Keresés

Részletes keresés

Norbert Botos Creative Commons License 2020.04.09 -3 2 29284

Csináljatok egy olyan topikot,ahol minden típushoz le van írva,hogy normál esetben mennyibe kerül,ilyen tol tol ig,ha mindene megvan és minden rendben van vele,és akkor az egyszerű érdeklődő,megtudja nézni,hogy mi fér bele a keretébe,és hogy mik a pillanatnyi használt árak,az lehet segítene,bizonyos embereknek!Most rengeteg ember kezdett el érdeklődni az önvédelmi fegyverek iránt,biztos nagy segítség lenne,annó én is sokat kerestem,mire rábukkantam erre és a kék fórumra,és első időkben,rengeteg csak olvasgattam,gyüjtöttem az információkat!

Előzmény: Donci62 (29282)
gibbicebs Creative Commons License 2020.04.09 -3 2 29283

Tudod egy ember igazi jelleme akkor mutatkozik meg igazán amikor nem várt helyzet alakul ki. Mint a mostani.

Persze megmagyarázni mindent meglehet.

Donci62 Creative Commons License 2020.04.09 -7 6 29282

Jól, írtad, EDDIG!

Sajnos ez a fórum is durván "felhígult" és most már nem csak azok vannak jelen, akiket komolyan érdekelnek a fegyverek, hanem sokan olyanok is, akik pusztán egy plusz piacnak, palimadarak gyűjtőjének, vagy egy speciális termékkör lehetséges vevőinek nézik a topikot, ahol nem kell jutalékot fizetni az elsózott holmikért.

Általában ők azok, akik lázonganak az árképzések  miatti hozzászólásokon.

Az igazi érdeklődők, törzstagok, tisztában vannak az értékekkel, árakkal és e szerint próbálnak meg viselkedni.

Nem véletlen, hogy más fegyveres fórumok az adás-vétel topikokban való részvételt bizonyos feltételhez kötik.

Hiszen ezeknek a fórumoknak a fő irányvonala a közös hobbi, a közös érdeklődés, a fegyverek iránt elkötelezettek és érdeklődők összehozása, nem pedig a bizniszelés!

Itt is csak eltűrt (mellékes) topik volt sokáig az adás-vétel, kifejezetten azért, hogy a jelenlévő komoly érdeklődők egymás között, egy szűk körben kiélhessék adás-vétel, csere-bere érdekeiket, mindenféle nyerészkedés nélkül.

Sajnos a mi kis szűk világunk (fórumunk) durván változik és egyre inkább gerinctelen élősködők táptalajává válik!

Előzmény: gibbicebs (29279)
Norbert Botos Creative Commons License 2020.04.09 -2 3 29281

pontosan,ahogy írod...Eddig,de nagyon sokan utálják a vakerát,pl én is,és nem sok hely van,ahol felteheted a cuccod eladásra(esetleg a kék még ott van)De előttetek a lehetőség,ha vki 100 ért akar eladni pl egy 14m et,irj az érdeklődőnek,hogy ne vedd meg 100 ért,inkább oda adom az enyém 45 ért,érted?nonszensz...Lehet hogy felborult a kis világ ahol egy két 100 éve itt levő szava szent volt és amit ők mondtak az volt a szentírás árral kapcsolatban,de ilyen helyzet még nem volt az országban sem,de leírom mégegyszer hátha...olyan mértékű kereslet alakult ki gumis fegyverek iránt,amit nem lehet kielégíteni,és nem segít ezen az,hogy nincs egy boltban sem,és az sem segít,hogy a kurva euro 360ft.És igen,vannak emberek,akik ebböl hasznot szeretnének húzni,bár olyan elrugaszkodott árat azt hiszem itt csak 1 et láttam,a 200 ezres AGS t.Vakerához képpest még elég szolid árak is repkednek!

Előzmény: gibbicebs (29279)
parazstaposo Creative Commons License 2020.04.09 -1 3 29280

+1

Előzmény: gibbicebs (29279)
gibbicebs Creative Commons License 2020.04.09 -2 5 29279

Ok. Nekem eddig ez a fórum arról szólt, hogy próbáltunk segíteni egymásnak,ill. Adás vételt tekintve NORMÁLiS áron  cseréltek gazdát gumis eszközök.Minden másra ott volt a Vatera.

Ez a fórum nem a HASZONSZERZÉSRŐL szólt eddig.......

