Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.11 0 0 2337
Hahó!

Akkor már csak a béres csepp használ. Gondolom, ha az ember hisz benne, igaz is.
Megyek cseppentek pár cseppet! (és megiszom, nehogy félreértsetek)
Előzmény: tristen (2336)
tristen Creative Commons License 2009.06.11 0 0 2336
Sziasztok!

Én megálltam a pumpálással, mert meguntam. :(

hali ;-)
Előzmény: Törölt nick (2335)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.11 0 0 2335
A háttérben folyik a farokszaggató szorgos munka, ezért hallgat a topic. Nem is lehet folyamatos a fórumozás, hiszen az eredményeket nem hetekben, inkább negyed vagy félévekben érdemes mérni. Értelmetlen lenne hetenként mm jelentést adni. Részemről egy hónapja indult az edzés; a módszereket próbálom vegyesen, de folyamatosan, túlzások nélkül alkalmazni. Hidropumpa, fejés és tabletta pro solution pills. Néha egy kis potencianövelés, de ez inkább az ötven évem miatt jön jól.
Az mindenesetre jó jel, hogy a barátnőm pozitívan reagált(hét hónapos a kapcsolat), szóval fincsibb neki a szex-meg nekem is. Ilyeneket mond, hogy megnőttél, előnyömre változtam stb...és többször mondta, hogy szeret, min korábban. No, hát már ezért is megérte.
Irány nekiállok egy kis fejésnek, legyen 20-25 perc....:-)


kékég65 Creative Commons License 2009.06.06 0 1 2334
Jó az ötlet, azt hiszem én is csinálok egy hasonlót még le nem védeted a szabadalmi hivatallal, mert akkor fizethetnénk a jogdíjért:). Az eredményről majd beszámolok.
Előzmény: Elvetemült20 (2330)
tristen Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2333
:D
Előzmény: Elvetemült20 (2332)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2332
Hát jahh meg egy magyar billentyuzet mer a rucibálos laptopon. német a bill. :)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2331
Nem rossz, de szerintem Neked először is egy jó helyesírás-ellenőrző kellene...  :-)
Előzmény: Elvetemült20 (2330)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2330
IGEEEN! Megalkodtam a BrokiMaster 2009-et. Asszem szabadalmasztatnom kéne:)1
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2329
Nincs mit. szerintem azért jó az a kütyü mert eredetileg szimplán ment rajta át a
madzag és így meg duplán és a rúgó tart mint állat.
tristen Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2328
Szia Elvetemült20!

Köszi a képet! Ismerős ez a "kötélszerű" dolog, nekem is van ilyen felsőrészem, amibe ez van!

Köszi mégegyszer!

hali :)
Előzmény: Elvetemült20 (2327)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2327
itty
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2326
még is meg van.
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2325
francba a kép elvészett délután csinálom a következöt és teszem fel. Bocs mindenkitöl.
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 2324
midjárt felteszem csak akkor megállt a net..
tristen Creative Commons License 2009.06.04 0 0 2323
Hol a kép?
Előzmény: Elvetemült20 (2322)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 2322
A képen látható kütyü a pulcsim kapucnijának a kötélje, vagy mi.
El is neveztem ez lett a löncsfogó.
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 2321
TXD. ööö én is azon a véleményen vagyok hogy kellene csinálni egy jó kis weboldalt.
A másik hogy ha valaki össze tudná írni a növelős tabletták nevét azt én negyed
de lehet tized árba is össze tudom szedni csak annyi hogy nem egybe veszed be hanem pl. 5 darabba. Mert akkor legalább pontos étrend összeállítást tudnék csinálni nem pedig amit személy szerint jónak látok.
Egy weboldal sokat segítene, ahol képekkel szöveggel stb. alá lehetne támasztani mindent.
A húrok problémára lehet tudok a kollégáknak egy jó megoldást amit én használok mindjárt küldöm a képet.
4rumman Creative Commons License 2009.06.04 0 0 2320
Helló kékég!

