Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.11 0 0 3727

Hát, nemsokára nálunk is elindul a tervezgetés, hogy hová menjünk nyaralni. Valószínűleg Kőszeg környéke maradna.

 

Kőszegen már van egy bejáratott helyünk, 2 hét egy helyen azért elég unalmas lenne.

 

Tavaly voltunk Szombathelyen, de nem messze tőle disco volt ami miatt elég hamar átmenekültünk Kőszegre.

 

Olyan kempinget ki tudna esetleg ajánlani ami nyugis és családi - plusz megfizethető (Sopronban voltunk már két kempingben is, az egyik koszos volt, a másik pedig kifejezetten drága)? Egy 2 és egy 4 évessel mennénk.

 

 (eredeti terveink között Taljándörögd szerepelt, ott van egy hihetetlenül nyugis családi kemping, gyönyörű környezetben - de most légvonalban túl közel van Kolontárhoz, így sajnos kénytelenek vagyunk kilőni - lehet, hogy túlparázzuk, de ez van)

 

Előre is köszi a tippeket!

 

A másik kérdésem pedig matrackérdés lenne.

 

A sátrunk hálófülkéje ha jól emlékszem kb. 220*250cm (nettó) - ebbe kellene matrac 4 főre. Tavaly vettünk a Metroban fillérekért felfújható (Intex - kék, bársonyborítású) matracot - talán 150 vagy 180 centist? Borzalmasan kényelmetlen, szétmegy tőle az ember háta.

 

Nézegettük a kinyitható ágyakat, azok meg nem férnének el a kocsiban.

 

Milyen felfújható matracot javasolnátok amivel a lehető legnagyobb területet le tudjuk fedni?

 

Köszi :)

 

tec1 Creative Commons License 2011.06.11 0 0 3726
Mi szeptember kozepen voltunk akkor mar nem volt disco....

Iskolas csoport volt a kempingben akik este 11-ig csinaltak a musort, utana csend es nyugalom!

Ha nyugodt, jol felszerelt kempinget keresel ezen a reszen akkor ajanlom a www.pradelletorri.it oldalon talalhato udulofalut. Mi iden megyunk otodszorre vagy hatodszorra a gyerekekkel. Itt bungalowban szoktunk lakni, de a kemping resze is rendben van. Gyerekes csaladok vannak tulnyomoreszt nincs hajnalig tarto orulet!

Tec1
Előzmény: ---Soci--- (3724)
Liviati Creative Commons License 2011.06.08 0 0 3725

Nagyon jó volt ma a Balaton (Siófok Szabadisóstó) és a Szálkai tó hőmérséklete. A Balaton tiszta kihalt volt. Veszprémből hazafele egy örvényesi kitérővel úsztam egyet a Balcsiban és Szálkán. Szálkán jún 15-ig még nem fizetős a strand.

---Soci--- Creative Commons License 2011.06.08 0 0 3724

Ha tavaly voltál akkor érdeklődnék mennyire lehetett aludni éjjel?

 

Mi 5 éve voltunk abban a grádói villa......kempben. Akkor még nem voltak élménymedencék csak sima strand, de az is jó volt. A tenger sekély, fantasztikus panoráma és ritka rendezett szép és kényelmes kemping. Nagyon megtetszett, úgy döntöttünk nekünk ez jó és délutáni érkezés után kipakoltunk elősátor kempingcucc szőnyeg meg minden ami kell.

Valamikor éjjel 11 felé elindúlt a kemping kikötője melletti discó és olyan erővel nyomták, hogy az egész lakókocsi remegett, pedig 500 méterre voltunk tőle. Hajnal négyig nyomták a hepajt. Másnap reggel miután a recepción megérdeklődtük és megtudtuk, hogy ez a műsor minden nap megy, hulla fáradtan összepakoltunk és elhúztuk a csíkot.

 

Szívesen visszamennék, de nekem ez a buli már sok.

Előzmény: tec1 (3709)
Giants2 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3723

Szia!

 

Gradóban mennyiért béreltetek motorcsónakot?

 

Köszi...

Előzmény: tec1 (3709)
Giants2 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3722

Szia!

 

Köszi a választ!

