Keresés

Részletes keresés

eukariota Creative Commons License 2013.08.10 0 0 15225

Ha erre gondolsz, akkor sztem ez nem a Ps gyógyszere, hanem egy gomba ellenes készítmény, és a csípős hatás a vivőközeg miatt van..nagyon ritka esetben fordul elő, h gomba provokálja a PS-t..

 

 

1.         A GYÓGYSZER NEVE

 

Lamisil Derma 1% külsőleges oldatos spray

 

 

2.         MINŐSÉGI ÉS MENNYISÉGI ÖSSZETÉTEL

 

1 g Lamisil Derma spray 10,0 mg terbinafin-hidrokloridot tartalmaz ami 8,8 mg terbinafinnak felel meg.

Ismert hatású segédanyag(ok): propilénglikolt (E 1520) (50 mg/g) tartalmaz.

 

A segédanyagok teljes listáját lásd a 6.1 pontban.

 

 

3.         GYÓGYSZERFORMA

 

Külsőleges oldatos spray.

 

Tiszta, színtelen vagy halványsárga oldat.

 

 

4.         KLINIKAI JELLEMZŐK

 

4.1       Terápiás javallatok

 

A bőr Dermatophytonok, így Trichophytonok (pl. T. rubrum. T. mentagrophytes, T. verrucosum, T. violaceum), Microsporum canis és Epidermophyton floccosum okozta gombás fertőzéseinek kezelésére, például interdigitális típusú tinea pedis (atlétaláb), tinea cruris és tinea corporis esetén.

Pityriasis (tinea) versicolor Pityrosporum orbiculare következtében (ismert Malassezia furfur-ként is).

 

4.2       Adagolás és alkalmazás

 

A bőr kezelésére.

 

Adagolás

Indikációtól függően a Lamisil Derma spray naponta egyszer vagy kétszer alkalmazandó.

 

A kezelés időtartama és gyakorisága:

  • Interdigitális típusú tinea pedis:          naponta egyszer, 1 hétig
  • Tinea corporis, cruris:                        naponta egyszer, 1 hétig
  • Pityriasis versicolor:                           naponta kétszer, 1 hétig.

 

A klinikai tünetek rendszerint néhány napon belül enyhülnek. A rendszertelen alkalmazás vagy a kezelés idő előtti abbahagyása a tünetek kiújulásának kockázatát rejti magában. Amennyiben kétheti kezelés után nem jelentkezik javulás, orvoshoz kell fordulni.

 

Az alkalmazás módja

A Lamisil Derma spray alkalmazása előtt az érintett bőrfelületet és környékét meg kell tisztítani és meg kell szárítani. A tartályból pumpáljon annyi oldatot, hogy az alaposan benedvesítse a kezelt területet és befedje az érintett bőrfelületet és környékét.

Előzmény: -=Zsoca=- (15224)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2013.08.10 0 0 15224

DermaSpray. Azt már sikerült kiderítenem, hogy a plakkos területekre hiába fújom, még ha vékonyan vannak is, mégsem bír a bőrbe jutni. Ezért előbb Dipro kúra kell, nincs mese.

Előzmény: eukariota (15223)
eukariota Creative Commons License 2013.08.10 0 0 15223

Megírnád a cucc nevét?..A kék kenőcsben van egy komponens, amit már több évtized óta ismerek, és egy kutatási erdmény..jelenleg elég szűkszavú a vele elért eredmény..én is alkalmaztam anno, amikor praktizáltam, és persze eredményesen, erről számoltam be korábban a Hböszörményi háziorvos öccsének gyógyításával kapcsolatban, aki már évtizedek óta tünetmentes a fején lévő PS miatt..ez egy fejszesz volt, amelyet akkor kezdett használni, amikor a dipró már szart sem ért..a dokumentáció nálam megtekinthető..