Norbert Botos Creative Commons License 2020.04.09 -4 5 29278

Nem valószínű,hogy egy ft is keresni fogok ezen,mert nem tervezem az eladását,bár csábítóak az árak,de rosszul látod a dolgot,aki venni akar,annak kielégited a vásárlási szándékát,és neki nem kötelező ennyiért megvenni,de ahogy látod megveszik ennyiért!Félre ne értsd,az enyém sose lesz ide felrakva 100 ért eladásra,maximum elcserélném egy 4maticra...De egyébként elég sok dologgal foglalkozom,számtech,ecigi,stb legtöbbször nem szoktam bukni a dolgaimon amikor eladom őket,ha ezért szarrágó vagyok,meg nepperféreg,lelketek rajta,ha ettöl jobban tudtok aludni,legyen,az vagyok akkor.Igen én egy idióta hülye vagyok,aki nem ellensége a saját zsebének.De még mindig ott a probléma,hogy jönnek az emberek azzal,hogy 45 ezres szarodat árulod 100 ért,45 másfél hónapja volt..most mennyi?Ja hogy nincs?Akkor kérem nem kell hisztizni ha annak aki van,annyiért adja a portékáját amennyiért neki tetszik,mint írtam én nem raktam fel a sajátom,és nem védeni akarom azokat akik 100 ért vagy istentudja mennyiért árulják a cuccukat,csak unalmas a hiszti,az önkéntes ármesterek"pro szakik,akik megmondják a frankót!Ez egy olyan fórum,ahova mindenki felrakhatja a dolgait eladni,és mindig lesz akinek nem tetszik az ár,de ebbe senkinek nincs beleszólása!Ezt el kell fogadni,tudni kell nyelni egyet,vagy röhögsz egyet,és ha ugy is irreális az ár...akkor ugy sem veszi meg a kutya sem,de ha elviszik,akkor mégis csak van kereslet ennyiért is rá.Bocsánat hogy ilyen hosszúra nyúlt!

Előzmény: gibbicebs (29275)
Sztarij Granicsar Creative Commons License 2020.04.09 -5 4 29277

Nem igazán értem, hogy erre a kérdésre miért kaptam percek alatt 2 mínuszt, de hát lelkük rajta, ahogy mostanában mondani szokás azoknak, akik adták. Lehet a jövőben ehhez mérten fogom a hozzáállásomat igazítani. Gratulálok nekik! 

Előzmény: Sztarij Granicsar (29274)
Flexon-beton Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29276

Nem tudom mikori kiadás,már nem is tudom megnézni 13 órakor már úton volt.

Előzmény: Thdaniel825 (29258)
gibbicebs Creative Commons License 2020.04.09 -1 1 29275

Jól teszed!”várd meg a csúcsot” de most őszintén egyszer az életben ezen nyersz 50000 Ft- ot. Téged ez boldoggá tesz,hogy eladtál valamit valakinek irreális áron?

Csak gratulálni tudok!Mert ha  valaki ebből él azt még valamilyen szinten meg tudom érteni. 

Előzmény: Norbert Botos (29265)
Sztarij Granicsar Creative Commons License 2020.04.09 -4 0 29274

Szeretnék egy pontos információt kérni olyantól aki biztosan emlékszik rá, hogy mennyi volt az ára legutóbb a gyártó boltjában a Keserű Godfather-19M bock puskának. Nem a szettnek, hanem a szóló hosszúcsövű puskának magában. Előre is köszönöm a pontos tájékoztatást. 

David.sz987 Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29273

Azt hiszem félrértesz, nekem nem kell. Amúgy meg szörnyű nagy kár ér most itt mindenkit a fórumon, hogy nem adod el , biztos többen  még könnyeket is ejtenek :)

Előzmény: tittadili (29272)
tittadili Creative Commons License 2020.04.09 -1 0 29272

A 29266-os kommentben leírtam. A második jelentkezőnek, Zoltánnak még oda adom. Másnak már nem eladó. Ennyi. Meg lehet köszönni a szakértőknek.

Előzmény: David.sz987 (29271)
David.sz987 Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29271

Most eladhatod akkor annyiért amennyit ér. Még most is nagyjából nullásan ki tudsz szállni belőle, ami elég jól hangzik figyelembe véve, hogy mennyire túlárazva vetted. Ugye a legtöbb jó állapotú használt cucc az aktuális legolcsóbb netes ár -30% körül megy el  Amúgy szerintem az a bolt(ok) vicc, meg aki viszi az is, úgyhogy példának felhozni nem érdemes, de ez csak az én véleményem.

Előzmény: tittadili (29269)
Norbert Botos Creative Commons License 2020.04.09 -1 0 29270

Én azt látom hogy egyik boltban sincs,de a bolt is érdekes,valamelyik nap voltam benn 4,5 légpuskalövedékért,a neten megnéztem,volt,boltba meg nem volt,az eladó azt mondta,"a főnöke nem engedte leszedni"

Előzmény: tittadili (29269)
tittadili Creative Commons License 2020.04.09 -1 0 29269

Egy kerek 100-as.  De már nem aktuális. Most lehet kapni feketét az Önvédelmi boltban, 69900-ért. És az új, nem ilyen régi vacak. 

Előzmény: denyiro (29268)
denyiro Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29268

Mennyi volt a végső ár ha szabad ilyet kérdezni?

Előzmény: tittadili (29226)
Norbert Botos Creative Commons License 2020.04.09 -1 0 29267

Pedig polirozva és 4" csővel szerintem a legszebb+ a fa markolat,gyönyörű,grat hozzá!

