Keresés

Részletes keresés

L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 310

jááááááj!!!! ez azt jelenti kísért a múlt=Mijo!!!! lesz még ebből gond, melyik hol jelenik meg.

 

 

Előzmény: kísért a múlt (308)
Gerchardt Creative Commons License 2004.10.18 0 0 309

Az a fórum a legtöbb ember szemében nem a Bajai fórum,hanem" Muty Mijo ujságiró iskolája",ahol mindenféle cikkeket próbálgat összerakni.

Ha valami csoda folytán sikerűlne valakit rávenni hogy nevezze át valóban azzá ami(Muty Mijo ujságiró iskolája-vá)akkor is szeretnétek oda bejutni?

Szerintem nem.

Persze Wagner úr sem akarja megérteni hogy a ketrec-cím az ami a legtöbb embernek(főleg sok Bajai kötődésünek)csípi a szemét. 

Előzmény: ZöPö (305)
kísért a múlt Creative Commons License 2004.10.18 0 0 308
jááááááj!!!! ez azt jelenti L4U58U8=ZöPö!!!! lesz még ebből gond, melyik hol jelenik meg.
Előzmény: ZöPö (305)
mamicska Creative Commons License 2004.10.18 0 0 307
Én ezt nem értem,de itt már semmit sem!

A törlésre nem volt ok.Ergo:valami más lehet mögötte.
Ha abból indulok ki,hogy egy moderátor pl.honnan ismerne engem személyesen?
Akkor ez esetben a személyes bosszú feltételezése sem helyes.
De:
maradt két eset.
1.valaki más hatására cselekedett
2.ismerőse ZÖPÖ-nek és akkor feltételezhető a személyes indíték.

mindkét esetben saját alkalmatlanságát bizonyította,mert egy moderátornak személytől függetlenül kell végeznie a "munkáját"

ez utóbbi tényre figyelemmel csak azt tudom legnagyobb sajnálatomra megállapítani,hogy ez a legritkább esetben fordult elő és a részrehajlás mindvégig érezhető volt.

Kire és miért haragszik az illető?Kit és miért preferál?
Előzmény: L4U58U8 (304)
ZöPö Creative Commons License 2004.10.18 0 0 305

Most (délután háromnegyed ötkor) már nem vagyok hajlandó elfogadni.

 

Tisztelt moderátorok!

 

Mivel az illető maga adta meg a becenevét a most is olvasható bemutatkozásában olyan más adatokkal együtt, amelyek őt IRL is azonosítják, így a letiltásom hazugságra épül, ezért kérem az azonnali visszavonását.

 

Az inkriminált bemutatkozást természetesen bármikor belinkelem.

 

Köszönöm!

Előzmény: L4U58U8 (298)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 304

Rosszabb: értelmetlen. ZöPö tegnap ide, ebbe a topicba írt egyetlen hozzászólást, amelyben valakit becenevén szólított meg. Mondom, itt, ebben a topicban. A baja-moderátor ezért törölte a hozzászólását innen, és  kitiltotta Bajáról.

 

  1. Milyen alapon tiltotta ki ZöPöt Bajáról? Miért nem a "Kazincbarcika" vagy az "Ausztráliai magyarok" topicból?
  2. Milyen alapon tiltotta ki ZöPöt bárhonnan? Azt a valakit ugyanazon a becenéven hosszú évek óta szólongatják ebben a fórumban.

 

Ez egy beteg lelkű, gerinctelen ember személyes bosszúja. Index Fórum, 2004.

Előzmény: vizinikk (302)
Cooperálok Creative Commons License 2004.10.18 0 0 303
Csatlakozom
Előzmény: vizinikk (302)
vizinikk Creative Commons License 2004.10.18 0 0 302

Tiltakozom ZöPö nick kitiltása ellen, mivel ZöPö hosszú ideje nem ír ezen a néven, ezért ez az intézkedés indokolatlan, igazságtalan és részrehajló!!!!

