Keresés

Részletes keresés

prod Creative Commons License 2011.01.03 0 0 189

Akkor egy kicsit részletesebben magyarázom.

 

Az egyik gépemen a Crome-ban böngészve, minden linket új lapon nyit meg automatikusan. A másik gépemen ugyanazon a lapon.

 

Vajon ez miért van?

 

Előzmény: agy73p (188)
agy73p Creative Commons License 2011.01.03 0 0 188

Beállítások közt (én) nem találtam erre utaló engedélyezést v tiltást, talán a pop up-ot tudod letiltani, de azt az IE-ben is. 

 

Nekem alapból mindent a saját ablakban nyit meg. Pontosan hol tudnánk ezt ellenőrizni és megérteni, hogy mire gondolsz?

Előzmény: prod (187)
prod Creative Commons License 2011.01.01 0 0 187

Nem, az Explorerben nem csinálja.

 

Előzmény: agy73p (186)
agy73p Creative Commons License 2011.01.01 0 0 186
Ez talán nem is böngésző függő.
Előzmény: prod (185)
prod Creative Commons License 2010.12.30 0 0 185

Kérdésem lenne hozzátok:

 

hol tudom beállítani, hogy a linkeknél ne új lapon nyissa meg őket.

 

Előre is köszönöm

 

VWBunnie Creative Commons License 2010.12.27 0 0 184

Hogyan lehet a felnőtt tartalmakat letiltani? Vagy akár egy konkrét weboldalt?

agy73p Creative Commons License 2010.12.25 0 0 183

Beállítások -> adatvédelem.

Itt van olyan, h böngészési adatok törlése. 

Előzmény: Rétike1 (182)
Rétike1 Creative Commons License 2010.12.23 0 0 182

Hali!Volna egy kis gondom,ami azért nem is olyan csöpp,lévén,hogy magándolgocska...Szóval:amikor egy bizonyos gmail címre be akartam lépni csupán 1x,a chrome egyből megjegyezte és ha leütöm az első betűjét,egyből beadja,mint opciót,csakhogy én azt nagyon nem szeretném...Hogy tudom törölni,hogy ezt ne tegye?Köszi előre is!

agy73p Creative Commons License 2010.12.16 0 0 181

A gyorsaság sztem nem kérdéses, sőt, a memória sem. Chrome mindenben sokkal gyorsabb (nekem).

Memóriában minden egyes sor vmelyik megnyitott fület jelöli, ellenőrizheted a böngésző felső szélén jobb "klick"-re a feladatkezelőben, sőt egyesével le is állíthatod, ha gond van. 

Előzmény: Fishor (180)
Fishor Creative Commons License 2010.12.16 0 0 180

Sziasztok!

 

2 napja raktam fel a Chromet, eddig FF2-t használtam. AZ lenne a kérdésem, hogy IE FF3 vagy a Chrome a gyorsabb jobb megbízhatóbb?

Ami kicsit zavar, hogy nekem úgy tűnik, hogy sok memória kell neki, mert ahogy néztem a feladatkezelőben a folyamatoknál van hogy 5-6 szor is benne van a chrome, ami összeadva bizony több mint az FF egyben volt. Szóval ezt nem értem, hogy ha ff nél elég volt egyszer ott lennie a folyamatoknál, akkor ez miért van ott többször?

Még egy kérdés amire nem találtam még megoldást (lehet hogy nincs is), hogy ha egy oldalon amit nézek van egy link (pl fórumokon vagy torrenteknél) akkor azt nem lehet valahogy beállítani, hogy ne új fülben nyissa meg hanem az előző helyén, mert én jobb szeretek csak az egéren a vissza gombot megnyomni mint kiikszelgetni folyton a lapokat.

 

Üdv: Fishor

tomszy1 Creative Commons License 2010.11.09 0 0 179

Érdekes, de bejött :)

 

Elveszett minden beállításom, de mostmár megjegyez mindent. Nem értem, de mindegy.

Előzmény: agy73p (177)
tomszy1 Creative Commons License 2010.11.09 0 0 178

megpróbálom, köszi :)

Előzmény: agy73p (177)
agy73p Creative Commons License 2010.11.09 0 0 177

cookie-k mellett sztem minden törölj ki. mindent és írd be minden jelszavat még egyszer.

Előzmény: agy73p (176)
agy73p Creative Commons License 2010.11.09 0 0 176

Sztem törölj ki minden cookie-t, aztán tedd alaphelyzetbe a Chrome-ot. Indítsd újra és próbáld meg újra. 

Előzmény: tomszy1 (175)
tomszy1 Creative Commons License 2010.11.09 0 0 175

hopsz, nemtom mért 3-asat írtam, ez van fenn 7.0.517.44

 

Nincs semmi gond a jelszavakkal, megnyitom mondjuk a gmail-t, minden ki van töltve, csak rá kell kattintani a belépésre. Régebben szintén chromenál nem kellett, ugye ha be van klikkelve hogy jegyezz meg, akkor megjegyzi, és mindig automatikusan belép. Ez működik is ha már egyszer beléptem és újra megnyitom. De zavaró, hogy ahova megadom, hogy maradjon bejelentkezve mindig elfelejti. Például van ez az ize.hu, ahol be kell klikkelni egy x-et, hogy látható legyen a felnőtt tartalom. Na azt se jegyzi meg, pedig régebben mindig megjegyezte. Nem állítottam semmit sem át, nem tudom, hogy miért lehet ez, vagy mit kellene változtatni a beállításokban..