Nekem bőven jó a lógatás, sőt, a nagyobb súly használata miatt azt preferálom. Ha időd engedi, ha nem is apró részletekbe menően, de kiokíthatnál priviben (tapasztalatok szerint miből a legjobb hurkot csinálni, mit lógatni, esetleg ha van valami ábra, ilyesmi).

Köszi előre is,

4rumman
Előzmény: kékég65 (2317)
tristen Creative Commons License 2009.06.04 0 0 2319
Faroknövelésre FEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Kitartás Srácok!
Lefety Lóri Creative Commons License 2009.06.04 0 0 2318
Heló mindenkinek! Gondoltam megosztom veletek tapasztalataimat eredményeimet, én a kézi fejés gyakorlatot használom és utána szoktam még kézzel nyújtani egy kicsit de csak pár másodpercet lefelé,felfelé oldal irányokban kb 5x kihúzom és tartom ugy 10 másodpercet. Na a lényeg hogy március közepén kezdtem el és kitartóan csináltam egy héten 5x majd 2 nap pihi. Jó volt hogy csak 3x sikerült mert nem volt időm...
Sajna az elején nem mértem le de előtte régebben úgy rémlik 14cm mértem én ezt tekintem kezdeti méretemnek. Most ezen lehet vitázni de utána csináltam egy jó kis mércét ugyanis levágtam a vonalzó végéről azt az5-6 mm ami a 0 osztás előtt van hogy pont nulláról tudjam mérni és az lett a hivatalos mércém. Áprilisban már mértem 14.2cm -t. Aztán úgy döntöttem hogy minden hónap végén csinálok egy referencia mérést... április végén 14.6 ot sikerült mérnem (nem csaltam) aztán folytattam a gyakorlatozást és most tegnap mértem le ismét (ünnepek miatt nem volt alkalmam) és 14.9 et mértem! És ezt úgy hogy kb egy hét kimaradt sajna az ünnepek meg ilyenek miatt! Gondoltam nem lesz csak vagy 14.5 mert hogy sok volt a pihi meg ilyenek de meglepődtem rendesen!
kékég65 Creative Commons License 2009.06.04 0 0 2317
Szia 4rumman!

Ha a rémképeidben élő hurok érdekel segíthetek a megtanulásában. Ha tudsz tartósan, biztosan kötni a legjobb súly az 5 literes desztillált vizes balon, mely 0-5 kg-ig tökéletes. Ha többel akarod húzatni abban is tudok segíteni.

Nekem jes-extenderem van és az tartósan (ha bírja a farkad) akár napi 24 órában is húz, nyújt, de csak 1,5 kg súllyal (gyártói információ), de diszkréten, ruha alatt.

Mások biztos másban tudnak majd segíteni.
Előzmény: 4rumman (2316)
4rumman Creative Commons License 2009.06.03 0 0 2316
Üdv mindenkinek!

Már régebb óta olvasgatom a topicot, hozzászólásból még csak ez lesz az első. Jómagam pumpát használok, elég jó eredménnyel (Kaplan-cuccom van, korábban volt egy no-name, azzal befürödtem, ennyi az oka). Gondolom itt mindenki tisztában van vele, már csak tapasztalatokból kiindulva is, hogy a vákuum inkább vastagságra jó, semmint hossznövelésre (bár egyéni különbségek persze lehetnek az elért eredményekben).

Ahogyan olvasmányélményeimből leszűrtem, a folyamatos nyújtás orvosilag alátámasztott, így eredményeket igérő módszer. Szóval: súly lógatása. Igen ám: az Államokban lehet kapni pár megszállott által készített szerkezeteket, nálunk semmi. Marad a házi módszer, ezzel csak az a bajom, hogy nem találtam még olyan kötést, amivel tartósan meg lehet tartani 2-3 kilós súlyokat. Ezért írtam ide: ha valakinek van már olyan kidolgozott módszere, ami működőképes, és pláne nem órákig kell vacakolni a kötéssel, megköszönném, ha privátban megosztaná velem tudását (rémképeimben él egy olyan hurok, ami elméletileg annál szorosabb, minél nagyobb súly húzza, az más kérdés, hogy kötni nem tudom)!

