Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.12.09 0 0 40
Köszi!

Ez mind midi, át lehet alakítani kottává valahogy?
Előzmény: Sandor (39)
Sandor Creative Commons License 2005.12.08 0 0 39
Bogarásszál kicsit:

itt
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.08 0 0 38

Hello!

 

Van valakinek A Jingle Bells , menyből az angyal stb, szóval karácsonyi zenék blues os, jasszes kíséret változata?

 

Nem kérem ingyen, cserébe elküldök bármit , ami nekem megvan, van egy jópár filmzeném, mancini, stb.

 

Köszi!

Sandor Creative Commons License 2004.12.30 0 0 37
Sibelius + Photoscore a scanneleshez.
Human Positive Creative Commons License 2004.12.29 0 0 36
Melyik ez a program?
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.29 0 0 35

Ne legyel mar suti:)

Beszkenneled es van egy program ami atkovertalja ezt MID formatumba siman es jol:)

Előzmény: akovari (34)
akovari Creative Commons License 2004.12.27 0 0 34

Keresek profi midist, vagy zenészt aki havi rendszerességgel bevinné gyakorló énekkották kíséreteit midi fájlokba. Havonta 2-4 dalról lenne szó, dalonként 3-4 oldal kotta. A kíséret minden estetben 2 szólam (zongora). 800 Ft / oldal árat tudok érte fizetni. Ha érdekel a dolog, e-mailben várom a jelentkezést

gajdi0001 Creative Commons License 2004.12.26 0 0 33

Sziasztok!

Keresném a Hungáriától a Hotel Menthol kottáját.

Aki tud, kérem segítsen!

Köszi :gajdi0001

Pityus Creative Commons License 2004.12.24 0 0 32

bozsesz2004 és mindenki!

Én nyitottam ezt a topikot mérgemben, mert rohadt drágának találtam a kottákat. Sajnos nem változott a helyzet. Ha csak egy számnak kellene csak a kottája, akkor is meg kell vásárolnia a több ezer forintos kottásfüzetet.- már ha megtaláni, hogy melyik tartalmazza azt a számot. Azt még elfogadhatónak találnám, hogyha csak azért a számnak a kottájáért kellene fizetni, amire pont szükségem van. De ha az a szám egy 6000 Ft-os válogatás kottásfüzetben van, igaszságtalannak tartom, hogy ennyit fizessek érte. Ez olyan, mintha kenyeret akarok venni, de az üzletben csak úgy kaphatnék, ha mellette egy csomó mindent hozzá vennék még.

bozsesz,- keresel még Edda kottákat?

Vidám karácsonyt és vidám új évet mindenkinek: Pityus  

Előzmény: bozsesz2004 (27)
g0oFy Creative Commons License 2004.12.15 0 0 31
Joplin kotta? De milyen? egész zenekarnak, dallam, kíséret? csak azért mert érdekelne. Nevemre kattintva imil cím. Claydermann pénzért is jó? 38 dollár 5 kotta.(szerintem horribilis összeg)
Előzmény: szuzi35 (30)
szuzi35 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 30
Sziasztok! Richard Claydermann kottákat keresek. Tud valaki egy helyet a neten, ahonnan le tudnám tölteni? De szívesen cserélek is, van egy csomó komolyzenei és néhány  ragtime stílusú kotta Joplintól.
g0oFy Creative Commons License 2004.12.10 0 0 29

Mindig a régi... átlag magyar ember számára szinte lehetetlen elektronikus úton a kottaszerzés.

 

DE! Aki mégis rendelkezik sok-sok, különleges karácsonyi dal kottájával, kérem ossza meg velem ezek elérhetőségét, vagy magukat a kottákat.

 

Ui.: aki nem talák vmilyen kottát kapcsolja fel a villanyt, majd az átlagfogyasztásból kiszámoljuk mekkora probléma ez. Mert lehet hogy csak mi, tudatlanok fujjuk fel, de hol vannak az okosok?

tianmen Creative Commons License 2004.11.16 0 0 28

Üdv.

 

Már régóta kutatok filmzenekották után, de idáig még nem jutottam túl sokra. Az ineterneten igaz, vannak angol illetve amerikai honlapok ahonnan lehetne rendelni, de ezeknél a feltételek egy itteni ember számára nem túl kedvezöek. (például csak amerikában postázzák ki a csomagokat).