Előzmény: -=Zsoca=- (15220)
eukariota Creative Commons License 2013.08.10 0 0 15222

MAGYARORSZÁGON, pontosabban a csonka Magyarországon születtem, de ezt neked is illene tudnod, hiszen a Facebook-on  (volt ismerősödként) jelen vok, és ott levelet is váltottunk..az oldallapomon ez a születési hely is szerepel..de ha Nagyváradon születtem volna, az is MAGYARORSZÁG-ot jelent ..biztosan nem ismered a fórumos etikettet..nem "kötelező" minden bejegyzésre itt a fórumon válaszolni, én főleg azokat szoktam kerülni, amelyek nem építő jellegűek, azaz nem szolgálják a PS gyógyítás elvárható igényét, azaz inkább az oldalt OFF-olják, ezért kérlek ne válaszol, főleg nem ezen a fórumon..más: a "ringrispil" német szó, az oláhok csak átvették..

Előzmény: mms2 (15219)
ivananyu Creative Commons License 2013.08.10 0 0 15221

Üdv.!

Kaptam válszt privátban a kérdésemre, már váltottunk egy pár üzenetet a ps. kapcsolatban, ez a fórum is azért van nem?

 

Előzmény: mms2 (15219)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2013.08.09 0 0 15220

Értem. Csak belefutottam böngészés közben és gondoltam, hogy rákérdezek.

 

Én most egy angol terméket tesztelgetek, ha lesz valami eredménye, akkor jelzem. Egyelőre mar mint a fene. :) Legalább érzem, hogy hat. Eddig akármivel kentem (Dipro-n kívül persze), mintha csak vízzel kentem volna, egyáltalán nem éreztem semmit. A hatás is pontosan olyan volt. Reménykedem... az hal meg utoljára ugye. :)

Előzmény: babboo (15217)
mms2 Creative Commons License 2013.08.09 0 0 15219

Kedves Sándor!

Ha már személyes adatokat teszel nyilvánossá, legalább az igazat írjad!!

Már többször is elmondtam neked, most utoljára leírom, hátha a " képzettségének megfelelően igen magas " IQ-val végre megérted!

Veled ellentétben én Magyarországon SZÜLETTEM, és Romániában DOLGOZOK, a saját cégemmel.

Személyesen " kétszer " találkoztunk, ( először és utoljára ) gondolkodj el, hogy miért!?

A románozásról csak annyit, hogy nézz a tükörbe és kérdezd meg magadtól, hogy TE hol születtél??!!

Látod milyen sokoldalú vagyok, most " ringrispiles " nemrég meg " román cirkuszigazgató " voltam!!

Kaptál egy kérdést, ami arról szólt, hogy a SZABADALMAZTATOTT TERMÉKEDHEZ HOL LEHET HOZZÁJUTNI? Négy (4) napig vártam,

mivel nem reagáltál, válaszoltam helyetted. ( neked kellett volna )

Veled ellentétben én most is minden jót kívánok neked!

Üdvözöl a " román oláh kukorica zabáló ringrispiles cirkuszigazgató "!!

Ui. helyesen: ringlispil (románul) magyarul :körhinta ( helytelenül csak tőled idéztem )

 

 

 

 

 

Előzmény: eukariota (15213)
virirtó Creative Commons License 2013.08.09 0 0 15218

Ha olyan magas lenne, tudnád, hogy nem az IQ-d volt a téma!

Előzmény: eukariota (15215)
babboo Creative Commons License 2013.08.09 0 0 15217

Pont ezt ajánlotta valaki. csak már annyi mindent kipróbáltunk már gyakorlatilag nulla eredménnyel.

Előzmény: -=Zsoca=- (15216)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2013.08.08 0 0 15216

Ezt ismeritek már, vagy volt már szó róla, tapasztalatok?

 

http://kekkenocs.hu/?Ha_segitseg_kell_.../Pikkely-stop_krem

eukariota Creative Commons License 2013.08.07 0 0 15215

Kedves Péter!

 

Valóban csináltak egy IQ vizsgálatot, persze más okból kifolyólag, ezt nem akarom részletezni, de ott azt írták, h "A képzettségének megfelelően igen magas"..nem tudom, h te, mint autómosó rendelkezel-e ilyen minősítéssel..ezen a fórumon már sokat ténykedtél: először árultad a szteroidos cuccodat, aztán tettél fel fényképeket magadról, h milyen frankón nézel ki, és végül arról értesítettél bennünket, h immunszupresszív kezelésben részesültél..gondolom, h legközelebb ennek a mellékhatásáról számolsz be pár év múlva..

