Keresés

Részletes keresés

*upc*** Creative Commons License 2010.12.20 0 0 3627

rá állitod másik antennat , diseq eloszto + antenna 

kell saját beltéri is hozzá ami kezeli a upc kártyát ,gyári nem kezeli a diseq kapcsolot

 

Előzmény: reggio90 (3626)
reggio90 Creative Commons License 2010.12.20 0 0 3626

Német csatornát az astrán hogyan tudom nézni? Ami itt fel van sorolva azokat ingyen lehet nézni? http://www.lyngsat.com/astra1l.html

pajaci Creative Commons License 2010.12.20 0 0 3625

Valami olyat hallottam, hogy az lcd felbontását, hozzá kell állítani a jelforráshoz.

Előzmény: Törölt nick (3624)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.20 0 0 3624

Apósom LCD-jét hdmi kábellel összekötve szarabb kép van, mint rca kábellel. Az élek nem lettek simák és a kép továbbra is olyan közelről, mintha ecsettel szétmaszatolták volna, de a pixelek eltűntek.

*upc*** Creative Commons License 2010.12.20 0 0 3623
lehet kartyat is kerni de akkor sok penzt fizetsz forgalmazonak,
HD dvr box kartyaja csak upc HD boxba jo !
Előzmény: lakner74 (3621)
reggio90 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 3622

Uh basszus most már mind1, mert megrendeltem. Legalább olyan kép legyen mint az analóg kábelen akkor még kibékülök vele.

lakner74 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 3621

Hát igen a DVR-es az többe kerül 4500 pénz. De ha jol tudom a simánál a nem felvevösnél nincs párosítva a készülék a kártyával.

Kell venned egy HDMI-s készüléket ami elfogadja a kártyát és már össze is lehet HDMI-vel kötni. De azt meg kell érdeklödni hogy nincs e párosítva a kártya a beltérivel.

Előzmény: reggio90 (3619)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.19 0 0 3620
vegyel akkor hd belterit ,kobb lesz minoseg es hdmi van rajta,dvr upc belteri kartyajat nem tudod dugdosni,sehova
Előzmény: reggio90 (3619)
reggio90 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 3619

Igen, mert az DVR, azért plusszba fizetsz. De ha nekem sima beltérit hoznak ki azon nem lesz hdmi csati. Ettől parázom, hogy LCD-n szar lesz a kép:S

Előzmény: lakner74 (3618)
lakner74 Creative Commons License 2010.12.19 0 0 3618

Hello

Nekem Philips felvevös bertérim van. HD-re nem fizettem elö, mert nem éri meg szerintem.

A TV LCD HDMI-kábellel van összekötve.

Ha scartal dugom össze a kép elég pocsék mosodott stb.

HDMI-kábellel egész türhető.

Miota átáltak a thorr-ra a minöség is sokat romlott az Astrahoz képest

Előzmény: reggio90 (3615)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.19 0 0 3617

min 5 nap max 10nap

ne várjál 3D upc-töl mert az nem fog menni .

nem csak upc töl függ adás lebonyolitas hanem csatornán ,

scartos amit direkt+ adnak dsx 6010 meg dsr 4101,

hdmiset csak akkor ha dvr fizetsz+1500 +hd csomag de nem éri meg vegyél magadnak sajat Hd boxot forgatoval

vegyel Marusys Vu+ solo beltérit hdmi + linux+Cccam mehet játék ,

 

Előzmény: reggio90 (3615)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.19 0 0 3616
elmeletileg csak box tiltodott le ,te boxodon,box feloldva akkor megy pinkod, azszem rarakod aternativ szoftvert es astrara forgatod, akkor ujra letolti szoftvert,es beutheted pint , de ez csak elmelet ,nekem is volt ilyen belterim ugy vetem poton penzert,
Előzmény: Károly55 (3613)
reggio90 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 3615

Megrendeltem ma a Direct+ csomagot. Kiscsaj azt mondta, hogy max. 10 nap és jönnek. Hétfőn felhívom amajd a szerelőket, hogy milyen beltérit hozzanak. Namost javasoltatok itt már egy párat, csak azért kérdezem mert mind a 2 TV LCD, az egyik FullHD-s. És nem szeretném, hogy 16:9-es arányon szar legyen a kép. Nincs másmilyen(pl. hdmi-s vagy olyan mint a kamerákná?) Olvastam, h. SCART csatlakozós a beltéri amit adnak? Olyanom még nem volt, nem tudom milyen. Remélem nem csalódom az UPC-ben.

udvozlom xy vagyok Creative Commons License 2010.12.18 0 0 3614

Előszöris,

 

Valószinű túl sokszor ütöttél be rossz pinkódot. Telefonálj be az ügyfélszolgálathoz, bediktálod a személyes, ellenörő adatokat s feloldják neked a pinkódodat. Vársz kb. 15-20 percet s a pinkódod ismét 0000 lesz.