Előzmény: Cooperálok (288)
vizinikk Creative Commons License 2004.10.18 0 0 301

kedves Wágner úr,

 

"semmi különös sajátosság nincs benne, ami Bajához kötné"

 

te azt akarod mondani, hogy AZ a stílus és AZOK a fajta közéleti rágalmak, amiket Mijo szór a környezetében szinte bárkire - teszi közéletivé és támogatandóvá a ketrecet? Ezek a szövegek már elegendőek lennének jónéhány becsületsértési és rágalmazási perhez, érzékenyebb és konzekvens érintettek esetén.

Egyáltalán nem értem, hogyan lehet ezt a stílust nemhogy megtűrni, de támogatni bármilyen nyilvános fórumon. Ez jelentené az igazi bajaiságot?

A társaság alapvető kötődése pedig, ha hiszed, ha nem, Mijótól teljesen független. Csak éppen egyetlen normális ember sincs, aki megúszta volna a bajai fórumon Mijo aljas szemétségeit és ne tapasztalhatta volna annak totális toleranciáját a moderátori grémium részéről.

Előzmény: Wágner úr (280)
Cooperálok Creative Commons License 2004.10.18 0 0 300
Nickkekről, amiről az általad írtak szerint azt állították, hogy IRL név. Ha IRL nevet nem lehet kiírni, akkor... én erre írtam amit írtam.
Előzmény: L4U58U8 (299)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 299
Cooperálok, ne keverd Gizikét a gőzekével. Itt most a nickekről van szó! :-)
Előzmény: Cooperálok (297)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 298

Még egy javaslat: ZöPö hajlandó elfogadni, hogy az a bizonyos megszólítás IRL adat sértegetése volt, de akkor előbb az összes olyan hozzászólást törölni kellene, ahol az illetőt azon a bizonyos néven szólították itt, ebben a fórumban. Többen, többször, hosszú éveken keresztül.

Előzmény: L4U58U8 (296)
Cooperálok Creative Commons License 2004.10.18 0 0 297

Ez marha jó! :(

És mi van az olyan topicokkal, ahol valakinek az IRL nevét használják címnek? Az indításból pl. egyértelműen kitetszik, hogy annak megkérdezése nélkül nyitotta az a nick?

Szóval azt hiszem ZöPön akár van sapka, akár nincs.... :(

Előzmény: L4U58U8 (296)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 296

Kedves régiómoderátor!

 

IRL konzultáltam Wágner úrral az állítólagos IRL-adatsértegetéséről. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb lett volna, ha közleményeztek, plusz akkor még meglett volna az az érzésünk, hogy emberszámba vesztek bennünket. (Ha ez nem kívánatos részetekről, akkor vegyük úgy, hogy ezt a megjegyzést nem is fűztem hozzá. :-))

 

Tehát a probléma szerinted az volt, hogy ZöPö olyan IRL adatot (nevet) hozott nyilvánosságra a megszólításban, amit annak birtokosa sehol nem engedélyezett.

 

Nos:

 

  1. Az illetőnek ez nem a neve, nem ez van a személyijébe írva, mintahogy ZöPönek sincs "ZöPö" az útlevelében vagy a jogosítványában.
  2. Az illetőnek ez az (igaz, meglehetősen régi) nickje, egész pontosan a nickjének egy töredéke, amire a 31-es regisztrációs számú ZöPö még emlékezhet.
  3. Az illetőt többek és többször szólították ezen a néven itt a fórumban, amit egy egyszerű kereséssel bárki ellenőrizhet.

A javaslatom a következő: te visszavonod ZöPö nick letiltását a bajai fórumból (ami köztünk legyen mondva, egyébként is mondvacsinált, hiszen ZöPö nem a bajai fórumban "követte el" szörnyű tettét), ezért cserébe ZöPö nem linkeli be az összes olyan hozzászólást, ahol az illetőt az általa is használt néven szólítják meg, különösen nem linkeli be azokat a hozzászólásokat, ahol egy négybetűs nick szólítja meg ezen a néven az illetőt, hiszen akkor ezt a négybetűs nicket is le kellene tiltani, a hozzászólásait pedig törölni.

