Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

tomajer Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23258
informátor válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.06 11:00:39 (23229)

sötét vagy, egy végtelenül egyszerű gépkocsivetető,

 

 

 

Gratulálok!

 

Megmutatkozott, magas kultúrád, kicsapta a biztit, a kollegáid iránt érzett tisztelet, szeretet!:-)))

 

 

December 5-én az ilyenek miatt nem ölelhettük keblünkre magyar testvéreinket.

 

 

Én akartam egyet ölelgetni, de aszontta, fizetni köll érte :-(

:-)

 

 

 

ui:  most komolyan. tényleg abba kéne hagyni a románozást:-(

Semmivel sem jobb, mint a cigányozás, zsidőzás, stb!!! :-(

 

Tehát, aki ezt a témát tovább feszegeti, utólagos engedelmével ki lesz egy időre takarítva!!!

Természetesen a direkt politizálásra is értendő!!!

Itt különbözö világnézetű, különböző pártállású emberek vannak, akik ettől függetlenül itt "kultúráltan" anyázzák egymást.

Ha elkezdünk politizálni, végleg elmerülünk a mocsárban!:-(

Előzmény: informátor (23229)
tomajer Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23257
csogu válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.06 10:45:13 (23228)

Nekem télapóra van egy ötletem:-))

Betyár kollégát beöltöztetjük Mikulásnak:-))...tomajert meg angyalkának:-))

 

 

 

 

És te leszel a krampusz!:-)

Előzmény: csogu (23228)
tomajer Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23256
informátor válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.06 10:25:11 (23220)

Bármit, csak fix legyen!!! 

 

300

149

30

 

szerintem:-)))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

 

Teccene mi?!? :-(

 

Ti most úgyis éppen erre emeltek, nem kéne menni újra a taxiórásokhaz:-)))

Előzmény: informátor (23220)
tomajer Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23255

Fáradt Vándor válasz | vissza a topikba 2005.06.06 10:13:06 (23218)

Esetleg a bagdadi taxisokat tudnám javasolni :)

 

 

Kis jóindulatú:-)))

Előzmény: Fáradt Vándor (23218)
tomajer Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23254

Szívmelengető érzés vót benneteket ma olvasni!:-)))

Jóétvágy!

 

 

 

 

Dobjunk össze egy kis pénzt és abból tomajert küldjük el ilyen szakmai utazásra, ahol tanulmányozhatja az ottani taxizási szokásokat.

 

 

Ha lehetne Dublint kérném ! :-)))

Ott ugyanis Fix tarifa van!:-)  / és talán néha robbantgatnak iss még:-( /

Előzmény: csogu (23216)
csogu Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23253

Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, popásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak részegen, hirtelen mindkettejüknek pisilni kell. Mivel éppen egy temető mellett járnak, bemennek a sírokhoz, a bokrok közé. Mikor végeznek, nincs semmi amivel megtörölhetnék magukat. Egyikük lehúzza  a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot. A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet. Másnap az egyik férj felhívja a másikat:

- Te komám!! Nem tudom, hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza.

- Az semmi - mondja  a másik - te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szallag volt, azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el".

indi50 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23252

Látom, mindig van valami vitatéma, ha nem a fixtarifa, akkor egymás "dicsérete".

Szükség van erre?Nincs elég bajunk?

Nagyon magas lóról osztod azt észt infomátor, nem tetszik a stílusod.Politizálni menj másik topicba, ez a Trianon most pont aktuális, de nem itt.

Beszélgetés folyik nem egymás herótozása.Ha nem tudsz okosakat mondani, akkor ne szólj bele.

Most elmegyek bringázni, de utána, majd elolvasom a hozzám írt válaszodat, gondolom, nem fogod kihagyni.Csak okosakat!

góré001 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23251

AKKOR ENNYIT RÓLAD!!

NEM ÍROM LE TE MI VAGY MERT AZ MÁR OLYAN MÉLYSÉGEKBE SÜLLYESZTENE AHOL MOST TE TARTÓZKODSZ!!!

Előzmény: informátor (23250)
informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23250

1. reagáltam tomajer 23189-es számú hülyeségére, miszerint:Bármit, csak fix legyen!!! 

 

2. erre írtam: 300/149/30

ha már mindegy, és valóban csak az lényeg, hogy fix legyen.