Nagyon örülnék, ha valaki tudna olyan boltot, vagy személyt, aki tart filmzene kottákat és el is adná azokat. De akár Magyarországra is kézbesítö kottaárusító honlap címének is nagyon örülnék.

ElQre is köszönöm a segítséget.

Elérhetö vagyok a: tianmen@axelero.hu címen.

 

ui.: Aki furulya, illetve zongora kottákat keres lehet hogy tudok segíteni, mert ezen hangszereken tanulok és folyton bövítem a kottatáramat.

bozsesz2004 Creative Commons License 2004.11.12 0 0 27

Hello!

 

PMobil és Edda zenék kottáit keresem szintetizátorra. (akkord jelöléssel is jó lenne +midiben is)

Cserére szkennelt kottákat tudok adni (főleg könnyűzene Pl.: nem csak húszéveseké, az légy aki vagy...)

E-Mail: 0bbozno@kzs.hu              Segítségeteket előre köszönöm

g0oFy Creative Commons License 2004.11.07 0 0 26

Nagyon köszönöm a segítő szándékát mindenkinek, de szerencsére már aznap találtam kottát egy volt zenetanárom segítségével. (Igazi könyvtárban, meg lehet fogni...).

 

 

Előzmény: _saxy (25)
_saxy Creative Commons License 2004.11.04 0 0 25
Előzmény: g0oFy (20)
_saxy Creative Commons License 2004.11.04 0 0 24

szia goofy!
nagyon örültem, amikor a beszólásodat olvastam,ugyanis én s szaxofonozom, de nem találok kottát, felesleges tízezreim meg nincsenek, hogy a hangszerboltokban szórjam el.

ha nem túl nagy kérés, nem tudnál esetleg küldeni néhány kottát nekem(jazz, filmzenék). előre is nagyon nagyonnagyon szépen megköszönöm!!!
 köszi

_saxy

Előzmény: g0oFy (20)
roz99 Creative Commons License 2004.11.04 0 0 23

Sziasztok!

Itt van mindjárt a karácsony, és 2 Delhusa számnak az akkordjait kutatom...("Édes angyal" és "Ha hallod a harangok hangját...")Aki tud segíteni ez ügyben, írjon! Előre is kösz!

kmarci15 Creative Commons License 2004.10.30 0 0 22
 Szerencsére feribau elküldte a Nagy utazás kottáját, nekem már emgvan, elküldöm, ha kell. Mi az e-mail címed?
Előzmény: g0oFy (20)
2+2 Creative Commons License 2004.10.29 0 0 21

Sziasztok !

Most így karácsony alkalmával szükségem lenne a Jingle Bells című kottára. Nekem már van egy részlet a Lorie Line szerzeményéből, de cak félig van meg ! Ha valakinek megvan az ha tud jelentkezzen e-mailben ! köszi ! :)

korall55@freemail.hu 

g0oFy Creative Commons License 2004.10.28 0 0 20

Üdvözlök mindenkit!

 

S.O.S. (rendkívül sürgősen) szükségem lenne (nekem is) a Nagy utazás című Presser G. szerzemény kottájára. Ha esetleg át van írva szaxofonra , az még jobb. Azonban, jobban érdekelnének érzelmes Dés László dalok, kottázva természetesen...  Segítsen mindenki aki tud és akar segíteni!

 

                                                                              Nagy "gOoFy" Gergely

kutykurutty Creative Commons License 2004.10.17 0 0 19
Ha nem csak magyar kottak erdekelnek vkit, akkor ajanlom a
http://www.pianosheets.org
cimet, torrent alapon mukodik, de nem csak zongorakottak,
hanem minden egyeb is van.
kmarci15 Creative Commons License 2004.10.16 0 0 18

    Hi!

 

 Valaki el tudná küldeni a Nagy utazás c. szám kottáját (akkordjelöléssel, szintetizátorra kellene), vagy tudna mondnai egy helyet, ahol megtalálom?

bulesz Creative Commons License 2004.09.09 0 0 17

Megkérdeztem pár illetékest, és komoly lépések várhatók a kottamásolás visszaszorítására, és szerencsére nem szigorítás irányában, hanem a kiadó is próbál együttműködni oly módon, hogy lejebb vitte, viszi az árakat.