 

Ha van kedved még írni róla, esetleg pár képed is van..(árak,stb) szvesen venném ha megírnád.

 

maroshegy@gmail.com

 

Köszönöm mégegyszer!!!

Előzmény: Szötyke (3712)
nem gond Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3721

Természetesen nincs kiszúrva.

Nem vetted a lapot. Honnan tudnám, hogy sérült a sátor?

Csak azt akartam érzékeltetni, hogy ha valaki befürdött egy drága árral, az ne ezen a topikon keressen még egy balekot, hisz annyi pénzért már egy jóval praktikusabb sátrat is lehet venni.

Máshol biztosan el fogod tudni adni.

Előzmény: Blászló76 (3719)
pstezso Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3720

Köszönöm, ezeket én is olvastam.

Ha nagy negatív tapasztalat nem lesz, rendelek. Szólok ha aktuális lesz. Kb július végén gondoltam. 

Előzmény: Manac :-) (3716)
Blászló76 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3719

Üdv!

 

Nincsen szándékomban senkit átverni. Én tavaly tavasszal vettem 60.000Ft-ért. Egyébként nincsen kiszúrva.

Ha valakit érdekel,mondjon egy árat!

 

Laci

Előzmény: nem gond (3718)
nem gond Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3718

41,ha az a csúcs étkezőgarnitúra is jár hozzá ami kiszúrta az alját.

Összekeverted az oldalakat. Itt sporttársak cserélgetnek sporttársi áron.

Előzmény: Blászló76 (3717)
Blászló76 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3717

Üdv!

 

Eladnám open air mount everest sátramat. Egyszer használt.

 

Ár:40.000Ft

Tel.: 06/húsz/418-8025 vagy e-mail

Manac :-) Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3716

Itt meg is veheted jóárusítva:

 

http://www.campingworld.co.uk/Models.aspx?ModelID=6305&PartnerID=1602

 

 

Küldenek Magyarországra is, szólj ha renelsz, hátha másnak is kell valami. Én egy csomag 30cm-es U-cövekre gyúrok:

http://www.campingworld.co.uk/Models.aspx?ModelID=187

 

Előzmény: pstezso (3714)
Manac :-) Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3715

Ha vágod az angolt, itt 50 értékelést olvashatsz.

Átlagban 9/10 pontra értékelték a britek, tehát rossz nem lehet.

 

http://www.ukcampsite.co.uk/tents/p/Gelert-Horizon-6/480

 

 

A képek is jópofák, öröm nézni őket!

Előzmény: pstezso (3714)
pstezso Creative Commons License 2011.06.07 0 0 3714

Sziasztok!

 

Gelert Horizon 6 sátorral kapcsolatban van valakinek gyakorlati tapasztalata?

Szötyke Creative Commons License 2011.06.06 0 0 3713

én sosem ülök rá idegen helyen a vécéülőkére, így nem is hiányozna:)....a Waikikiben volt angol vécé is, de volt az a kerámiapottyantós, de úgy képzeljétek el, hogy MINDIG tiszta volt, naponta többször takarították............és hát valljuk be, sokkal higiénikusabb, mint az angol.................

Előzmény: hiroda (3707)
Szötyke Creative Commons License 2011.06.06 0 0 3712

Szia,

mi tavaly előtt Lido di Jesolo-ban kempingeztünk, a Waikiki kempingben. Csak javasolni tudom minden szempontból. Ez volt az első kempingezésünk (sátras), és nagyon jól indítottunk.........tiszta, rendezett (pitchek, vécék, zuhanyok). A többi meg csak rajtunk múlik:). Közelben sok bolt, kicsit messzib nagy szupermarket (Familien Superstore).

Előzmény: Giants2 (3705)
Ipmup1 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 3711

Sziasztok, tud valaki egy tuti campinget San Remo környékén? Neten találtam pár jónak tűnőt de az a tpasztalat hogy a helyszínen mindig sokkal jobbat talál az ember, tudtok olyat amivel maradéktalanul elégedettek voltatok? Ezer hála.

hiroda Creative Commons License 2011.06.05 0 0 3710

Köszönöm!!!

