Keresés

Részletes keresés

zergkiller Creative Commons License 1999.08.11 0 0 topiknyitó
hi, szepjonapot/estet mindenkinek!

szept.-tol a topicban emlitett felsooktatasi intezmenybe fogok jarni muszaki informatika nappali tagozatra, es egyszeruen csak erdekelne a nepek velemenye errol a sulirol.

eddig ezeket hallottam:

1 - volt aki azt mondta (oda is jar) hogy mekkora marha vagyok, ennel szarabb iskolaba nem is johettem volna, az oktatas szinvonala szornyen alacsony, kovetelmeny viszont mint allat, szoval menjek mashova mig tehetem

2 - volt aki azt mondta hogy egesz jo, semmi baj nincs vele, van ugyan egy-ket dolog ami nem teccik neki, de el lehet viselni, egesz jol tanitanak, a tanarok egesz jo arcok

3 - volt aki azt mondta hogy az oktatas nagyon magas szintu, elismert es jo tanarokkal, es ha ezt elvegzem akkor en leszek a szupermen (na jo nem ezekkel a szavakkal, de ez volt a mondokajanak a lenyege)

szoval ma' annyi mindent hallottam hogy nem hiszek el senkinek semmit ezzel kapcsolatban, tehat megnezem majd rendszeresen hogy hany + es hany - velemenyt lehet majd itt olvasni, es akkor talan majd kepben leszek hogy most akkor mi az abra :)

halas lennek ha olyanok (is :) hozzaszolnanak a temahoz, akik eppen oda jarnak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!