Keresés

Részletes keresés

SumQuiSum Creative Commons License 2001.06.29 0 0 156
Nem a szavak embere lévén csak szomrúan csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz:'(
marita Creative Commons License 2001.06.28 0 0 155
Kedves Rita.
Nagyon sokat gondolunk Rad es Lucira. Kerlek tajekoztass bennunkek Lucy allapotarol.
Előzmény: ritakoala (149)
lapaloma Creative Commons License 2001.06.27 0 0 154
Edes Rita! Minden munkatarsam aggodik Erted es Luciert. Mindenkit nagyon megdobbentet a tragikus hir. Gondolatban mindig Veletek vagyunk. Luci valoban olyan nekunk mintha a baratnonk volna es regota ismernenk. Nagyon vigyazz Magadra, mert Lucinak is nagy szuksege lesz a segitsegedre. Nagyon jo lenne, ha valamit tudnank segiteni. Legalabb vigasztalni probalunk. Nagyon sok szeretettel: Lapaloma


E-lover Creative Commons License 2001.06.26 0 0 153
Rita,

csak megerősítem az előttem hozzászólókat: együttérzünk Veletek és szorítunk a dolgok jobbra fordulásáért.

E-lover

Etus Creative Commons License 2001.06.26 0 0 152
Rita én is veletek érzek tiszta szívböl. Sajnálom ami történt Lucyval. Te is nagyon vigyázz magadra, mert szükség lesz még rád. Etus
Előzmény: ritakoala (149)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.06.26 0 0 151
Iszonyatos, ami történt ! Engem is nagyon letört!
Azt hiszem, a topic összes (pozitívan) hozzászólója nevében, egy emberként szorítunk Lucynek és Ritának, bármekkora is a távolság közöttünk.

[én]

Előzmény: ritakoala (149)
marita Creative Commons License 2001.06.26 0 0 150
Rita nagyon egyutterzunk veletek. Teljesen letortunk a szomoru hir olvasasakor. A regenyedbol ugy ismertuk Lucit mintha regi baratnonk lenne. Szeretnenk enyhiteni a fajdalmatokat. Ha lesz erod kerlek irjal e-mailt es azonnal valaszolunk. Nagyon megszerettunk Benneteket, es nagyon sajnalunk. Vigyazz a szivedre Rita.
A legoszintebb egyutterzesunket kuldjuk:
Marita es Milike
Előzmény: ritakoala (149)
ritakoala Creative Commons License 2001.06.25 0 0 149
Draga Barataim!
Most nem a szapulas miatt hagytam abba az irast. A helyzet sokkal szornyubb.
Nagyon szomoruak vagyunk. 15-en delelott tortent a baleset. Lucy a varoson kivul autozott. Nem tudom hova ment. Egy masik auto ment utana, ok lattak mi tortent. Lucy szabalyosan ment es egy enyhe kanyarban egy kenguroo ugrott ele. Elutotte a kenguroot de biztos megijedt es hirtelen fekezett. Az auto tobbszor megfordult es egy fanak csapodott. A masik auto megallt es hivtak a mentoket. Nagyon hamar jott a helicopter es Hala Istennek hamar korhazba kerult.
Minden szabad idomet a korhazban toltottem. Lucyval nem tudtam beszelni meg nincs eszmeletenel.
Tegnap este minden remenyunk elveszett. Lucy bal labat amputaltak.
Azota imadkozom es konyorgok a mindenhato Istennek, hogy ne vegye el Lucyt. (szuleimet mar elvette).
Lucy-t orokke apolni fogom. Szegenykem tolokocsihoz lesz lancolva.
Sajnos nekem a szivem nagyon faj az utobbi napokban. Ma megyek kivizsgalasra. Utana Lucy-hoz rohanok a korhazba. Rettegek hogy egyszer azzal fogadnak: I'm sorry!!
Teljesen ossze vagyunk torve. Minden milyen szep volt.
Noni most velem lakik, de semmihez nincs kedvunk. Nem tudom mikor fogok ujra a topicon irni. Latom masok atvettek. Most en kerem, ne hagyjak abba es ne vegye el a kedvuket az esetleges szapulas.
Udvozletunket kuldjuk Noni es Rita.
E-lover Creative Commons License 2001.06.22 0 0 148
2. rész

Miután sikeresen lezajlott az első session, újult erővel folytattam a próbálkozásaimat.
Körtefecskendőt -- bár rendelkezésre állt -- ekkortól már nagyon ritkán használtam.
Akkoriban még csak korlátozott ismeretek álltak rendelkezésemre (80-as évek utolsó része, 90-es évek eleje) így igazából "alap" kezelésekkel próbálkoztam. Ez gyakorlatilag 1-1,5 liter langyos víz beadása egy alkalommal.
A technikát igyekeztem alkalomról alkalomra kicsit tökéletesíteni. Miután bebizonyosodott, hogy a hagyományos műanyagkanül nem alkalmas számomra, elkészítettem több preparált Foley-katétert. Ezeket aztán kb. 15 cm-re lehetett felvezetni, ennyi már bőven elég volt ahhoz, hogy a kifolyónyílás a felső záróizom felett legyen.
Felmerült, hogy alaposabban kellene síkosítani. Ezt úgy oldottam meg, hogy azt a (valódi rendeltetése szerint használhatatlan) műanyagkanült, ami az irrigátor szetthez jár, egy fecskendővel összekötöttem, és ebbe néhány ml folyékony krémet felszívtam, majd lassan a végbélbe fecskendeztem. Természetesen a kanül is krémezve volt.
Viszonylag gyakori volt az olyan kudarc, hogy már fél liter beömlése után -- vagy még előbb -- görcsök jelentkeztek, olyan erősen, hogy megszakítottam a kezelést. (Mint később kiderült, valószínűleg túl alacsony hőmérsékletű folyadékot adhattam be magamnak.)
Ezzel összefüggésben jelentkezett az a probléma, hogy az erős izgalom miatt nem tudom magam tartóztatni, és orgazmushoz juttatom magam. Ennek kiküszöböléséhez az egyik tényező a megfelelő testhelyzet: hanyattfekve akár mind a két kéz szabad, így az ember hamar "végezni tud" magával. A térd-könyök helyzet mellett szól ez a tényező is. Próbálkoztam érzéstelenítéssel is (Lidocain spray ill. kenőcs), de mivel a tapintási ingerek az egyetlen visszacsatolás az önkezelés esetén, ezt 1-2 alkalom után elvetettem, mivel a kanül felvezetését nagyban megnehezítette.

A kilencvenes évek elején megjelentek a kulturáltabb szexlapok, így én is tettem kísérleteket hirdetések feladásával. Bár voltak női jelentkezők, ők általában minden komolyabb kapcsolatfelvételtől elálltak. Ezzel '95-96-ig próbálkoztam, és igazából az internet itthoni megjelenésekor hagytam csak abba. (Sajnos követtem el szarvashibát is: volt "ráhangolódott" nő, akinél a telefonhívást nem tudtam beazonosítani, ezzel örökre elriasztottam...)
Az mindenesetre kiderült -- és rendkívül megnyugtató volt --, hogy mások is ismerik ezt az örömforrást, tehát nem vagyok egyedül.

