de szerinted idegennel simán belefér a kiszállásos módszer. Ok :D

Ha borúlátó lennék nem szexelnénk hármasban és négyesben. Én inkább elővigyázatosnak tartom magunkat.

 

Még 2018-ban is nőtt a hiv fertőzöttek (és más nemi betegségek) száma Magyarországon. Biztos vagyok benne, hogy ők is tisztában voltak az aranyszabályokkal, kivéve azzal, hogy idegennel nem dugunk óvszer nélkül. 

 

10 partnernél már 15 évvel ezelőtt is több volt, és sosem kaptam el semmit. De ismerek olyat, aki igen, pedig előtte ő is bizonygatta, hogy csak olyanokkal megy el, aki "tuti nem beteg".

 

Ahogy írtam, pontosan nem érdekel, hogy ki hogyan baszik ki magával, de az zavart, hogy a kolléga alapvetően gumi párti lett volna, de mindenki próbálta lebeszélni. 

 

 

Előzmény: More Joy (17842)
coito.ergo.sum Creative Commons License 2019.01.31 -2 0 17853

Jobb szeretném mailben...nem foglak zaklatni, ne aggódj...:) csak ha szeretnéd

Előzmény: kicsilány46 (17851)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.31 -1 0 17852

Arra, hogyan kapd meg amire vágysz attól akitől eddig nem sikerült. De inkább privátban a részleteket..

Előzmény: kicsilány46 (17851)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.01.31 -1 0 17851

Mire, és milyen javaslatod van?

Előzmény: coito.ergo.sum (17847)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.01.31 0 0 17850

Tehát ha lebukok, akkor megtörténik az amit a férjem megtett velem. Ez egy nagyon komoly pofon, akkora mint amit én kaptam. Ez viszont oda vezet, hogy döntenie kell. Több dologban is. Először, hogy együtt maradunk-e? Azután, el kell döntenie, hogy meghallgatja vagy sem a gondjainkat a szexben. Ha ugyanaz a stílus lesz mint volt, hogy ekkorával nem lehet rossz a szex, akkor nekem kell döntenem.

Előzmény: bobim (17846)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.01.31 0 0 17849

Szia. Nem hátráltat szex közben, de nem is izgat különösebben. Arra figyelek akivel vagyok. Igyekszem nem lebukni, ha megtörténne akkor sem szólhatna semmit.  Ha választás elé állítana a férjem, gonfolkodás nélkül őt vàlasztanám. 

Előzmény: Törölt nick (17845)
bobim Creative Commons License 2019.01.31 0 3 17848

hahahaha...
bölcs volt...ebbe bele törik a bicskád...
proba cseresznye...
de amit rád fog irni,attol tintapatront nem kell cserélni..

Előzmény: coito.ergo.sum (17847)
coito.ergo.sum Creative Commons License 2019.01.31 -1 1 17847

Kicsilány!

Írj rám, volna javaslatom...mert fejet mosni mindenki nagyon tud, de megoldást...

Előzmény: kicsilány46 (17844)
bobim Creative Commons License 2019.01.31 0 1 17846

Mond öszintén,melyik nagyobb pofon?
öszintének lenni,és esetleg a dolgokat rendbe tenni?
vagy egyszer le buksz az udvarloddal kettesben,és kiderül hogy 20 év picit hazugság,vagy kétszinüség volt?
persze a te dolgod,hogy mennyire várod meg hogy a 20 centi össze ugorjon pár centire az alázat miatt,ez rajtad is mulik,és azon mennyire szereted még öt,annyira is kiméled.

Előzmény: kicsilány46 (17844)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.31 -2 0 17845

Csak technikai kérdések, nem ítélkezünk, vagy ilyesmi!

Tételezzük fel, hogy lebuktok a titkos viszonnyal...

Abból hogy kel majd fel a férj?

Következő felvetésem: ez így, az alkalmi viszonnyal 3-asozással együtt 3 pasi.

Ha aktus közben felmerül emlék kép a másik partnerekkel, akkor az hátráltat, vagy izgat?

 

 

 

Előzmény: kicsilány46 (17844)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.01.31 0 1 17844

Szia. Ezek szerint nagyon is normális férjem van, elég nagy mérettel, de rossz szexuàlis kultúrával. Lehet, hogy a kezdet kezdetén nem kellett volna ráhagyni, hogy igen drágàm nagyon jó így. Ezt vállalom, ez az én hibàm. Viszont húsz év után ezzel előjönni, hogy soha nem élveztem a szexet veled, ez egy akkora pofon amiből nem minden férfi tud felàllni. Arról tud, mert ott van, amikor hármasban vagyunk pasival. Arról, hogy ezzel az udvarlómmal kettesben is vagyok, arról nem tud.

Előzmény: olegnagy (17841)
More Joy Creative Commons License 2019.01.31 -1 3 17842

Minek köszönhető ez a nagy borúlátás? Saját tapasztalat? Okulás mások hibáiból? Mert szerintem meg olyan nincs, hogy ismerem az illető mindennapjait, előéletét, egészséges életet él, ápolt és igényes, bordélyházakat sem látogat... és tutira nemi beteg. 

Aki pórul járva vakarózik az orvosnál, én nem veszem véresen komolyan a példáját. Az illető biztos hülye volt, nem ügyelt néhány aranyszabályra, de ezzel nem fog eldicsekedni. Inkább sumákolva hibáztatja a mindenhatót. 

A bejegyzésed első szexuális felvilágosításra 14 éveseknek tökéletes lenne. Ők még tényleg felelőtlenek. De tapasztalt felnőtt fejjel meg lehet úgy oldani, hogy életed során még a 10 partneredtől se kapj el semmi betegséget, védekezés nélkül sem.

Előzmény: K3RD3S (17837)
olegnagy Creative Commons License 2019.01.31 0 8 17841

Egy normális férj odafigyel a feleségére. Nem csak szexben, hanem az élet minden területén: átveszi a nehéz bevásárlószatyrot, főz vacsorát, ha a feleség beteg, kiveszi a részét a házimunkából, randira visz az évfordulón, stb. - és persze az ágyban is figyel arra, mire jó és mi nem jó a párjának. Kicsit úgy látom, a klasszikus viccben megfogalmazott esetbe kerültél: "az esküvő után a férj azt reméli, hogy a felesége nem változik meg, a feleség viszont azt reméli, hogy a férj megváltozik". Szóval nehéz ügy, egy régi partneremnek az esete jutott eszembe, aki nem vált el a férjétől, a "gazdasági kapcsolat" működött közöttük, de bőszen pasizott mellette (amennyire tudom, a férje tudtával). Az most nem egészen világos nekem, hogy a férjed tud-e arról, hogy mással (is) szexelsz?

Előzmény: kicsilány46 (17840)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.01.31 0 0 17840

Mond el légy szíves, hogy miért nem normális? Tudok mondani nem normàlis férfiakat, sajnos sokkal többet, mint amennyi normális van. De kíváncsian hallgatlak. Ha azzal kezded, hogy ha normàlis, akkor az én élvezetemmel törődik, akkor elmondom, hogy nem ez minősíti csak a férfit.

Előzmény: Rezet Elek (17836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!