Keresés

Részletes keresés

Apus Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160901
Majd pont a mi kérésünket teljesítik...
Előzmény: Kcsita (160900)
Kcsita Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160900

Az Üllői úton kezdhejtük a bajnoki szezont
[2005-07-08 09:02]A Magyar Labdarúgó Liga ma 11 órakor készíti el a bajnokság őszi idényének sorsolását. Az első fordulót július 30-án, illetve 31-én rendezik.
- 100% Fradi -
A menetrend elkészítése előtt az elmőlt évek gyakorlatának megfelelően figyelembe veszik a csapatok kéréseit. Az is hagyomány, hogy a klubok az elmúlt bajnokság sorrendje alapján terjeszthetik elő kéréseiket. Először a Debrecen, utána a Ferencváros jelezheti, ha bármilyen kérése lenne a sorsolással kapcsolatban.
Mivel csapatunk július 28-án UEFA Kupa-visszavágón lép pályára Minszkben, az szinte biztosra vehető, hogy az első fordulóban vasárnap fogunk játszani. A 100% Fradi színes hetilap ezenkívül úgy tudja, a Ferencváros kérni fogja, hogy első bajnokiját az Üllői úton rendezze meg. A szakmai stáb ugyanis úgy véli, hogy miután Minszkből feltehetően péntek hajnalban érkezik meg az együttes, nem lenne szerencsés, ha szombat este ismét utazni kellene egy vidéki találkozóra.
A sorsolás eseményeiről természetesen honlapunkon tájékoztatjuk szurkolóinkat.

 

Ők tudnak, vmit?

Green_67 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160898
Ne kavard be őket. Trau, Spalato...
Előzmény: Törölt nick (160893)
Frankysfrank Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160897

Akkorát röhögtem, szegény kollégák csak néztek ki a fejükből.............

Előzmény: Törölt nick (160894)
rjdrain Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160896

Most mindenki velünk foglalkozik, pedig vannak itt azért még érdekes dolgok.

ZTE: Több adósságuk van mint nekünk, már a Liga elutasít, majd azonnal engedélyt kap, végül leigazolja Petőt valószínű nem két fillérért.

Diósgyőr: Talán még Columbo sem tudná kinyomozni a csapat indulási jogának eredetét. Ha valakivel igazán kivételeznek, az a Diósgyőr. A legtöbb szurkolói rendbontás, a legtöbb megvett indulási jog.

Fehérvár: Szieben ex-liga elnök megjelenik egy befeketetői csoport élén sok pénzzel, és emellett köztudott, hogy a regnálása idején a liga lenyúlta a közvetítés pénzeket. Hmm.

Bcsaba: Visszaminősítve a 3. osztályba. Látszólag a pénz miatt. Szerintem inkább amiatt, mert firtatni merészelték az MTK és a Kispest I. osztályú létjogosultságát, illetve a közvetítéspénzeket.

Gyakorlatilag minden csapatnak van vaj a fején, de leginkább az MLSZ-MLL kettősnek.

Furulyásnak lazán be kellene írni a tervezett költségvetésbe a közvetítéspénzt, majd ha nem kapnánk jogot borítani a bilit.

Green Army Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160892
szerintem a Sas-ban ittak:)
Előzmény: G666 (160881)
Green Army Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160891
innen indult, Mucha idejénben mutatkozott be, de nem kapott szerepet nálunk,igy továbbállt.
Előzmény: Kcsita (160885)
Frankysfrank Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160890

De szekérrel, vagy traktorral is bejárható a város...

 

HAJRÁ FERENCVÁROS!!!

Előzmény: Törölt nick (160888)
Green_67 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160887
Azt hittem már régen el kellett adniuk, hogy el tudják tartani a családot.
Előzmény: G666 (160881)
Apus Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160886
Lajos kaziján rajta van az idei tavasz is? :))))
Előzmény: Kcsita (160885)
Kcsita Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160885

Akit érdekel: Pető Zoli hazatért méghozzá Zalagerszegre! Ez is érdekes, mintha a neve felmerült nálunk, ugye?
 
Zöld Zoli, nem a Poklelovics idejében mutatkozott be?
 
FERENCVÁROS. Most kiderülhet, ki a fradista Huszti Szabolcsot várja a West Brom is NS, 2005-07-08 A Ferencváros (korábbi?) öt kulcsjátékosa közül egyedül Lipcsei Péter hosszabbította meg június 30-án lejárt szerződését. Hogy a többiek is hamarosan ismételten elkötelezik-e magukat a 28-szoros bajnokcsapathoz - illetőleg a Ferencváros alkalmazásában marad-e a szerződését felbontatni szándékozó Gyepes Gábor -, az ma még, amint az alábbiakból kiderül, erősen kérdéses.