 

3. gyulabá elnevezésű pondró megint elkezdett románozni.

 

4. ha már ekkora arcod van, vele kezdj népnevelésbe

 

felfogtad?

 

úgy látom nem

inkább a dolgozóid fizetésével foglalkozzál, megint otthagynak a telefonosaid, aztán kiabálsz, hogy milyen hálátlanok, te szuperiskolázott érdekvédő-cégtulaj

Előzmény: góré001 (23249)
góré001 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23249

 Szerintem én nem ebben a stílusban írtam neked ,hát akkor legalább ezt tartsd szem elött!

Én is küzdök a tomajerrel nekem is eldurran a fejem de azért megpróbálok ember maraddni!

Ami meg az iskolázottságot a tudást illeti tán bármikor bármiben leülnék veled!- na mind egy ezt nem kell elfogadnod!

Előzmény: informátor (23247)
informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23248

a nevelést, okítást saját bunkó (tisztelet a kivételnek:pl csogu) taxisaid között kezd.

akik némelyike azt gondolja, ha ő nem taxizna kitőrne a világháború

Előzmény: góré001 (23246)
informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23247

te se vagy különb a beosztottadnál.

kábé annyi eszed van mint neki.

gyulabára gondolok, aki lehet nem más mint a taxis gyuszi, aki nájlonzacsiba hordta mások pénzét a politikus uraknak.

 

1. reagáltam tomajer 23189-es számú hülyeségére, miszerint:Bármit, csak fix legyen!!! 

 

2. erre írtam: 300/149/30

ha már mindegy, és valóban csak az lényeg, hogy fix legyen.

 

3. gyulabá elnevezésű pondró megint elkezdett románozni.

 

4. ha már ekkora arcod van, vele kezdj népnevelésbe

 

felfogtad?

Előzmény: góré001 (23245)
góré001 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23246

 És még valamit kérek én ismerten személyesen ide erre a topikra semmilyen politikai ideológiai tacepaót ne tessék feltenni mert ez nem az a hely akár jobbos akár balos akár konzervatív vagy franc tudja milyenes is tetszik lenni!

Tessék nekünk meghagyni ezt a pici kis pitiáner helyet amely politika mentes!!- KÖSZÖNÖM!!!!

Előzmény: góré001 (23245)
góré001 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23245

Tisztelt informátor!

 

Eddig azt hittem hogy engem csak az zavar ha engem folyton folyvást köcsögnek neveznek miközben mindent meg teszek - jól rosszúl megítélés kérdése azért hogy ennek ellenkezője legyen igaz!!

De most ,hogy szíves voltál megjelenni és most olyan hangulatot gerjesztesz ami másokat érínt ugyan , de engem is zavar!!

 

Tudjuk hol élünk tudjuk helyzetünket legalább is sokan közülünk tudjuk a hierarhikus rendben hol a helyünk!

Sőt azt is tudjuk hogy országunk , népünk milyen helyzetben volt van és talán némelyikünk azt is milyenbe lesz!

Hiszen némelyikünknek ez a HAZÁJA!!

 

De azt is tudjuk felelősségünk teljes tudatában hogy felelösségünk megosztott egyrészről az ország irányában másrészről szükebb pátriánk felé azaz a családunk felé!!

És bizony míg az egyikhez nem sok hozzászólni valónk van a másikkal szemben hatalmas felelősséggel és kötelesség tudattal kell állnunk!!

Ez tehát pillanatnyilag jobban érint érdekel minket!!

Pillnatnyilag a saját nyomorunk megválltoztatása a fontosabb és ezért kell megküzdenünk minden nap!!

 

Ne cikizd le ezt mert nekünk sokunknak ez az életünk - és ne jelentsd és ne hírdetsd azt . hogy ki nem sz ... mi jó nekünk!!

A te véleményed számunkra nem érdekes mert számunkra a családunk a családunk helyzete sokkal de sokkal fontosabb mint a te véleményed!

Ne irritálj itt senkit küzdj mert küzdünk mi is  és tartsd tiszteletben  mert amiért küzdünk az nekünk  a LEGFONTOSABB!!

 

Kéretik emberséges hangon vagy segíteni vagy tudomásúl venni!

Előzmény: informátor (23243)
Sas882 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23244
hahó
két dolog:

1. a nacionalizmus mostanában már kiment a divatból, főleg itt a balkánon rááadásul még igen rossz emlékeket is ébreszt, felejtsük el egy életre.