Előzmény: tittadili (29266)
tittadili Creative Commons License 2020.04.09 -1 2 29266

Hogy kerek legyen a történet... Ezt a fegyvert 2 éve vettem újonnan. Mivel Büdöspestre nem akaródzott felutazni oda-vissza 400 km-et, így vidéki boltba hozták le nekem 55-ért. Heteket kellett várni mire volt éppen a boltban polírozott 4"-os csövű. Plusz csináltattam rá ezt a markolatot, mert a gyári műanyagot nem bírtam úgy megfogni, hogy ne nyomja a sátorvas az ujjamat. Valamint vettem Lapuát valami 10 vagy 12 ezerért, postával együtt. Ebből egy részét mondjuk ellőttem, de 20-at adtam a fegyverhez abból is. 25 lövés van benne, egy csomag gumit vettem hozzá, azt az 5 dobnyit ellőttem az első héten. Azóta az ágyam mellett lakott a dobozába 2 évig. Nincs rá szükségem, ha nagyon paráznék, ami nem szokott előfordulni, akkor van egy másik fegyverem is, aminek kék alu markolat panellje van. Meg egy harmadik is, aminek szép faragott fa markolata. :-) A vevővel tegnap este e-mailben leegyeztettem a dolgokat. Megírta a címét, úgy volt ma megejtjük az üzletet. Én becsomagoltam a cuccot, vettem hozzá még egy tubus zsírt is, ne azzal keljen kezdenie, hogy zsír után rohangál. Azóta jelentkezett még egy vevő, írtam neki, hogy elkelt. És a végére hagytam a csattanót, hogy a rosszindulatú kibiceknek legyen egy szép napja! A vevő eltűnt, mint a kámfor. Mivel a fórumról volt, lehetséges, hogy az itteni kommentek miatt tűnt el. A második jelentkezőnek még lehet oda adom. De másnak ezek  után már nem eladó. Ott fog porosodni, ahol eddig... 

Norbert Botos Creative Commons License 2020.04.09 -2 6 29265

Mostanában sikerült eladnod?minden rendben volt vele?kártya?régi vagy uj volt?ha ujszerű és minden rendben volt vele,aki megvette,az jó boltot csinált vele,de lehet egy héten belül eladta a duplájáért,és nem volt álmatlan éjszakája hogy keresett rajat egy kis plusz zsetont,még mindig nem értik az emberek:kereslet---kinálat,kereslet most nagyon nagy a gumisokra,kínálat...hát nem sok,igy az hogy 2 hónapja 45 ért az már a múlté,most kell venni 45-47 ért,de arra kiváncsi lennék!Lehet kopködni,minuszolni,DE még én nem adtam el a sajátom,nem kerestem rajta semmit(DDD várom a csúcsotDD)De esküszöm nemértem a sok hisztit ki mennyiért adja..nem tetszik az ár?görges tovább senki nem kényszerít senkit,hogy drágán megvegyen bármit is,a vevő majd eldönti,hogy neki mennyit ér!

Előzmény: gibbicebs (29264)
gibbicebs Creative Commons License 2020.04.09 -1 1 29264

2000-el adtam drágábban 100 db. bogyóval,5db.tölténnyel.

Kinek mit bír el a gerince......

Előzmény: Norbert Botos (29263)
Norbert Botos Creative Commons License 2020.04.09 -2 0 29263

45 ért veszek még egyet,a"szakértők"mutassák már meg hol lehet annyiért venni,vagy adják ők annyiért

Előzmény: tittadili (29261)
Flexon-beton Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29262

Hát most nem veszel 45 ért Revengét, csak 45 aranyért esetleg. Lassan minden gumist elvisznek, még a csúzlit is.

Előzmény: tittadili (29261)
tittadili Creative Commons License 2020.04.09 -5 0 29261

Szerintem drágán adtad. A topikszagértők szerint a Revenge 14M ér 45-öt. :-)   És azt még viselni is lehet, mivel gáz riasztó, nem muzeális. 

Előzmény: Flexon-beton (29260)
Flexon-beton Creative Commons License 2020.04.09 0 2 29260

Ha drágábban adom, úgyis köpködnének érte, ez szerintem reális ár volt, van akinek még így is elérhetetlen, szerencsére nem kenyérre kellett az ára - még most (?)   :-))

Előzmény: Törölt nick (29255)
Flexon-beton Creative Commons License 2020.04.09 0 2 29259

Nem hinném, hogy így lesz, most inkább mindenki védekezni akar a gumisokkal,szerintem ez reális ár volt érte -)))

Előzmény: zizizuzu (29251)
Thdaniel825 Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29258

Egyébként, ez a Magnum Defender mikori kiadás?

Előzmény: Flexon-beton (29246)
prcrd Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29257

Továbbra is keresek kifogástalan műszaki állapotú gumilövedékest Miskolc / Debrecen vonalon, személyes átvétellel!

A 200+ ezres ajánlatokat kihagynám, köszönöm szépen! Mailem publikus.

MRTN711 Creative Commons License 2020.04.09 0 0 29256

Keserű GodFather 19-M, illetve GodFather IV. variálható gumilövedékes puskát vásárolnék!
E-mail címem publikus.

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.09 0 1 29255

Miért nem voltál gátlástalan, EJJ, több lenne a szatyorban, KP:adtál idegennek ajándékba :-) ( a jelenlegi árakhoz képest occón adtad )

Előzmény: Flexon-beton (29250)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!