Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.10 0 0 227
Szia, látom, hogy Limenariába mentek, nos, amit ne hagyjatok ki, az Théologos. El kell menni Potosig (Limenariatól pár km), a főúton ki van táblázva, balra kell kanyarodni, és utánna még 10 perces autózással a hegyekben vagytok. Theologos elején van egy elágazás, ott jobbra kell menni (az út amúgy körbevisz), és rengeteg kis tavernát találtok. Egyetek ott valamit, megéri. Kiülsz a teraszra, nézel le a völgybe, igazi csönd van és rekkenő meleg, nagyon jó.
Előzmény: stupiddog (226)
stupiddog Creative Commons License 2005.06.10 0 0 226

nekünk már csak 10-11(attól függ,megalszunk-e odamenet Bulgáriában is,ez a "Bulg.tranzit..." topik válaszaitól függ,de ott se túl nagy a pörgés;neked J-d-M köszi hogy ott is írtál-)

úgy látszik én fogom itt az első idei beszámolót hozni:))))

margarint meg nem viszünk,azértse,egye meg a beste kölke amit ott kap

joslain Creative Commons License 2005.06.09 0 0 225
Nekünk már csak 20 nap! Be van már sózva az egész család.
Előzmény: szalámi (224)
szalámi Creative Commons License 2005.06.09 0 0 224
Nem tüntetett el senki, csak az asszon vót bejenkezve a másik gépen ezért ment aszaly néven.
Szerintem érdemes kipróbálni a görög margarint is, mert egészen jók vannak. Úgy várjuk már a jó kis görög kenyereket. Hmmmmmmmmmmmmmm. Már csak 30 nap!
Előzmény: stupiddog (222)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.09 0 0 223
Van ott más és jobb. Őszintén, sohasem kerestem, de lehet hogy hülyén néznének rád, mint amikor egy nagyonművelt magyar nő kétségbeesetten keresett napraforgó-olajat, hogy "nemigaz, csak ez a szar oliva van mindenhol" :-)
Előzmény: stupiddog (222)
stupiddog Creative Commons License 2005.06.09 0 0 222
aszály,(mi van,a szalámit megint eltüntette valaki?)azt kérdezném,jó-e a görög margarin?(itthon a dobozos Rámakrémhez vagyunk szokva,és a gyerekeknek ez a mindennapi reggelije.)De nem szívesen cipelnénk fagyasztótáskában...
aszaly Creative Commons License 2005.06.09 0 0 221

Orsye!

 

A robogónál nézték a rendőrök a bukósisakot? Mert tavaly Korfun a rendőrök nagyon ellenőrizték (büntettek) és főleg a külföldieket.

Előzmény: orsye (219)
.vatti. Creative Commons License 2005.06.09 0 0 220

Szia!

 

Béreljetek autót, tavaly volt olyan akció (talán Avis), hogy 3+1 nap (ajándék) összesen 105 Euróért adtak egy Cit. Saxo-t. Nagyon megéri! 4 nap alatt mindent fel lehet kutatni.

 

Vatti 

Előzmény: Botond36 (213)
orsye Creative Commons License 2005.06.09 0 0 219

ÉN Limenas-t javaslom! Az a "főváros" és nagy ott az élet, főleg este!

A strandja nem túl jó, főleg, ha homokos partra vágytok, de ott van tőle pár km-re Makryammos, ami igaz,h fizetős strand, de gyönyörű. Érdemes legalább 1x kipróbálni.

Tulajdonképpen mindegy, h merre lekatok (Limenaria, Limenas, Potos), mert van buszos körjárat, és mindenhova 1 órán belül el tudtok jutni. Sőt, ajánlom a robogó-kölcsönzést: nagyszerű a kilátás, és a robogóval meg lehet állni fényképezni.

Szerintem fedezzétek fel az összes strandot, minden napra valami újat! Mi így csináltuk, és nagyon jó volt mindenhol!

Végül: 1 tanács: Pefkarira mindenképp el kell menni: nagyon jó vízi sportok vannak!!! (Jet-ski, motorcsónakkal húzott "ejtőernyő")!!!!

 

Előzmény: Botond36 (213)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.03 0 0 218
Sziasztok, megtaláltam a neten is, hol voltunk vagy két napot tavaly: Bungalows Loutru. Ez Kinira (Koinira) alatt 1km-re van délre. Egészen kellemes kis hely, sikerült 35 ajróra alkudni a bungalót (2 fő), van viszonylag olcsó és ámde közepes konyhája, egészen kellemes a tenger (a part, mint ezen a részen mindenhol, keskeny és kavicsos, de a tenger lassan mélyül), ez a létesítmény gyakorlatilag a tengerparton van. Gyerekekkel szerintem elég jó, mert sok fa van, árnyas, és viszonylag hűvös. 10 percen belül van Skala Potamia, aminek elég jó és homokos a partya. Mivel ezen a részen (Kinira-Skala Potamia) általában tényleg angolok vannak, a 35 ajró nem számít vészesen drágának, láttunk drágábbat is, és ha még maradunk pár napot, le tudjuk tolni 30-ig az árat.

Én csak ajánlani tudom.
stupiddog Creative Commons License 2005.06.03 0 0 217

Limenaria,de végül is csak júni 22-től,kocsival, gyerekekkel,apartmanba.Mi is első-görögösökként.

Örülök hogy más magyar is lesz ott rajtunk kívül.

Előzmény: Zoleee.hu (216)
Zoleee.hu Creative Commons License 2005.06.01 0 0 216

Hello!

Mi is jún. 20-án indulunk Thassos szigetre, Limenáriába, busszal, a Bella tours-szal.

