Keresés

Részletes keresés

poli9n Creative Commons License 2011.01.03 0 0 3700
Panasonic TX-P42GW20
Panasonic TX-P46GW20
Panasonic TX-P50GW20

Mindegyik DVB-S tuneres. Valami igaza lehet a kommentelonek...
Előzmény: csab2 (3697)
*upc*** Creative Commons License 2011.01.03 0 0 3699

véget ért astran sugárzás

 

már csak MTV Network (MTV Music, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, VH1 a VH1 Classic). müködnek

 

*upc*** Creative Commons License 2011.01.02 0 0 3698

magyar lapostvben csak földfelszini( http://mindigtvextra.hu ) vagy kábeltv re alkalmas eszközök vannak( tvnetwork, prtelecom,thome kábel , digi kabel ) stb

 

 

müholdas egységhez külön kell kérni parabolat és beltériegységet+ (pénz) modul

 

 

Előzmény: tom81 (3683)
csab2 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 3697

Ez egy UPC Direct-es topic. A UPC Direct a UPC csoport műholdas ("tányéros tv") szolgáltatása. Szerintem nem jó helyen érdeklődsz.

3 féle rendszer van:

1. DVB-T: ez a földi digitális tv, ami már nálunk is van Mindig TV néven, 7 ingyen fogható csatornával + a fizetős Extra csomaggal.

2. DVB-C: ez a digitális kábel tv, gondolom nálunk is ezt használják a különböző szolgáltatók a digitális kábel tv esetén.

3. DVB-S: ez pedig a műholdas digitális adás, közkeletű nevén "tányéros tv". Ilyen a UPC Direct, T-home Sat tv, Digi TV.

A mai modern tv-kbe ezek közül tudomásom szerint leggyakrabban a DVB-T tunert szerelik be. Ezzel tudod nézni a már említett ingyenes Mindig TV-t. Ehhez nem kell kártya. Ha már a fizetős Mindig TV Extrat is nézni akarod, ahhoz olyan tv kell, amelyben a megfelelő kártyaolvasó is van. Azt nem tudom, hogy az mennyire általános, hogy amelyik tv-ben DVB-T tuner van, abban kártyaolvasó is van-e, de szerintem nem mindegyikben van.

Szerintem amiről te beszélsz a DVB-C. Amelyik tv-ben ilyen tuner van, abban biztosan van megfelelő kártyaolvasó is, hiszen ezek mind fizetős szolgáltatások. Azt viszont nem tudom, hogy mennyire általános az, hogy DVB-C tunert építenek tv-be.

Amiről viszont a többiek beszéltek az a DVB-S, hiszen a topic is egy ilyen szolgáltatásról szól, hiszen - mint már írtam - a UPC Direct az a UPC csoport műholdas tv szolgáltatása. Tudomásom szerint DVB-S tuneres tv-t nem nagyon lehet kapni.

Remélem, most már világosabb kicsit a dolog.

Előzmény: tom81 (3694)
BiharyG Creative Commons License 2010.12.31 0 0 3696

Akkor hogy csinálják azok akik fogják a tré mobilos előfizetős smart kártyát, beletolják egy Strong Conax CA modulba, és mehet a kukába a beltéri amit kaptak a szolgáltatótól?

 

Az első hozzászólásban még UPC Direct-ről beszéltél. Most akkor mit is akarsz nézni: kábel TV-t, műholdat, földi digitális adást? De végül is úgy látom, mindegy mit mondunk itt, úgyhogy vegyél nyugodtan modult...

Előzmény: tom81 (3694)
scarabaeus Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3695

DVB-C (digitális kábeltévés) modulos tévéjükbe a T-Home digitális kábeltévéjéhez való kártyáját, valószínűleg.

Előzmény: tom81 (3694)
tom81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3694

Akkor hogy csinálják azok akik fogják a tré mobilos előfizetős smart kártyát, beletolják egy Strong Conax CA modulba, és mehet a kukába a beltéri amit kaptak a szolgáltatótól?

