Keresés

Részletes keresés

More Joy Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17944

Nálunk idáig a 20 évesek kívül estek a látómezőnkön. Nem állunk velük közeli kapcsolatban sehogyan sem, így nem kerültek szóba, mint lehetséges szexpartnerek. De ha párom megismerne egyet közelebbről és el tudna vele képzelni intimebb folytatást is, nekem nem lenne ellenemre pusztán az életkora miatt.

Előzmény: mateo13 (17920)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17943

Na, mármeg chat oldallá alakultunk.

Egyre jobb :D

medve táp Creative Commons License 2019.02.03 0 1 17942

Talán nem ez a topik témája. Mármint a levelezés.

Előzmény: mateo13 (17941)


Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17927

...ha van hozzá kedved, jelölj kapcsolatra a GG-n (ugyanezzel a nickkel vagyok ott is), beszélgessünk. Hármasról, lelkivilágról, késgyűjtésről... :)

Előzmény: artist_not_engineer (17918)
mateo13 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17926

nem is próbáltátok?

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 -2 0 17925

Ha azt akarná, akkor tőlem simán....

 

Előzmény: mateo13 (17924)
mateo13 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17924

és akkor sem vállalnád ha a párodnak nagyon bejön és nagyon szeretné? :D mert tárgyaltuk már azt is hogy na egyszerre 2 ilyen pl 22 éves sráccal lenne együtt

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 -2 0 17923

20 éveset nem, mert az nem bírja sokáig, és mi van, ha csak egylövetű...?

45 éveset nem, mert soha nem megy el, és ha mégis, mi van, ha csak egylövetű...?

20 + 45 /2 = 30-35 éves.  

:D

 

Előzmény: mateo13 (17920)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17922

...jaja, ügyes kislyány, de tanítani már nem tanít azóta. :D

Előzmény: jancsiii (17913)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17921

...a késeket is csíped? :D 

Előzmény: artist_not_engineer (17918)
mateo13 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17920

és amugy ezt mindenkitől kérdezném hogy pl korhatárt szabtok a dolognak? pl egy 20 éves fiut nem hivnátok a 3-mashoz?

aki igényes stb stb mert eggyikőtök párjának sem volt olyan pl hogy egy nála pl 8 évvel fiatalabbal akarja?

K3RD3S Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17919

Mi csak interneten keresztül találtunk partnert. Aki ismerős volt és vonzotta a lehetőség, az az utolsó pillanatban visszatáncolt. A szexrandi, gg oldalakon vagyunk fent. Abban igaza van a többieknek , hogy sok a kamus és primitív ember, de kb 50 levélből 1 olyan, akivel érdemes elkezdeni beszélgetni. Aki könnyen elveszti a lelkesedését, annak nem ajánlom. Nálunk én olvasom a leveleket és csak azt mutatom meg a nejemnek, ami normális. Különben hamar elmenne a kedve.

Előzmény: artist_not_engineer (17918)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.03 0 1 17918

Kösz. Én most azt mondom, hogy keressük azokat a lehetőségeket, ahol akár élőben, akár online lehetne erről a témáról normálisan, nyíltan beszélgetni. Azt már látom, hogy a megnyilvánulások alapján vannak itt is olyanok, akikkel szívesen beszélgetnék, még akár élőben is. Ez persze nem jelent semmi többet. Nem láttuk egymást, nem tudjuk ki a másik.

Egyéb, tematizált online közösségekben is van sok hülye meg bunkó, de egy idő után mindenhol kialakul, hogy kik azok, akik normálisan viselkednek, érthetően fogalmaznak, nem trollkodnak. Sokszor még baráti társaságok is kialakulnak, akik összejárnak sörözni, vagy a közös hobbijukat gyakorolni.