1996 tavaszán előfizettem egy internet hozzáférést. Hamar felmerült, hogy a szenvedélyemmel kapcsolatban is találhatok információkat a Neten. Eleinte -- hónapokig -- rossz kulcsszavakkal keresgéltem, így az első használható infók '97 elején jutottak a birtokomba. Onnantól kezdve lehetőség szerint minden hétvégén szörföltem néhány órát anyagok után kutatva. Sikerült is hasznos leírásokat, linkeket képeket összegyűjteni.

Magyarázatot kaptam gyakorlatilag minden kérdésemre, és jó technikai tanácsokat a maximális élmény eléréséhez. Itt is igaz az a megállapítás, hogy "információdömping" van, így sokat kell szemezgetni, de összeállítható egy kimerítő gyűjtemény a vonatkozó anyagokból.

A következő részben megpróbálom összefoglalni a módszertani alapvetéseket, és technikai lehetőségeket.

(folytatása következik...)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.06.22 0 0 147
Csodálatosak vagytok, lányok !
Felmerült alább, hogy kevés hozzászólás érkezik a férfi oldalról.
Nos, én kábé két hete olvasom rendszeresen a topicot (ennyi idő kellett, míg elértem ide[és Rita története végére]). Először vegyes érzelmekkel olvastam, de egyre kíváncsibb lettem az újabb részekre. Ritát tényleg sokan szapulják, és kevesen dicsérik, de remélem ez nem veszi el a kedvét a további hozzászólásoktól.
A téma iránt én is érdeklődöm, de sajnos egy olyan barátnőm sem volt eddig, akivel kipróbálhattam volna a beöntést. :(
Persze nem adom fel, hisz én vagyok a GoodOldFashionedLoverBoy.

Kíváncsian várom a folytatásokat
[én]

marita Creative Commons License 2001.06.22 0 0 145
Kedves E-lover Koszi a jo peldat. En is jo peldaval jarok. Az Enema topicon lathato a hozzaszolasom
Előzmény: E-lover (144)
E-lover Creative Commons License 2001.06.21 0 0 144
Akkor talán kezdjük, jó példával igyekszem elöljárni:
Történetem 1. rész

Ismeretségem a témával gyerekkoromban kezdődött, amikor -- családon belül --
kaptam egy körtefecskendős kezelést. Ez igazából nem is beöntés, inkább csak
csőre lehetett.
Az élmény mégsem múlt el nyomtalanul, mert az eszközök hollétét mindig
igyekeztem nyomon követni -- majd amikor már láttam (2 költözés után) hogy
senkinek nem kellenek, magamhoz vettem őket. Az eszközök kezelése
(fertőtlenítése) nem okozott gondot, a családban a megfelelő szerek
elérhetőek voltak.

Az első akciók kamaszkorom kezdetekor zajlottak le. Ekkor -- mivel szűk
időablakok voltak, és az igazi beöntés technikájával sem voltam tisztában --
csak a körtefecskendőt alkalmaztam. Ezt könnyű volt tárolni, kezelni és
gyors akciókhoz kiválóan alkalmas volt.
Beállítottam a megfelelő hőmérsékletű vizet a csaptelepen, a kanült kihúztam
a fecskendőből, feltöltöttem a gumiballont, kanült visszadugtam,
bekrémeztem. Ezután guggoló v. előrehajló helyzetben beadtam magamnak a
tartalmát. Ezt sessiononként 2-3 adag követte. Ezután ürítettem.
(Előtte és utána az anus tájékát megmostam persze).
Ekkor már maszturbáltam, így -- mivel itt direkt anális és prosztata
ingerlés is fellépett -- erre is sor került.

Bár már volt kannás irrigátorom is, megfelelően hosszú zavartalan idő és
részletesebb ismeretek hiányában a valódi beöntéssel sokáig nem
próbálkozhattam. Később sikerült szak-, és felvilágosító irodalomra is szert
tenni.
Első próbálkozásaim utolsó középiskolás éveimre estek. Az előzetes
"tanulmányok" alapján kíséreltem meg a kannából nagyobb mennyiséget beadni.
Ez -- leginkább az idétlen kiképzésű kanülnek köszönhetően -- egyetlen
esetben sem volt sikeres.
Miután nem sikerült a dolgot működésbe hozni, és "bűnös szenvedélyem" miatt
még némi lelkiismeretfurdalás is gyötört, egy rossz pillanatomban szinte
minden eszközömet kidobtam a szemétbe. Ez 18 éves korom körül lehetett.

Nem sokáig bírtam nélkülük, így néhány hónap után, amit lehetett pótoltam az
OMKER üzletekből.
Újult erővel vadásztam az irodalomban is információk után kutatva. Így egyre
inkább képbe kerültem és közben szerencsés véletlenek folytán eszközparkomat
is sikerült bővítenem (mint később kiderült,
ezek Foley-katéterek).
Némi barkácsolással (levágtam 15 cm felvezethető hosszra és adapterre tettem
az irrigátor csapjához) előállítottam egy eszközt, amely feltevésem szerint
megoldja problémámat.

Az első igazi beöntést 21 éves korom körül adtam magamnak. Ekkor sikerült
két hétre önállóan kéglit szereznem. Félelemmel vegyes izgalommal vártam,
ahogy a felforralt víz hűlt, közben előkészítettem az eszközöket és a
terepet. Ahogy lehűlt feltöltöttem a kannát, légtelenítettem a csövet, majd
elhelyeztem a készüléket a megfelelő magasságban az ágy mellett. Alapos
síkosítás mellett vezettem fel az átalakított katétert (guggolásban), majd
hanyatfeküdtem az ágyon, talpaimat a falra támasztottam. Rákötöttem az
irrigátor csapját a katéter adapterére és megnyitottam a csapot. Emlékszem:
furcsa, de nagyon kellemes érzés volt, ahogy meleg bizsergéssel folyt belém
a víz. Erősen felizgultam, de közben figyeltem a tartályt, mert kíváncsi
voltam, mennyit bírok befogadni. Amikor láttam, hogy a 1,5 literről lement
1-re, majd 0,5-re és csökkent tovább, már tudtam sikerült!

(folytatom)

marita Creative Commons License 2001.06.20 0 0 141
En nagyon sokat koszonhetek Ritanak. Ha o nem ir a topicon akkor az en szexualis eletem ugyanolyan nulla lenne mint volt. Baratnome szinten.
Voltak fiuim, de mindegyik 2 perc alatt vegzett es elkepzelte, hogy ez a tokeletes boldogsag, amit egy no kaphat egy ferfitol. Ezt nevezik a szexkultura csucsanak.
Rita novellaibol sorban kivettem, mi az ami nagyon erdekel es kiprobaltam, a baratnommel. Nem azon ragodtam, hogy igaz e a tortenet. Ugy vettem, hogy igaz. Tokmindegy mert megcsinaltuk es biztos, hogy igaz lett. Talan abban is ketelkedjek ami velem tortent?
Rita megtanitott, elvezni a beontest, a gyondegseget, a szeretetet. Azota a baratnommel valoban szeretjuk egymast, es boldogok vagyunk. Egyutt csinaljuk a szerelmet. Egyelore fiubaratunk, nincs pedig jo lenne, olyan aki megert es mindent ugy csinal ahogy azt Rita leirta. Nem tudom ilyen fiuk leteznek e? Remeljuk, hogy igen. De ha nem akkorIsten aldja. Mi boldogok vagyunk. Ezerszer mondunk koszonetet Ritanak.
Az ellenzeknek uzenem, hogy tovabbra is ketelkedjenek abban amit Rita irt, es maradjanak ugyanolyan szexbunkok mint eddig voltak.
Es most tessek engem szidni. Legalabb mindenki megtudja kiket tartok bunkonak.
Udvozlettel Marita es Milike

