Keresés

Részletes keresés

eukariota Creative Commons License 2013.07.09 0 0 15128

Örülök, h nincs ilyen tapasztalatod, nekem viszont nagyon sok, egy időben számoltam, h a kitiltásos dologgal kapcsolatos kérdésemre miért és hányszor nem válaszoltak, és amikor a kérdésemre csak retorzió jött, abbahagytam a kérdezősködést..mostanában nyugton hagynak, de nem tudom, h meddig..egyébbként babboo-t is kitiltották anno, mert javasolt egy másik pikkelysömörös fórumot (is), ahol további infót lehetett (volna) begyűjteni ezzel a betegséggel kapcsolatban..

Előzmény: zoliee81 (15127)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.09 0 0 15127

Csak nincs ilyen megtorlás.

Bár annó amiért én ki lettem tiltva, valahol jogos volt. (de meg tudtam beszélni, igaz várni kellett úgy egy évet.)

Előzmény: eukariota (15126)
eukariota Creative Commons License 2013.07.08 0 0 15126

Sztem kár volt nic szerint kiemelni bárkit is ebből a csoportból, hiszen itt évtizedek óta aktívan keresik a megoldást sokan, még azt is kockáztatva, h kizárják őket..

Előzmény: zoliee81 (15125)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.08 0 0 15125

Kézcsók!

 

Mielőtt tönkreteszi csóró gyerek szerveit a biológiai terápiával, itt ebben a fórumban sokan (köztük énis) sokszor leírták, hogy mennyire nem jó ötlet, és szintén itt aztis hogy mennyi más lehetőség van a szteroid, és a biológiai terápia mellett...

Nagyon sokszor leírtam, most is leírom:

 

Nekem a SULFUR 9CH homeopátiás szer bevált, ki kell próbálni. Ha nem válik be, maximum elköltött pár ezer forintot "feleslegesen"..

Szerintem.

(A nevemre kattinva elolvashatja a hozzászólásaimat ebben a fórumban, ha van ideje+kedve szerintem érdekes olvasmány. Javaslom továbbá ötfelezős és eukariota hozzászólásait is tanulmányozni.)

Kizárólag a jószándék vezérelt, nekem nincs gyerekem, de én biztosan nem vinném el biológiai terápiára. Érdemes a neten utánnanézni a lehetséges mellékhatásoknak, mert arról "elfelejtenek" nyilatkozni az orvosok.

 

Üdvözlettel:

 

Zoli

Előzmény: Horváthné Livia (15121)
eukariota Creative Commons License 2013.07.07 0 0 15124

Sztem minden PS-esnek hasonló problémája van, ugyanis ezek a jellemző helyek, ahol a bőrtünetek leginkább látszanak..az orvossal csak egyetérteni tudok, a biológiai terápia felnőtt korban terápia rezisztens esetben jöhet számításba..a Sandimmun egy immunszupresszív hatóanyagot tartalmazó gyógyszer, belsőleg használatos és PS ellen elég hatásosnak tűnik, de nagyon ütős..Egyetlen olyan, a csonka MAGYARORSZÁGON is kapható gyógyszerről tudok, ami ilyen hatású és krém formájában kapható:

 

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/protopic_01_kenocs/14210

PROTOPIC 0,1% kenőcs

Hatóanyag: Tacrolimus

Kiszerelés: 1x10 g  vényköteles

Fogyasztói ár: 2982 Ft *Támogatott ár: 1342 Ft

.A Protopic hatóanyaga a takrolimusz-monohidrát, mely egy immunrendszert módosító szer.
A Protopic 0,1% kenőcs mind a középsúlyos, mind a súlyos atópiás dermatítisz (ekcéma) kezelésére szolgál olyan felnőtteknél, akik nem reagálnak megfelelően, vagy nem tolerálják a szokásos kezeléseket, mint például a helyileg alkalmazott kortikoszteroidokat..Ezt nem kimondottan a PSORIÁZIS ellen ajánlják, de ismereteim szerint több, immunrendszer hibás működésére (is) visszavezethető betegség gyógyítására jól alkalmazható..én ezt (is) ajánlom, és természetesen a dream-féle krémet, amely az én szellemi termékem, és az összetételét ezen a fórumon megtalálod..

