Keresés

Részletes keresés

mgakaland Creative Commons License 2019.02.02 0 9 17890

Nem ment fel előbb a kép

Előzmény: mgakaland (17889)
mgakaland Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17889

"Najó, remélem, nem leszek megkövezve. Elvégre témába vág a kép, mert én itt a fotós voltam. :)"

"De hátha kedvet kap más is a fotózásra ilyen helyzetben! :)"

 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17881)
mateo13 Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17888

nagyon jó kép :) album van ha megkérdezhetem ? :) 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17887)


Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 0 14 17887

Kössz!

Na, akkor még egy.

De nem akarok kikapni. Bár kifejezetten nem tilos, de ez mégsem egy fotós topic.

De hátha kedvet kap más is a fotózásra ilyen helyzetben! :)

 

Előzmény: Törölt nick (17885)
mateo13 Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17886

30-as Pár nagyon jók a képek szexik meg érdeklődhetem hogy melyik megyében éltek?

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17885

Egy 30 as pár,nagyon izgatoak a fotóitok.Gratula:)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17884)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 0 15 17884

Magam részéről sokszor jobban szeretem, ha van valami ruhadarab is a képeken. De van miből válogatni az általad említett stílusban is :)

 

Előzmény: alezredes 1 (17882)
mgakaland Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17883

azok közül is szivesen megtekintenénk párat, korábban volt szó egy mágikus linkről, ahol bepillantást engedsz gyűjteményedbe. Megkaphatnánk?

Előzmény: alezredes 1 (17882)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17882

Hasonló képek, videók készítésénél, amit persze én csináltam, jobban szerettem, ha a párom meg a barátunk is meztelen. Úgy jobban látszottak pl a cicik is.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17881)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 0 17 17881

Najó, remélem, nem leszek megkövezve. Elvégre témába vág a kép, mert én itt a fotós voltam. :)

 

Előzmény: Törölt nick (17880)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17880

Csak és kizárólag az utóbbi :)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17879)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17879

Ez most egyszerre akart sértés és dicséret lenni? :D

Amúgy  az egy másik topic témája.

Előzmény: Törölt nick (17878)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17878

Szia, a hozzászólásaid helyett jobban hiányoljuk a képeket a kedves párodról. 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17876)
jancsiii Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17877

Szerintem, tök rendben van ez így. 

Előzmény: artist_not_engineer (17871)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 -1 0 17876

Uraim!

Jelentem: felébredtem! (Reggel 6-kor. De csak most tévedtem ide :) )

És majd' elélvezek ennyi értelmes hozzászólástól! :D

Értelmes gondolatok, kerek, jól megfogalmazott összetett mondatok írásjelekkel a helyükön...

Nem is fűznék hozzá semmit. Egyetértek szinte minden szóval!

More Joy Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17875

Szerintem is. Az abszolút érzelemmentes szex olyan erőltetett, mint szárazon behatolni és úgy folytatni az aktust. Az olyat a kényszer vagy a megfelelni akarás szüli, semmi élvezetet nem hoz a konyhára... ellenkezőleg. Latörheti az addigi lelkesedést is. Valamennyi érzelem, vonzódás okvetlenül szükséges, hiszen párunk a testét adja neki. És mellesleg érző emberek vagyunk, csak a gépnek nem alakulnak ki érzései. Nekem nincs kifogásom az ellen, ha a párom barátkozik is a szeretőjével. Sétálnak, beszélgetnek (telefonon is). Annál jobban tudnak egymásra hangolódni, amit az ágyban jól tudnak kamatoztatni. Arról szól az egész, hogy jól érezzék magukat, magunkat. Ezt minden könnyed aprósággal segítenünk kell.

Előzmény: artist_not_engineer (17863)
More Joy Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17874

Tudom? Tudni csak azt tudom, amit látok (hallok, érzek). Ezt inkább úgy mondanám, hogy minél jobban ismerjük a szeretőnket és magánéletét, annál jobban valószínűsíthetem, hogy egészséges. Csak olyannal kezdünk, akit már hónapok, évek óta ismerünk (valakit óvódás korom óta). Mindent megbeszélve tisztában vagyunk a párkapcsolatának helyzetével (ha van), szokásaikkal, beleértve a párja szabadidős tevékenységét is. Annyira, hogy nagy eséllyel zárható ki annak kettős élete.

Azért említettem, hogy a neten nem szándékozok erre a célra partnert keresni. Abszolut nulláról indulva sok-sok hónapba kerülne, mire annyira megismernénk, hogy intim dolgok is előforduljanak a gyakorlatban. Sok idő és sokan nem is akarnak annyit várni, hanem minél hamarabb kefélni. 

