Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15105

Na megtaláltam dűzni hozzászólásait.Tüdőrák vitte el nem bőr.25 évig napi 2 doboz szofit szívott el.Szerintem ennek több köze volt hozzá mint a sömörnek.

B.GY Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15104

Az emberek 70 százaléka rákban hal meg,akkor is ha nem sömörös.Kivéve az aki előbb infarktust kap :)Dolgozós sem biztos,hogy azért lett rákos,mert sömörös volt.Valószínű hogy inkább beszedett mindent,hogy elmúljon a sömör és attól lett.Olvastam régebben a hozászólásait.Talán bőrrákos lett,de nem emlékszem pontosan.

Előzmény: eukariota (15102)
schmarcsi54 Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15103

Szia!

Olvastam a kenőcsöd jótékony hatásáról, megmondanád a kenőcs nevét?

 

Köszönettel Marcsi

Előzmény: Ficzek Úr (15086)
eukariota Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15102

A PS oka nem génhiba, mert akkor örökölhető lenne.."csak" a hajlam öröklődik..a PS kialakulása többtényezős, néha önmagától is elmulik, ha a kiváltó fő ok megszűnik..ismertem olan személyt, akinek a PS az egyik szülőjének a halála után jött elő, és amint ez a traumát feldolgozta, a PS elmult kezelés nélkül..köztetek is van egy ilyen személy, akinek ezt követően jött elő a PS-e..

 

http://www.pikkelysömör.hu/nehezen-kezelhet%C5%91-betegs%C3%A9gek-a-pikkelys%C3%B6m%C3%B6r-%C3%A9s-a-r%C3%A1k.somor

"nem is olyan meglepő az a tény, hogy a pikkelysömör és a rák között nagyon is szoros összefüggés van. Noha egyik betegség nem kiváltója a másiknak, mégis van egy közös sejtcsoport, amelyből mindkettő kialakulhat."

A PS-esek között már évtizedekkel ezelőtt kimutatták, h a rákbetegség szignifikánsan magasabb..!!!  dolgozós topoktárs is ebbe halt bele..

 

A PS-t sikeresen lehet tünetmentesíteni citosztatikus (sejt szaporodást gátló) szerekkel, mint pl. az MTX, vagy az 5-FU, stb. csak a dózist kell egyénre-szabottan beállítani..a PS tünetmentesítésére nagyszerűen bevált egy Indiában honos növény rhizomájából nyert kivonat, ez krémbe téve nagyon hatásos..

Előzmény: B.GY (15092)
ötfelezős Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15101

A Psoricur feltalálójának is ez a tapasztalata. Erről meg már szó volt itt a  fórumban.

Előzmény: Sfakutya (15097)
Sfakutya Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15100

Én sajnos nem az olvasom ki ebből a cikkből, mint Te. Én pont az ellenkezőjét: "Noha egyik betegség nem kiváltója a másiknak, mégis van egy közös sejtcsoport, amelyből mindkettő kialakulhat.". És nem azt írja, hogy vagy ezt, vagy azt.

Előzmény: zoliee81 (15099)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15099

Mit?

Ha arra voltál kíváncsi, hogy kevesebb az esély a rákra, az itt.

Volt valami link is, amit szintén itt olvastam róla...

Amit hirtelen találtam: http://www.xn--pikkelysmr-lcbb.hu/nehezen-kezelhet%C5%91-betegs%C3%A9gek-a-pikkelys%C3%B6m%C3%B6r-%C3%A9s-a-r%C3%A1k.somor

Itt csak azt vesézik ki, hogy lehet közös a "hiba" forrása, de ha jól sakkozok, akkor vagy ez, vagy az..

Előzmény: Sfakutya (15097)
Alyra Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15098

 sandimmun neoralt,DIPROPHOS injekció  ezek  talán  segítenek,  a diprophost  most  adattam  be  lesz  ami  lesz,  pénteken  egyeztetek a  bőrgyógyászommal, sandimmun neoral lal  kapcsolatben  mer  fokotzott  orvosi  felügyelett  mellet  működik

 

 

Sfakutya Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15097

Hol olvastad ezt az információt? Én még nem találkoztam vele.