 

A PROTOPIC KRÉMET MINDEN PIKKELYSÖMÖRÖS SZEMÉLYNEK AJÁNLOM, LEGALÁBB EGY KIPRÓBÁLÁSIG..

Előzmény: Horváthné Livia (15121)
Alyra Creative Commons License 2013.07.07 0 0 15123

Horváthné  adj  egy  email  címet!!!  ide:  nemeth.laszlo.65@fibermail.hu

Mr Spice Creative Commons License 2013.07.07 0 0 15122

Ficzek Úr válasz | megnéz | könyvjelző 2012.09.06 13:34:18 © (13385)

Ahogy ígértem,a pontos leírás: Closanasol kenőcs 50gr,Acidum salicylicum 22gr,Ureum(Carbamidum) 22gr,Aqua purificata(Destillata) 22gr,Cremor refrigerans fono VII 84gr.  Üdv: Ficzek

 

Előzmény: Ficzek Úr (15120)
Horváthné Livia Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15121
Nekem a 15 éves fiam pikkelysömörös,most voltam vele pesten orvosnál azt reméltem kaphat biológiai terápiát,de az oros szerint nem olyan súlyos az állapota.Mi számit súlyosnak?A térde könyöke füle háta feje pikkelysömörös,most van abba a korba hogy zavarja.Nagyon el vagyok keseredve.Van valakinek hasonló problémája?
Ficzek Úr Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15120

Szia! Megmondanám,de ez egy orvos által felírt keverék amit a patikában kotyvasztanak össze. Ha van időd akkor keressél vissza,mert feltettem a recept összetevőit.Nem olyan régen leírtam a pontos számát az írásomnak. Üdv: Ficzek

Előzmény: schmarcsi54 (15103)
Pacsker12 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15119

Szia!

Kicsit késve ugyan, de gratulálok a tünetmentességedhez. :) Maradjon is így! :)

Előzmény: bikk67 (15088)
ötfelezős Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15118

...erről még nem hallottunk...

E topicban a 6627, 6630 és 6632 számú hozzászólások, például.

Előzmény: babboo (15115)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15117

Izületi gyulladás miatt (nekem is kéz és láb újjak, váll, lábfej panaszok) kerestem fel 3 hete egy reumatológus szakorvost, és a Trexant írta fel azt szeredem 2 hete szigorú orvosi felügyelet mellett (rendszeres labor szükséges). Egyenlőre nincs változás, de azt mondta, hogy kb. 6 hét mire eredményt fogok tapasztalni. Sajnos más megoldás erre nincsen. Ha érdekel részletesen írjál légy szíves e-mail-t megírom kihez járok én, és hova (Budapest).

Előzmény: Alyra (15089)
Sfakutya Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15116

Amikor a derekam annyira fájt, hogy meg sem tudtam mozdulni és a doki szteroid injekciót nyomott belé, akkor az én psorim is szépen elmúlt pár hétre, de utána újra kijött. Sajnos ez az injekció nem végleges megoldás!

Előzmény: Alyra (15114)
babboo Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15115

Légyszi azért nézz majd utána, hogy mit kapsz! Nekünk is fontos, meg neked is. Mert a biológiai terápia mellékhatását ismerjük, erről még nem hallottunk. Köszi!:-) Remélhetőleg tényleg valami új lesz, bár elég kicsi az esélye, hogy nem ártalmas.

Előzmény: Alyra (15113)
Alyra Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15114

A DIPROPHOS-T adattam be 2 ampulla 1260 ft  a házi orvosom írta ki ! reggel  kilenckor  és  tíz  órakor  már  meg is kaptam  az  egyikat a masikat  szerdán  ha szükség  lesz ré!  szép  napot mindenkinek!

Alyra Creative Commons License 2013.07.06 0 0 15113

Szasztok  vidáman  mondom   hogy  2 nap alatt arra kell ébrednem nem hámosodik  tovább a ps  felület sima  mint a baba  popsi!