Annyira azért ne hasogassunk szőrszálat rosszindulatúan, hogy a szeretőnk párja biztos félrelép, csak ő nem tud róla. Ha máshogy nem tudja megoldani, tutira a munkahelyén kúrogatja a főnöke a többi beosztottjai mellett... és még lehetne fokozni. Ennek a paranoiának az lenne a vége, hogy a saját feleségünkkel is gumit kellene használni.

Ha viszont a partnerünk nyitott kapcsolatban él és egymás tudtával kölcsönösen csalják egymást, már nehéz eset lenne. Úgy már annyira megnövekszik a szereplők száma, hogy nehéz lenne pontos képet alkotni az egészről. Sok múlna a nyitottságuk jellegétől. Talán még beleférne, ha párjának is csak egy állandó szeretője lenne és ő szingli. De ez bonyolult, inkább nem.

Előzmény: artist_not_engineer (17866)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17873

"Dettó nálunk is, a párom egyben a legjobb barátom is, senki sem ismer jobban nála és viszont."

Igen, igen. Ettől más a társam, mint egy sima szexpartner. És ezt nem értik azok, akik kommentben olyat írnak (nem feltétlenül itt, olvasgatok máshol is), hogy miért nem váltok el, ha rossz köztetek a szex. Válaszom: Szuper köztünk a szex. Plusz a szexen kívül van egy csomó jófajta kötődés köztünk.

 

"Nálunk sosem voltak ilyen ki nem mondott titkok, inkább egyfajta jellemfejlődésként éljük meg"

Nem mondanám nagy titkoknak. Inkább saját elfojtásnak, és félelemnek. Titok akkor kezdett volna lenni, amikor visszajött a tudatalattiból a tudatba. Szerencsére akkor viszont elkezdtünk beszélni róla, és így nem nőhetett óriási titokká.

Előzmény: Törölt nick (17872)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17872

Dettó nálunk is, a párom egyben a legjobb barátom is, senki sem ismer jobban nála és viszont. 

Nálunk sosem voltak ilyen ki nem mondott titkok, inkább egyfajta jellemfejlődésként éljük meg azt, hogy most épp hármasozni vágyunk. Tizenöt-húsz éve majd megőrültem a gondolattól, hogy valaki elvenné őt tőlem; persze az ember van annyira intelligens, hogy moderálja magát, és nem engedi szabadjára a féltékenységet. Ráadásul maximálisan bíztam (és bízok) benne. Aztán ma meg már majd megőrülök, csak hogy lássam más farkán élvezkedni. :D 

Az alapja valóban a totális, minden árnyalatnyi, pillanatnyi megingástól mentes őszinteség. Nem szabad abba a hibába esni, hogy azért egyezünk bele valamibe, mert látjuk a másikon, hogy ő arra vágyik. Ha nem fekszik nekünk, azonnal meg kell mondani. De ugyanígy nem szabad elvárni sem, hogy a másik csak azért menjen bele valamibe, hogy nekünk megfeleljen. Ha csak egy másodpercnyi megingást, kételyt látunk felvillanni, akkor azt még alaposabban át kell rágni, és rávenni a másikat az őszinte igenre vagy nemre. És elfogadni azt. Ezt a játék csak úgy működik, ha mindenki csak azt fogadja vagy adja, ami önmagának is élvezetet okoz. 

És ez már olyan, látszólag jelentéktelen apróságokban is fontos, mint pl. egy volt barátnőm esetében, aki festett szőke volt. Kapcsolatunk elején én szentül meg voltam győződve róla, hogy ő a saját örömére festi a haját szőkére. Aztán pár hét múlva kiderült, hogy utálja az egész procedúrát, de az előző barátja ezt megkövetelte, és el is hitette vele, hogy a férfiak a szőke nőkre buknak. Egy isten lettem a szemében, amikor letoltam, hogy SENKI kedvéért ne változtassa meg magát, mert nem egy kikent-kifestett hazugságot akar az ember párjának, hanem a valós nőt. Ha valaki csak a szőkékre bukik, akkor keressen magának szőkét, de ne kényszerítse a másikat arra, hogy olyat csináljon, ami neki nem jó.  