Balog Zoltán: "Közel vannak az álláspontok. Főként azok után, hogy Furulyás János klubelnök bemutatta nekünk azon iratokat, amelyek garantálják, hogy megkapjuk a pénzünket. Kiderült, már nem a Fradin múlik, mikor rendezik az elmaradást. A szerződéstervezetet átnézetem, s alighanem a jövő héten döntök."

Gyepes Gábor: "Korábban azzal a kéréssel fordultam az MLL átigazolási bizottságához, hogy bontsa fel a szerződésemet. Azóta átkerült az ügyem az MLSZ-hez, ám ezenkívül semmi érdemleges nem történt. Próbáltam megállapodni az rt. vezezőivel, hogy közösen bontsuk fel a szerződésemet. Erre ígéretet kaptam, mégsem történt meg, úgyhogy végigcsinálom, amibe belekezdtem. Az pozitívum, hogy Lipcsei Péter marad a Fradiban, ám itt többről van szó. Például a jövőmről is…"

Huszti Szabolcs: "Szeretném külföldön folytatni a pályafutásomat. Több nyugat-európai, főként élvonalbeli csapat érdeklődik irántam, így, noha konkrét ajánlatom nincsen, nem érzem magam bizonytalanságban. A Ferencváros edzőmérkőzésein már pályára sem lépek, nem szeretnék most megsérülni…"

Rósa Dénes: "Megkaptam a Ferencvárostól a szerződéstervezetet, amelyben szerepel egy kitétel, miszerint ha augusztus harmincegyedikéig külföldi ajánlat érkezik, ingyen elengednek. Ezekben a napokban az ügyvédeimmel átnézetem a papírokat. Hogy megyek-e vagy maradok? Erre még nem tudok válaszolni."

Sowunmi Thomas: "Külföldön tartózkodom, de nem Svédországban, a pontos helyet azonban egyelőre nem szeretném elárulni. A hét végéig egy élvonalbeli együttesnél vagyok próbajátékon. Az utóbbi időben nem tárgyaltam a Ferencváros vezetőivel."

Szűcs Lajos: Egyelőre nem tudom megmondani, mi lesz velem. Szeretnék a Ferencvárosban maradni, de ehhez a klubnak rendeznie kell velem szemben a tartozását. Viszont amennyiben külföldi ajánlat érkezik, akkor fontolóra veszem, hol folytassam."

A BBC Sport internetes kiadása arról számolt be tegnap, hogy Huszti Szabolcsot a görög Panathinaikosz, a skót Rangers és az angol West Bromwich Albion is szívesen látná a soraiban. Sőt: a szigetországi kollégák tudni vélik, hogy az ottani másodosztály néhány élcsapata is vevő lenne a 11-szeres magyar válogatott középpályásra. "Nem tagadom, nevezett klubok is érdeklődést mutatnak Szabolcs iránt, ugyanakkor más együttesek is bejelentkeztek, és bizony ezek közelebb állnak a szerződtetéséhez" - mondta Filipovics Vladan, a futballista menedzsere, aki hozzátette, "…megeshet, már péntek reggel eldől, hol folytatja Huszti, miként az sem kizárt, hogy egy-két hétig még várni kell a jövőjével kapcsolatos bejelentéssel."
 
Szűcs Lajost hívja a Rijeka

A horvát kupagyőztes NK Rijeka két nemzetközi szintű labdarúgóval erősítené meg a keretét, mégpedig a korábbi horvát válogatott középpályással, Nenad Bjelicával, valamint Szűcs Lajossal. A Novi List szerint a Fradi-kapus szerződtetése bármikor lehetséges, hiszen szabadon igazolható, és olcsóbb, mint a Siena kapusa, Marco Fortini, akivel szintén tárgyaltak a horvátok. Az NK Rijeka stabil anyagi háttérrel rendelkezik, célja a bajnoki cím megszerzése, ezért nem sajnálja a pénzt a minőségi igazolásokra. A klub illetékesei az elmúlt napokban megnéztek több, Szűcs Lajosról készült videókazettát is. A fiumei lap megemlíti, hogy a magyar kapus teljesítménye nagyon tetszett Mladen Romic sportigazgatónak és Marinko Koljanin igazgatónak.

"A napokban eldöntjük, ki lesz a klub első számú kapusa. Neveket még nem mondhatok, de most már szűkítettük a kört" - mondta Marinko Koljanin.
Érdeklődésünkre Szűcs Lajos cáfolta, hogy tárgyalt a horvátokkal. "Érdemben csak a Ferencvárossal egyeztettem" - mondta a kapus. 