U.I. Rita nagyon varjuk a kovetkezo folytatast

csillagvirag Creative Commons License 2001.06.14 0 0 136
Sziasztok,

az idezetet azert raktam be, hogy ne kelljen keresgelnetek.
Pimpaval elhataroztuk, hogy kiprobaljuk ezt a hires golyot... Vegul o a megbeszelt idopontban nem tudott eljonni a shopba, de azert en a parommal elmentem beszerzo korutra...
Talaltunk is egy csomo golyot, vegulis olyat vettunk, ami konnyebben tisztantarthato (ezek a golyok latexbol vannak, a ket golyot nem madzag koti ossze (mint az olcsobbaknal), hanem a golyo folytatasakent latex, tehat nedv nem tud megtapadni ugy, hogy ne tudd kimosni) es relative csendesebb, vagyis a legdragabbat szereztuk meg. Mar nagyon ki akartam probalni, hogy milyen erzes, de hosszabban csak masnap tudtam, amikor is kb. 3-4 orat autokaztunk. Rita persze elfelejtette irni, hogy sikosito nelkul enyhen kellemetlen a felhelyezes, es nem is ajanlott. Anyaga miatt csakis vizes bazisu sikosito johet, babaolaj pl. nem. Meretebol adodoan (atmeroje lehet szerintem vagy 4 cm) nem hiszem, hogy barmilyen bugyi alol kicsuszna, szerintem meg bugyi nelkul sem tortenik semmi baj...
En speciel az autoban tettem be, ugyanis olyan hangos a draga (pedig mondom, nem aranyszinu femben van meg egy golyo, ami eleg hangos volt, hanem ez egy szolidabban mukodo eszkoz), hogy nem mertem otthon reggel betenni, mert parom anyukaja rogton kiszurne, hogy en "kotyogok"...
Gyerekek, en legalabb 3 orat autokaztam razos magyar utakon nem am egy ujszeru autoban, hanem egy 31 eves bogarban, es alig ereztem, hogy van bennem valami, legtobbszor meg sem mozdult, nem hogy ettol elelveztem volna...
Tegnap pedig egesz nap bennem volt, olyan erzes, mintha lotyogne a viz a hasadban, csak kicsit lejjebb tortenik mindez. Nem hiszem, hogy huvelyileg ennyire erzeketlen lennek, nincsenek gondjaim a huvelyi orgazmussal.

Egyebkent a boltban volt gesagolyo is, ami kisebb (szerintem atmeroje 1-2 cm lehet), joval nehezebbek a dupla golyosnal. Na az peldaul kieshetne a huvelyedbol, ha nem figyelsz ra. De azert ezt nem mondom 100%-ra, mert nem probaltam.
Viszont ez az eszkoz inkabb hasznos, mint a fentebb emlitett. (hogy oromszerzesre milyen, nem tudom)

Mindezeket tanulsagul irtam le Nektek, hogy azoktol kerjetek eloszor infot, akik tenylegesen hasznaltak mar ilyen eszkozt, mielott ilyen iras alapjan elmentek bevasarolni...

Egyebkent csipem Rita irasait, csak nehol keves a valosagszaga...

cuppp (Ritanak is, nincs am harag, csak meg akartam irni a velemenyemet)
csillagvirag

"Mary elöszedte a golyokat, mondta feküdjek a hátamra és teljesen tegyem szét a lábaimat. Megmutatta hogy mindkét golyoban van egy kisebb ami gurigazik benne és ez izgatja a puncit. Meglepett milyen nehezek a golyok. Mary megnyugtatott hogy nem csuszik ki, de azért elöször hordjak szoros bugyit. Ugy kell betenni hogy a madzagja kifelé legyen. Mary ovatosan bedugta a golyokat a puncimba. Hát mit mondjak, szokatlan érzes volt, de semmi egyéb. Felálltam és körbesétáltam a szobában. Ugy éreztem mintha valami belülrol nehezedne a puncimra, de élvezet nem jött. Mondtam Mary-nek hogy szokatlan de majd belejövök. Nem akartam elrontani az örömet. Olyan lelkesen segitett.
Ezután elbucsuztunk én beültem az autoba. Amikor az ülésre tottyantam, egészen jo érzés futott végig rajtam. Nocsak, igy már egészen más. Néhány perc vezetés utan, már kimondottan élveztem. Ekkor teljes erömmel összeszoritottam a puncimat és mintha a golyok feljebb csusztak volna. Eppen kanyarban voltam amikor az elso élvezet jött, majdnem nekimentem egy teherautonak. Ezután inkabb a forgalomra koncentráltam, ami nem olyan élvezetes, de legalább életben maradok."