Előzmény: zoliee81 (15094)
Alyra Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15096

bikk67 nek  is  írom  bővebb infót  az alabbi emailcímre köszi

Alyra Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15095

eukariota szia ! az email címem  nemeth.laszlo.65@fibermail.hu

zoliee81 Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15094

Valószínűleg egy génhiba.

De ha vigasztal valakit, akinél megállapítják ezt a rohadványt, jó eséllyes nem lesz rákos...

Előzmény: B.GY (15092)
B.GY Creative Commons License 2013.07.03 0 0 15093

Ja és megittam szombat óta napi 5 liter vizet.Semmi sem változott sömör ügyileg,csak pisálok mint a sörösló :)Lassan megint mehetek a Lajosforráshoz vízért.

B.GY Creative Commons License 2013.07.03 0 0 15092

Ezt senki nem fogja neked megmondani,hogy akkor mitől van.Én mikor először voltam a tüdőgondozóba azt mondta a doki,hogy szokjak le a dohányzásról.Mondtam neki,hogy soha nem dohányoztam :)Szerintem ez a sömör valami génhiba.Soha egy orvos sem fogja elmulasztani,mert nem érdeke.Lehet milliókért kenegetni,süttetni aztán elmúlik a köbméteresnél :)

Előzmény: Alyra (15089)
eukariota Creative Commons License 2013.07.03 0 0 15091

Ötlet mindig van..néha hülyébbnél hülyébb, ez utóbbiba tartozik a petróleum..én még emlékszem a körmös HOFFER TRAKTOR-rokra, annak volt az üzemanyaga, és persze a petróleum lámpákat is ezzel töltötték fel..erre való..A PS tünetmentesíthető, de nem diétával..merre laksz ezen a csonka MAGYARORSZÁG-on, amit éppen most árvereznek el? Írj mél címet, v írj nekem, a címemet megtalálod ezen a fórumon..

 

Előzmény: Alyra (15089)
Alyra Creative Commons License 2013.07.03 0 0 15090

bikk  bővebben  is  irhatnad  mirol  van  szó

 

Alyra Creative Commons License 2013.07.03 0 0 15089

szasztok!  a  petróleum kúra  sem jött  be, lassan  ki  fogyok az  ötletekből:

 

nyolc  ujvég  be  van  dagadva  ettől a  retektől,  könyök  térd,  a  szokásos  ,  gyógyszerektől  tartok  a  mellékhatások  miatt.

 

Kenőcsökben  nem  hiszek  egy  belsőszervi  problémát  külsőleg  kezelni  vicces szerintem  nincs  az a  kenőcs  amit  ki  ne  próbáltam  volna  az elmúlt  2  évben! a javasasszonytól a  dokiig.

 

Komoly  tudományos  fórumok  Kínai  orvoslás  mály  betegségre  utal  nem  tudom  nem iszom alkoholt  soha,nem kávézom  soha  sertés hust  8  éve  nem eszem, pici  sújtöbletem  van  de  nem  jelentős  az  én  koromban, minden  káros  szenvedélytől  mentes vagyook  bár  néha  rá  gyujtok  egy  Malbira.

 

nem  stresszelek  nyugodtan  alszom  6-8  orát  este  de  napközben  is,ha  tehetem, a vérnyomásom  teljesen  normális  lett  gyógyszer  nélkül,igazából  minden oké  kivéve  ez a  retek.

 

ha  van  ötlet  el  fogadom.  Üdv  mindenkinek

 

 

bikk67 Creative Commons License 2013.07.01 0 0 15088

Sziasztok!

 

Biológiai terápián veszek részt /klinikai teszt 5 év/. A 3- hónap után teljesen tünetmentes vagyok, egyenlőre mellékhatása nincs remélem nem is lesz.

Előzmény: Pacsker12 (15012)
Pacsker12 Creative Commons License 2013.06.29 0 0 15087

Szia!