Előzmény: artist_not_engineer (17871)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17871

Pontosan. Mi mindig sokat, és mélyeket tudtunk beszélgetni a feleségemmel. Mármint az adott életszakaszunkhoz, érettségünkhöz képest mélyen. A baj ott volt, hogy több dolgot is eltemettünk magunkban, és a saját gondolataink közül is megpróbáltuk kiirtani őket. Volt, amit látszólag sikerült is, de a tudat alatt ott munkálkodott. És ami nincs kimondva, az titok. A titkos problémát pedig az ember hajlamos sokkal nagyobbnak látni, ami extra félelmetes. És ezek a félelmek szépen lassan ki tudják kezdeni az ént és a kapcsolatot is.

Na, ez sokkal jobb, mióta saját magunkkal is őszintébbek vagyunk, és ezt elmondjuk egymásnak is. Ahol pedig sértődés lenne (mert van ilyen téma rengeteg), ott inkább visszakérdezünk, és több körben tisztázzuk pontosan, hogy mit is értünk alatta, és hogyan lehet mindkettőnk igényeit úgy kielégíteni, hogy közben ne sérüljön a másik. Igaz, hogy így sokkal több idő megbeszélni mindent, de kisebb az esélye, hogy valami rosszul süljön el.

Előzmény: jancsiii (17870)
jancsiii Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17870

Én azt látom,hogy az emberek nem őszinték saját magukkal szemben,nem merik fel vállalni vágyaikat,hajlamaikat,sokszor még névtelenül sem. Ebből adódóan mérhetetlen ellenségeskedéssel,megvetéssel állnak olyanokhoz akik ezt megteszik.

 

Előzmény: artist_not_engineer (17869)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17869

Várom. :-) Jó, hogy itt lehet ilyenről beszélgetni. A többségi társadalom nem feltétlenül vevő rá. Annak ellenére, hogy a statisztikák szerint az emberek java része félrelép, majd elválik...

Előzmény: jancsiii (17868)
jancsiii Creative Commons License 2019.02.02 -1 0 17868

Végre már, épp-kéz-láb a témával kapcsolatos hozzászólás! Köszönöm!

De várd ki még a többiek felébrednek! XD

Előzmény: artist_not_engineer (17867)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17867

"Néha szükséges, bár nem törvényszerű, hogy komoly pofonokat kapjunk."

Egyetértek. Évtizedes házasságunkban derült ki, hogy mindketten izgatónak tartjuk a többes szexet, valamint nem akarjuk kisajátítani a másik testét, tehát alapvetően vágyunk másokra is, és ennek megélését megengedjük a másiknak. És ezt a kapcsolatunk elejétől így gondoltuk, csak nem beszéltünk róla... Mondhatnám, hogy agyrém, de inkább azt mondom, hogy jobb későn, mint soha. :-)

Ez a vicc jutott erről eszembe.

Nálunk az hozta elő az egészet, hogy a feleségemnél felbukkant egy másik srác. Megcsalni nem akart, de olyan erős késztetést érzett, hogy túllpett a félelmein, és szóba hozta. Na, ez a pofon. Fejben bármennyire is izgató, a megéléséhez át kell alakítani a kapcsolatot, levetkőzni régi berögződéseket. Eddig szerencsére csupa pozitívum. Néha találkoznak, és volt már hármas is, ami nekem hatalmas élmény. És azóta kb 20 ponton javult az életünk, amiből csak kb 3 pont szexuális. :-) Több türelem a gyerekekkel, jobb emberi kapcsoaltok. Ja, és látszik rajtunk valami, mert rokonok és ismerősök is mondják, hogy hogy ki vagyunk virulva. :-)

Előzmény: Törölt nick (17857)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17866

"Olyat kell a párod közelébe engedni (pontosabban bele), akit jól ismertek és rendezett az életvitele. Akkor nem lesz baj."

Onnantól kezdve, hogy kinyitsz egy kapcsolatot, honnan a fenéből tudod, hogy a 3. (4.) az hány másik emberrel alakít ki esetleg kockázatos szexuális kapcsolatot?

Igen, milyen jó lenne egy több ember közötti, bizalmi alapon felépített kapcsolati háló, nem kell gumizni. Ahol csak mi négyen-öten-akárhányan, és senki külsős. Megvalósítható? Megbízom az ismerősben, aki megbízik az ő szexpartnerében. De én hogyan tudjak bízni az ismerős ismerősében? Érdekes kérdés. Mi még az elején tartunk, nem tudjuk a választ.