Előzmény: agy73p (174)
agy73p Creative Commons License 2010.11.09 0 0 174

Nem biztos, hogy olyan nagy baj ez.  És nem IE8 :-)

Nem értek hozzá, de talán nem baj, hogy ez így van. Megadod az első betűt és automatikusan kitölt mindent. 

 

Talán más lesz a baj. Nem törlöd a cookie-kat kilépéskor? Nem lehet, hogy egyszer már elrontottad a jelszót és ezért nem jelentkezik be automatikusan? csak találgatok.

 

De milyen 3-as Chrome-ot tettél fel, amikor 7-nél jár? :-)

Előzmény: tomszy1 (173)
tomszy1 Creative Commons License 2010.11.09 0 0 173

Sziasztok, nem tudom hogy valaki találkozott-e a problémával, de nekem nagyon zavaró. Feltettem a 3-as chrome-ot. Minden helyre ahova jelszóval kell belépni minden egyes program újraindításnál rá kell kattintanom a belépésre. A jelszót megjegyzi, de azt, hogy maradjon bejelentkezve, azt nem. Pl igoogle nyitooldalnak mindig be kellene hoznia  aprofilomat, de mindig csak a bejelentkezési felületet kapom. Nagyon idegesítő, tud rá valaki esetleg megoldást? Köszi

DennisVT Creative Commons License 2010.11.06 0 0 172

sziasztok, van egy olyan problémám a chrome-mal, hogy a nemzetisport.hu oldalon (sry a reklámért) van egy reklám és az jön be először a linken, majd alatta egy link hogy "tovább a nemzetisportra". Akárhányszor erre kattintok olyan mintha F5öt nyomnék, és a reklámoldalt hozza vissza. Az explorer egyből továbblépett. Ötlet vki? thx

bestlex Creative Commons License 2010.11.05 0 0 171

sziasztok,kernek a chrome-hoz kis segitseget, nem sikerul beallitani, hogy az uj oldal uj lap legyen ne ablak...

 

lehet h felugrokent jelenik meg uj oldalakkent, de azt is lehetne uj lapkent kezelnie?

koszi

nGabris Creative Commons License 2010.10.09 0 0 170
Sziasztok!
Jó ideje már használom a chrome-ot. Nagyon fasza kis böngésző, eddig semmi gondom nem volt vele, egészen a mai napig. Az egyik pillanatról a másikra bedöglött az egész. Akármelyik oldalt akarom betölteni, a válasz rá: "A manóba, vmi nem sikerült a weboldal megjelenítése során. A folytatáshoz nyomja meg...." Nem lett rá semmi telepítve, nincs tűzfal, szerintem semminek sem kéne belekavarnia. Más böngészővel természetesen megy a böngészés. Nem értem mi történt vele egyik pillanatról a másikra...
Köszi a segítséget!
RealCorpus Creative Commons License 2010.09.17 0 0 169
A Chrome legyen az alapértelmezett böngésző. Az alábbi kép megfelelőjén ne legyen sehol pipa, így talán a Chromban próbálja elküldeni úgy, hogy megnyitja a gmail-t.
Előzmény: covycovy (167)
Pater Altenberg Creative Commons License 2010.09.16 0 0 168
Nemsokára ismét csatlakozom kérdéseimmel.
covycovy Creative Commons License 2010.09.01 0 0 167
Arról van szó, ha a G.Chromeot használom böngészőnek és egy adott oldalon van egy kapcsolati email cím amire, ha rákattintok akkor jó lenne, ha az Outlook helyet a Gmail dobná fel.
Előzmény: agy73p (166)
agy73p Creative Commons License 2010.09.01 0 0 166
Én nem értem a kérdést. :-(
Előzmény: covycovy (165)
covycovy Creative Commons License 2010.09.01 0 0 165
Sziasztok, Tudna valaki segíteni abban, hogy a G. Chromeban hogyan lehet beállítani a Gmailt alapértelmezett levelezőnek.

Kösz
Zetorforever Creative Commons License 2010.08.30 0 0 164
Én ilyennel eddig még sosem találkoztam szóval nem tudom hogy mi lehet a probléma. Nekem az eddigi tapasztalataim nagyon jók, gyors, jóval gyorsabb mint a Firefox és lassan már ugyan azok a bővítmények érhetőek el hozzá mint a Firefoxhoz. Szóval én csak mindenkinek ajánlani tudom....
Előzmény: laszlo56 (162)
Rétike1 Creative Commons License 2010.08.29 0 0 163
...Voltam.Visszanyargaltam a mozillára,vele lehet a legkevesebbet szenvedni.
Előzmény: Rétike1 (161)
laszlo56 Creative Commons License 2010.08.18 0 0 162
Hello sziasztok! Eleg reg hasznalom mar G chromet de egyik frisites utan ,nem tudom melyik,Megbolondult. Nem enged Temat cserelnem ,es nem beszelve ,hogy egyetlen bovitmenyt sem enged letolteni.Megjelenik egy hiba uzenet "Could not create directory for unzipping"Mit lehet csinalni ilyenkor .Ha van tipp kerlek irjatok meg. koszi
Rétike1 Creative Commons License 2010.08.12 0 0 161
Sziasztok!Kéne egy kis segítség...Ha a youtube-on nézek bármit is,nem tudom teljes képernyőre rakni,mert csak egy nagy fehér képernyőt ad be.Valami rosszul van beállítva,vagy miért nem engedi?Más böngészővel megy,de engem nem érdekel más böngésző,Chrome-rajongó vagyok...
RealCorpus Creative Commons License 2010.08.09 0 0 160
Nagyon szenved a képtalálatok megjelenítésével.
Másnál is vagy csak 'helyi' sajátosság?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!