Előzmény: ritakoala (92)
ritakoala Creative Commons License 2001.06.14 0 0 135
Kovetkezo resz
Nagyon kivancsi voltam Sydney-ben hogy csinaljak a kolonik irrigalast? Melbourne-ben Betty csinalta nagyon szexisen. (ez volt az elso irasom a topicon). A Yellow Pages telefonkonyvben kineztem a legkozelebbi klinikat. Megbeszeltem az idopontot es elmentem. Most is izgultam egy kicsit. En tudtam, hogy a latogatasomnak nem eppen egeszsegugyi celja volt. Ugy gondoltam, megjatszom a naivat, akinek fogalma sincs az egeszrol, legkevesbe a popsiszexrol. Egy kedves 50 ev koruli holgy hivott be. Azonnal kozoltem vele, hogy soha nem voltam itt es korulbelul se tudom hogy itt mi fog velem tortenni. Megnyugtatott, hogy nem fog fajni es nagyon egeszseges terapia. Adott egy kopenyt, es mondta hogy mindent vessek le es a kopenyt ugy vegyem fel, hogy hatul legyen nyitva.
Egy kis helyisegben vetkoztem le, majd egy asztalra kellett fekudnom. Itt megismeteltem, hogy szeretnem, ha mindent elmondana, mert semmit nem tudok. Azt mondta olyan mint a beontes csak nem kell rohanni a klotyoba. Bamba keppel mondtam, hogy nem tudom mi a beontes. Lattam hogy mar oda van keszitve, amit majd a popsimba fog dugni. Egy kb 2 cm atmeroju es 20 cm hosszu muanyag valami volt. A vegen kicsit nagyobb gomb volt. A gombon egy luk volt es attol 2 cm re egy hosszukas nagyobb luk. A holgy elmondta, hogy a kissebbik lukon folyik be a viz a popsimba es a nagyobbikon pedig ki.
Igyekeztem hulye kepet vagni, es aggodalmasan megkerdeztem hogyan fogja ezt bedugni? Mert nagyon vastagnak latom. A holgy megnyugtatott, hogy majd az ujjaval picit kitagitja a lukamat.Most ereztem eloszor, hogy a puncim, is egyetert, mert a nedvek szivarogni kezdtek. A holgy kerte, hogy forduljak oldalra. Lattam, hogy kesztyut huz es az ujjat alaposan bekremezi. Mogem allt, felnyitotta a popsimat es ujjaval lagyan korbekremezte. Nagyon gyongeden csinalta es kezdtem elvezni. Ekkor az ujjat lassan becsusztatta a popsimba. Parszor ki-be jaratta az ujjat, ami nagyon tetszett. Utana ereztem, hogy cso veget teszi a lukamhoz. Gyengen megnyomta es a cso becuppant a popsimba.
Utana a hatamra fordultam, A holgy meg betakart egy lepedovel. Rogton lattam, hogy itt nem fog olyan kellemes meglepetes erni, mint annakidejen Betty-nel.
Ekkor kellemes melegseg aradt el a popsimban. A holgy leult egy asztalhoz elotte ment 2 vastag gumicso amiben a viz folyt belem es a masikon mas szinu vissza.
Teljesen zart rendszer volt, nem olyan mint Betty-e. Mar kezdtem elkeseredni hogy nem sok elvezet lesz az egeszben. Azon gondolkodtam mi a fenenek jottem ide. Ujat ugyse tud nekem mutatni es a no.
Ekkor megfogta az egyik csovet, ami elotte volt es nehanyszor gyorsan osszeszoritotta. Ekkor a viz parszor belovellt a popsimba es nagyon szexis erzes volt.. Na vegre -gondoltam - kezd alakulni. Ezt meg sokszor megismetelte, es kezdtem felizgulni. Az egyik igyen hirtelen vizlokesnel erosen osszerandultam. A no rgton megkerdezte, hogy fajt e? Mondtam, hogy nem faj hanem nagyon szexis erzes.
Erre legnagyobb meglepetesemre azt mondta, hogy nyugodtan maszturbaljak ha jolesik. Igaza volt mert tenyleg jolesett. Mindket kezemet betettem a takaro ala. A kopeny mar ahasamra csuszott. lassan csusztattam a kezeimet a puncim fele. Lattam, hogy a holgy is elvezi a helyzetet es sokat szorongatta a gumicsovet. Ilyenkor mintha viz helyett elvezet lovellt volna a popsimba. Jo nagyot elveztem.
Ezutan pofatlanul megkerdeztem, hany perc van meg hatra mert ez nagyon jo volt. A lady mondta, hogy nagyon sokan elegitik ki magukat kezelez kozben, ez teljesen megszokott. Gondoltam, ha mar benne vagyok, megkerdezem, hogy o is szokott e ilyen therapiat kapni. Mondta hogy havonta ketszer szokott ide felfekudni es akkor egy baratnoje kezeli a gepet.
Beontest hetente ketszer szokott kapni es olyankor az egesz csaladnak is szokott adni mert az nagyon fontos. Oszinten sajnaltam, hogy nem vagyok csaladtag. Aztan kertem mondja el mi az a beontes, mert nem ismerem. Erre elovett egy beontot es teljes ahitattal magyrazta hogy kell beontest adni. Mondtam, hogy en is meg szeretnem probalni. Ezt tobbszor is elmondtam, de nem vette a lapot. Pedig szerettem volna ha lesz folytatas a maganeletben. Helyette elmondta, hogy a feketekaves beontes milyen jo a szervezetnek. Ezutan csogott az ora, a holgy kihuzta a csovet a popsimbol, es a kezeles veget ert. Nagyon jot elveztem, de azert valahogy tobbet vartam. Na mindegy majd legkozelebb.
Nekem se sikerul minden ugy ahogy szeretnem.

Follytatasa kovetkezik

E-lover Creative Commons License 2001.06.09 0 0 134
Ha most sem jön össze, webszerkesztési tanulmányokba fogok...


E-lover Creative Commons License 2001.06.09 0 0 133
Remélem sikerül... :-))

bosziga Creative Commons License 2001.06.09 0 0 132
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: SumQuiSum (131)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.06.08 0 0 131
Bur! Ez szerinted baj? :))))))))
Előzmény: Buratínó (126)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.06.08 0 0 130
OFF

Rita!

Köszi szépen a kép S lapot, szerencsésen megérkezett! Pusszancs! A történeteknek meg csak hajrá!

SumQuiSum

ON

ritakoala Creative Commons License 2001.06.08 0 0 129
Kovetkezo resz.

