Keresés

Részletes keresés

noimporta Creative Commons License 2000.02.02 0 0 250
Winnie,

regisztráltad már magad az rmlac.com fórumjain? Én a legtöbb képemet az ottani fotófórumról gyűjtöttem be... ha még nem jártál arra, súlyos mulasztás, amit pótolni kell! :)

noimporta

Előzmény: Törölt nick (249)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.02 0 0 249
Hát igen, nem semmi az már biztos. Koránreggel ilyen sokk ki se birom. AHHH Máskor is jöhet ilyen kis meglepi.

más
minden nap 7-kor az egyesen megy egy brazil szappanopera sajnos a cimét nem tudom de van benne szerintem egy nagyon jó hapsi aki helikopter pilóta és Nando-nak hivják. valamelyik nap felül csupaszon éppen egy vízesés alatt csokolgatta szerelmét. Majdnem derékig érő hosszú göndör haj. szuuuuuuuper
(egyébként játszott a Homok titkaiban is csak ott rövid volt a haja)

Előzmény: noimporta (248)
noimporta Creative Commons License 2000.02.02 0 0 248
Winnie, Alice, Sylive!

Ezt nézzétek meg! A kép maga egy kicsit túl nagy, ezért nem dobom fel ide közvetlenül...

noimporta

noimporta Creative Commons License 2000.02.02 0 0 247
Na jó, mivel senki nem szólt ellene, félénken beteszem ide a kisebb változatot... tehát Victor Noriega:

sylvie Creative Commons License 2000.01.31 0 0 246
Nekem újdonság volt!!!
Most pedig megpróbálok magamhoz térni...
Előzmény: noimporta (242)
noimporta Creative Commons License 2000.01.31 0 0 245
Alice,

én csak azt sajnálom, hogy kedvenc jelenetemből nem találtam ott képet, az úszóversenyről... Kim abban a kis fűzött középkori fürdőgatyóban... mami...

Egyébként már sajnálom, hogy nem hoztam ide is a defibrillátoromat. Az előbb olyan képet találtam Victor Noriegáról (Alex a Rosalindából), hogy hirtelenjében nem is mertem feltenni ide! De ha senki szemét és érzéseit nem bántja, hogy épp csak egy kis anyagfecni takarja azon a bizonyos helyen, akkor holnap felteszem!

noimporta

Előzmény: Alice (244)
Alice Creative Commons License 2000.01.31 0 0 244
Hahó noimporta,

Igen, nemrég voltam én is ottan azon az oldalon (miután megdöglött a merevlemezem, pótolni kezdtem a kincseimet. Nincs túl sok hasonló site sajnos), a többi kép sokkal jobban tetszik nekem, mind ahol a háttérben erdő van, ott szebb a ruhája is, tudod, szőrös-bőrös :O)))) ezekre jobban vigyázok ám!

:O)
Alice

Előzmény: noimporta (242)
muzsa Creative Commons License 2000.01.31 0 0 243
nekem ő a legszebb

noimporta Creative Commons License 2000.01.31 0 0 242
Alice és Sylvie,

Nézzétek, mit találtam itt:


Egyébként ismeritek ezt az oldalt? Ha még nem, akkor ti is készíthetitek a defibrillátort!

noimporta

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.31 0 0 241
hátha minden kivánságom ilyen gyorsan teljesülne...
gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűű
Előzmény: noimporta (240)
noimporta Creative Commons License 2000.01.31 0 0 240
Azt hiszem, valami ilyesmire gondoltál, ugye?

Előzmény: Törölt nick (238)
noimporta Creative Commons License 2000.01.31 0 0 239
Kösz, úgy lesz, ahogy kéred! :) Szerencsére elég sok jelölt akad ehhez a szavazáshoz is.
Előzmény: Törölt nick (238)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.31 0 0 238
szerintem egy rövidhajú. (most épp így imádom ahogy a shake your bon-bon-ban van)
Előzmény: noimporta (237)
noimporta Creative Commons License 2000.01.31 0 0 237
juuuuujjjj, tényleg? Huhúúúú, hát ennek irtóra örülök! Bearanyoztad a napomat, Winnie! Ezért elárulom, hogy ezen a héten fogom újból frissíteni többek közt a fotóalbumot is...
Ha már itt vagyunk, segíts, légyszi! Nem tudom eldönteni, hogy a következő Hónap képe szavazás melyik korszakból legyen... a legutóbbi a hosszú hajúból volt, tehát az most kiesik... lehet Menudo, félhosszú szőkés szakállmentes és szakállas változatban, rövid, vagy az a tavaly év eleji majdnem kopasz változat... tényleg nem tudok dönteni! :)