 

A fentiekkel amúgy Wágner úr is egyet értett, remélem, ez nem lesz megint IRL-adatsértés. :-)))

Cooperálok Creative Commons License 2004.10.18 0 0 295
Pedig gondolkodtam, hogy bemásolok (idézek szó szerint) egy-két szófordulatot abból a másik helyből sydbajnak;)
Előzmény: mamicska (293)
Cooperálok Creative Commons License 2004.10.18 0 0 294

Nyilvánvaló és tudom ez is csupán költői kérdés volt.

Előzmény: L4U58U8 (291)
mamicska Creative Commons License 2004.10.18 0 0 293
Ha van szemetek,akkor láthatjátok,ha tudtok olvasni,akkor olvashatjátok a tegnapi hsz-ek közül, farkasantiét!Jóóóól nézzétek meg!

A nyitott fórumban feltett egy kérdést,amire több tisztességes,és kimerítő választ kapott.
A zárt fórumban is feltette u.azt a kérdést,amire csak egy idétlen válasz érkezett.

EZ A BAJAI KÖZÉLET?
na,bogaraim?farkasantit nem vádolhatjátok részrehajlással,igaz?
drága,öreg sydbaj is azt ír,amit akar....fordított helyzetben engem mm. már rég kilökött volna a ketrecből.

Gondolkodjatok,ha meg van engedve!!!
mamicska Creative Commons License 2004.10.18 0 0 292
Kitől kérded,Te szerencsétlen Kovács?Kitől?
Előzmény: Törölt nick (289)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 291

ZöPö utoljára 2004. július 16-án reggel írt "bajai" topicba. Miért is kell akkor ma, október 18-án, hajnalban kitiltani? Nem arról van szó véletlenül, hogy valamelyik modulátor így vezeti le a személyes ellenszenvét?

 

Alkalmas az ilyen egyáltalán modulátornak?

 

És milyen indokkal törölte azt a hozzászólást, amit ZöPö itt írt Wágner úrnak? Trágár volt? Pedofil? Náci? Floodolt? Nem arról van szó véletlenül, hogy valamelyik modulátor így vezeti le a személyes ellenszenvét?

 

Alkalmas az ilyen egyáltalán modulátornak?

 

Kérdezem!

Lausbub

Előzmény: Cooperálok (288)
L4U58U8 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 290
Gépház válasz | megnéz | könyvjelző 2004.10.18 02:59:18 (1001)

ZöPö kitiltva Bajai régió topikból/fórumból.

 

Aztán miért? Nem is írt oda! Ide írt, egyetlen egy hozzászólást. Az eltűnt. Miért?

 

Lausbub

Cooperálok Creative Commons License 2004.10.18 0 0 288
Gépház válasz | megnéz | könyvjelző 2004.10.18 02:59:18 (1001)

ZöPö kitiltva Bajai régió topikból/fórumból.

 

Ez miért történt? Csak nem kellemetlen volt valami? Szóval az alapvető gond itt van Tisztelt Wágner Úr! És ez az egész nagyon jellemzi egész bajai fórumon való ténykedésedet.