Előzmény: Top76 (15214)
Top76 Creative Commons License 2013.08.07 0 0 15214

Vizsgáltasd ki magad, lehet, hogy nem vagy pszoris, de hogy a fejeddel baj van, az biztos.....

Előzmény: eukariota (15213)
eukariota Creative Commons License 2013.08.07 0 0 15213

Kedves román (vagy oláh, soha sem tudtam eldönteni ezeknek a kukorica zabálóknak a megnevezését) olvtárs..az említett olvtárs levelezője nyitott, és tudomásom szerint utánna tud járni Hajdúböszörményben az előzőekben írt háziorvossal kapcsolatos dolgoknak..sztem jobban jársz, nagyobb sikered lesz, ha ringrispillel foglalkozol, és nem a ps gyógyításával..személyesen ismerlek, és igazi oláh vagy a mentalitásoddal együtt..lassan már Nagyváradon ismét verik a MAGYAR-t, ha magyarul beszél a Rátkai utcán, mint ahogyan tették ezt 1946-ban, amikor el kellett onnan menekülnünk, h MAGYAROKNAK mondhassuk magunkat, é magyarul beszélhessünk..sztem te is felcsaptál a verőlegények sorába, ahogyan a beírásodat olvasom..nem kívánok jót neked, azt is sajnálom, h a lakásomon fogadtalak és tanácsokkal láttalak el a ps-ed gyógyításával kapcsolatban..oláhokat egy MAGYAR ember soha sem fogja megérteni..ez már genetika (tanultam a BME-n..)

Előzmény: mms2 (15212)
mms2 Creative Commons License 2013.08.06 0 0 15212

Te még hiszel a mesékben???

AMI NEM LÉTEZIK, AHHOZ NEM LEHET HOZZÁJUTNI!!!!!!

Előzmény: ivananyu (15211)
ivananyu Creative Commons License 2013.08.02 0 0 15211

A szabadalmaztatott termékhez hol lehet hozzájutni?

Előzmény: eukariota (15207)
László_Szeged Creative Commons License 2013.08.02 0 0 15210

Kedeves pszorisok!

A psoriázissal (pikkelysömör) kapcsolatos kérdésekben a legrészletesebb, legsokoldalúbb tartalommal jelenleg a Szegedi Pszoriázis Klub honlapja szolgál. Negyvennél több szakelőadás (videófelvételről), számos szakcikk, a pszori kezelésében élenjáró központok adatbázisa, biológiai terápiával kapcsolatos cikkek, hasznos gyógyszerlinkek, magyarországi betegszervezetek adatai - mindez megtalálható a http://psorinet.huoldalon. Szeretettel várunk mindenkit.

eukariota Creative Commons License 2013.07.31 0 0 15209

Igen,ez az a krém, amit én tettem fel a netre, erre az oldalra..tehát kérlek, h számolj be ennek fejében a nálad történtekről..van olyan készítményem is, aminek az összetételét nem kívánom senkivel sem megosztani, mert szabadalmaztatott..

 

Egy korábbi összetétel, ami elsősorban bőrre javasolt (kevesebb benne a csukamáj olaj):

 

-----------

registration     válasz | megnéz | könyvjelző     2011.04.28 09:02:19 © (11820)

Csak javasolni tudom, h próbáldd ki az én szellemi tulajdonomat képező krémet, ezt bármelyik gyógyszertárban elkészítheted, és kb. 500 Ft-ba kerül:

Rp.

Sulf. praecip.                       gta     12,0                  
Acid. salic.                                     10,0                  
Urea (carbamidum)                       10,0

Ol. jecoris                                      15,0
Ung. hydrophil. anionic.         ad  200,0     

M. f. unguentum

D.S.: Külsőleg. Testápoló krém

"ellenszolgáltatás képpen" csak azt kérem, h jelezz vissza a hatásosságáról..
Előzmény: szandra23 (11815)

Előzmény: karakast (15208)
karakast Creative Commons License 2013.07.31 0 0 15208

Nézd én ezt kutyultattam ki

 

Rp.


