Keresés

Részletes keresés

bajusza Creative Commons License 2005.10.08 0 0 10
Hello Bahn! Nagyon jók a képek a 120-as vonal Gyömrő és Rákoshegy közötti szakaszáról. Végre van (lesz) magyar pálya is. Érdeklődnék, hogy mikor lesz kész a teljes pálya, honnan lehet letölteni majd. Üdv. Attila
bajusza Creative Commons License 2005.10.07 0 0 9
Hello ZOLII! Felvettelek az új címmeddel MSN-re. Most éppen elérhető vagyok. Pályaépítéssel még nem próbálkoztam, de majd egyszer. Üdv. Attila
ZOLII Creative Commons License 2005.10.07 0 0 8
Szia!
A 2.4.1-ben van hasonló.Menetközben az F2-őt megnyomod.
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.07 0 0 7
Ebben a szakmában öreg rókaként azt mondhatom, hogy a LokSim 3D ígéretes, ígéretes, de még mindig nem közelíti meg a Zusi színvonalát. Semmilyen tekintetbe sem. Na, jó, a vezetőállások mennyiségében igen, de minőségében nem feltétlenül. Meg van átfedés is a fejlesztők, képek, stb. között, ami nem baj. Érdeklődve figyelem a LokSim-et. Csak mondjuk ő sem tud még tudomásom szerint semmi hasonló szalagot kreálni, mint a Zusi... Vagy igen?
Előzmény: ZOLII (-)
ZOLII Creative Commons License 2005.10.07 0 0 6
Előre is köszönöm!
MSN-ben felvettél?
Még nem látlak!
Előzmény: Bahn (5)
Bahn Creative Commons License 2005.10.07 0 0 5
Szerintem a pályát el tudjuk küldeni neked. Megbeszélem majd vele.
Előzmény: ZOLII (4)
ZOLII Creative Commons License 2005.10.07 0 0 4
Szia!
Hát most nagyon irigykedek!
Meghívhatnád ide öcsédet is egy kis oktatásra,mert én nem tudok összehozni egy pályát sem.
Az objektumok és maga a pálya mennyire publikus?
Át tudnád küldeni nekem?Vagy letölthető valahonnan?
Zoli
Előzmény: Bahn (3)
Bahn Creative Commons License 2005.10.07 0 0 3
Szia! Tényleg jó kis szimulátor, igazi német alapossággal van megcsinálva. A szimulálás nagyon jól sikerült, a táj valóban hagy kivánni valót maga után. De szerintem elfogadható, főleg a Zusi után.
Egyedül azt nem csípem, hogy nagyon szigorúan veszi a Megállás helye táblát, bár állítólag a menetrend készítésekor meg lehet adni a tűréshatárt. Hazai viszonyok között kicsit túlzás a méteres pontosság.
Az öcsém csinált egy magyar próbapályát, a 120-as vonal Gyömrő-Rákoshegy közötti szakasza van meg, majdnem teljesen. Egy-két apróság hiányzik még belőle. Mindent maga rajzolt, ami nem volt benne az eredeti elemek között és speciális magyar vasúti eszköz vagy jelző. Két képet fel is teszek ide az engedélyével:


Az első képen Maglód végpont felőli kijárati jelzői látjatók, a másodikon pedig Maglódi-nyaraló mh Gyömrő felől.
Előzmény: bajusza (1)
ZOLII Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2
Szia Attila!

Mindjárt elkeserítelek,de csak egy kicsit.MSN címem új:zolika@klubmail.hu
Ezen a címen keress!
Örülök,hogy ilyen hamar megtaláltad a topicot.
Én csak nemrégiben találtam rá a programra,de már függőséget okozozz nálam.
A 2.4.1-es verziót letöltötted már?Nálam jobban fut mint a 2.3.
Pálya építéssel próbálkoztál már?
Én sajnos csak az egyenesig jutottam aztán se váltó,se "kanyar" :(
Próbálkoztam a Gigant alkalmassá tételére a Loksim-hez de nem igazán jó ,inőségű képet tudtam csak beszerezni,így abba hagytam.Majd ha vissza megyek dolgozni csinálok egy pár képet és majd újra próbálkozom.
Addig is:
Üdv:
Zoli
Előzmény: bajusza (1)
bajusza Creative Commons License 2005.10.07 0 0 1
Hello ZOLII! Én is játszok sokat a Loksim3D-vel. Végre van magyar fórum is erről a jó játékról. Nekem a német oldalról minden megvan, és nagyon jól fut a gépemen. Bármikor játszok vele. Nagyon ügyes a készítője, aki megcsinálta. És is támogatom a magyar pályák vagy járművek készítését és csereberélését. Felvettelek MSN-re, ott is beszélhetünk. Üdvözlettel egy Loksim3D rajongótól Attila
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.07 0 0 0
h0pp
ZOLII Creative Commons License 2005.10.07 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Megint sikerült egy új topicot nyitnom.Remélem ez már nagyobb sikert arat mint az első.

Nemrégiben rátaláltam egy nagyon jó mozdonyvezető szimulátorra.(Loksim3D)Fontos kiemelni a mozdonyvezető szót,mert a grafika egy kicsit a háttérbe szorult,viszont cserébe egy egészen élethű veztést kapunk.
Készíthetünk saját vezetőállást,pályát,menetrendet,objektumokat.
Sajnos német nyelvtudásom nem elég ahhoz,hogy tökéletes dolgokat készítsek.
Ebben kérem a hozzáértők segítségét.
Ha már lesz hazai pálya és mozdony talán "csere-berélhetnénk" is.
Addig is az egyik kedvenc vezetőállásomat bemutatom hátha kedvet kaptok a program kipróbálására.

Emeletes vezérlőkocsi










Várom a nyelvismerettel(angol,német vagy olasz) rendelkezők segítő,"építő" javaslatait.
Jó szórakozást.Találkozunk a "sineken"
Üdv.:
Zoli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!