Cooperálok Creative Commons License 2004.10.18 0 0 287
Nem az, hogy a moderátornak nem tetsző beírást törli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Wágner úr (284)
marczis-csippi Creative Commons License 2004.10.17 0 0 285
Amikor annak idején először jöttem ide, azt sem tudtam ki az a Mijo. Aztán nagyon rövid időn belül megtudhattam. Ennek első oka az volt, hogy a számára nem szimpatikus emberekkel keztem el beszélgetni. Megkaptam én is mindazt amit Te Mamicska, megtoldva egy kis IRL fenyegetéssel is. De végülis nem bántam meg, hogy engedtem az invitálásnak és idejöttem a bajai fórumokra, mert ezen egyetlen nick kivételével igencsak értékes embereket ismerhettem meg! És ha nem létezne az a nick itt, én akkor is itt lennék. Mert nem miatta, hanem miattatok jövök ide!!!! Van aki nem ismeri azt a szót, hogy szeretet, azt a szót, hogy barátság, azt, hogy kellemes társaság. Az ilyen nem értheti azt, hogy létézik olyan kötelék, ami nem gyűlöleten alapul. Sajnálatos dolog, hogy Wágner úr nem lát tovább a sörös korsónál... valamint az, hogy egy ilyen témában, mint ami az Üzenőfal-on van, állást foglal. Nem neki kellene ezt tennie, hanem a Bajai Klub Grémiumának, mégpedig a tárgyban, hogy a javaslatot, hogy meghívják a megrágalmazott polgármestert a "ketrecbe" megvitassák. Az is érdekes, hogy erről, pont a lényegről viszont mélyen hallgat.
Előzmény: mamicska (282)
Wágner úr Creative Commons License 2004.10.17 0 0 284
Megoldási javaslat?
Előzmény: Cooperálok (281)
Wágner úr Creative Commons License 2004.10.17 0 0 283

Lyó. Akkor ezt is megbeszéltük.

 

Egészség!

Előzmény: mamicska (282)
mamicska Creative Commons License 2004.10.17 0 0 282
Wágner!

mi az én alpvető kötődésem?Csak nem képzeled,hogy a M.M való viszonyom?

Rondán általánosítasz,nem illik!

Úgy teszel,mintha nem ismernéd a történetemet -álszent vagy.


Leírjam ,hogy hová küldött el kis házi kedvenced?

Ezt csinálta végig a többiekkel.Cavintont!!!

Az,hogyha én minden reggel belehánynék a topikba egy rosszindulatú szöveget a városról...ez a az előkelő stilus,ez viszi előre a város közéletét?

Marhára tévedsz és ezt tudod is.

Tudod milyen dolog ez?Mintha reggel összevesznék a párommal és akkor gyorsan lehordanám a topikban és itt tennék föl neki kérdéseket,pedig a konyhában is megkérdezhetném tőle!

Van valami humán jellegű végzettséged?Ha van ,akkor értenéd és éreznéd a ketrec általad magasztosított létének a fonákját.
Az egy napló!Levelezés egy senkitől,egy senkinek.Kész.Ennyi.

Lódarázsfészek....barátom!Mekkora ügy volt...egy hétig röhögtem rajta.LUFIFÚJÁS!!!
Találkoztam valakivel,aki persze a barátom és egyben PROMINENS is,mert másokkal nem szoktam volt a fehér asztalnál,jóféle nedűt hörpölgetve,megváltani a világot.
Ez meg a másik,ami a könyökömön jön ki.
Vagy nem tudok befordulni,mert ni-ni ott egy autó?Nahát,borzalom,összeesküvés,SZABOTÁZS!

Ez az,ami vonzza majd a bajaiakat?Minket?

na képzeld el,akármilyen furcsa számodra,mi SZERETJÜK egymást!Ez jobban összetart,mint a gyűlölet.Ezt TE SEM FOGOD SZÉTROMBOLNI!!!Bármennyire is fikázod a topikot,ami a szememben rosszindulatú túlterjeszkedés a feladatodon.Megengedhetetlen,kiléptél a szerepedből és kéremszépen......nincs mit szégyenkezned ,alaposan kilóg a lóláb.
magyarul : előjött a hátulütő.