2.
az összes álatalad felhozott problémáról, mi taxisok tehetünk, én bevállalom

(nem a ruppótlan, hazug kommunista kormány, amit megszavaztak 2002ben, meg előtte, igaz?)
egyébként, ha nem tetszik, tudod?:)))

Előzmény: informátor (23242)
informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23243

Egyébként ti itt éltek?

Mert amikor a fixtarifáról osztjátok az észt, úgy tűnik, mintha nem ebben az országban, városban élnétek.

Ki nem szarja le, hogy nektek mi lenne a jó?

informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23242

Tudta-e Ön,  

- hogy vészhelyzetben minden beavatkozás nélkül eltelt perc 10%-kal rontja a túlélési esélyeket, így 10 perc után az életben maradás lehetősége minimális;  

- hogy ma Magyarországon csaknem háromszor annyi ember hal meg szívinfarktusban, mint az Európai Unió más országaiban;  

- hogy tüdőrákban ma kétszer annyian halnak meg Magyarországon, mint Ausztriában, pedig a 70-es években még mi voltunk jobb helyzetben?  

- hogy hazánkban minden tizedik nőnek esélye van arra, hogy élete során szembesül az emlőrákkal, és évente 3800-4000 új emlőrákos beteget diagnosztizálnak;  

- hogy Magyarországon több mint 300 nő hal meg méhnyak rákban, míg Finnországban ez a szám 10 alatti;  

- hogy az Európai Unióban nincs még egy olyan ország, ahol az egészségügyi kasszából annyit fordítanának gyógyszerre, mint Magyarországon;  

- hogy a megvásárolt gyógyszerek egyötöde (évente mintegy 500 tonna!) szemétbe kerül?  

informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23241

Tudja-e Ön -  

- hogy hazánkban a lakosság ötöde, 2 millió ember panellakásban lakik?  

- hogy Budapesten és a nagyvárosokban az összes lakás közel negyede házgyári technológiával épült?  

- hogy egy lakótelepi távfűtések lakásban élő család ma sokkal többet fizet a távfűtésért, mint egy gázzal fűtő lakástulajdonos, és ez fűtési szezononként 30-50 ezer forintos plusz kiadást jelent pont azoknak, akik általában amúgy is kisjövedelműek?  

- hogy a panellakások döntő többsége az 1970 utáni másfél évtizedben épült, és hogy ezeknek a házaknak a szigetelését, fűtési rendszerét eredetileg 20-30 évre tervezték?  

informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23240

Tudta-e Ön?  

- hogy a hazai cégek 90 ezer üres állásra nem találnak megfelelő magyar munkavállalót, miközben már ma is 60 ezer állást munkavállalási engedéllyel rendelkező külföldi dolgozók töltenek be?  

- hogy 100-ból 20-an mind a mai napig nem fejezik be a középiskolát?  

- hogy 1989-ben még a tizenévesek 45%-a választotta a szakképzést, ma már csak 20%-uk szerez kétkezi szakmát, pedig sok szakmában szakemberhiány van?  

- hogy hátrányos helyzetű régiókban az átlagosnál magasabb a legfeljebb 8 osztályt végzettek és a tartósan munkanélküliek aránya?  

- hogy a regisztrált munkanélküliek közel 19%-a, 50 év feletti?  

informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23239

Tudta-e Ön?  

- hogy a leginkább rászoruló családok egyharmada nem tudja igénybe venni a rendszeres gyermekvédelmi támogatást egyszerűen azért, mert nem tud róla?  

- hogy Magyarországon minden ötödik gyermek éhesen megy iskolába, és éhesen fekszik le, egyetlen kiadós étkezése pedig az iskolai ebéd?  

- hogy a legnehezebb sorban lévő családok és gyermekeik kiemelt segítésére, a rendszeres gyermekvédelmi támogatásra az összes családtámogatás csupán 15 százaléka jut?  

- hogy a három vagy többgyermekes családok harmadában az alapvető létszükségletek (cipő, ruha, ennivaló, stb.) kielégítésére sem jut elég pénz, nem is beszélve könyvekről, játékokról, vagy nyaralásról?  