Meg mindig Sydney-ben dolgozom.
Ugy terveztem hogy szombaton elmegyek a Mount Tomah botanikus kertbe megnezni az egy szem kiultetett Wollemi fenyot. Ez az a fajta ami 150 millio evvel ezelott elt a foldon, igy meg az osember se lathatta. Sydney-tol nyugatra a Kek Hegyekben 1984 ben talaltak 38 ilyen fenyofat. Az egesz vilagot meglepte a felfedezes. Teljesen titokban tarjak a helyet es a kutatokat is bekotott szemmel viszik a helyszinre. Gondoltam majd berelek autot,de az egyik kollega Joe mondta hogy szivesen elvisz, mert meg o se latta ezt a csodat.
Joe nagyon kedves 35 ev koruli ferfi volt. Nagyon sok erdekesseget mutatott a Kek hegyekben es voltunk a cseppkobarlangban is. Ebedhez a kedvenc csemegemet a kirantott fgylaltot ettem. (Fried ice cream)
Este Joe visszavitt a motelba. Behivtam, hogy igyunk egy kavet meg ketten. Joe olyan tapintatos volt, hogy mar arra gondoltam, nem vagyok az esete. Amikor a kavet ittuk, batortalanul megfogta a kezemet. En megsimogattam a kezet, majd az arcat. Ugy latszik Joe erre vart. Egy forro csok kovetkezett. Az az igazsag az utobbi idoben ferfi csak Bill volt az eletemben, de ez a kaland tetszett.
Joe-nak kellett hogy kicsit kezdemenyezzek, de azutan teljesen feloldodott. (en is). Kigomboltam az inget, lassan o is az en bluzomat. A melltartomat nagyon lassan vetette le, mintha nem volna benne biztos hogy az ove lesz a keblem.
Sokaig szopta a mellbimboimat, pontosan ugy ahogy szeretem. Semmit nem sietett el, nem kapkodott es nem akart "bajnok" lenni. O is arra koncentralt hogy nekem jo legyen.
Lassan kigombolta a nadragomat. Mintha valami ajandekot csomagolna ki. Pici bugyi volt rajtam (azt hiszem tanganak hivjak MO-on.). Szep lassan lehuzta es lefektetett az agyra.
A puncim mar megkezdte az elokeszuleteket, mert a nedveim kezdtek szivarogni. Joe ismet a melleimet csokolgatta, majd lassan haladt lefele. Nyelvet bedugta a resembe, amitol hirtelen a csucson lettem es szettartam a labaimat. Joe nyelve azonnal megtalalta a csiklomat es ez szikrazo elmeny volt. En Bedugtam egy parnat a popsim ala, hogy jobban hozzaferjen a puncimhoz.
Joe most a dakoja hegyevel izgatta a csiklomat. Fantasztikus erzes volt, ekkor Joe a lukamra csusztatta a dakot, vart egy pillanatig majd belemhatolt. Joe eloszor lassan, majd egyre gyorsabban nyomkodta belem a dakot. Jo hosszu lehetett. mert elerte a mehszajamat. Ezt en kulonosen szoktam elvezni. Hamarosan nagy orgazmusom volt, es Joe is ekkor lotte belem az egesz adagjat. Jo meleget ereztem a puncimban.
Joe bennem tartotta a dakot amig le nem lankadt es magatol ki nem bujt a barlangombol. (ugye milyen szep szavakat hasznalok).
Utana Joe-val beszelgettunk, majd ismet csokoloztunk. Most en csokoltam a melleit es lefele haladtam. A farka mar felig allt de meg puha volt. Gondoltam egy mereszet es a fiokbol elovettem a tekergo vibratort.
Elinditottam es Joe farkat vibraltam vele, majd ahogy "tekergett" a fejet mozgattam vele. A dako nagyon hamar elerte a kello szilardsagot. Mielott Joe ismet betette volna elovettem a fikbol a zselet es vastagon bekentem a vibratort. Ezutan megkertem Joe-t, hogy zselezze be a popsim lukat es dugja be a vibratort. Joe orommel megtette, de ereztem, hogy remeg a keze. Popsimban elinditottam a "tekergot" (most mar nevezzuk igy) es szettartam a combjaimar Joe-nak.
Joe mikor belemhatolt es egesz testeben megremegett. Kesobb mondta, hogy elkepesztoen jo erzes erezni a farkaval a vibratort amelyik a "szomszedban" dolgozik. Nem tudom meddig szeretkeztunk de nagyon jo volt. Joe neha egesz vadul csinalta, Majdnem onkivuletben. A tekergo bolopta magat a szivunkbe. Amikor vege lett sokaig fekudtunk szo nelkul teljesen kimerulten.
Utana kimentem a mosdoba kivettem a tekergot. Kedvem lett volna megcsokolni.
A fiokot ahol volt "veletlenul" nyitva felejtettem. Kivancsi voltam mit mond Joe, ha meglatja a tobbi kegytargyat.
Joe is kiment a mosdoba, majd mellemfekudt es nem gyozte dicserni milyen jo volt. Boldog hogy ilyen titkom volt. Mondtam neki, hogy mindenkinek van titka csak nem meri bevallani. Ez jo mondas volt, mert ereztem, neki is van titka. Kertem mondja el oszinten, szeretnem vele egyutt csinalni.
Joe hosszu biztatas utan kinyogte, hogy kedveli a pisiszexet. Mintha kalapaccsal utottek volna fejbe, ugy ereztem. Igy elrontani ezt a szep estet. En hulye megigertem neki, hogy benne leszek. Az elso sokk utan elmondtam Joe-nak, hogy lattam ilyet videon, de kifordul a gyomrom tole, ha egymas arcat lepisilik. Erre en nem vagyok alkalmas. Amennyire birtam udvarias voltam.
Joe nagyon szegyellte magat, es elmondta, hogy nem errol van szo. Volt egy baratnoje regen akivel azt csinaltak, hogy Joe beleult az ures furdokadba, a lany beleult a dakojaba. Igy oleltek egymast, lassan erzekien mozogva es akkor a lany pisilt. Ekkor olyan forrosag ontotte el oket alul, hogy mindketten elelveztek. Hat ez tenyleg nem olyan mint amit filmen mutatnak. Legnagyobb meglepetesemre a puncim is bizseregni kezdett.Igyekeztem jatszani a szendet, hadd erolkodjon Joe meg egy kicsit mire beleegyezek. Nem mondtam igent, mondtam, majd meglatom reggel milyen kedvem lesz.
Lefekves elott azert nagyon sok vizet ittam, hogy reggel biztos legyek a dolgomban.
Reggel Joe kiment a furdobe elokesziteni a kadat. Par perc mulva hivott. Joe derekan egy torulkozo volt. Levetettem a kopenyemet es levettem Joe-rol a torulkozot.
A kadban olyan 5 centi magas meleg viz volt. Eloszor Joe ult bele. Osszezarta a combjait., en az olebe ultem ugy hogy a dakojat a puncimba iranyitotta. Szemben ultem vele. Atoleltuk egymast. Fulembe sugta hogy akkor pisiljek ha mondja. Lassan mozgatni kezdtem a popsimat, melleimet Joe-hoz dorzsoltem es a nyakat csokoltam. Nagyon lassan izgultam fel. Keves volt a mozgas, de vegul a csucsra kerultem. Joe a popsimat es a popolukamat simogatta.
Joe a fulembe sugta "most". Azonnal elengedtem a pisit (mar nagyon kellett). Fantasztikus melegseg aradt el kozottunk. Testunk oszze volt szoritva, ahogy mozgattam a popsimat ugy talalt utat a pisi mindenfele forron. Fantasztikus orgazmusom volt, de Joe-nak is. Sajnaltam hogy nem tudok tobbet pisilni.
Joe nagyon boldog volt. Teljesult az amirol eddig csak almodozott. Mondtam neki, hogy legkozelebb o adjon nekem beontest, mert nekem is vannak titkos vagyaim.
Egyutt zuhanyoztunk es elmentunk kirandulni

Joe-val nagyon jo lett a kapcsolatom. Majdnem minden ejjel ott alszik nalam a motelban. Nagyon gyenged es szep hosszan szokta elokesziteni a kozosulest. Mar szinte remeg a forro puncim, amikor odaerunk hogy belemnyomja a dakot. Pontosan ugy csinalja, ahogy en szeretem. Nagyon jo osszhangban vagyunk. Vacsorazni termeszetesen bugyi nelkul jarok, ehez ragaszkodom. Halali izgis, mikor erzem, hogy fellibbenti a szoknyamat a szel. Persze a szemem sarkabol figyelem, hogy valaki latta e? Az benne az izgalom. Vasarnap pornomoziban voltunk. Nagyon jo filmek voltak, tobbszor is elelveztem. Persze nemcsak a filmtol, hanem Joe allandoan "kezelt". Este a popsimba kozosultunk.
Joe mondta, hogy elokesziti a beontest, addig en pihenjek le mert biztos elfaradtam. Levetkoztem meztelenre es lefekudtem. Joe hamarosan jott e felakasztotta a beontot. Hasra forditott, egeszen szettarta a labaimat. Ezutan a popsimat simogatta sokaig majd szettarta es a nyelvevel simogatta. Nagyon meglepett milyen szakertelemmel nyalta a popsilukamat es hatul a puncimat, mar amihez hozzafert.
Fantasztikusan felizgultam. Mar majdnem a csucson voltam amikor Joe lassan bedugta a beonto csovet a popomba. Amikor erezte, hogy a jo meleg viz belemfolyik es szetterul a hasamban, oriasi orgazmusom volt. Szerencsere meg csak keves viz folyt belem, igy nem tortent "baleset". elvezhette az alakitasomat, mert a dakoja kokemeny volt. Miutan megkonnyebbultem, visszakisert es ismet hasrafektetett. Szettarta a popsimat es a lukamat bekente zselevel. Nagyon sokaig csinalta, kozben az ujjaval tagitgatta. Majd rovid szunet volt amikor felhuzta a kondomot es bekente zselevel.Popsim mar nagyon varta a behatolast. Joe a popsim bejartara helyezte a dakot es lassan nyomta befele. Popsim engedelmesen nyilt ki mint egy rozsabimbo. (de szep hasonlat volt). Amikor egeszen bennem volt, Joe a hatamra hasalt es nagyon lassan csuszkalni kezdett. Olyan volt mint amikor Mary mutatta nekunk a body-to-body masszast. Valoszinu Joe is jart mar ilyen helyen, mert nagyon jol csinalta. Konyoken tamaszkodott, igy nem nehezedett ram, csak a meleg bore erintette a hatamat. Ahogy mozgott, a farka korben mozgott a popsimban. Fantasztikus elmeny volt. Ezt a figurat meg nem ismertem. Joe megsugta, hogy a moziban mar elelvezett, igy most sokaig fog tartani a kozosules. Egy ido utan Joe kihuzta belolem a farkat es felult, ugy hogy a hattal az agy vegenek tamaszkodott. Kerte hogy uljek az olebe. Odaultem, ugy hogy a farka a popsimba csuszott.Hattal ultem Joe-nak aki atolelt es a melleimet simogatta. Kerte, hogy csukjam be a szememet es csak erezzek.Joe egyik kezevel a mellemet, masikkal a puncimat vette kezelesbe.Most en kezdtem lassan mozgatni a popsimat. Nagyon lassan jutottam fel a csucsra, de nem volt surgos. A vegen sokaig ugy ereztem, hogy csak egy hajszal valaszt el attol hogy elelvezzek. Vegul fantasztikus nagyot elveztem. Sokaig az egesz testem remegett. Joe kerte, hogy forduljak negykezlabra. Joe igy doggy- stilusban elvezett el.