Nálam elég változó, hogy mennyit iszok, mert sokszor elfelejtek inni vagy csak ép nem érek rá inni, de nem is azért írok, hanem azért mert már én is hallottam, hogy a sömörösöknek legalább 4-5liter vizet meg kéne inniuk, mert a nagyon száraz bőrünk igényli a több folyadékot, de annak aki amúgy sem iszik sokat annak nem egyszerű betartani. Ennyi folydéktól én annyit pisilnék, mint egy teve. :) Púpom meg nincs amiben raktározzam. :)

Előzmény: B.GY (15079)
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.06.29 0 0 15086

Sziasztok! Ahogy ígértem beszámolok arról hogy a kenőcs amivel kenegetem magam milyen eredménnyel működik. Meglepő eredménnyel. Ugyanis naponta egyszer kentem magam (a doki 2 maszatolást írt elő) először jelentős javulás állt be. A bőr hámlása megállt,majd a dolog elkezdett úgy visszahúzódni hogy apró pattanásszerű pontok lettek,de ahogy ment össze a redva egyre kevesebb. A javulás helyén ahol ez már nem volt halvány piros foltok maradtak,kevesebb helyen ezek is eltűntek. Egy idő után a folyamat lelassult. Aztán jött a meglepetés amit ma vettem észre. Kb 3 napja egyáltalán nem tudtam kenni mert új melóhely játszott be,és ez miatt nem volt időm rá. Ma döbbenten láttam hogy ennek ellenére több redva helyén csak az említett halvány folt van,még a pattanásszerű valamik is jóval kisebb területen maradtak. Ez persze nem mindegyik retekre igaz,de mivel rajtam van bőven a látható javulás jelentős. Pl mindkét sípcsontomon hatalmas foltok vannak,a térdeimen is,ezekre mindegyikre igaz. Lehet hogy átállok a három naponta való kenésre,és meglátom hogy így milyen változások alakulnak ki. Az eredményről később újar beszámolok. Üdv: Ficzek

B.GY Creative Commons License 2013.06.28 0 0 15085

Azért annyi sört nem iszok meg csak napi 1-2 dobozzal.Ezután majd megsózom őket:)Mikor múlthéten 40 fok volt megittam vagy napi 5 liter vizet,mert kint dolgoztam.Az a baj,hogy ilyenkor én sem vagyok szomjas,pedig megkelene inni vagy 3 liter vizet.Ma voltam a Lajosforrásnál hoztam vagy 20 flakon vizet.Megiszom egy pár nap alatt aztán kiváncsi vagyok mi lesz.

Előzmény: Énókh (15081)
Nessi55 Creative Commons License 2013.06.28 0 0 15084

Osztom Ficzek Úr véleményét. Ha tudnánk, hogy milyen diéta, mozgás, vagy bármi más segíthetne, biztos kipróbálnánk. Ha visszaolvasod az elmúlt pár év hozzászólásait, gyógyult nincs közöttünk, csak rövidebb-hosszabb ideig tünetmentes, amit vagy valami gonosz gyógyszerrel értünk el, vagy valamilyen kenőccsel. Van közöttünk vegetariánus és húsevő, sportos és elhízott, és olyan is, aki mellőzi a lisztet, esetleg a cukrot is. Van, akinek nyugodtabb az élete, és van aki nagyon stresszes. Egy közös van bennünk: a sömör...

Előzmény: Mademoiselle zs (15075)
Nessi55 Creative Commons License 2013.06.28 0 0 15083

Én nagyon keveset iszom. Ha hűvös az idő, sokszor csak este jut eszembe, hogy a levesen kívül nem fogyasztottam folyadékot. Nagy melegben elfogy a másfél-két liter, főleg víz. Tudom, hogy kevés, de nem is kívánok többet, és eszembe se jut, hogy inni kéne.

Előzmény: B.GY (15079)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.06.28 0 0 15082

Naponta max 1-1,5 l folyadékot iszom (tea, szóda, üdítő), hétvégenként ehez hozzájön ugyanennyi sör, fröccs.

 

 

 

Előzmény: B.GY (15079)
Énókh Creative Commons License 2013.06.28 0 0 15081

Kedves B.GY:!

Jobb vigyázni azzal a mennyiséggel, mert kimoshatja a szervezetből az ásványi sókat.

Volt erről még egy Dr. House rész is, amikor a huszonéves fickónak minden baja lett, mert folyamatosan ivott egy másik probléma "megoldása" végett.

 

(halkan jegyzem meg: jún. 21-én kb. 500km-t motoroztam, megittam legalább 4,5l folyadékot -nagyrészt vizet- és alig voltam WC-n)

Én

 

Előzmény: B.GY (15079)
Roszinka Creative Commons License 2013.06.28 0 0 15080

Szívemből beszéltél..