 

Ez a dolog működik, vagy párhuzamosan hazudik 10-15 ember, egymástól függetlenül, akiknek olvastam a hozzászólásukat? Nem hinném.

Előzmény: BiharyG (3692)
lakner74 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3693

Szerintem is mint pl MINDIG tv kodolt szolgáltatása amihez smart kártya kell

BiharyG Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3692

Még egyszer leírom, hátha... A TV-ben jó esetben is csak földi digitális (DVB-T) tuner van, azzal az életben nem fogsz műholdról jövő adásokat nézni. A kódkártya csak a kódolt adások visszafejtéséhez kell; akár földi, akár műholdas vétel esetén.

Előzmény: tom81 (3691)
tom81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3691

Szerintem elbeszélünk egymás mellett.

Van egy tv ami tudja a digitális földi sugárzás vételét, a mostani szolgáltatóm is ad analóg és digitálisan is, viszont ehhez semmi köze a smart kártyának.

Mivel most is megy 6 csatorna digitálisan kártya nélkül.

 

Na DE!

 

Mi van akkor ha én fogom kiszedem a UPC beltériéből a smart kártyát, ami még a nem össze kódolt marhaság széria, és bele dobom egy Conax CA TechniCrypt modulba és zumek bele  a tv-be.

De végülis kipróbálom az a tuti, valahonnan felhajtok egy ilyen modult,aztán lesz ami lesz!

 

 

scarabaeus Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3690

Ahogyan a műholdas digitális adásokat, a földieket is mindenféle módon el lehet kódolgatni, az adott módszer dekóder modulja és az előfizetéshez tartozó smart card együtt az, ami az előfizetett dolgokat nézhetővé is teszi, ahogy pl. az előbb említett MindigTV-nél is.

Előzmény: tom81 (3689)
tom81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3689

Dehogy vetettek meg, nem vagyok én ágy akit megvetnek, more!

Csak valaki elmondhatná, hogy mi értelme van ennek, ha semmire nem jó.

Mert tulajdonképpen semmire nem jó.

 

Előzmény: scarabaeus (3687)
lakner74 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3688

A DVB-T tuner az a földi digitális vételre alkalmas szerintem.

A kártyanyílás meg szerintem a arra jo hogy ha pl. a mindig TV fizetös részét akarod nézni elöfizetsz rá akkor kapsz kártyát és azt rakod be.

UPC-s kártyához nekem Alpha Crypton kártya adapter van.

Előzmény: tom81 (3686)
scarabaeus Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3687

Azzal vetettek meg veled tévét digitális földi tunerrel, hogy a műholdas digitális adásokat foghatod majd vele? Tetű bolt, tetű országban, az.

Előzmény: tom81 (3685)
tom81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3686

Akarom mondani, DVB-T :)

Előzmény: BiharyG (3684)
tom81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3685

DVB-C tuner van benne.

Viszont azért azt valaki elárulhatná,hogy ebbe a tetü országban akkor minek árulják a drága tv-ket ezzel a  lehetőséggel, úgy, hogy azért hozzá meg kell venni a kínai ócska beltériket, plusz egy távirányító stb.

Elég gagyi szerintem.

Tuti, hogy van rá megoldás, különben mi értelme lenne, nem?

 

Előzmény: BiharyG (3684)
BiharyG Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3684

DVB-S tuner biztosan nincs a TV-dben, úgyhogy nem tudod kikerülni a beltérit.

Előzmény: tom81 (3683)
tom81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3683

Hali!

 

Segítségre lenne szükségem.

UPC direct előfizetésem van, olyan beltérivel amihez a kártya még nincs hozzá "kódolva",

Milyen CA modult kell beszereznem, hogy a tv-be helyezve ki tudjam iktatni a felesleges beltérit?

Van egy csomó fajta, viszont nem olcsók, szóval nem fér bele, hogy lyukra fussak :)

 

Van valakinek erről bármi tapasztalata, ?