elfogyott a kávém,ennyire voltál jó nálam és eddig,több billentést nem érsz.
Előzmény: Wágner úr (280)
Cooperálok Creative Commons License 2004.10.17 0 0 281
Tisztelt Wágner Úr! Csak a tisztán látás végett a legújabb „vihar” ebből a felszólításból kerekedett, ami ha kívülről nézzük is egy teljesen korrekt javaslat volt. ----------------------------------------------------------------------------------- Thernitibi válasz | megnéz | könyvjelző 2004.10.13 13:40:03 (35) Tisztelt MijoTe itt: http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=37458039&t=9012347 valamit felvetettél, amelyre itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9114985&la=38927610 válaszoltak neked. Úgy gondolom, hogy ha az általad megszólított vette a fáradtságot, és a saját polgári nevéhez kisértetiesen hasonlító nickel (Kubatovv) bejelentkezett az indexre, majd válaszolt felvetéseidre, akkor elvárható, hogy a kettő hozzászólás közötti, nagyon is érzékelhető nézetkülömbséget itt tisztázzátok.Szerintem illene meghívnod ide a klubba, és megvívnotok a saját igazatokért. Mert nem vitás, hogy részedről ez lenne a legelegánsabb, és legkézenfekvőbb, a kívűlállók, és a grémium részéről pedig az egyetlen, elvárható megoldás! Egyben ezzel a gesztussal be is bizonyíthatnád, hogy nem csak akkor vagy keményfaszú bunyevácgyerek mikor valakit pocskondiázni kell, hanem akkor is, mikor a leírt szavaid igazságtartalmát kell megvédeni. ------------------------------------------------------------------------------------------- Na már most, akárhogyan is olvasom nekem valahogy nem ez jön le belőle: ------------------------------------------------------------------------------------------- Mijo válasz | megnéz | könyvjelző 2004.10.17 12:12:45 (56) Kedves Wágner úr! Nem győzöm hatékonyabban hangsúlyozni, hogy primitív elemekkel nem kívánok dialógust folytatni! Olyanokkal pedig, kik anyabaszásra szólítanak fel, különösen nem! Megkérlek, járj el légy szíves moderátoraidnál, hogy tüntessék el klubfórumunkra mocsokként vetölő alábbi, személyemet IRL dehonesztáló fröcsögéseket! Tudniillik egy dolog az, hogy én nem kívánok reagálni, nem kívánok egy mélysötét alantas szintre süllyedni, viszont más dolog a látszat, ha ezek fennamaradnak, ami azt a képzetet kelti a fórumok látogatóiban, hogy lám annak van igaza, akié az utolsó látható szó! Nyomatékosítom (mielőtt vád érne): esetemben ilyenek viszonylatában nem lehet vitáról, vitatkozásról szó, lévén például alábbi ominózus alannyal mégcsak köszönő viszonyban sem vagyok, nem hogy beszélőben! Köszönet: Mijo ----------------------------------------------------------------------------------------------- Tisztelt Wágner Úr! Ön szerint „anyabaszásra” lett felszólítva az Ön által oly nagyrabecsült fentebb idézett nick? Valamint: Tisztelt Wágner úr! Ön szerint az a másik nyílt bajai fórumon résztvevők valaha is megengedtek-e maguknak ilyen stílust bárkivel is szemben? Közben látom válaszoltál a másik beírásomra. Igazad van, amikor 2000 környékén nyitott topicokba néz az ember az elején normálisnak tűnik, aztán valahogy hiányossá válnak, és maradnak azok a kívülállók számára érthetetlen beírások amiket a moderátor bent hagyott. Magyarul: aki nem értett egyet a nagy igazmondóval, kinyilatkoztatóval annak a hsz-ei repültek. És mára mi maradt? Találsz-e olyan topicot, ahol mindenféle személyeskedéstől mentesen _vitatkozni_ lehet a közügyekről (szigorúan a ketrecről beszélek)? Nézd csak meg és légy őszinte, hiszen pont az utolsó vitát kiváltó dolog is épp azt támasztja alá, hogy egy korrekt ajánlatot tevőt, hogy kezel a topic-gazda. Nézd csak meg ki kezdi a személyeskedést? Ki az aki alpári stílust enged meg magának? Ki az aki szétveri a saját topicjait? Ha csak két lépéssel hátrébb mész már látnád, mindazt ami miatt a ketrec névsorában szereplők zöme nem jelenik meg, esetleg csak akkor mint amikor ilyen minden jóérzésű embert felháborító stílust olvas.
Wágner úr Creative Commons License 2004.10.17 0 0 280

Stimm, a tartalom, mégpedig - nem a szövegkörnyezetből kiragadva, hanem ottan helyben, az összes összefüggésével együttesen.