Ez a téma természetesen más. De pont a fentiek miatt nem zárok ki semmit, még ha lassabban is alakul ki bármi személyes, mint mondjuk a késgyűjtők baráti körében. :-)

More Joy Creative Commons License 2019.02.03 0 1 17917

Nálunk másfél év is eltelt a szóbakerüléstől az első együttlétig. Mi is az ismerősöknél próbálkoztunk. Valaki a páromnak nem jött be, mikor lehetőség is adódott hozzá, valaki lelkiismereti okokból őt nem vállalta be, konkrét ajánlat tevést követően. Végül távolabbi ismerőssel indult a dolog, rövid plusz ismerkedés után. Vele csak egy alkalom sikerült. Hosszabb távra az ő közeli ismerőse és az én régi haverom vált be.

Előzmény: artist_not_engineer (17911)
More Joy Creative Commons License 2019.02.03 0 2 17916

Keresésnél nekünk is ez a módszerünk. Neten még nem is próbáltunk és ezután sincs tervben. Időpocsékolás, csalódások tömkelege, kiábrándulás...

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17914)
More Joy Creative Commons License 2019.02.03 0 3 17915

Hm, szép a párod.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17884)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17914

Röviden: semmi jóra ne számíts.

Hosszabban: évekkel ezelőtt regisztráltam vagy három társkeresőre. 99%-ban az általad említett jelentkezéseket kaptuk mi is. Mondjuk 5 év során találkoztunk 5 párral, akikkel ezért vagy azért második találka már nem nem lett betervezve. A netes keresgélés eredménye tehát abszolút nulla.

Akiket ismerünk, azok baráti társaságból, ismerősök közül kerültek ki. Ez jó olyan szempontból is, hogy nem egy vadidegenről van szó, akiről tényleg semmit nem tudsz. Viszont elengedhetetlen hozzá egyfajta nyitás és felvállalás, amiről itt lentebb láthattuk, kinek mi a véleménye. 

Nekünk nagyon sokat segít a témában az, hogy gyakorlatilag kapcsolatunk első pillanatától (lassan 30 éve) fotózunk. Ezen keresztül rengeteg erre fogékony párral, lánnyal, fiúval ismerkedtünk meg. 

Előzmény: artist_not_engineer (17911)
jancsiii Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17913

Cukor falat:)

Előzmény: Törölt nick (17910)
jancsiii Creative Commons License 2019.02.03 0 1 17912

14 éve gyakoroljuk ezt a témát a párommal. A baráti kör nem igazán nyitott erre a dologra,bár az első egy gyerekkori cimborám volt. Az internetes szexpartner kereső maradt. 20 próbálkozásból, 2 jött be tartós házibarátnak. Működött is de az egyik nagyon megállapodott a másik külföldre költözött. Már 1 éve keresgetünk a neten de minden oldalon az első 100 üzenet ugyan azoktól a beteg,sötét,hazudós,képgyűjtögető,kamus állatoktól jön.Szerintem ezek tartják el az összes honlapot :)

Tegnap voltunk randin,nem akarom elkiabálni,de talán véletlen sikerült valamit találni. Pénteken kiderül...

Előzmény: artist_not_engineer (17911)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.03 0 0 17911

Ebbe a topikba írtam először. Csak részben a témája miatt. Igen, izgat, de ez önmagában kevés lett volna. Itt az Index fórumon végigböngésztem más hasonló topikokat is, de a legtöbbször csak behányt hozzászólások voltak, esetleg néhány kép merev faszokról. Itt olvastam a legtöbb kultúrált megnyilvánulsát, és nem csak pozitívat, hanem kritikusat is.

Na, jó hosszan vezettem fel a kérdésemet. :-)

A tapasztaltabb kollégák szerint melyik topikokban vagy más webes fórumokban érdemes beszélgetni hármas-négyes szexről, nyitott kapcsolatról, ismerkedésről?