A régi  térd  könyök, illetve  egy ,egy  kezemen  4  újvégen a gyulladás  meg  van  de  elhalványulva,hámosodás nélkül!

605 ft  ba került  nem tudom mi lesz a végeredmény, két  napja  nem kentem  semmivel  és  nem is  fogom keddig,akkorára  van  időpontom  az  adjuntus   hölgyel Debrecenben.

Nagy  élmény  ez  még  így  idősebb  korban  is! úgy  néz ki  a  dolog,  még  nyaralhatok  is  az  idén :) .

 

Jobbulást  mindenkinek!

eukariota Creative Commons License 2013.07.05 0 0 15112

Nem akarok gondolatolvasó lenni, de a SANDIMMUN NEORAL (ciklosporin) kapszulát szoktak használni terápia-rezisztens PS tünetmentesítésére, és ezt meg szokták spékelni:

 

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/diprophos_injekcio/491
DIPROPHOS injekció. Hatóanyag: Betamethasone, ugyanaz, mit a DIPROSALIC egyik hatóanyaga..a betametazon az egyik legerősebb szteroid..

Előzmény: babboo (15111)
babboo Creative Commons License 2013.07.05 0 0 15111

Ez mi? Mert szerintem erről mi se tudunk semmit. A biológiai terápia se egy injekció.

Előzmény: Alyra (15109)
eukariota Creative Commons License 2013.07.05 0 0 15110

Melanómával kezdte, a tüdő már az áttétel volt..a melanóma pedig fokozottan ott jelentkezik, ahol a testet UV sugár éri..persze ez is csak nagy általánosságban igaz, anyámnak a ruhától nem takart lábaszárán volt, az egyik ismerősömnek pedig a bal lába sarkán, a talpon..a melanoma egyébbként az egyik legrohadtabb rák-fajta, alattomos és könnyen ad áttétet..

Előzmény: B.GY (15105)
Alyra Creative Commons License 2013.07.05 0 0 15109

ÉRDEMES EL OLVASNI !

 

VAN EGY KEZELÉS!

 

HASI ULTRAHANG,máj, vese funkcio vér, ion melkasröntgen, komplett  labor!

ha ez megvan akkor  4  szem  gyogyszer, vagy  1  injekció  és  minimum  8-10 év  mentesség, van  2  ismerősöm  és  működik  ma  csináltatom a  labort, a  testének  60 %  gemmyes  levedzős  volt3  héttel  ezelőtt  és  ha  hiszitek  ha  nem  néhol  rozsaszin halvány  folt  van,  most  beszéltem a  professzor  nővel,és  meg  volt  lepődve  hogy  Szolnok  megyében  sem tudnak  erről.

A  kenőcs  mind  vicc  normál  testápolo  hogy  ne  repedjen ki a fényterápia  káros  annak  akinek  izületi  fájdalmai  is  vannak! és  főleg  azoknak  akiknek  az  újvég is  meg van  dagadva,  nos  én  ilyen  vagyok fel  fogok  tenni  pár  fotot  ma  és  2  hét  mulva  is, kedd este  háromnegyed 6-ra  kaptam időpontot!

byo Creative Commons License 2013.07.05 0 0 15108

Betegség közben vagy utánna mindig változik, neked szerencséd van mert elmult. Amikor betegek vagyunk az immurendszerünk átmenetileg megváltozik összetételében sejtszinten, ez közvetlen hatással van a sömörre. Mikor kezdek beteg lenni hőemelkedés satöbbi, olyankor 50%os a javulás, de a betegség után intenzivebben szokott visszajönni. Nállad ez másként müködött most.

Előzmény: babboo (15106)
babboo Creative Commons License 2013.07.05 0 0 15107

Ja, még ráadásul stressz is van, mert a lányom a férjével Ausztráliába költözött. A világ másik felére az egyetlen gyerekem.:-( Ennek ellenére nem változott az állapotom.

babboo Creative Commons License 2013.07.05 0 0 15106

Azt nem értem, de nagyon nem, hogy miért tűnik el nálam nyáron???? Most sehol sincs, ott se, ahol ruha takarja. Meg amúgy sem vagyok egész nap kint. Két hete torokfájást kaptam. Mindenhol belobbant. Ahogy elmúlt a baj, megint eltűnt. Nyáron nem áll fent a kiváltó ok, vagy mi? 

