Keresés

Részletes keresés

Motley Fool Creative Commons License 2015.07.05 0 0 4369

Csodalom hogy erre csak most jottel ra.

 

Mar evekkel ezelott kiderult rola.

 

Nem kell vele torodni es a hozzaszolasait 99% ban figyelmen kivul kell hagyni :)

 

En ezt teszem es eleg jol elvagyok :)

Előzmény: Lola99 (4365)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.05 0 0 4368
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.30 -1 0 4367

tudom hogy nagyon oreg vagy ugyhogy finom voltam , tekintettel vagyok az agyerelmeszedesesekre IS

Előzmény: Lola99 (4365)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.30 -1 0 4366

szerintem ti vagytok a hulyek , leszbikusok

Előzmény: Lola99 (4365)
Lola99 Creative Commons License 2015.06.30 0 1 4365

Hogy te milyen hülye, intoleráns és rosszindulatu vagy! Nem találok szavakat.:-(

Előzmény: Törölt nick (4363)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.30 -1 0 4364

bye bye islamorada 

Előzmény: islamorada (4362)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.30 -1 0 4363

dehogy hazudozok , te vagy ideges gondolom azert mert a lanyod nincs meg se ferjnel se egy masik lany nem hazasodott vele ossze , de ne izgulj , majd csak talal valakit . egy leszbikus par ma mar szerezhet lombikbebit es a nagyi orulhet a lombik onokanak

Előzmény: islamorada (4362)
islamorada Creative Commons License 2015.06.30 0 1 4362

Szo sincs rola, ezeket ismeri gimis kora ota, mindig is igy irtam. Te probalsz itt hazudozni es ferditeni, tehat a beszelgetes reszemrol lezarva mert ezt is ugy tanultam otthon hogy nezzem meg hogy kivel allok le vitatkozni. Te nem az a ketegoria vagy...By...

Előzmény: Törölt nick (4361)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.30 -1 0 4361

akkor te is frocsogtel amikor megirtad hogy a lanyod milyen idos es csak a szorakozason jar az esze meg most mar azt is hogy melegekkel jar bulizni , en csak ismetellek , igy mar fajdalmas ?

Előzmény: islamorada (4360)
islamorada Creative Commons License 2015.06.30 0 1 4360

Kar frocsogni, attol meg ugyan nem tudsz ravenni hogy en is utaljam az embereket, holott nem tartozok egyik nepcsoporthoz sem/ fekete, homokos cigany, zsido/, igenis mindenkinek joga van elni a foldon es boldognak lenni. Es orulok hogy sok ember igy gondolja nem ugy ahogy te.

Előzmény: Törölt nick (4358)
islamorada Creative Commons License 2015.06.30 0 1 4359

Nem jar melegek koze csak van a barati tarsasagukban egy homoszexualis ferfi par akit meg a high school-bol ismernek, mert ezek meg ennyi even at is tartjak a baratsagot, nem kozositettek ki annakidejen az osztalybol oket mert nem ezt tanultak odahaza. Minden ember egyforma, ezt az  oktatast kapta  tolunk igy soha nem nezte le a feketeket sem,/ van 2 fekete baratnoje is/, a zsidokat sem, egyik legregibb baratnoje zsido, halistenek ezek a barat gyerekek, illetve a tobbi aki feher es amerikai hasonlo nevelest kaptak otthon. Nagyon buszke vagyok az enyemre es ha belegondolok, a tobbiekre is hogy ilyen szepen megvannak egymassal, a gyulolkodest nem ismerik.

Valo igaz hogy a lanyom meg nem ment ferjhez bar  sok eve hogy ugyanaz a baratja van de eppen arra jottunk haza egy utazasbol hogy bejelentettek hogy ev vege elottig osszehazasodnak.

A mai fiatal nem rohan ferjhezmenni, rogton gyereket szulni, kicsit elni akar nem a nyakaba venni egy csalad minden gondjak. Tobb eszuk van mint a regieknek.

Előzmény: Törölt nick (4357)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.30 -1 0 4358

ja , az en lanyom 43  eves es van ferje es egy gimnazista lanya es egy felsotagozatra jaro fia , en ezt tartom egy sikeres eletnek nem a meleg tarsasagba jarast

Előzmény: Törölt nick (4357)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.30 -1 0 4357

nekem mindegy , a te lanyod jar melegek koze , az enyem nem es ez a fontos , ugye jol tudom , hogy meg ferjhez se ment a lanyod ?

Előzmény: islamorada (4356)
islamorada Creative Commons License 2015.06.29 0 1 4356

En egy cseppet sem banom hogy hazassagot kothetnek, sot orulok neki. Kevesbe fog terjedni az AIDS mert  sokan szepen megulnek egymas mellett a hazassagi kapcsolatban es nem allnek ossze ki tudja kikkel.A lanyom barati koreben van ket fiu akik 6-8 eve elnek egyutt, egyikuk szuloje lakast vett nekik pusztan azert hogy segitse oket a kozos eletben ami remenyuk szerint allando lesz, ok is az AIDS-tol feltik a fiukat.

Meg meleg felvonulasok is kevesebbet lesznek, minek, elfogadott a kapcsolatok, tobb idot fordithatnak egymast segito kozossegekre, kevesebb lesz az ongyilkos, zavart,  magat  kikozositettnek erzett ember, ezt igy mondta valaki tegnap a radioban.

Szoval jo lesz szerintem...