Nekünk most például érdekes kérdés az ismerkedés. Néhány távolabbi ismerős felé már tettünk jelzéseket, akikkel korábban már volt valamiféle vonzalom. Szinte mindenkitől a "Bátrak vagytok, és tök jó, de én/mi ezt nem tudnám/tudnánk csinálni" választ kaptuk. A netes keresést sem zárjuk ki, eleve mi is társkeresőn ismertük meg egymást. De például 2 napja készítettem egy töküres profilt a goldengate.hu-n, és erre záporoznak a "nagyfaszú/kisfaszú Józsi vagyok megbasznám a feleségedet / kukkolnék" egysoros üzenetek. Pedig se leírás, se fénykép...

Szóval a második kérdés, hogy nyitott kapcsolat esetén kinek milyen szexpartner keresési stratégia jött be. Akár párt keresett, akár férfit, akár nőt.

Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17910
Előzmény: Törölt nick (17909)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17909

Ezek konkrét esetek voltak.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17908)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17908

Tudom, ilyenkor hirtelen mindenki pedagógus meg rendőr! :)

Na, nekem aztán mindegy, ki mit gondol erről. Hagyjuk ezt a témát is.

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 -1 1 17907

Azért egy fiatal életét eléggé megkeserítheti, ha az osztálytársai azzal fogadják egy nap a suliban, hogy "Tegnap láttuk, anyád milyen ügyesen tud szopni, minket nem ápolna le?".

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17904)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17906

...de ha mondjuk egy kis faluban laknál, és te lennél az iskolaigazgató, és mindenki rajtad, a kikerült videódon csámcsogna, akkor merő erkölcsi példamutatásból azonnal leváltanának. 

Csisztunak ilyen szempontból nem sok vesztenivalója volt. De nézd meg a vörös hajú egykori tanárnénit, vagy a szőke rendőrlányt...

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17904)
Dorkanéni Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17905

Mekkora duma! Ezt még te sem hiszed el.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17904)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 0 0 17904

Esküszöm, pár napja, egy személyes beszélgetés során említettem meg a Csisztu videót. De pont az ellenkező kontextusban. 

Éppen azt próbáltam bizonyítani, hogy mennyire nincs ennek akkora jelentősége, mint amekkorát tulajdonítanak neki az emberek. 

Merthogy mi lett Csisztuval? A fél ország férfilakossága megállapította, hogy de jó segge van! :D És? Megváltozott lényegesen az élete? Nem hinném. Pedig egy viszonylag ismert emberről van szó. Most képzelj el egy ilyen videót (képet) egy számodra teljesen irreleváns, idegen emberpárról. Én esküszöm, végig sem nézném. Nem bír érdekelni. Eszembe nem jutna foglalkozni vele, kinyomozni, hogy ki lehet és mit akar. Szóval kétlem, hogy akkora hírértéke lenne annak, hogy harmincasné valakivel kefél.

A "másik" topic témájába vágó "diszkrétebb" ruhátlan képeket az ismeretségi körünk 90%-a látott már. Nem hiszem, hogy bárki meglepődne, ha újabbat látna :D

Előzmény: alezredes 1 (17902)
mgakaland Creative Commons License 2019.02.02 0 1 17903

Egy kis színt vinni ebbe a topicba senkinek nincs gondolom ellenére. :)

 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17899)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.02.02 0 2 17902

Ugye emlékszünk a Csisztu Zsuzsa videó kikerülésére ? Semmi baj a videóval, két ember, egy pár, aki szereti egymást. Nem ma volt.

De Te sem örülnél, ha anya és barátotok videója így kikerülne, azt hiszem.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17901)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.02.02 -1 1 17901

Háááát... Ez nálam már a túlgondolás kategóriája. 

Ez kb. ugyanakkora eséllyel fordulhat elő velünk is. Én elveszíthetek egy pendrive-ot, amin felismerhető a barátunk? Ha ő megbízik bennünk annyira, hogy engedi elkészíteni a képet, akkor úgy fair, ha én meg adok neki. Ez egy bizalmi játék. A kockázatokat soha nem lehet nullára redukálni. Nekem elég, ha látom, hogy a másik megtesz minden tőle telhetőt. Balesetek pedig sajnos bármikor, bárkivel előfordulhatnak.

Előzmény: alezredes 1 (17900)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!