Előre is köszi, és mindenkinek kitartást!

(Az andropenis és más erőkeretekkel milyenek a tapasztalatok? Ha tudna 2-3 kilós erőt, már beruháztam volna, így egy kicsit nececsnek tartom. Tudom-tudom, olvassak vissza. Lustaság fél egészség :))

4rumman
tristen Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2315
Szia Lacka55!

Köszi a választ! :)))))

hali :)
Előzmény: Törölt nick (2303)
gyula14/4 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2314
  Koszi ELVETEMULT20 a segitseged (emailben),.
Előzmény: Elvetemült20 (2289)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2313
Elvetemült patikus akkor lennél, ha értenél is hozzá. Ezek teljesen alap vitaminok, 2000ft-ért veszek 3 hónapra egy frankó multivitamint a biotech-től, szóval egy szimpla B6-ért nem is lehet többet elkérni...

Amúgy nem értem miért tőlem kérdezed, hogy mit csinálj. Neked van webáruházad azt csinálsz, amit jónak gondolsz..

Általánosságban véve a cink, magnézium, c-vitamin és fehérjék közül az L-Arginin tesz jót a faroknak, emellé még jönnek más növények a ginkótól, a ginsengen keresztül a horney goat weedig, meg persze a királydinnye stb.

A vitaminok általánosságban véve fontosak minden fajta testi növekedésben, de vannak specifikusabbak is, mint a fent leírtak, amikkel lehet kísérletezgetni, esetleg összedobni egy mixet direkt pénisznövelésre. Ezeket pénisznövelő tablettaként árulják, de lehetne simán árulni kevésbé hangzatos és főleg kevésbé átbaszós névvel is, kevésbé lehúzós áron. Na szerintem ez lenne egy frankó dolog.

Szóval ha tudsz ilyenről akkor azt oszd meg nyugodtan, aki akarja megveheti nem szégyen az, ha árulsz termékeket csak ne írd le minden posztodban 2x, hogy nem akarsz eladni semmit. :)


Ja és légyszi, ha van itt valaki aki ért egy portál létrehozásához az adjon életjelet, srácok ezt sokkal komolyabban kell nyomnunk, mint egy szimpla indexes fórum! Példát kéne vennünk az amerikai nagytesótól, ők aztán tényleg tettek a világért és mindannyiunk farkáért!!
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2312
Jahh még annyi hogy én szinte mindent szedtem kb. 8bógyót vettem be reggel meg este. viszont amit leírtam 2400ft-ost azt nem, de holnaptól kípróbálom azt is.
Jah majd még a fehérje turmixot leírom de sajna az négyezerkétszáz valamennyi:(
viszont 4hónapig elég! Majd leírom csak már nem látok...
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2311
B6 (60 db) (bőrre)
Ára: 990 Ft
Fontos szerepet játszik az ingerületátvivő anyagok képzésében, idegműködési folyamatokban. Elősegíti a bőr anyagcseréjét, azaz a bőrfelület épségét. Hatással van az aminosavak, fehérjék és az esszenciális zsírsavak anyagcseréjére, ez a fehérjék átalakulásában végzett fontos szerepe.