Előzmény: Törölt nick (4350)
Lola99 Creative Commons License 2015.06.29 0 1 4355

Mi ezen a szomorú???

Előzmény: Törölt nick (4350)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.27 -1 0 4354

a kotelezot te is viccbol irtad

Előzmény: Motley Fool (4353)
Motley Fool Creative Commons License 2015.06.27 0 0 4353

Hahaha

 

Ez olyan mint mikor a gyerek durcas lesz mert nem arra a hullamvasutra engedik fel amire akar menni.

 

Akkor inkabb nem megy sehova.

 

Mindenesetre figyeld meg addig feszegetik ezt a dolgot mig a vegen kotelezo lesz mindenkinek :)

Előzmény: Törölt nick (4352)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.27 -1 0 4352

alabamai ellenallas   index.hu/kulfold/      julius 26

Előzmény: Törölt nick (4351)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.27 -1 0 4351

megirtam hogy lesz ellenallas : index.hu alabama nehany megyeje ugy hatarozott hogy mivel most mar  kotelezo  a meleghazassag BESZUNTETI A HAZASSAGI ANYAKONYVEZEST MINDENKINEK , tehat senkit se anyakonyveznek , aferfiak nokkel kotott hazssagat SE SE anyakonyvezik...........ez franko

Előzmény: Motley Fool (4349)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.26 -1 0 4350

eleg szomoru de ez van

Előzmény: Motley Fool (4349)
Motley Fool Creative Commons License 2015.06.26 0 0 4349

The United States is now just the 21st country in the world to allow same-sex marriage in every jurisdiction.

Előzmény: Törölt nick (4347)
Motley Fool Creative Commons License 2015.06.26 0 0 4348
Előzmény: Törölt nick (4347)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.22 0 0 4347
Motley Fool Creative Commons License 2015.06.19 0 0 4346

Azt nem tudom miert van annyi illegalis, viszont amit leirtam es bemasoltam errol azt nem en talaltam ki, hanem a http://www.uscis.gov/ oldalan van fent. Soha nem irtam le valotlan es kitalalt dolgokat.

 

Mindenki megtalalhatja es kovetheti az ott talalhato informaciot.

Előzmény: Lola99 (4343)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.19 0 0 4345

nem kicsit , nagyon az vagyok

Előzmény: Lola99 (4344)
Lola99 Creative Commons License 2015.06.19 0 0 4344

Nem vagy te egy kicsit homofob???

Előzmény: Törölt nick (4336)
Lola99 Creative Commons License 2015.06.19 0 0 4343

Csak azt tudnám, akkor miért van annyi illegális, magyar is, az Államokban már sok-sok éve. Talán hülyék és nem találják meg az utat amit te leirsz? Nem hinném. Kár ilyesmikkel hülyiteni azokat, akik nincsenek tisztában a dolgokkal.

Előzmény: Motley Fool (4330)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.19 0 0 4342

elkepzelni nem tudom miert akarod a magyarokat meleghazassaggal bevandoroltatni amerikaba ? ennyire maganyos vagy es igy akarsz egy csinos melegfiura szert tenni ? menj fel new yorkba es keress egy meleg bart inkabb . 

Előzmény: Motley Fool (4341)
Motley Fool Creative Commons License 2015.06.18 0 0 4341

Olvasd el es nyugodj le.

 

Az utolso bekezdes vonatkozik rad, nyugodtan hozhatod cimboradat.

Orulok, hogy segitettem felnyitni szemed.

 

Frequently Asked Questions

 

Petitioning for my Spouse

Q1: I am a U.S. citizen or lawful permanent resident in a same-sex marriage to a foreign national. Can I now sponsor my spouse for a family-based immigrant visa?
A1: Yes, you can file the petition. You may file a Form I-130 (and any applicable accompanying application). Your eligibility to petition for your spouse, and your spouse’s admissibility as an immigrant at the immigration visa application or adjustment of status stage, will be determined according to applicable immigration law and will not be denied as a result of the same-sex nature of your marriage. 

 

Q2. I am a U.S. citizen who is engaged to be married to a foreign national of the same sex.  Can I file a fiancé or fiancée petition for him or her?
A2. Yes.  You may file a Form I-129F.  As long as all other immigration requirements are met, a same-sex engagement may allow your fiancé to enter the United States for marriage. 

 

Q3: My spouse and I were married in a U.S. state or a foreign country that recognizes same-sex marriage, but we live in a state that does not. Can I file an immigrant visa petition for my spouse?
A3: Yes. As a general matter, the law of the place where the marriage was celebrated determines whether the marriage is legally valid for immigration purposes.  Just as USCIS applies all relevant laws to determine the validity of an opposite-sex marriage, we will apply all relevant laws to determine the validity of a same-sex marriage.  The domicile state’s laws and policies on same-sex marriages will not bear on whether USCIS will recognize a marriage as valid.

Előzmény: Törölt nick (4339)
Motley Fool Creative Commons License 2015.06.18 0 0 4340

Igen az emberek nagy resze azt hiszi a vizum amit kapnak befolyasolja a tartozkodasi idot majd.

 

A tartozkodasi ido sokban fugg attol is, hogy milyen repulo jeggyel erkezik be valaki.

 

Az Esta az viszont mindig csak 90 napig ervenyes es nem lehet hosszabitast kerni sem.

 

Viszont hazassag eseten mar lehet statuszcseret kerni es nem kell elhagyni az orszagot mig a valasz megerkezik.

 

Előzmény: Never Man (4338)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!