Érdekes a László Csaba interjúja az NS-ben a netes verszióban nincs fent.

 

Egyelőre ennyi.

Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160884

Üdv "zöldek"!

 

Lenne egy kérdésem, aki tud nekem választ adni, annak előre is köszönöm szépen.

 

A kérdésem az lenne, hogy a Split-i reptérről hogyan lehet bejutni a belvárosba, centrumba? (taxi, busz, vonat, stb.?)

 

Csumy

G666 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160883
Én úgy tudtam, hogy az RTL már régen élt az opciós jogával és a 2005/2006-os szezonra meghosszabbította az NB 1.-es meccsekre kiírt televíziós közvetítésének jogát.
Előzmény: takacsi (160878)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160882
Engem nem győzött meg a Fradiban mutatott játéka...
Előzmény: simita (160880)
G666 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160881
Tegnap este fél 8 körül mentem el a Fradi-pálya előtt és akkor is ott állt a Gyepes Mercedese és a Rósa Audija. Vajon mit csináltak ott akkortájt? Gondolom, nem edzés volt már...
simita Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160880

ZZ játszott 1-2 bajnokit a FRADIBAN.

Amikor elment nem értettem miért kell egy ilyen az átlagnál ügyesebb gyereket elküldeni.

 

Előzmény: Törölt nick (160877)
Matt Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160879
ilyen embereket...........
Előzmény: Törölt nick (160877)
takacsi Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160878
Azt mondta a zsiráf, hogy most, ha megkapják a papírokat elindulhat a Fradi.
A következő 3 hónap dönti el, hogy képes lesz-e végigjátszani a bajnokságot, de szerinte "tiszta vízet kell végre önteni a pohárba a Fradinál", anélkül nem megy.
Nevetséges, de a TV közvetítésre nincs szerződés.
Az RTL-nek elővételi joga van, reméli él vele.
Magyarul: ha nincs Fradi, akkor nincs TV sem.
(csak azt nem tudom, hogy nálunk miért nem foglalkozik senki a mi meccseink jogaival).
Bár most éppen ez tart bennünket az NB1-ben.
Gyárfás mondta is, hogy bezzeg B.csabával NBIII. Példa statuálás, de a Fradit ő sem merné, senki nem meri...

Tehát, mindenki tudja, ők is tudják, hogy ez a 250 milliós hitel, odázza, eltolja, de növeli is a bajt....
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160877

Ez hihetetlen....

Tovább "Zöldülhet" a Fradi

Budapest, július 8., 8.10 Fehérvárról érkezhet az újabb próbajátékos.

Hirdetés


Információink szerint ma újabb játékost tesztelhet a Ferencvárost, méghozzá a csapat színeihez "passzoló" Zöld Zoltánt. A futballista Fehérvárról érkezik az Üllői útra ma délelőtt, és akár már a Vojvodina elleni edzőmeccsen is pályára léphet.
Az Üllői úton ugyan nem kívánták megerősíteni az információt, Fehérvárott ugyanakkor elárulták: Zöld valóban engedélyt kapott arra, hogy ma délelőtt a fővárosba - pontosabban a Fradihoz - utazzék.

Greenie Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160876

Jó reggelt.

 

Hajrá Fradi

 

Jó hétvégét mindenkinek!

Matt Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160875
Hajrá Fradi!
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160874

Jó reggelt,

 

hajrá Fradi

 

 

takacsi Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160873
Kisteleki most gyárfásnál.
NÉRÓ89 Creative Commons License 2005.07.08 0 0 160871
Igen.
Előzmény: Törölt nick (160870)
Greenie Creative Commons License 2005.07.07 0 0 160869

Sajnos a tegnapi hír nem jött be.

Nem egyeztek meg a Rósával,Balogal és Szűccsel a mai nap.

Szűcsöt nem is bánom.

Kcsita Creative Commons License 2005.07.07 0 0 160868
Cikkek. Fradista játékosok interjújai és érdekességek, ha vannak.
Előzmény: K-L_Thomas (160866)
KRIPO.67. Creative Commons License 2005.07.07 0 0 160867

Külföld vagy Sopron

 

Előzmény: Green Army (160864)
K-L_Thomas Creative Commons License 2005.07.07 0 0 160866
Azok a levelek miről szoktak szólni?
Előzmény: Kcsita (160860)
Fradibajnok29 Creative Commons License 2005.07.07 0 0 160865
Én még egy Andorka S Levi igazolásba még bízok...de lehet hogy hülye vagyok.....
Green Army Creative Commons License 2005.07.07 0 0 160864
Sopron már semmiképp.
Előzmény: KRIPO.67. (160861)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!