 

Továbbá,

 

Ha jól értettem átköltöztek az ASTRA műholdról a THOR műholdra. A jelenlegi pozicióbol 20 fokot forditassz Nyugatra és 3 fokot lefele. Pontosan én sem értek hozzá, ezt olvastam. A lényeg, hogy rákell állitani az antennát az új műholdra majd utána telepitessz. De nyilván az első a pinkód feloldás.

Előzmény: Károly55 (3613)
Károly55 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 3613

Sziasztok! AKI TUD KÉREM SEGÍTSEN!!  Van egy UPC (modell: DSX 6010/42A)Philips beltérim és egyszerűen nem tudom beírni a pin kódot amikor be akarok menni a hozzáférés vezérlés menübe mert nem engedi,azt írja ki hogy ÁTMENETILEG LEZÁRVA. Pár napja elment az adás állítólag át kellene állítani az antennát másik műholdra de mivel nem tudok bemenni a vezérlés menübe így nem látom a jelet nem tudom hogy mihez állítsam! Eddig nem kellett hozzá nyúlni már vagy 2 éve. Van valakinek valami ötlete hogyan oldhatom meg a problémát vagy hogy mért nem tudom beírni a pin kódot??? Köszi mindenkinek!!

kowi000000 Creative Commons License 2010.12.18 0 0 3612

Hali! Azért ne tulozzunk hogy analog kábeltévéhez hasonlit a upc:) Én nekem lg full hdm van és upct nézek. A tévét nem fél méterről kell nézni!xd  Én szeretem a upct. Digivel se volt semmi baj. A thome meg szerintem azért nem annyira jó mint ahogy mondják. 2 zenecsatorna az elég kevés:). A upcnél szerintem minőségi csatik vannak a zenékben is. A HDzás szerintem még gyerekcipőbe jár. A hello hdnál is  pár csati lehet hdban vagy konvertrálva van. De ez igaz a mindig tvre is. Könyörgöm még az sd korát éljük még. Kevés az adás ahhoz hogy hdzni lehet. Addig meg várjuk türelemmel hogy elterjedjen jobban. A thome az is érdekesen csinálja a falunkban mert az időseket azzal hülyitik hogy már 2011 január elsejétől nem lesz analog adás. És hogy kössék be a műholdast. Ha nem is a családit de egy alap csomagotxd:). Ez milyen dolog? A UPCbe azt szertem hogy adnak csak beltérit és saját cuccal nézhessem. Sok pénz lehet igy sporolnixd A Thomenáls em lehet akárhova szerelgetni meg a szerelőnek kell beállitani. ja meg fényképeznek is állitolag. Üdv Kowi. Király a fórum.....

udvozlom xy vagyok Creative Commons License 2010.12.17 0 0 3611

Hú az igen ... ez nagyon fű alatt lehet. Erről még sajnos semmit nem tudok.

Előzmény: augratin (3610)
augratin Creative Commons License 2010.12.17 0 0 3610

Fű alatt már tudható egy új, dvr-es Humax megjelenése, igazából erre gondoltam. Tudsz valamit erről? Remélem, abba nem teszik bele ezeket a kártya-letiltós történeteket.

Előzmény: udvozlom xy vagyok (3609)
udvozlom xy vagyok Creative Commons License 2010.12.17 0 0 3609

Kiváncsi voltam, kérdezősködtem, olvastam, telefonáltam, stb. Hosszú történet.

 

A lényeg, hogy HUMAX-okat már adogatnak a UPC-sek. Az előnye, hogy egész stabil, hátrányokat már emlitettem.

Előzmény: augratin (3608)
augratin Creative Commons License 2010.12.17 0 0 3608

Hűha, nagyon "képben vagy", érdeklődnék, hogy az említett Humaxot már már lehet kérni jupiciéktől?

Köszi előre is a választ.

Előzmény: udvozlom xy vagyok (3587)
udvozlom xy vagyok Creative Commons License 2010.12.17 0 0 3607

Allitolag 5 munkanapon belol megjelennek nalad, de van egy kis trukk.

 

Betelefonalsz, leadod a rendelest. Feltetlenul kerd el a minuszas ugyfelszamodat. Valahogy igy nez ki: -986447. A kezelo lediktalja neked. Kb. 24 oran belol rogzitik es tovabbitjak. 24 ora mulva te visszatelefonalsz, bemondod ezt a minuszas szamot es megkerdezed, hogy hova lett kiosztva a megrendelesed, elekered a szerelok elerhetoseget, felveszed veluk a kapcsolatot es kicsit megsurgeted oket vagy legalabbis megkerded, hogy mikor mennek szerelni?