Bétakarotin 60db (bőrre ár:990)
Az A vitamin előanyaga, annak pótlására és az A vitamin hiány megelőzésére alkalmas. A szem és a bőr egészségét (védi a bőrt a káros UV sugárzástól) óvja a károsító hatásoktól. Serkenti a sejtek pigmentképződését, ezáltal elősegíti a bőr egyenletes barnulását. Májfoltok, öregségi foltok kezelésében is hasznos. A béta- karotin a flavonoidokkal szinergista hatásban véd a szabadgyökök károsító hatása ellen

C vitamin 60db (c vitamin nagyon kell! jah 990ft)
- Erősíti az immunrendszert, növeli a szervezet ellenálló képességét.
- Allergiaellenes, gyulladásgátló, valamint segít a vörösvérsejtek képződésében.
- A flavonoidokkal szinergista hatásban elősegíti az érrendszer épségének fenntartását.
- A flavonoidok megkönnyítik a C-vitamin felszívódását, valamint növelik hatékonyságát, mert védik a gyors lebomlástól.
- A flavonoidok, mint antioxidánsok elősegítik, hogy a C-vitamin valóban vitaminként hasznosuljon

Szerintem ez nagyon jó lehet!:
Carnosic A 60db csak sajna ez már 2400ft:(

Javítja az agy vérellátását a hajszálerek rugalmasságát. Segíti az agy munkáját és frissen tartja a memóriát. Csökkenti a májfoltok kialakulását.

És még van jó pár dolog de most már lassan a moderátor is kizár:(
Én tényleg nem reklám célból írtam ki. srácok van 4 webáruházam
egy vaskereskedés 1 fodrászüzlet egy mükörmös (ezt meg nem nagyképüségből:))
csak hogy megértsétek hogy nem reklámozok és nem itt akarok pénzt keresni.
Szóval miket ki írtam nem túl drágák. És mindenki számlát kap.
Én sehol máshol nem fórumozok én is kaptam itt segítséget így én is adok.
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2310
TXD: okés leírok ide pár fontosabb dolgot de asszem akkor nevet váltok:
Én leszek a patikus:) Végül is csinálhatnám azt hogy ami vény nélküli az nálam megrendelhetné az a pár emberke aki akarja és kiküldöm neki a GLS futárral utánvétellel.... Azt számolgattam ha valaki rászán 10e ft akkor kb. 3honapra
vitamin túltengése van.
Elmesélek egy sztorit gyors. Van egy cucc amit a mükörmös csajok agyba föbe
vesznek és körmözés közbe a vendégnek adják el (beszélik rá) "vitamin" císzó alatt egyébként tényleg az, CSAKHOGY! ha azt szeded akkor a körmöd 2,5-3szor gyorsabban nő mit alapból!! Szóval én foglalkozom 800féle termékkel biztos vagyok benne hogy lenne egy két nagyon jó cucc. Csak a központ dokiját nem kérdezhetem meg. Txd: akkor szerinted adjak el itt pár vitamint? 2-5% az árrésem.
Félek a fórum társaktól hogy meghurcolnak a reklám miatt...
Előzmény: Törölt nick (2308)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2309
dicky18,5!! Juhé! Igen nagyon hasznos volt. Én most úgyan ott tartok ahol te csak én 15ről kezdtem te meg 16ról....
Szóval ha már egyikünknek se lesz nagyobb akkor az azt jelentené hogy százalékos arányba megegyezik a növekedés...
Most nekem is 24óra pihi után 2.5cm a növekedés.... Az a szitu hogy én összesen
5cm!!! akarok növeszteni... és hát komolyan is veszem..
A vastagságról nem tudok mit mondani mert nekem volt jes-extenderem meg androm is de mind a kettőből kicsúsztam és belese fértem! Egy átlagos pumpába alapbólse férek bele... Szóval nekem prostituált vastag! Úgyhogy a vastagításba abszolút nem vagyok otthon:( Egyébként szerintem a pumpa vastagít mert hát minden irányból feszít
Előzmény: dicky18,5 (2305)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.01 0 0 2308
Elvetemült, ha lehet egy javaslatom írd le ide mindenkinek, hogy te milyen kiegészítőket szedtél és milyen hatásokat tapasztaltál, ami miatt úgy gondolod, hogy jó lenne a növeléshez.

Történjen már itt is valami!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!