- hogy Magyarországon a közös forintokból mostanáig mégis többet adtunk annak a családnak, amelyiknek egyébként is több van, és lényegesen kevesebbet annak, amelyiknek minden forint számítana?  

informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23238

oké

 

 

Tudta-e Ön?  

- hogy Magyarországon nap mint nap védőháló nélküli kötéltáncot jár az a több mint félmillió kiszolgáltatott ember, aki feketén kénytelen dolgozni, de az a nagyjából 1 millió is, aki amúgy magyar módra, összekacsintósan, félig minimálbérért, félig zsebbe fizetésért dolgozik;  

- hogy a feketén keresett pénzből nem lesz sem nyugdíj, sem gyed, sem táppénz;  

- hogy az építőiparban minden harmadik ember feketén vagy szürkén foglalkoztatott;  

- hogy a magyar emberek teljesítményének legalább 30 százaléka egyszerűen kámforrá válik a feketegazdaságban, pedig ez annyi pénzt jelent, hogy abból akár felére lehetne csökkenteni az áfát;  

- hogy a gyesen lévő anyák csak négy órában vállalhatnak munkát, és ha többet szeretnének dolgozni, azt csak trükközve, törvénytelenül tehetik?  

Előzmény: gyula bá (23236)
indi50 Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23237

Jó reggelt!

 

 

gyula bá Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23236
Szerintem itt fejezzük is be mielött elfajulnának a dolgok ,mert az nem lenne jó egyikünknek sem!!!Biztos ismersz,hogy így látatlanban le ruppotlanozol de sajna csalódást kell okoznom neked,nem csak olyan taxisok vannak amilyeneket a te fajtád szeretne.
Előzmény: informátor (23234)
csogu Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23235

Egyébként kicsit finomabban fogalmazz,ha tudsz gyökér.

 

Jahh, vegyen példát rólad:-))))))))))))))))))

 

No mentem küzdeni a Baross utcába a Borbálához:-)

Előzmény: gyula bá (23233)
informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23234

bugris jöttment ruppótlan taxis

előbb olvasd el mire reagáltam, utána osszad az észt, hogy ki a magyarabb magyar.

Előzmény: gyula bá (23233)
gyula bá Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23233

Menj és csókólgasd össze a rummmóóót. Vagy te vagy az,hogy ennyire meg sértődtél.Hogy tudd a rummmóóó közutálatnak örvend s ennek semmi köze ahoz,hogy román! Ha magyar lenne akkor sem esne jobb megitélés alá. Azt a cselekedetei minősitik,nem az,hogy melyik országból jött! Egyébként kicsit finomabban fogalmazz,ha tudsz gyökér.

Előzmény: informátor (23229)
csogu Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23232
Mindig is tudtam, hogy nem bír magával ez a Gyula bá.

Ejnye no:-o))))
Előzmény: informátor (23231)
informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23231

nem különb, mint ezek...

 

Szlovák neonáci csoportok Rozsnyón gyűltek össze szombaton a trianoni döntés aláírásának 85. évfordulója alkalmából. A szervezetek plakátokon és az interneten hívták fel a „fajhű szlovák féfiakat és nőket”, hogy részvételükkel megmutassák: „ki az úr Szlovákiában”. A szlovákiai magyarok Királyfiakarcsán tartottak megemlékezést.

A „Szlovák Testvériség” és az „Új Szabad Szlovákia ” plakátai a városban félelmet keltettek, elsősorban a rozsnyói cigányok körében, akiket jó előre figyelmeztettek: jönnek a skinheadek. Az esemény előtt egy nappal a főleg romák által lakott lakótelep teljesen elnéptelenedett. Készenlétben voltak a szlovák rendőrség egységei is: a Bányászok Terén folyamatosan szolgálatot teljesítettek. A téren többek között megerősített őrséget kapott Kossuth Lajos nemrég felállított egészalakos bronzszobra is. A szlovákiai magyarok által felállított szobor ellen akkor tiltakozott a „Szlovák Testvériség” is. Az előre bejelentett háromszász fő helyett mindössze nyolcvan, fekete ruhát viselő fiatal neonáci jött el. A csoportosuláshoz később mintegy hatvan idősebb ember is csatlakozott. Az uniformisba öltözött neonácik katonás menetben, szlovák, román és szerb zászlókkal vonultak végig a Šafárik utcán. Néhány öregember hangosan együttérzett velük, de voltak olyanok is, akik nem értették, miért van kint a rendőrség. – Amikor a magyarok ünnepelnek, akkor bezzeg nincsenek itt – mondták. Az esemény szevezői elmondták: örülnek, hogy Rozsnyón is laknak hű szlovákok, és felhívták a város polgármesterének figyelmét, hogy a Kossuth szobrot mihamarabb tüntesse el. Az esemény végén többen a szobrot és a mellette lévő magyar zászlóval befont koszorúkat is leköpdösték.

