Keresés

Részletes keresés

Szakimeister Creative Commons License 2005.11.15 0 0 9829
Nem tudná vki megmondani , hogy kb mennyi a postaköltsége egy sportmeznek németországból? Vagy ,hogy miképp alakulnak az árak(pl. súly szerint)?
szilvafa Creative Commons License 2005.11.15 0 0 9828

NA akkor mégegyszer megpróbálom, hátha vki tudna segíteni!

Próbáltam visszaolvasni, de nem volt szó angliai konténerről!

Ott is létezik konténeres lehetőség? van vkinek ismertesége, tapasztalata ezügyben? vagy raktár vhol, illetve foglalkozik vki Angliából való szállítással?

kössz előre is

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.15 0 0 9827

sokank tűnik ez a 12 ezer,+bizt.

asszem a postán 130 ft/ minden 5000 ft-ra a biztositás.

 

most adtam fel valamit a dpd nél, 3 kg-ig 2800+áfa volt.

nézd meg a dpd mennyiért viszi ki, lehet hogy olcsóbb, mint a posta.

ha messze van a dpd, akkor számolj még avval is, hogy érte mennek hozzád.

 

 

 

Előzmény: kavegep (9825)
vsiivz Creative Commons License 2005.11.15 0 0 9826
beirod az utazasi koltseget a description-be, es vagy elfogadjak, vagy nem
ezt a licitalasbol tudod lemerni
Előzmény: kavegep (9825)
kavegep Creative Commons License 2005.11.15 0 0 9825
Szia!


Nehéz volt úgy beregisztrálnom magam,hogy nem volt semmi segítségem....Sosem értettem miért nem enged dolgokat,ennek fórumnak is úgy örülök ,mint majom a .....Senkitől nem tudtam rákérdezni dolgokrol ami Neked rutin az nekem még....
Autómata kávégépekkel foglalkozom ott 200€tol indulnak 1600€ ig kb!Itthon még gyerekcipőben van ez a kúltúra kint viszont már dübörög 1000el!Ugyan annyit kapok itthon a gépekért mint kint csak kint eltudom adni ,itthon +csak megyeget..
Odakint 14-25 € között szállítják a gépeket a Postán azt mondták 12000Ft +biztosítás amiért kivinnék!Szerinted nem fognak hisztizni érte a németek vagy nem szólnak majd semmit a gépemre!?
Kösz előre is a álaszod....
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.15 0 0 9824

szia,

2 hónapig regeltél? és mi tartott addig?

Az artikelstandorthoz ird be hogy ungarn és nem fog semmit szólni a német.

kérdezd meg a posta.hun vagy az ügyfélszolgálaton, és a dpd-nél,  hogy egy akkora súlyú csomagod, mint a géped mennyiért visznek el némethonba és ird be az aukcióba, hogy hány eur.

én beleirtam a leirásba, hogy a postaköltség olcsó, annyi mint nekik belföldön.

 

van olyan, hogy erweiterte suche/ kibővitett keresés, ott nézd meg a befejezett aukciókat/beendete angebote, hogy mennyiért mentek el olyan kávégépek, amiket fel szeretnél tenni. több szóra is kerestess.

 

nekem pl egy melitta kávégépem van, itthon huszonezer ft, az ebajon 40-50 euro.

Előzmény: kavegep (9822)
Bering de la Cruz Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9823
De nevezhetjük Country of Motherfuckers-nak is.. az egyik legrosszabb brigád Afrikában.. tulzás nélkül állithatom.
Előzmény: malenykij polgar (9818)
kavegep Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9822
Én kávégépeket akarok...már regisztráltam magam segítség nélkűl 2 honapomba került!!Nem volt egyszerű!Csak most 1 problémám van ,hogy mit szól majd a német a szállítási költséghez vagy azt nekem kell benyelnem...?Segítsem valaki légyszi Ti ,hogy szoktátok???
mariska_xx Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9821
Na, előbbi hozzászólások után (najó, azért már korábban is) megfogalmazódott a kérdés bennem, hogy mit adnak el a magyarok az ebayen?
Ti miket adtok el és milyen sikerrel?
kavegep Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9820
Kösz!Megirtam neki ,hogy eladtam a gépeket...
Más!
Ha a német ebayra akarok eladni akkor a szállítási költségre mennyit irjak be!?S mit szól a német , hogy Magyarországról fogja kapni a terméket!?
Assassin02 Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9819
Előzmény: kavegep (9817)
malenykij polgar Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9818
Felejtsd el! Az összeg 2-3-szorosat igerik es ha elfogadod, lehuznak. A reszleteket el tudom magyarazni, de nincs kedvem. Nigeria a netes csalas hazaja.
Előzmény: kavegep (9817)
kavegep Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9817
Sziasztok!Én is kaptam egy Nigériai fazont !Kávégépeket akar tőlem vásárolni ,kérte küldjem a címem én plusz hozzáírtam te meg utald át előre az összeg felét majd utána elkezdem csomagolni a gépeket!Ő különben a MONEYGRAM INTERNATIONAL BANK al akar fizetni!Mit tegyek továbbiakban szerintetek!?
malenykij polgar Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9816
Szerintem ne aggodj a 100%-os profilod miatt. Nekem a 85. tranzakcional jött egy idiota barom, aki azert adott nekem negativ feedbacket, mert fel mertem hivni, hogy miert nem kapok feedbacket. Elöbb vagy utobb mindenki belefut egy marhaba. Aki veszi a faradtsagot es elolvassa a feedbackjeidet, ugyis latja a többin, hogy normalis vagy avagy nem. Föleg, ha megfelelö commentet adsz a negativ visszajelzesre es nem csak fröcsögsz. Maradj targyilagos es meg egyszer: ne csinalj nagy hisztit egy negativ feedback miatt. Tovabbi jo ebayezest.
Előzmény: strossmayer (9815)
strossmayer Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9815