noimporta

Előzmény: Törölt nick (236)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.31 0 0 236
kedves noimporta
szval ez a te oldalad, hát én már ezt az oldalt kivülről fújom. az elsők között van amit még anno felfedeztem. gratulálok. imádom. nagyon sok képet és dalszöveget stb. szereztem róla.
még1x örökhála
Pooh
Előzmény: noimporta (235)
noimporta Creative Commons License 2000.01.31 0 0 235
Winnie,

Szuper, díjazom az ízlésedet! Akkor talán nem haragszol, ha itt most reklámozom neked az oldalamat...

noimporta

Előzmény: Törölt nick (234)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.31 0 0 234
noimporta
hát igen r.martin nem semmi. de nekem aztán mindegy hogy kopasz vagy derékig ér a haja, imádom. szombaton az rtl-n volt. van egy ismerősöm aki nagyon hasonlít rá (na nem olyan jó mint ricky) gondolom a srác csodálkozhat, hogy mi az istent lesem nyálcsorgatva állandóan.
noimporta Creative Commons License 2000.01.31 0 0 233
Alice,

Örülök, hogy tetszik a látvány! Ha látnád a Fuego de Noche, Nieve de Día klipjében... otthon már állandóan elő van készítve a defibrillátor, arra az esetre, ha kedvem támadna megnézni ezt, vagy a lentebb említett Buenos Aires-i koncertet...
Egyébként akkor nincs gond az osztozással, tiéd KRS, enyém az én Kikitóm... :)

Paulina, sajnos elfelejtettem kiírni a figyelmeztetést, hogy a María la del Barrio galéria nézegetése talán ártalmas lehet kicsiny szívednek... :) de amint látom, inkább jótékony hatása volt, igaz? Én próbálom telepatikus úton sugallni a tv2-nek, hogy ha már így ragaszkodnak Thalía noveláihoz, akkor a Rosalinda után ez legyen a következő, remélem, veszik az adást!

noimporta

Előzmény: paulinamartinez (229)
sweet lips project Creative Commons License 2000.01.31 0 0 232
Jujjjj!
Kicsike kép Davidrol.....
Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú...
Köszi getomi,
ha neked nem is jön be,
nálam még mindig o az elso!!!
Gyerekek, hadd rakjak fel róla egy képet,
egy nagyon jót,
tényleg csak egyet!
Légyszíííííí!

Hogy kell,
mondjátok meg?!

Egyébként Dana akkor testzett nekem amikor
még Daniel Cohen volt,
tehát egyértelmuen pasas,
de akkor ot ez nem érdekelte,
szegény nagyon rosszul érezte magát férfiként,
most pedig
1oo%ig
nobol van!
De így is szép,
megértelek getomi,
de te is érts meg engem,
mi az, hogy David nyálas,
szerintem borzasztóan férfias,
gyönyöru szemek,
gyönyöru ajkak,
egyszeruen
gyönyöru mindene,
és kész.
:)szerintem
sweetie

isobel Creative Commons License 2000.01.31 0 0 231
Fernando Colunga
tényleg
elég jó!!!

Szerintem
Paulina elején nézett
ki a legjobban,
bár nem is,
ott végig "tartja a formáját",
Az Esmeralda vége felé
már kicsit meg volt hízva