Ti is busszal jöttök? Mi is most járunk először Görögországban.

Előzmény: stupiddog (194)
joslain Creative Commons License 2005.05.25 0 0 215
A hellasz.hu oldalon nagyon jó leírás található a szigetről sok-sok képpel.
Előzmény: stones (214)
stones Creative Commons License 2005.05.25 0 0 214
valszeg', még nem egy felkapott hely, ezért nincs sok beszámoló
Előzmény: joslain (212)
Botond36 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 213

Sziasztok!

Tudom, hogy kicsi ez a sziget, de mégis melyik részére érdemes menni, ahol esetleg éjszakai élet is van és kellemes strandok vannak a közelben?

 

joslain Creative Commons License 2005.05.23 0 0 212
Sehol, senki egy kis beszélgetésre?
raulista Creative Commons License 2005.05.18 0 0 211
Köszönöm mindenkinek, és ha megjöttetek, várom a beszámolótokat!
joslain Creative Commons License 2005.05.18 0 0 210

kardio1 jól beszélt.

Mi is egyénileg foglaltunk e-mail útján.

Előzmény: raulista (204)
szalámi Creative Commons License 2005.05.18 0 0 209
Megy valaki a Hotel Espeirába idén?
kardio1 Creative Commons License 2005.05.18 0 0 208

Mi négyen megyünk (2 felnőtt, két gyerek). Az ár eszerint értendő. A Lysistratában egy bungaló kb. 25 m2, ez egy szoba+konyhasarok+fürdőszoba. Előnye, hogy közvetlenül a partnál van, saját út vezet oda, és nincs útközben autófórgalom keresztben. A Kalliopisban az apartmanunk 2 szobás lesz, kb. 50 m2 fürdővel, konyhasarokkal együtt. Hátránya, hogy a part kb. 3-400 m-re van. Maga Astris szerintem nyugisabb, mint Potos, én ezért választottam inkább ezt. Amennyire a Thassos forumon látom, a külföldi turisták közül a németek inkább Potost és Limenast (a főváros) kedvelik, míg az angolok Skala Potamiasba mennek leginkább, a sziget keleti oldalára.

Mellesleg direkt nem szervezett utat kerestem. Bp.-ről repülővel megyünk Thessalonikiig, ott autót bérelünk, és csak akkor adjuk le a kocsit, amikor a nyaralás végén ismét Thessalonikibe érünk.

Előzmény: raulista (207)
raulista Creative Commons License 2005.05.18 0 0 207

Szia kardio1!

Megnéztem, nagyon szép helyre mentek!! Hány személyre érvényes ez az ár, amit írtál? Úgy láttam vannak 2, 3, és 4 személyes apartmanok is.

raulista Creative Commons License 2005.05.18 0 0 206
Köszönöm! És azt meg tudnád mondani, hogy hány személyesek a bungalók? Mármint a Lysistratában? Azokat a lapokat már én is nézegettem. Még van időm dönteni, ugyanis erre az évre már meg van a nyaralásunk, én már a jövő évit nézegetem!:)))
Előzmény: kardio1 (205)
kardio1 Creative Commons License 2005.05.18 0 0 205

Szia raulista!

A Lysistratában egy éjszaka 68 euro (bungalónként). A honlapon valóban nincs rajta, én emailben kérdeztem rá. Elég sok szállásajánlat (többnyire email címmel) található a www. thassos-island.com honlapon. Ha németül jobban tudsz, akkor www. thassos-island.de címen érheted el ugyanazt a lapot. Forum rovat is van (főleg német, de angol is), ahol sok hasznos dolgot meg lehet tudni a szigetről. Mi július utolsó 10 napjában leszünk Thassoson, pontosabban Astrisban (Potostól keletre, de még a déli parton), a Kalliopisban. Itt júliusban 50, augusztusban 60 euro egy éjszaka (apartmanonként).

Előzmény: raulista (204)
raulista Creative Commons License 2005.05.18 0 0 204

Szia!

Ezt a szállást én is néztem, de nem találtam árat a honlapjukon. Tudnál segíteni? Egyénileg foglaltátok vagy irodán keresztül?

Előzmény: joslain (203)
joslain Creative Commons License 2005.05.18 0 0 203
Mi a Lysistrata bungalowba megyünk. Úgy terveztem, hogy julius elsején a délutáni órákban fogunk odaérni.
Előzmény: rudiandi (202)
rudiandi Creative Commons License 2005.05.18 0 0 202
Ha jól emlékszem az Irini apartmanházban.Most a munkahelyemen vagyok és nem tudom megnézni.De ha jól tudom akkor Sartiba Marita, Thassoson Irini.És ti?
joslain Creative Commons License 2005.05.17 0 0 201

Rudiandi!

Hol fogtok lakni?

Előzmény: rudiandi (195)
joslain Creative Commons License 2005.05.17 0 0 200
Mi junius 30-án indulunk Potosba.
Előzmény: rudiandi (195)
szalámi Creative Commons License 2005.05.17 0 0 199
Sajna mi is júl. 9-én indulunk és Pefkariba megyünk, úgyhogy nem tudunk segíteni:(((
Előzmény: stupiddog (194)
rudiandi Creative Commons License 2005.05.17 0 0 198

Bocsi, véletlenül elküldtem.

Potosba lesz a szállásunk.Semmit nem tudok róla, csak hogy egy kis halászfalu.Remélem nem nyüzsis hely, mert azt nem szeretem.Ha életre vágyom beülök a kocsiba, és bemegyek a fővárosba.De mivel elég kicsi sziget valószinű, hogy mindennap máshol leszünk és csak alukálni járunk vissza.

Előzmény: stupiddog (196)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!