Sziasztok Profik!

 

 Van egy elég komoly problémám az egyik "beteggel" aki tőlem vásárolt.A fickó(vagy hölgy?) megnyert egy licitet (0 feedback) majd kb 2 hét folyamatos levelezés után hajlandó volt végre megérteni hogy nem tud nekem paypal-al fizetni.Ezután fizetett bidpay-el (elötte közölte velem ,hogy nagyon haragszik mert én át akarom verni ugyanis a paypal az amerikai cég és megbízható a bidpay pedig egy megbízhatatlan magyar (!) cég). Végül fizetett de a GBP-ben megnyert licitet USD-ben fizette viszont nominálisan ugyananyit tehát 1 az 1 hez váltotta.Ezt is szóvá tettem erre ő kikérte magának hogy miért neki kéne fizetni az Amerikai dollárról Magyar (!) dollárra való átváltást és különben is már 2 (!) napja kifizette az árút és még sehol a postás.

Na erre eldurrant az agyam és tartottam neki egy másodikos matek és egy negyedikes földrajz összevont különórát.Persze jött a válasz hogy én nem engedhetem meg magamnak ezt a lekezelő modort mert mégis csak ő a vevő, és megigérte hogy amint megjön az árú kifizeti a különbözetet (ami majdnem az ár fele). Válaszomban elnézést kértem és közöltem hogy azért érezhette lekezelőnek a stílust mert az angol nem az anyanyelvem ezért próbáltam röviden fogalmazni.

 

És a lényeg:

 

3 nap pihi után jött az emíl hogy még mindig sehol az árú és már elege van erre elküldtem neki a feladóvevényt (fotó) hogy legyen türelemmel én elküldtem meg fog érkezni.Erre remegő kézzel jött a válasz (egyszerre több billentyűt nyomott le minden második szóban)(itt jegyezném meg hogy valszeg amerikában oda engedik az elmegyógyintézetekben kezelteket az internethez) szóval jött a válasz hogy én rossz címre küldtem el mert ez a régi címe.Megírtam hogy az Ebay egyértelmü utasítást ad a postacímmel kapcsolatban és ő nem mondta nekem hogy máshová küldjem.Most adott nekem egy másik címet ahová küldenem kéne de ott még a neve is más.Most követeli vissza a pénzt amit persze soha nem fog megkapni de próbálom húzni az időt hátha kicsúszik az időből és nem tud negatívot adni neki nem fájna úgyis 0-ás és valszeg az életbe nem megy az Ebay közelébe viszont én 100% os vagyok és egy ilyen idióta miatt nem akarom elrontani.

 

Ja az utolsó emílre hogy most pontosonan akkor melyik neve az igazi egyszerüen és tömören ezt válaszolta:

YES

 

Ha van ötletetek szivesen olvasnám

 

És azért jó Ebayezést nekem most egy kicsit elég volt.

t.lantos Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9814

Az email hamisithato. Ha bejelentkezel a bidpay-re, akkor a status/history pontban latod, ha kaptal valamit. Ez a mervado.

 

Előzmény: harcibambi (9813)
harcibambi Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9813

Köszi szépen,nekem is gyanúsnak tűnt még így laikusan is,mert túl sokat fizetett volna....Már csináltam bidpay seller reg.-t,szóval ha tényleg utalna pénzt,nekem arra az e-mail címre jönne értesítő a bidpaytől?

A pasi neve egyébként vmi Ben Smith vagy mi...gyanús,hogy minden 2. angolt így hívnak...

Köszi még1x mindenkinek!!!