Nikita Creative Commons License 2000.01.28 0 0 230
ROBERT DE NIRO
Ha valaki már beirta, akkor ezzel csak megerősítem:)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.28 0 0 229
Noimporta drága egyetlen!!!
Te aztán tudod, hogy édesítsd meg az ember napját! na ezek után biztosan nagyon jókat fogok álmodni. Fernando Colunga my love!!!
Na persze azért Rickyt sem utasítanám el....de ki is lenne az a hülye. Szerintem különben most is nagyon jól néz ki, tök mindegy milyen a haja. Akár Tarzan is lehet...
Egyszer láttam egy szórakozóhelyen egy spanyol hapsit, aki pont úgy nézett ki, mint ő. Az a szám ment, amit Antonio Banderas énekel a Desperado elején. Ő bejött a tánctérre, énekelni kezdett, és pontosan úgy mozgott, mint Ricky. Hát képzelheted mit éreztem akkor. A barátnőmmel együtt kb. 1-2 percig alig kaptunk levegőt, majdnem elájultunk, és meg se tudtunk szólalni, csak szorítottuk egymás kezét. Ezeket a reakciókat szó szerint értem. Hát nem mondom, jó élmény volt.....
Na még egyszer nagyon szépen köszönöm a kedvességedet Fernandot illetőleg!!!
Üdv:
paulinamartinez
Előzmény: noimporta (220)
Alice Creative Commons License 2000.01.28 0 0 228
noimporta + sylvie,

az a felső kép: ejha!!! és tényleg van valami ebben a KRS-hasonlóságban, de nekem Kim csillagszemei teccenek inkább...hát igen :O)))

Jaj, tényleg, megnéztem a Bosszúból jeles-t, ismét mindenki figyelmébe ajánlom a főszereplő fijút, a szerepre kicsit túlkoros, de ne zavarjon senkit, a film pedig sokkal jobb volt, mint vártam.

Elisz

Előzmény: noimporta (227)
noimporta Creative Commons License 2000.01.28 0 0 227
Sylvie,

mit gondolsz, miért tetszett meg nekem KRS? :) Naná, hogy hasonlítanak így, főleg, ha a felső képet nézed.

Egyébként, ha akarsz még gyönyörködni, van még egy pár hasonló képem itt, nem csak ebből a korszakból, hanem az ezt megelőző Tarzan-frizurásból is... bár azt csak erős idegzetűeknek ajánlom, ha még most ismerkednek...

Előzmény: sylvie (225)
sylvie Creative Commons License 2000.01.28 0 0 226
Csak azok a szemek...
sylvie Creative Commons License 2000.01.28 0 0 225
Noimporta!
Bevallom őszintén, eddig túlságosan nem foglalkoztam Ricky Martinnal (bár lehet, hogy ezentúl én se így emlegetem majd), csupán megállapítottam, hogy nem rossz a fiú. Ez a fotó azonban alapjaiban megváltoztatta a felfogásomat.
Mellesleg (csak hogy ne legyek teljesen off) senkinek sem tűnik fel, hogy a fiatalember (legalbbis itt) némileg hasonlít Kim Rossi Stuartra? Szerintem totál!
Előzmény: noimporta (224)
noimporta Creative Commons License 2000.01.28 0 0 224
Sylvie,

Szívemből szóltál! Na most próbáld EHHEZ a látványhoz hozzádobni a 3. lemezének, az A Medio Vivir-nek a dalait, egy eszméletlenül energikus ÉLŐ, nem playbackes koncerten, ahol még a szívét is kitáncolta, és nem kérdezed, hogy fért oda 275 ezer ember Buenos Aires legnagyobb sugárútjára arra a bizonyos koncertre, amit én már videón rongyosra néztem... :)

noimporta
"Un día llegare, no importa la distancia..."

Előzmény: sylvie (223)
sylvie Creative Commons License 2000.01.28 0 0 223
Ha agyonütnek, se találtam volna ki.
Hogy ez a fazon mekkora marha! Törvénybe kéne iktatni, hogy úgy kell kinéznie, ahogy ezen a képen és az már emberiség elleni bűntett, ha változtathat a külsején.
Előzmény: noimporta (222)
noimporta Creative Commons License 2000.01.28 0 0 222
Sylvie,

a felső két képen lévő bácsira gondolsz? Ő az én Enrique Martin Morales-em, ha így nem mond semmit, akkor Ricky Martin. Igen, bizony. Így nézett ki anno '96-ban, amikor én először megláttam a Galavision-on, és beléestem, mint ló a gödörbe... akkoriban persze még az égvilágon senki nem tudta itt róla, hogy kicsoda... azóta is azért könyörgök az égiekhez, hogy növessze vissza ilyenre a haját... :D

noimporta

Előzmény: sylvie (221)
sylvie Creative Commons License 2000.01.28 0 0 221
Nekem nem egészen tiszta: ki is ez az úriember és hol lehet látni? Ugyanis, ahogy a barátnőm mondaná, nem egy tartalék...
Előzmény: noimporta (220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!