B.GY Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15105

Na megtaláltam dűzni hozzászólásait.Tüdőrák vitte el nem bőr.25 évig napi 2 doboz szofit szívott el.Szerintem ennek több köze volt hozzá mint a sömörnek.

B.GY Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15104

Az emberek 70 százaléka rákban hal meg,akkor is ha nem sömörös.Kivéve az aki előbb infarktust kap :)Dolgozós sem biztos,hogy azért lett rákos,mert sömörös volt.Valószínű hogy inkább beszedett mindent,hogy elmúljon a sömör és attól lett.Olvastam régebben a hozászólásait.Talán bőrrákos lett,de nem emlékszem pontosan.

Előzmény: eukariota (15102)
schmarcsi54 Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15103

Szia!

Olvastam a kenőcsöd jótékony hatásáról, megmondanád a kenőcs nevét?

 

Köszönettel Marcsi

Előzmény: Ficzek Úr (15086)
eukariota Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15102

A PS oka nem génhiba, mert akkor örökölhető lenne.."csak" a hajlam öröklődik..a PS kialakulása többtényezős, néha önmagától is elmulik, ha a kiváltó fő ok megszűnik..ismertem olan személyt, akinek a PS az egyik szülőjének a halála után jött elő, és amint ez a traumát feldolgozta, a PS elmult kezelés nélkül..köztetek is van egy ilyen személy, akinek ezt követően jött elő a PS-e..

 

http://www.pikkelysömör.hu/nehezen-kezelhet%C5%91-betegs%C3%A9gek-a-pikkelys%C3%B6m%C3%B6r-%C3%A9s-a-r%C3%A1k.somor

"nem is olyan meglepő az a tény, hogy a pikkelysömör és a rák között nagyon is szoros összefüggés van. Noha egyik betegség nem kiváltója a másiknak, mégis van egy közös sejtcsoport, amelyből mindkettő kialakulhat."

A PS-esek között már évtizedekkel ezelőtt kimutatták, h a rákbetegség szignifikánsan magasabb..!!!  dolgozós topoktárs is ebbe halt bele..

 

A PS-t sikeresen lehet tünetmentesíteni citosztatikus (sejt szaporodást gátló) szerekkel, mint pl. az MTX, vagy az 5-FU, stb. csak a dózist kell egyénre-szabottan beállítani..a PS tünetmentesítésére nagyszerűen bevált egy Indiában honos növény rhizomájából nyert kivonat, ez krémbe téve nagyon hatásos..

Előzmény: B.GY (15092)
ötfelezős Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15101

A Psoricur feltalálójának is ez a tapasztalata. Erről meg már szó volt itt a  fórumban.

Előzmény: Sfakutya (15097)
Sfakutya Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15100

Én sajnos nem az olvasom ki ebből a cikkből, mint Te. Én pont az ellenkezőjét: "Noha egyik betegség nem kiváltója a másiknak, mégis van egy közös sejtcsoport, amelyből mindkettő kialakulhat.". És nem azt írja, hogy vagy ezt, vagy azt.

Előzmény: zoliee81 (15099)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.04 0 0 15099

Mit?

Ha arra voltál kíváncsi, hogy kevesebb az esély a rákra, az itt.

Volt valami link is, amit szintén itt olvastam róla...

Amit hirtelen találtam: http://www.xn--pikkelysmr-lcbb.hu/nehezen-kezelhet%C5%91-betegs%C3%A9gek-a-pikkelys%C3%B6m%C3%B6r-%C3%A9s-a-r%C3%A1k.somor

Itt csak azt vesézik ki, hogy lehet közös a "hiba" forrása, de ha jól sakkozok, akkor vagy ez, vagy az..

Előzmény: Sfakutya (15097)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!