Remelem hogy nagyon szep folytatas kovetkezik.

acid562 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 128
Egyaltalan nem ertem, hogy miert kene bizonyitania, amit ir. Ha nem tudod elhinni, akkor tekintsd oket ugy, mint fantaziak es elvezd. Ha emg nem elvezed ne olvasd.
Komolyan szamit neked, hogy megtortent-e vagy sem?
Ami meg a szexet illeti, kit nem erdekel. Egyeseknek emgadatott, hogy kieljek minden fantaziajukat, masok csak egy-egy orat tudnak lopni az eletukbol, hogy elvezzek is azt.
De hogy miert zavar, hogy Ritakoala nem ugy eli az eletet, ahogy te...
En ugy veszem eszre, hogy bar eleg sok rosszban volt resze, kezd boldog lenni, es ennek csak orulni tudok. Es ha meg zavarna is, az O elete...

Bocsi az OFF-ert

acid

Előzmény: Buratínó (126)
leha Creative Commons License 2001.06.06 0 0 127
hé, barátom! ki a búbánatot érdekel, hogy fantázia, vagy igazság?!

mint már megemlítette valaki, Rita az erotikus fantáziákban kezdte írni a történetét, de volt ott is néhány idióta, aki meg akarta mondani, hogy négy láb jó, két láb rossz, ezért inkább ide jött ...
most meg itt vagy te és el akarod bírálni, hogy mi fantázia, mi nem? milyen alapon? és egyáltalán, kit érdekel?
különben is, ki vagy te? nem is ismerlek!

előbb bizonyítsd be, hogy nem hologram vagy, akit a Jupiterről vetítenek!

Buratínó Creative Commons License 2001.06.06 0 0 126
Oké, ausztráliai vagy. S azt hogy bizonyítod, hogy amiket leírsz, nem a fantáziád termékei?
Van olyan dolog, ami érdekel a szexen kívül? Úgy veszem észre, ez tölti be minden idődet.
Előzmény: ritakoala (125)
ritakoala Creative Commons License 2001.06.06 0 0 125

Kovetkezo resz
A het vegen kirandulni voltunk harmasban .Lucy es en eppen menstrualtunk. Mary megmutatta az erotikus body-to-body masszirozast. Eddig csak ferfiakkal csinalta egy szalonban, de biztosithatom, hogy nok is elvezik. Elo pelda vagyok ra. Mary elmondta, hogy nagyon fontos illatos olajt melegiteni. Az illat fokozza a hatast. (Nem volt nalunk ilyen) Persze meg kell kerdezni a pasast nem e asztmas? (mi nem voltunk azok)
Eloszor zuhanyozas van majd hasra kell fektetni a ferfit. A szalonban olyan asztal van amin a futyi helyen ki van vagva igy nem rongalodik az asztal ha felall a boomerang.
Ennyi elmelet utan Lucy hasrafekudt az agyon, teljes relax. Mary is levetkozott meg persze en is. Szep lassan es latvanyosan. Kozben a magnobol halk zene szollt. En igyekeztem mindent megjegyezni. Mary eloszor Lucy labujjait masszirozta es kozben allandoan magyarazott, hogy mit miert csinal. Azert kell a labujjakat legalabb ot percig masszirozni mert, tobbnyire minden ferfi ideges egy kicsit amikor a szalonba jon. A szalonban korben tukrok vannak igy a paciens egeszen jol kell hogy lassa Mary testet.
Az ujjak utan a talp es a boka kovetkezik, ezeket rendesen nyomkodni kell.
Ezutan felfele haladunk, amikor a labakat vegigmasziroztuk akkor a combok belso felet a popo fele haladva ujjainkal vegigutogetjuk.
Ezutan Mary negykezklabra allt Lucy folott, es eloszor a mellbimboit erintette Lucy hatahoz, azokkal birizgalta vegig, majd az egesz kebleivel simogatta a hatat. Ekkor szorosan hozzasimult es ugy csuszkalt fel ala Lucy hatan.
Sajnalattal kozolte hogy masszas-olajt is elfelejtettunk hozni pedig nagyon fontos. Az olajt elo kell melegiteni, mert a hideg elronthat mindent.
Ekkor feljebb emelkedett es a venusz dombjaval simogatta Lucy popsijat. Ezert hagyja meg a punciszorzetetet kb fel centi hosszura, mert igy a leghatasosabb.
Mary vegigmasszirozta Lucy hatat, karjait, majd hatara forditotta Lucy-t.
Itt ugy masszirozott, hogy mindig a punci fele haladt, de nem ert oda. Elmagyarazta hogy ferfiaknal a boomerang masszirozasat kell utoljara hagyni. Nem szabad hogy elelvezzen ido elott. Kozben engedni kell hogy a ferfi a simogassa a popsinkat, de tobbet nem. Ezutan ismet a ferfi fole maszunk es mellkasan a kebleinkel sokaig csuszkalunk. Ezutan a puncival a combjan csuszunk vegig, majd feljebb a hasan. Persze ovatosan, nehogy belecsusszunk az allo szerszamba, mert ez nincs benne a szamlaban. Lehetoleg sokaig csuszkaljunk igy. A ferfi tobbnyire elelvez. (Igaz lehet mert Judy most elvezett el.) Ezutan lemaszunk es befejezzuk a masszast.
Amikor a fegyver elsutesere keszulunk, akkor a terdtol kell felfele haladni a combok belso felen. Az ujjal valo utogetest itt se szabad kihagyni. Vegul egyok kezbe vesszuk a dakot, masikkal a zacskot simogatjuk. Ujjunkal vegig simogatjuk azt az oldalat ahol a pisilocso megy vegig. Ezt tobbszor csinaljuk hogy a ferfi teljesen a csucson legyen. A makk "gallerjat" sokszor korbesimogatjuk az ujjunkal. Ezutan ket kezbe fogjuk a dakot, es ket harom le-fel huzas utan kilovi az egesz tartalmat. Ezutan kendovel megtisztitjuk a ferfi also testet. "Orommel" kozoljuk vele, hogy az akcio sikerrel jart. Nagyon sok boldogsagot kivanunk neki es kerjuk hogy jojjon zuhanyozni. Itt vegigszappanozzuk es gyengeden lemossuk. A ferfiak tobbnyire ilyenkor kezdenek el felszabadultan beszelni. A masszas alatt tobbnyire hallgatnak es az elvezetre koncentralnak.
A furdo utan megkoszonjuk a latogatast, megdicserjuk a ferfias testet, vagy a szep sima boret (mindig lehet talalni valamit ami szep) es egy puszival elbucsuzunk.