Előzmény: t.lantos (9810)
Csaba+ Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9812

Köszi így első olvasatra bizalomgerjesztők

 

 

Előzmény: Törölt nick (9808)
malenykij polgar Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9811
Csalo. Nekem is voltak ilyen jelentkezöim, 1-2 nappal az aukcio lejarta elött. 2-3-szoros aron akartak megvenni a motyot, Western Unionnal. Megadtam nekik az iranyitoszamomat, a mai napig nem jött penz tölük egyik portekamra sem. Ertesitettem az ebay-t, megköszöntek. Ne dölj be nekik, barmennyit is kinalnak.
Előzmény: harcibambi (9807)
t.lantos Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9810

99%, hogy csalo.

Csinalj egy bidpay seller regisztraciot, es add meg neki azt a mailcimet, amivel regisztraltal. Ott latni fogod, ha valaki fizetettneked (ugyanakkor emailt is kuld arendszer, de ugye hamisithato).

Ha megjon az email, es nem latod a bidpay rendszereben, akkor jelezd a csokat az ebayes a bidpay fele.

Aztan jatssz vele egy kicsit, szivasd kedvedre valamivel (megfulladt az aranyhal, majd csak holnaputanlesz posta, stb.). Aztan ird meg neki,hogy feladtad :)

Előzmény: harcibambi (9807)
Bering de la Cruz Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9809
Csao ! Olvass vissza a topicban, volt már erről szó vigyázz mert ha a Nigériaik neve is felmerűl a dologban csalók is lehetnek... erről már irtak itt kollégák ha jól emlékszem...
Előzmény: harcibambi (9807)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 9808
Szállítás amerikai internetes áruházaktól és árverésekről,
ahonnan nem továbbítanak Európába, vagy Magyarországra:
http://internetvilag.hu/ Nekem eddig mindent normálisan behoztak(5csomag)




Előzmény: Csaba+ (9774)
harcibambi Creative Commons License 2005.11.13 0 0 9807

Sziasztok!

Valaki légyszi segítsen nekem, mert én tök hülye vagyok még ilyen téren:) /Bidpay-es dolog/

Szóval az egyik aukciós oldalra fel volt rakva egy cipő,amit én akartam eladni. Ez csak azért érdekes,mert az aukció ma már le lett zárva... Valamelyik nap jelentkezett Angliából egy lehetséges vevő,hogy megvenné,de Nigériába kellene küldeni a cipőt.(meg is adta a címet)

A lényeg: nem tudom hogy működik ez a Bidpay-es dolog,mit kell hozzá megadnom neki a pénzutaláshoz,stb...Ugyanúgy működhet a dolog,hogy én csak akkor adom fel az árut,amint a pénz a számlámon van...?

Előre is köszi!!!

Anita

tamas1000 Creative Commons License 2005.11.12 0 0 9806

Hi!

 

Ennek így kell kinéznie?

 

 

ez elvileg egy Wertbrief, Eil International szervízzel, és valami 10 eur-ba került.

 

 

tamás

cortexx Creative Commons License 2005.11.12 0 0 9805

Szevasztok!

 

Tudna valaki segíteni, hogyan lehet seller's accountot nyitni?

Sehogy sem akar sikerülni.

 

Előre is köszönöm.

 

Bering de la Cruz Creative Commons License 2005.11.12 0 0 9804
Én fizettem már ily módon, többször. Egyetlen dolog amire oda kell figyelni a feladáskor hogy az utalandó összeget nem szabad előre beirni mert a posta váltja az adott valutát napi árfolyamon..az összeget tehát a feladáskor a postmaster tölti ki. Amikor én küldtem pénz közvetlenül bankszámlára küldtem, vannak olyan országok ahol a kedvezményezettek a banszámlájukra is tudják fogadni a postautalványt.
Erről egyébként korábban beraktam ide a topikba egy linket ahol részletesen meg lehetett nézni hogy mely országokba lehet küldeni pénzt és milyen plusz szolgáltatásokat lehet igényybe venni.

Itt lehet megnézni excel táblázatban van felrakva a postaoldalára...

Ide klikkelj..............
Előzmény: sylvike (9791)
Bering de la Cruz Creative Commons License 2005.11.12 0 0 9803
Vagyis hát itt ...www.paypal.com
Előzmény: Bering de la Cruz (9802)
Bering de la Cruz Creative Commons License 2005.11.12 0 0 9802


Minden szükséges információt megtalálsz itt..
Előzmény: Atoszka (9800)
Bering de la Cruz Creative Commons License 2005.11.12 0 0 9801
Szia Csaba+!

Keress meg e-mailben : hillcartell@aim.com
Előzmény: Csaba+ (9774)
Atoszka Creative Commons License 2005.11.12 0 0 9800
ed!

A paypalos fizetés itt is negy Mo.-n? Azt hittem itt még nem szolgáltatnak.
Kérlek informálj a részletekről.
Előre is köszi.
Atosz
Előzmény: ed_ (9794)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!