 

A tipust meg ne a megrendeleskor emlitsd hanem a szereloknek akik viszik a pakkot.

Előzmény: reggio90 (3605)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3606
megrendeled ,jon szervizes es felszereli beszeri neked,biztos dsr szuket kapsz
Előzmény: reggio90 (3605)
reggio90 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 3605

Üdv. Csak úgy döntöttünk, hogy a Direct+ csomagot választjuk. Ha a napokban felhívom őket kb. mikor jönnek ki? És ugye telefonba mindenképp említsem a beltéri típusát amilyet szeretnék?

Előzmény: udvozlom xy vagyok (3593)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3604

analog kábeltvhez hasonlitanám upc direkt minöségét

Előzmény: reggio90 (3598)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3603

inkább hello hd :) meglátod képminöséget most csinálják feladó állomást reménykedem lesz bövités is

Előzmény: reggio90 (3598)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3602

Igen, ez számomra is a jövő. Számítógép, mkv....

 

Miért mondom ezt tutira? Mert most jövök egy UPC Direct bemutató pontból. A normál adásokról nem ejtek szót. Azok LCD-n bármelyik szolgáltatónál rosszak a régi típusú tv-khez képest. De HD adások...brrrrr. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de közel sem bluray. És akkor itt cáfolnom kell a korábban említett teszteket. A normál adáshoz képest sokkal jobbak. De azért akad bőven tömörítésből fagadó zaj, pixel. A UPC-s fickó is bevallotta, hogy HD-ben a HelloHD a legjobb.

 

off

 

Elmentem tehát a HelloHD bemutató helyére is. Tényleg szebb a HD adás. A fickó azonban elmondta: soha nem lesz ebből bluray minőség, mert műholdon ez a maximális sávszélesség, amit bérelni lehet. Ennyivel kell beérni. Viszont ez a szolgáltató jelentősen drágább mint a többi tányéros, és kevesebb ismert adót sugároz. Leginkább ingyenesen fogható adók vannak ( orosz, szerb, német...) Szóval marad az mkv. Apropó, egy 3 gigás brrip 720 fájl is ezerszer jobban néz ki LCD-n, mint pl a UPC HD adásai. Ez tapasztalat. És akkor még nem is próbáltam a 8-10 gigás 1080-as mkv fájkolat.

Előzmény: reggio90 (3601)
reggio90 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3601

Értem. Am a HD-s filmeket és néha sorozatokat én úgy oldottam meg, hogy hdmi kábellel össze van kötve a géppel a TV. Nem írom le a nevét, de tudjátok milyen oldalakról letöltöm a HD-s filmet mkv formájában:), 720 vagy 1080p minőségben(elején 720-asokat töltöttem a méret miatt, mostmár inkább többet várok mert ált. 2x,2x nagyobb az 1080p-s de jobban megéri. Még 720p és 1080p között is van szemmel látható különbség.

Előzmény: Törölt nick (3600)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3600

Ha az LCD tévén nézted eddig a kábel adásokat, akkor nagyon sok változás nem lesz. Pláne, ha már a kábeltv is digitális volt. Annyit azért tudni kell, hogy régi típusú ( CRT ) Tv-ken az analóg és a digitális jel is szebb képet mutat, mint bármelyik LCD-n, plazmán. Ezek a TV-k nem 720x576-os adásokra lettek tervezve. Gondolj bele, egy kisebb felbontást húz szét a TV magának, hogy kitöltse a képernyőt. 1-2 méterről nézve egy borzasztó minőségű youtube videót látni. 4-5 méterről annyira nem látszik, hogy kb az emberek feje 20 négyzetből áll össze, de azért bőven kijön, hogy rossz. A fekete hátterekben meg mindenféle színű négyzetek fognak rohangálni. Nekem is nagy bánatom ez, de beletörődök, mást nem tehetek. Majd küldök a TV-re HD filmeket számítógépről és megrendelem a szolgáltató HD műsorait. Aminek fele nem is HD, csak javított minőség, a lentebb olvasottak szerint.

Előzmény: reggio90 (3598)
evanagy55 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3599

Nekünk most hoz a jézuska Full HDTV-t és ezért tervezünk kábelszolgáltató váltással is, viszont ezen a téren még nagyon zöldfülü vagyok. Akkor most a UPC-t megéri? HDben sugároz, vagy kihez érdemes menni ?

 

Köszi a segitséget.

reggio90 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 3598

Engem még az is érdekelne pl. hogy a sima csatornákon milyen a képniőség? Eddig ugye kábel tv-m volt, ezután a műholdasnak szebb lesz a minősége? LCD TV-n nézném.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!