Előzmény: More Joy (17830)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17865

"Ezen túl, bármit lehet, ami mindenkinek jó. Ha megfigyelted, az análhoz nem azt írtam, hogy tilos, hanem hogy nem szereti :) Ha valaki rávenné, hogy csinálja és élvezze, nemhogy mérges lennék, kitűntetést akasztanék a mellkasára! :D"

Maximálisan egyetértek. :-)

Mondjuk a nyitás óta sokkal szabadabban beszélgetünk a szexről, szóba jött az anál is. Korábban kb kétévente volt próbálkozás, és mindig az jött ki, hogy utálja. Most viszont kisebb játékszerekkel már nagyon élvezi a feleségem. Akár nyalás, akár behatolás közben. Ez utóbbi pedig nekem is finom.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17754)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17864

"a nejem pedig egyrészt nem mer ellentmondani"

Ezt tapasztaltam én is. Nem szólt, mikor már fájni kezdett az aktus, nehogy kizökkentsen valakit... Szerencsére ezt azóta az összes érintettel megbeszéltük.

Előzmény: mgakaland (17738)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.02 0 3 17863

"A legideálisabb helyzet szerintem is a "barátság extrákkal" felállás lenne a harmadik fél felé, akivel jó dumálni, jó közösen az ágyba bújni, aztán szépen hazamegy és mindenki éli tovább az életét."

Ez tetszik. Ugyanezt gondolom párokkal is. Szerintem sem lenne jó a totál érzelemmentes dugás. Valami könnyed közös program, egymásra hangolódás, utána viszont tényleg mindenki megy haza. Ha van az életben tízféle dolog, amit szeretsz csinálni, és abból az egyik a szex, akkor a szeretővel, vagy hármasban a harmadikkal szóba jöhet a szexen kívül még 1-2 dolog, de nem több. Ugyanígy a barátokkal, családdal van a többi, szexen kívüli 6-8. Viszont az ember párja az, akivel ezt a teljes tartományt (teljességet) szeretné megélni.

Tehát ha a feleségemnek és a szeretőjének attól jó, ha a folyóparton sétálnak, és utána jön a szex, akkor legyen, élvezzék. De ha együtt mennek moziba, cukrászdába, kirándulni, és a napjuk töredéke szól a szexről, akkor már féltékeny leszek. Mert az kezd kapcsolat lenni...

Ugyanígy nagyon izgat, mikor hármas közben csókolózik a másikkal. Tehát nem, hogy nem zavar, kimondottan izgat. Tetszik, hogy a helyzettől olyan nedvesedése van, amilyen csak ritkán. Hallom, hogy odafönt megy a csókolózás, én pedig közben nyalom. Kár lenne összekeverni, a csók is a szex része, nem jelent szerelmet... Baromira izgató ezt felidézni akkor is, amikor kettesben vagyunk. Aztán ha úgy adódik majd, hogy másik nővel, vagy párral jövünk össze, akkor én is szeretnék csókolózni.

Szerintem nagyon fontos, hogy ezekből a találkozókból, akár hármasban, akár kettesben történnek, ki mit visz haza az állandó kapcsolatába. És ezt bizony tanulni kell, kezelni az érzelmeket. Azt tapasztalom, hogy lehet tanulni, és iszonyúan fel tudja dobni, meg tudja erősíteni a kapcsolatot.

Előzmény: Törölt nick (17732)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.01 0 2 17862

Nem is érdemes végigfuttatni, mert nem veszem el a szentfazekat. :) Azt a nőt veszem el, aki minden szempontból jó a számomra. 

Valóban az van, hogy ki miben és mennyi kompromisszumot szeret kötni. Hiába a nagy szerelem, ha egyszer valami olyasmi nem passzol, aminek passzolnia kell az én szemszögemből, akkor az a kapcsolat bizony rövid életű lesz.

Előzmény: Lando40 (17861)
Lando40 Creative Commons License 2019.02.01 0 1 17861

Fordítsd meg a dolgot. A feleséged egy gyönyörű nő, akivel nagyon boldogan éltek, nincs veszekedés, gyerekek aranyosak, igazából minden jó. Egyetlen probléma, hogy a feleséged, és családja pl szentes mókus. A házasélet tisztán fogantatás céljából meg hasonlók. Elvetted, próbálod változtatni. Eljuttok a heti két szeretkezésig. Ez a részéről hatalmas kompromisszum, a te részedről meg, aki napi két szexhez vagy szokva, még mindíg edeskevés. Mit teszel? Elhagyod azt akit szeretsz? Nem hiszem. Megpróbálod magadnak megoldani először. Pár év múlva gondolkodsz, hogy azért vagyok házasságban, kapcsolatban, hogy a szex az önkielégítésre korlàtozódjon. Egy idő utàn mindenki a megoldásokat keresi. Sajnàlom, de az emberek ilyenek. 

Előzmény: Törölt nick (17859)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!