 

Nézd meg most a felszínen lévő topikok címeit - hasonlítsd össze a két fórumot, a nyiltat és a zártat. Nézd meg most ezen topikok tartalmát, nem a valamikoriakat, hanem a mostaniakat.

 

Nos, én csupán azt állítom, hogy a nyilt fórumon csupa olyasmi van felszínen, ami bárhol másutt lehetne (Törzsasztal, Kávéház, Konyhaasztal stb.), azon túl, hogy bajai a társaság (a csatlakozókat is beleszámítva) semmi különös sajátosság nincs benne, ami Bajához kötné. A társaság alapvető kötődése pedig az, hogy a dög szemét Mijo valamikor mindegyiknek nekiment, összerúgta vele a port, vérig sértette stb. stb., vagyis valóban a Mijot (joggal) Utálók Népes Gyülekezetéről van szó, de Baja vagy környékének akármilyen közéleti (nem közérdekű, hanem közéleti, teccik érteni, a közérdeklődést én nem is emlegettem, mert ha érdeklődést mondtam volna, az minősítés lenne) kérdéséről sokkal, de sokkal kevésbé.

 

Senki sem képes kívülről befolyásolni azt, hogy miről dumálnak egy fórumban. Mesterségesen lehet közönséget (tagságot) szaporítani, de attól semmi sem változik meg, ha nincsenek nagyobb számban hozzászólók, akkor blog a cucc és nem fórum. Ezt én nem is vitatom, de nem is izgat különösebben, mert más dolgom nincs vele, mint biztosítani a lehetőséget a viszonylag nyugodt társalgáshoz. Az pedig igenis megvan, vagy egyik, vagy másik helyen. Az, hogy egyben nem megy, az kiderült (nálamnál sokkal Lyózanabbak is így itélik meg), akkor meg nem köll erőltetni, hanem csak hagyni, hogy fejlődjön valahová - ha visszafejlődik, az sem gond - hely van, idő van, ráérünk...

 

Egészség!

Előzmény: Cooperálok (279)
Cooperálok Creative Commons License 2004.10.17 0 0 279
Kutya legyek, ha a magyarázgatásaid alapján meg tudlak érteni! Lentebb még azt írtad, hogy a _tartalom_, a modanivaló. Most témaválasztásról beszélsz. Nézdd meg kicsit jobban és meglátod, hogy az az illető a saját témáit offolja szét, ha olyan valaki ír ill. írt be, aki nem bólogatott, hanem kicsit más volt a véleménye. Ráadásul milyen tartalommal(!!!!) és innentől kezdve bizony a kívülről jövő nem lát mást, csak azt a bizonyos nagy-nagy négybetűset! Nem kell ehhez utálni valakit. Elég ha csak elolvas (a kívülről bekukucskáló) egy-két közérdekű (?) topicot és rájön messze nincs itt szó közérdekről,vagy közérdeklődésre számot tevő beírásokról.
Előzmény: Wágner úr (278)
Wágner úr Creative Commons License 2004.10.17 0 0 278

Magasztal egekbe a radai rosseb, kérem szépen, én csupán azt a minimális különbséget említettem, ami a témaválasztásban akár tecc, akár nem tecc, de ottan van és bárki számára látható. Ha nem lett volna elég világos, akkor megismétlem, hogy egy kívülről jöttet egy pinalatig sem érdekli, hogy ki a franc az a Mijo, mert ő csak Bajára és környékére kíváncs (ha egyáltalán kíváncs rá). A Mijo ügyecskéi csak és kizárólagosan magát Mijot és a Mijot Utálók Népes Gyülekezetét érdeklik, a többiek nagyot köpnek rá, mer' számukra ez nem központi kérdés!

 

Sokk sí kereket a további ko-operálásához és boncolgatáshoz.

 

Egészség!

Előzmény: Cooperálok (275)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!