Előzmény: Ficzek Úr (15078)
B.GY Creative Commons License 2013.06.27 0 0 15079

Végzek egy kis közvéleménykutatást :) Voltam ma csontkovácsnál,és őszerinte minden baj forrása a kevés vízbevitel.Azt mondta még a sömörre is jó hatással van a napi 4-5 liter víz.Na ki mennyit iszik ? Nekem sörből majdnem megvan a mennyiség,de az ugye nem érvényes:)

Ficzek Úr Creative Commons License 2013.06.27 0 0 15078

Kedves Mademoiselle zs! Kicsit rosszul látod a dolgokat. Ha ilyen egyszerű lenne ahogy írod,aligha lenne ez a fórum. Mik lehetnek a betegség okai? Ezer és egy. Lehetnek lelki okok. Lehet rejtett gyulladás,ami nem okoz egyébként problémát. Lehet túlsúly,lehet étkezésre visszavezethető ok. Valaki régebben írta hogy vega lett,aztán belobbant. Majd visszaállt,és elmúlt a sömör. Ember legyen a talpán aki ezek után (és még mennyi oka lehet amiről nem tudunk) megfigyeléssel ki tudja találni hogy nála éppen mi okozza a betegséget. A megfigyeléshez rengeteg idő kell,aki dolgozni jár,háztartást vezet az aligha rendelkezik ezzel. Előkelő helyen említik a stressze életmódot. A mai világban akinek ez okozza,az aligha tud életmódot váltani. És persze ahhoz tudni kell hogy neki valóban ez okozza,de ez hogy tudható meg? Olvastam egy orvosi cikket régebben hogy a sömör olyan mint a pánikbetegség. Az emberek jelentős részében megvan a hajlam,de senki nem tudja hogy mi hozza ki belőle. Olyan emberről még nem is hallottam és nem is ismerek akit orvos gyógyított ki ebből a nyavajából. Ha ők sem tudnak segíteni,akkor ki? Végül csendben jegyzem meg hogy ha anyukád ebben szenved,akkor könnyen lehet hogy Te sem vagy védve ellene,mert genetikailag örökölhető. Csak még nem voltál olyan helyzetbe,ami kihozza belőled. Őszintén kívánom hogy Téged kerüljön el,hogy ne ismerd meg személyesen ezt a problémát. Más látni hogy valakinek van,és más benne lenni.  Üdv: Ficzek

Előzmény: Mademoiselle zs (15075)
Roszinka Creative Commons License 2013.06.26 0 0 15077

A babaposi krémekben (mindegyikben) van cinkoxid, ez pedig nagyon jó bőrápoló hatású, ezért ezt bele szokták tenni a PS-es és az SD-es (seborrhoea dermatitis) krémekbe is..persze van külön bőr repedezettség elleni (bőrápoló) krém is, nekem is van ilyen saját krémem, ami szintén jól működik..ez sem szteroidos..

Előzmény: nemez73 (15076)
nemez73 Creative Commons License 2013.06.26 0 0 15076

Szia

Nem a Vipsogal,azt is próbáltam de semmi.

Ez egy egyszerű A és D vitaminos babapopsi kenőcs amit végső kétségbeesésemben kezdtem el a talpamra kenegetni.Előtte a te halolajos kenőcsöddel próbálkoztam,eleinte negyon jó volt de később már nem hatott,abban volt egy tubus szteroid is.

Szóval ahogy elkezdtem ezzel a babapopsissal már pár napra rá fehéredtek ki a piros foltok,hihetetlen de mára már szinte semmi sem látszik a talpamon.Nagyon csúnya volt,repedések mindkét talpon,alig tudtam ráállni.(vissza lehet olvasni a bejegyzéseimet a kezdetén)Máig is rejtély számomra,hogy a D vitamintól húzódhatott ennyire vissza.Van még egy tippem ami esetleg hozzájárulhatott mert abban az időben állitotta be a megfelelő pajzsmirigy hormon szintemet egy Mo.i orvos(az interneten irtam neki,nagyon neves ismert pajzsm. doki) és láss csodát a leleteim alapján megirta hogy mennyit kell szednem(szerbiai doki nem tudta jól)és azóta felére csökkent ez a TSH érték.

Előzmény: eukariota (15066)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!