A „Szlovák Testvériség” internetes oldalán olvasható a trianoni döntés alkalmából tett nyilatkozatuk is: „1920 június 4. olyan európai nemztekneknek, mint a szlovákok, románok, vagy éppen a szerbek a szabadságot jelentette az Osztrák-Magyar monarchia, a népek börtönéből történő felaszabadulás után. A magyar nemzet genocídium-politkája szűnt meg szerződés létrejöttével, amellyel a magyar irredentizmus képviselői mind a mai napig nem békéltek meg. Ők azok, akik Trianon revízióját szeretnék, miközben törekvésük csak feszültséget teremt és nem közvetlenül háborúba taszíthatja az Európai Uniót. Az EU politikája ugyanis megteremti a háború kitöréséhez szükséges feltételeket. Az EU egy anoním diktatúra pozíciójából kényszeríti rá a nemzeteket idegen eredetű értékek és ideálok keregtésére. Területi követelések, a világhatalom katonai agressziója, globalizáció és az iszlamizáció, nem kölcsönös nemzetiségi jogok kikényszerítése, problémás etnikai csoportok értékelése a többségi nemzet kárára, kisebb államok gazdasági kolonizációja nem feltételeznek hosszú életet az Európai Uniónak. A jelen és a jövő Európájának igazi arcát Koszovó mutatta meg. Az albán drogmaffia által végrehajtott szerb nemzeti genocídium a NATO támogatásával mind a mai napig folytatódik és felkavarja ezzel a Szerbiához elválasztathatatlanul hozzátartozó tartomány életét. Hasonló sors várhat Macedóniára. Ki lesz a következő? Görögország? Szlovákia? Éppen ezért az EU-t újkori népek börtönének tartjuk, amelynek nincs szüksége erős nemzetekre, csak alázatos rabokra!” – áll a közleményben.

A szlovákiai magyarok legjelentősebb megemlékezése a trianoni diktátum aláírásának 85. évfordulója alkalmából a Királyfiakarcsán „A magyarság nem pusztul - tisztul” jelszóval tartott Felvidéki Nemzeti Emléknap volt. Az eseményen többek között bírálták a jelenlegi, nem kellőképpen nemzeti budapesti kormányt. A megemlékezésen több a témával kapcsolatos táncot, dalt mutattak be, majd ökumenikus istentisztelet zárta a megemlékezést. A református lelkész többek között nemzetgyilkosokról beszélt, akik lehetővé tették, hogy tavaly december 5-én egy második Trianont is megéljen a magyar nemzet. Később a helyi kultúrházban Koltay Gábor „Velünk élő Trianon” című filmjét vetítették le. A rendezvényen a film készítője is megjelent. A rendezvény fő szervezője és szónoka Duray Miklós a Magyar Koalíció Pártjának alelnöke volt. A szlovákiai magyar politikus szerint a magyar nemzetre a „nemzetközi jog erejével mondták ki 1920. június 4-én a halálos ítéletet”. A rendezvényen felbukkant Bárdos Gyula az MKP frakcióvezetője és Pázmány Péter Dunaszerdahely polgármestere is.

Előzmény: csogu (23230)
csogu Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23230

December 5-én az ilyenek miatt nem ölelhettük keblünkre magyar testvéreinket.

 

:-DDDDDDDDDD

 

Pedig félrészegen 4.-én az üvöltötték, hogy "szívtatok bazd meg, holnaptól mi is magyarok leszünk":-)))

 

Hát nem lettek:-o))

Előzmény: informátor (23229)
informátor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 23229

sötét vagy, egy végtelenül egyszerű gépkocsivetető, egy rasszista, aki csak románozol eszetlenül, azt sem nézve, hogy okostóni tomajered hülyeségére reagáltam.

December 5-én az ilyenek miatt nem ölelhettük keblünkre magyar testvéreinket.

Előzmény: gyula bá (23226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!