Ekkor ugy ereztem mar szakkepzett masszor vagyok, de azert megkertem Mary-t, hogy velem is ismetelje meg az egeszet. Mary orommel maszirozott engem is. Vegen persze a puncikamat is sokaig kezelte es egy oriasit elveztem.
Ezutan halabol mi ketten szeretgettuk meg Mary-t. O nem menstrualt igy a felcsatolhato szerszammal kiprobaltuk a double deck -format. Lucy es en felcsatoltunk egy-egy szerszamot. En a hatamra fekudtem Mary negykezlab belecsuszott a szerszamomba, ezutan Lucy az o szerszamat bedugta Mary popsijaba. Szep jassan mozogtunk, nehogy kicsusszon a szerszam. Sajnos errol a pozrol nem tudok elragadtatassal irni. Mint erdekesseg elmegy egy pornofilmen, de mindharmunk velemenye az az volt hogy faraszto, es egyikunknek se okozott kulonosebb elvezetet. Meg egyikunk se cirkuszi artista. Szoval jobbnak lattuk ha abbahagyjuk es elmegyunk vacsorazni.

bosziga Creative Commons License 2001.06.03 0 0 124

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: E-lover (123)
E-lover Creative Commons License 2001.06.01 0 0 123
Kedves Rita!

Szívem szerint azt írnám, ne is foglalkozz velük... Mindenesetre rendes Tőled, hogy így is kitartasz, sőt igyekszel meggyőzni a kétkedőket.

Akiket pedig ez a téma nem érdekel, azoknak figyelmébe ajánlom a többi 1951 topicot itt a HUSZ-on.

ritakoala Creative Commons License 2001.06.01 0 0 122
Eddig 9-en jelentkeztek kepeslapert. Megvarom hetfot, es mindenkinek kuldok kepeslapot. Ez az elso eset, hogy bizonyitanom kell, hogy nem hazudok. Ausztraliaban mindig mindenki elhitte amit mondtam, vagy irtam.
Egy nalam sokkal okosabb ember mondta valamikor: "Demokracia csak ott lehetseges, ahol az emberek nagyobb resze becsuletes". Ausztraliaban demokracia van, es en ehhez tartom magam mindig.
A kovetkezo reszt mar sokan olvastak e-mail-en, de idorendben ez kovetkezik.