Előzmény: tec1 (3709)
tec1 Creative Commons License 2011.06.05 0 0 3709

"http://www.villaggioeuropa.com/2009/indexe.php"

 

Tavaly szeptemberben Sorrentóból hazafelé eltöltöttünk ott pár napot. Mi lakókocsival voltunk, teljesen rendben volt a kemping. A medencéket mi nem használtuk, a tengerben fürödtünk és Gradoban motorcsónakot béreltünk amivel be lehet járni a Grado körüli lagunát. A vizes blokk teljesen rendben volt, folyamatosan takarítva!

 

tec1

Előzmény: hiroda (3707)
Giants2 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 3708

Szia !

 

Köszönöm az alapos leírást...

 

Hát elgondolkoztatótt ez a WC ülőke téma...

 

:-))

Előzmény: hiroda (3707)
hiroda Creative Commons License 2011.06.04 0 0 3707

Üdv!

 

Igazán én Görögország szerelmes vagyok. Ha megnézed a hozzászólásaimat, inkább görög kempingekről írtam értékeléseket. Olaszországba az utóbbi években akkor voltunk, ha csak 7-10 napunk volt egyben és nem volt kedvem felpakolni a teljes kemping cuccot. De akkor is kemping, csak mobile home. A CaSavio kempingben voltam mostanában többször. Azt szívesen ajánlom, két medence együttese is van. Az egyikben egy nagy mélymedence, egy gyerekmedence kalózhajóval és két masszázsmedence. A kemping másik részén egy nagy úszó és egy nagy gyerek medence van.  Hosszú, finom homokos parttal. A sátorhelyek nagy rész árnyékos. Az étterme nekem meglepően olcsó volt, négyen 20 euró körül megvacsoráztunk. Mobile home-t lehet az autóklubon, a vacansoleil-en kersztül is foglalni, de én a kemping saját honlapján foglaltam, így 20%-al olcsóbb volt mint az autóklubnál. A kemping viszont olyan nagy, hogy mi vittünk mind a négyünknek biciklit, és mindenhová azzal közlekedtünk a kempingen belül is.Egy gond van itt, ami miatt sátorral nem megyünk ebbe a kempingve ( és remélem, hogy ez nem elterjedt az olasz kempingekben), hogy a gyönyörű, tiszta, fürdőkben (ami nem zuhanykabinokból, hanem komplett fürdőszobák sorából áll) nincs felszerelve WC ülőke. Nem is értem, miért. Nem akarok két hétig a nélkül lenni!!!

Most a zamárdi kemping mellett alternatívaként ezt a kempinget néztem ki: http://www.villaggioeuropa.com/2009/indexe.php

Ha indulás előtt pár nappal magyaro.-ra rossz időt mondanak, akkor valószínúleg oda megyünk. Ha valaki volt már ott, szívesen venném a véleményét.

 

Zsolt

Előzmény: Giants2 (3705)
Istenes János Creative Commons License 2011.06.03 0 0 3706

A kempingezés elég jó dolog... kivéve ha behánynak a sátradba..

Giants2 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 3705

Szia! Azt irod, hogy eddig Olaszországba szoktál járni kempingezni.

 

Tudsz valami jó helyeket, ami bevált? Pár infót , árat szivesen vennék.

 

Idén én  Olaszba kempingeznék, csak még "vakon" vagyok...

 

 

Persze mástól is szivesen veszem az infókat...

 

 

Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

Előzmény: hiroda (3699)
nem gond Creative Commons License 2011.06.03 0 0 3704

Nem nézem meg! Nem baj?

Előzmény: Üdül (3702)
Üdül Creative Commons License 2011.06.03 0 0 3703

Előzmény: hiroda (3701)
Üdül Creative Commons License 2011.06.03 0 0 3702

Üdv !

 

Ezt nézd meg !

Előzmény: nem gond (3700)
hiroda Creative Commons License 2011.06.02 0 0 3701

Üdv!

 

Köszi a részletes választ.

Jól hangzik amiket írtál. Ha valami fontos kérdés még előjön, jelentkezem.

 

 

Zsolt

Előzmény: nem gond (3700)
nem gond Creative Commons License 2011.06.02 0 0 3700

Szia Zsolt!