 

 

Köszi

 

BUÉK!

 

 

Tomi

*upc*** Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3682

BOLDOG UJ ÉVET MINDENKINEK

 

HÉTEN NEM LESZEK ITTHON

Előzmény: *upc*** (3681)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3681

lehet hogy kábel nincs helyre dugva rendesen ,

jol rá kell csavarni hogy a kábel fehér bele a dugoba lássad középsö réz drot  meg 10mm

utanna majd faragsz le belöle vágoval tul hosszu

 

ilyesmi csak fehér ne legyen hossu 5mm nél

 

Előzmény: mandi31 (3679)
pajaci Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3680

Az UPC már csak a THOR műholdról jön, úgyhogy az astráról át kell állítanod oda.

Ha visszalapozol egy kicsit, akkor megtalálod hogyan kell csinálni.

Előzmény: mandi31 (3679)
mandi31 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 3679

szia upc

 

Kérni szeretném segítségedet.

Tegnap este nem tudtuk bekapcsolni friss előfizetéses upc-met(még egy hónapos se)állandóan azt írta ki,hogy huzzam ki a kábelt mert nincs vételem.

Ezt meg tettük sőt kártyát is kivettük,ujra dugdostunk mindent,és semmi.

Ekkor már betelefonáltam hiba bejelentőnek,ott arra kértek újra telepitsem.

Megtörtént,5percig volt jó aztán megint semmi.

Hívtam szerelőt,ő azt mondta vagy állítani kell a tányéron,vagy kábel híba,vagy fej ment tönkre.

Na erre mi uj kábelt raktunk ,annak nincs baja.tányért nem tudtuk forgatni még.

Viszont nekem ez régi digis tányér és fej.

Nem lehet az a baj,hogy még az astrán áll?

Lehet valóban a tányért kéne állítanom?De eddig akkor miért volt jó?Mert ugye a digi az astra,az upc meg már nem?

Előzmény: *upc*** (3675)
lakner74 Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3678

Anno németországban nekem is igy volt itthon csináltam szerződést saját bankszámláról húzták a dijjat.

Előzmény: Gombóc XVI. Artúr (3677)
Gombóc XVI. Artúr Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3677

Köszönöm szépen!!

 

Akkor a nyáron nekilátunk a "projektnek":)))))))

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3676

Gyerekeim símán nézik Beneluxiában, 60-as tükörrel...

Előzmény: Gombóc XVI. Artúr (3672)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3675

dél fele kell állnia a tányérnak és nyugat fele kell tekerni thor müholdra antennat

Előzmény: *upc*** (3674)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3674

tessék itt a térkép

26 beosztásnál van pontosan kell belöni egyenesen nyugat fele  lavort

 

 

Előzmény: Gombóc XVI. Artúr (3672)
*upc*** Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3673

igen jo nagy tányér kell arra készülék jó"használható"

 

csak tányért kell belöni jol

Előzmény: Gombóc XVI. Artúr (3668)
Gombóc XVI. Artúr Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3672

Köszi!

 

Az otthoni lakcímünk még megvan, az otthoni OTP számlával együtt, így akár én is lehetek/lehetnék az előfizető.

Ami érdekel az az, hogy milyen minőségben fogható itt a UPC. Érdemes-e belefogni, nomeg ha igen akkor mekkora

"tányért" kellene itt vennünk hozzá.

Van erről valami (laikusnak is érthető) információ, hogy az a műhold ami a UPC-t sugározza, melyik országban

milyen minőségben fogható?

 

Előzmény: Törölt nick (3671)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.29 0 0 3671

Csináltassatok előfizetést egy itthoni, rokonnal ismerőssel vagy bárkivel, aki elhiszi nektek, hogy fizettek. Aztán vigyéek ki a cuccost és szereljétek fel ott.

 

Előzmény: Gombóc XVI. Artúr (3668)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!