Forrás:

Editio Musica Budapest

 

Nagyon szimpatikus lépés! Gratula!

Előzmény: Pityus (5)
bulesz Creative Commons License 2004.09.09 0 0 16

Sziasztok!

 

Én ezt a MAGYAR!! kottalelőhelyet találtam, zenetanuló lévén, igen csak jól jött most évkezdéskor...:)

 

KottaNet
Előzmény: konyisoft (14)
feribau Creative Commons License 2004.09.01 0 0 15

 

Üdv mindekinek.

Többszáz könnyüzenei kottám van, föleg régebbi magyar és világslágerek, magyarnóták, szöveggel, akkordjelöléssel, vagy zongorakkisérettel

cd re szkennelve. Listám is van. Adok veszek cserélek!

feribau@freemail.-hu

konyisoft Creative Commons License 2004.08.22 0 0 14

Helló!

 

Nincs meg véletlenül valakinek Felix Mendelssohn Fisz-moll fantázia op.28 (Sonate écossaise) c. darabjának kottája pdf, gif, tif vagy bármilyen más nyomtatható formátumban? Átnéztem már szinte az egész net-et, de nem találtam olyan helyet (legalábbis ingyeneset nem :), ahonnan letölthető lenne. Amennyiben véletlenül megvolna valakinek, nagyon megköszönném, ha eljuttatná valahogy az email címemre.

 

Az általam ismert legjobb kottalelőhelyek (teljesen ingyenes, komolyzenei kották):

 

http://www.sheetmusicarchive.net/  (korlátozott, naponta 2 letöltés)
http://icking-music-archive.org/
http://www.mutopiaproject.org/

 

Free kották keresgélése:

 

http://www.8notes.com/

 

Egy remek linkgyűjtemény, a site-ok ismertetésével, kiegészítő infokkal:

 

http://www.freesheetmusicguide.com/


Üdv:

  KónyiSoft

 

PETYUS Creative Commons License 2004.03.10 0 0 12
Egyszerűen megnyitom a NC-vel a midi fájlt, ilyenkor ő visszakottásítja ahogy tudja. Ezután rendberakom manuálisan, és kész.
Előzmény: pyracantha (11)
pyracantha Creative Commons License 2004.03.09 0 0 11
Szóval én is a Noteworthy C.-t használom kottaírásra, bár eléggé nehézkes (ehhez lényegesen jobb a Toccata trans.., amely billentyüzetet is ad és úgy használható,mint egy zongora, csak nekem a demo változat van meg, amely nem menti el a végeredményt, bár kinyomtatható!), viszont nem tudom, hogy a visszakottázás hogyan oldató meg (találtam rá magyar leírást, abban ilyen nincsen... Pechem az is, hogy a Roland E-36-omhoz a leírásból pont ezek a részek hiányoznak. (mármint a midizés).
Tehát a visszakottázás módja nagyon érdekelne, de továbbra is vevő vagyok a midizés rejtelmeire is...Üdv.
Előzmény: PETYUS (9)
Pityus Creative Commons License 2004.03.09 0 0 10
Bergeron ajánlotta, hogy midiből ki lehet csikarni a kottát több programmal is, és én csak erre válaszoltam, hogy miért nem teljes ez a megoldás. Amúgy én is így szereztem meg több komplikáltabb dallamnak a kottáját.
Általában mi a helyzet? Ha az embernek megtetszik egy szám, akkor leül a hangszeréhez és megpróbálja a kút fejéből lejátszani, ha ez sikerül, akkor kiséretet próbál hozzá szerkeszteni. Na itt már előfordul, hogy nem igazán találom a harmóniának megfelelő akkordot.
Ilyenkor irány a kottásbolt, és ha netán megtalálom a keresett számot, mit látni a kottásfüzet hátoldalán?!- 4600Ft. Na ilyenkor visszateszem, és valami kicsusszan a számon.
Ez olyan mintha leánykérésnél az egész falu asszonyát is el kellene vennem.
Természetesen az alap felvetésem, hogy miként lehetne valamelyest etikusan egy- egy szám kottájához hozzájutni.
Üdv: Pityus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!