 

Megpróbálok mindenre válaszoln.

A vizesblokk a legfontosabb, nekünk is. Van 3 db nagy tégla épület blokk, amely külön külön tartalmaz kb 7 normális zárható reggel felpapírozott wc-t(estére néha elfogy,de szólni kell, és raknak ki.).Mosdó 7-8 porcelán és csempés kivitel, 5 db zárható öltöző előtérrel rendelkező tusoló állandó melegvízzel.Ez nemenként értendő. + főző, mosogató részleg.

Kaja, stb: 2 étterem közvetlen de 500 m-en van 20 db. Bolt drága, csak péksüteményes.Interspar stb. 2 km.

Terület,sátorhely: távfoglalni nem érdemes, csak ha ismered a helyet, mert a fák helyzete nincs rajta a térképen, és meglepetés érhet. Mi mindig találtunk jó helyet . A kihasználtság kb, 70-80 %-os.

Ha csak a sátor és kocsi van akkor elvileg a legkisebb terület is elég, de ha férni akarsz akkor a közepes parcellákat keresd. Mi 4.2 XL AIR, + egy iglu + kocsival laktunk kis parcellán, de csak akkor elég ha nicsen fa rossz helyen. juliusban szoktunk ott lenni, és soha nem zártuk a sátrat, vagy a kerékpárokat, sőt a szélsátort napernyőt sem vitték el, ha kinnmaradt éjszakára. A partrész mindkét oldalról kissé védett, nem közös a szabadstranddal. De a szabadrész van annyira közel, hogy a szolgáltatásait igénybe tudd venni. Benn játszótér, minigolf, kerékpár, gokart van. A közelben  500 m-en belül: Cirkusz, katonai bemutató tábor (tankot is vezethetsz!) Tihany(komppal). Na jó utóbbi 1500 m.

Extra javaslat. Egynapos kerékpáros túra. Szántód-Tihany-Balatonfüred-Siófok(nem vizibicikli,hanem katamarán)-Zamárdi. Az ajánlott bringaúton végig.

Ha kihagytam valamit kérdezz!

Artur

Előzmény: hiroda (3699)
hiroda Creative Commons License 2011.06.01 0 0 3699

Köszi a lehetőséget.   Családi okok miatt olyan helyre kell mennünk, ahonnan gyorsan haza lehet menni. Mivel az elmúlt években csak görög és olasz kempingekben voltunk, nem ismerem a hazai viszonyokat. Gyerek koromban minden nyáron voltunk zamárdiban, így az adottságait nagyjából ismerem.

-A legfőbb kérdésem a fürdő, WC állapota lenne.

-10 és 14 éves fiúgyerekkel mennék. Milyen programlehetőségek vannak a fürdőzésen kívül (az interneten minigolfot, vízibisiklikölcsönzőt olvastam.)

- Minden javaslatot szívesen fogadnék, amit csak kitapasztalni lehet. Hol érdemes enni, inni, vásárolni, stb.

- Melyik részre érdemes menni a kempingben? 6.2 XXL AIR sátram van, tehát a 100 m2 feletti, vagy a 80-100m2 - es parcellában gondolkozom.

- Nem tudom, milyen időszakban szoktál menni. Június 20-tól 30-ig mennyire telített a kemping? Érdemes-e foglalni a kempingtérkép alapján, vagy ebben az időpontban lesz lehetőség a helyszínen válogatni?

- Biztonsági kérdés. Zárni mindent, vagy pl. biciklik maradhatnak szabadon a sátor mellett, értékek maradhatnak bent a sátorban?

 

Dióhéjban kb. ennyi kérdésem lenne. Lehet, hogy van benne pár naív, kezdőnek tűnő kérdés, de ez tényleg azért van, mert annak ellenére, hogy minden évben sátrazunk, az itthoni mostani viszonyokat nem nagyon ismerem.

 

Zsolt

Előzmény: nem gond (3698)
nem gond Creative Commons License 2011.06.01 0 0 3698

Szia!

Én az utóbbi 4 évben minden nyáron ott voltam 1-2 hetet.

Kérdezz!

Artur

Előzmény: hiroda (3697)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!