Nemtudomhanyadik folytatas.
4 eve eltem egy kozos lakásban Judy-val. A lakást az "Irgalmas Szamaritánus" segelyszervezet utalta ki nekunk, amikor anyám meghalt (apam egy evvel korábban). Judy nem ismerte az anyját. Kabitoszer miatt halt meg. Apja hosszu bortonbunteteset toltotte. Nagyon olcso volt a berlet es lassan osszeszedtuk magunkat. Nagyon kedves, felenk lány volt. (En se voltam valami magabiztos). Egyutt jártunk a tengerpartra, mert ez volt a legolcsobb szorakozás. Kesobb a nudistára jártunk. Mindkettonknek nagyon tetszett ruha nelkul szabadon napozni. Egyszer mikor kijottem a tengerbol borzalmasan kezdett fajni a popsim. Olyan volt mint a csaláncsipes. Judy odavezetett ahol elsosegelyt adnak. Itt mondták, hogy nem veszelyes csak fájdalmas. Jelly-fish volt. (magyarul azt hiszem meduza). Majdnem átlatszo olyan gomba alaku es lebeg a vizben. Egy life-saver fiu rogton ecettel kezelte a popsimat. Nagyon zavarban voltam es Judy mondta a srácnak hogy o majd folytatja az ecetelest. A srác beleegyezett es elment. Judy nagyon gyongeden csinálta, de a combomat is simogatta. Majd a fulembe sugta hogy nagyon szep a testem. Nem tudtam miert mondja, teljesen zoldfulu voltam. Amikor hazamentunk Judy mondta hogy lefekves elott megegyszer bekeni a popomat es akkor holnapra elmulik. Levetkoztem es Judy a popsikezelesen kivul a combjaimat is masszirozta. Mi tagadás nagyon jo erzes volt. Megkoszontem neki es kerdeztem, hogy en is megmaszirozzam e. Judy lathato orommel beleegyezett. Hasrafekudt, csak bugyi volt rajta.En vegigmassziroztam a lábait, a hátát, majd a popsiját bugyin keresztul. Judy hátranyult es lejjeb tolta a bugyit, felkinalva a popsijat további kezelesre. Nagyon elvezhette mert melyeket sohajtozott. Mikor befejeztem Judy mondta, hogy holnap majd o fog engem vegimasszirozni. Megkoszontem neki es aludni mentunk.
Másnap Judy telefonalt, hogy meglátogatja egy rokonát es 2 napig nem lesz otthon.
Mikor hazaertem egy magazint találtam Judy ágyán. Ott felejtette, (szándekosan). Mindig kiváncsi termeszetu voltam es belelapoztam. Nagyon igenyes kivitelu drága magazin volt. Szep joalaku nok voltak benne akik nagyon finoman szerettek, simogattak egymást. A hozzávalo szoveg is nagyon komoly, igazán szep erzeki tortenetek voltak. Semmi durvaság semmi csunya szo. Valoban magas szintu es igenyes magazin volt. Egesz este azt olvastam, bizonyos reszeket tobbszor is. Kozben a puncikam is erosen elvezte az olvasmányt. Nagyon nedves lett. Legnagyobb csodálkozasomra Judy-val álmodtam, es ugy simogattuk egymást mint a magazinban láttam a szep noket. Amikor felebredtem sokáig gondolkodtam az egeszen. Emlekeztem Judy milyen átelessel simogatott mikor egett a popsim. Ez volt az elso alkalma hogy hozzam erjen. Igerte hogy megmassziroz, pedig semmi oka nincs rá es nem is kertem rá. Ittfelejtett egy magazint ugy hogy megtaláljam. Nem ertettem az egeszet, de elhatároztam ugy csinálok mintha semmi se tortent volna. Magazint az ejjeliszekrenyre tettem, lássa hogy kezbevettem. Azután egy kepnel kinyitottam es ugy tettem le hogy "nyitvafelejtettem".
Judy akkor erkezett haza mikor nem voltam otthon. Vásárolni voltam es cipeltem a csomagokat. Udvozoltem Judy-t es mondtam hogy nagyon elfáradtam veszek egy meleg furdot. Judy rogton mondta hogy igert nekem egy maszirozast, attol nem leszek fáradt. Koszi majd a furdo után. Jo habos furdot csinaltam, de az ajtot nem zártam be es hogy teljes legyen, a torulkozot is kint "felejtettem". Beultem a kádba, majd pár perc pancsizás után kiszolltam Judy-nak hogy hozza be a torulkozot. Judy behozta, már átoltozott, kopeny volt rajta.
Tágranyilt szemekkel nezett es mondta hogy o is furodni akar ha en befejeztem. Mondtam neki maradjon ittbent es meseljen milyen volt az utazás?
En kozben szivaccsal dorzsoltem a vállaimat, kiemeltem a lábaimat a vizbol ugy szappanoztam, majd a melleimet, de a hátamat nem ertem el. Judy azonnal segitett. Finom kezeivel lagyan vegigszappanozta a hatamat, vallaimat karjaimat, majd a nyakamat a kebleim folott. Megfogtam a kezet es lassan ravezettem az egyik mellemre. Judy nagyon boldog volt. Olyan atelessel simogatta a kebleimet, mintha mindig erre vagyott volna remenytelenul. Kertem vesse le a kopenyet es jojjon mellem a kadba. Judy boldogan levetette. Szep sima puncija volt olyan mint a kislanyoknak. Semmi szor nem volt rajta. Judy eloszor tancolt oromeben majd nagyon lassan lepett be a kadba. Ekkor ereztem eloszor hogy a szerelemben mindent lassan kell csinalni. Az ember a szemevel is elvezze szexet.
Kerte masszak egy kicsit elore mert mogem akar ulni. Amikor mogem ult ereztem a hatamon a kemeny melleit. Majd eltavolodott es csak a mellbimboi ertek a hatamhoz, azokkal birizgalta. Ekkor magahoz olelt es a fulembe sugta, hogy mar regota erre vagyik. Nagyon sokaig simogatta a melleimet. A bimboim szinte kokemenyek voltak. A sok hab a furdokadban kulon elvezet volt. Judy egyik kezevel lefele kalandozott es lassan elerte a venusz dombomat. Ezt sokaig simogatta es ujjai a puncim melle siklottak. Mondtam Judy-nak hogy meg szuz vagyok, nehogy megprobalja az ujjat belem dugni. Judy kerte hogy csukjam be a szemeimet es csak az elvezetre koncentraljak.
Csodalatos erzes volt amit Judy csinalt. Elozoleg sokszor elegitettem ki magam, de valahogy soha nem ereztem azt az igazi elvezetet, amit a szexujsagok irnak.
Becsuktam a szemem es tudtam hogy most fog jonni az amirol tudtam, hogy letezik, de soha nem talalkoztam vele.
Judy ujja a popsim lukahoz is elkalandozott. Ekkor ereztem eloszor, hogy milyen lehet a popsiszex. Judy csak simogatta a popsi lukamat, de nem hatolt bele.
Ezutan kovetkezett a puncim. Judy ujjaivan sokszor korbezongorazta majd ket ujjaval ugyesen szettarta a szemeremajkaimat es eloszor a lukam kornyeket izgatta. Amikor a csiklomhoz ert majdnem felsikitottam. Nagyon gyongeden kezelte a csiklomat es pillanatok alatt eletem elso igazi nagy orgazmusat eltem at. Mintha nem is a foldon lennek. Osszeszoritottam a combjaimat, de Judy ujjat nem tudtam megallitani. Szinte mar fajdalomszeru elvezet jarta at az egesz testemet. Labaim megmerevedtek egy pillanatra. Nem tudtam mi tortenik velem. Nem tudom meddig tartott ez a menyorszag, de lassan elmult es en olyan nagyon joleso faradtsaggal visszaestem a valosagba.
-Judy, mondom, ez valami fantasztikus volt, nagyon koszonom, hogy csinaltad?
-Majd te is meg fogod tanulni. Mond Rita te meg soha nem elveztel ekkorat?
-Nem, mondom, meg kisebbet is csak nagyon ritkan.
Ezutan sokaig pancsoltunk mint ket pajkos csitri. Ismerkedtem Judy testevel, ami nagyon tetszett neki.
Amikor kiszalltunk a kadbol Judy egy furdolepedovel, gondosan megtorolgette a testemet, utana en is az ovet.
A nagy kalandom utan mindketten bebujtunk Judy agyaba es nezegettuk a magazint. Mire vegere ertunk Judy folem hajolt es megcsokolta a homlokomat. Szemeibol lattam hogy ismet valamire keszul. Korbecsokolta a mellemet es amikot a mellbimbomat a szajaba vette ugy ereztem mint az aramutest. Judy teljesen kitatotta a szajat es ugy szivta. A nyelve a kemeny bimbom hegyen tancolt. Oriasi elmeny volt, ezt nem hittem volna. Judy egyik kezevel a puncim fele simogatta a hasamat.
Ugy ereztem ismet kozelitek a menyorszag fele. Felhuztam es szettartam a terdeimet , utat engedtem Judy-nak a folytatashoz, pedig azt hittem szebb mar nem kovetkezhet.Judy lassan vegigcsokolta a hasamat es a labaim koze helyezkedett. Szettarta a puncimat es a szajat mohon rahelyezte. Nyelvevel vegigszankazott a puncim belsejen, nyelvevel korbenyalta a lukamat. Ereztem hogy a szuzhartya nem engedi be a nyelvet . Judy most a csiklomat szivta, nem sokaig mert a menyorszag ismet megjott de most mar nem ert varatlanul. Fantasztikusat elveztem. Az egesz testem ismet gorcsosen osszerandult. Szegeny Judy fejet majdnem osszeroppantottam a combjaimmal. Utana sokaig lihegtunk mindketten.
Kesobb mondtam Judy-nak, hogy most en szeretnem vele csinalni. Judy mondta, hogy ez nekem meg korai. Meg nagyon kezdo vagyok es meg nagyon sok gatlas van bennem. Majd o megerzi es megmondja mikor lehetek en az aktiv szerelmes. Addig tanuljam meg hogyan kell maximalisan elvazni amit o csinal.

ritakoala Creative Commons License 2001.05.31 0 0 121
Kedves Buratino.
Kerlek ird meg a postacimedet es nagyon szivesen kuldok neked kepeslapot Sydney-bol. Most itt dolgozom. Remelem a postabelyegzo hitelessegeben nem fogsz ketelkedni. En nem keverem a szovegembe azt a 10 angol szot amit megtanultam. Ezert nem vagyok eleg kulfoldi? En nem 56-s magyar vagyok.
A cimedet megirhatod e-mail on is, becsuletszavamra nem fogom ellotyogni. Barkinek kuldok postan kepeslapot Sydney-rol postan es nem interneten.
A tortenetem valoban nem hajszalpontos, hiszen minden beszelgetes angolul tortent es en magyarul irtam. Nagyon koszonom az elismerest, valoban nem gondoltam, hogy ilyen jol tudok magyarul.
De mas bizonyitekkal is szolgalhatok. Elmondhatom az ausztral himnuszt, Vagy azt hogy mi megy ma a TV-ben Sydney-ben. Barmit amit csak egy itt elo embet tud.
Udvozlettel Rita
Előzmény: Buratínó (120)
Buratínó Creative Commons License 2001.05.30 0 0 120
Speciel nem én pörgök be. Nekem is tetszik a Koala meséje, be lehetne valami szexnovella-pályázatra küldeni a Tutifrutiba vagy a Cunciba. A valódiságában való kételkedésemet pedig továbbra is fönntartom. Egyebek mellett szerintem épp a nyelvhasználaton bukik el. Egy külföldön élő magyar nem így ír.
Előzmény: erotomano (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!