Sulf. praecip.                       gta     12,0                  
Acid. salic.                                     10,0                  
Urea (carbamidum)                       10,0 

Ol. jecoris                                      20,0
Ung. hydrophil. anionic.         ad  200,0     

M. f. unguentum

Ez viszont elég lágy állagú ,nem kell higítani ,kézzel is könnyen be tudom masszírozni a fejbőrbe.

Előzmény: eukariota (15206)
eukariota Creative Commons License 2013.07.30 0 0 15207

.."egy ilyen, a mai napig tünetmentes (és ez dokumentált is) személyről beszéltem hencinek, amikor ezt írtam neki (20011.febr.23,07:21:30) a hsz-omban:

"a neve Lóránt György, debreceni lakos, 1994.02.06-ától a mai napig az, mégpedig az én szabadalmaztatott fejszeszem használatától. Előtte diprót használt, ami előbb némi hatással bírt, a végén semmivel ..A fejszeszt ingyen bocsájtottam rendelkezésére, ennek fejében egy esetleírást kértem, és a bátyja szolgált ilyennel: Dr Lóránt Szilveszter, magán háziorvos, Hajdúböszörmény, Petőfi út..sz.Tel: 52/... ..., ÁNTSZ eng. száma:1322-2/1993  Körbélyegző száma:27 464.." Ebben a dokumentációban az is szerepel, h vitaminokat is szedett a kezelés során, de ezek között nem szerepelt a D3, mert az orvos bátyjával úgy ítéltük meg, h nincs rá szüksége (de másnak lehet, ez egyéntől függő).." ez a krém nem azonos azzal a krémmel, mert hiányzik belőle 2 komponens, ami a szabadalmaztatott termékben megtalálható..

Előzmény: eukariota (15206)
eukariota Creative Commons License 2013.07.30 0 0 15206

Olvass vissza..a fő előnye, h szetroid mentes, és tünetmentesen tart..hígítva a hajas fejbőrre is használható fülpiszkálóval..

Előzmény: karakast (15204)
Ramm. Creative Commons License 2013.07.30 0 0 15205

Csalán tea minden nap 1 liter.

karakast Creative Commons License 2013.07.29 0 0 15204

Már megtörtént ,ki is kutyultattam.2 napja használom.Jók a tapasztalatok?

eukariota Creative Commons License 2013.07.29 0 0 15203

Keress

vissza..

Előzmény: karakast (15193)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.23 0 0 15202
Mégvalami: nem szabad abbahagyni!
Majdhamár évek óta szeded, mint én, akkor nyáron Te is bepróbálkozhatsz pár honap kihagyással, és idén április óta nem szedem......... Persze ősszel azonnal kell indítanom, de jó hogy idáig eljutottam pár marék bogyóval, amiben továbbra sem hiszek, de attólmég működik... :)
Előzmény: Törpe80 (15200)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.23 0 0 15201
Örülök hogy használt... :)
Előzmény: Törpe80 (15200)
Törpe80 Creative Commons License 2013.07.23 0 0 15200

6 hónapja szedem a sulfurt kb.80%-át eltüntette.Biztos nem a napfény tüntette el mert nem járok sem rövidnadrágba sem polóba.Semmi mást nem használok a sulfurt szedem rendszeresen ahogy azt zoliee81 megírta.Minden úgy igaz ahogy zoliee81 leírta TÜRELEM kell hozzá és kitartás egy próbát mindenkinek megérhet!!!Nekem semmi más nem használt csak a skin cap spray és a Michaels féle krém de teljesen soha nem voltam tünetmentes de valamennyire használt.

mr.mzsa Creative Commons License 2013.07.23 0 0 15199

Akkor ez olyan lehet, mint a vietnámi balzsam.

Előzmény: karakast (15191)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.23 0 0 15198
Márhogy a kéklukács krém!
Előzmény: zoliee81 (15197)
zoliee81 Creative Commons License 2013.07.23 0 0 15197
A francia bulldogjaimra szoktam kenni, náluk bevállt... :)
Előzmény: karakast (15191)
karakast Creative Commons License 2013.07.23 0 0 15196

egyébként csak ennyi lenne a dream nevű krém(?) hogy 2 fajta olajat összekeverek?

Előzmény: karakast (15195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!