Keresés

Részletes keresés

gurabli Creative Commons License 2014.02.20 0 0 1653

MR jócskán várólistás, ha nincs valaki ismerősöd, aki segít, akkor hónapokat is várni kell. Fizető szerintem minden nagyobb városban van, Pesten több is, akár lehet olyan szerencséd is, hogy másnapra adnak időpontot. Egy térd esetén, ha jól emlékszem, 25-35e volt a tarifa. Ultrahangért a világért se fizess, max ingyen, mert ártani nem árt, de az nem sokat fog mondani.

Sőt, esélyes, hogy a fizetős MR is felesleges, mert sajnos az is elég megbízhatatlan térdnél. Ha az orvos kéri, akkor érdemes lehet.

Előzmény: benssz (1652)
benssz Creative Commons License 2014.02.20 0 0 1652

az MR-t hogy lehetne elintézni,hogy minél hamarabban,de ingyenesen megcsinálják?Viszont,ha nem ingyen,akkor mennyiért csinálják meg?  Lent írtam,hogy szombaton megyek Tatára.Holnap menjek el a háziorvoshoz,aztán hátha tud intézni valamit? 

Előzmény: berzensky (1649)
Axióma Creative Commons License 2014.02.20 0 0 1651

Akkor jo, ha rugalmasak. Igen, a leletkuldes neten azert konnyebbseg, de MR-nel nem gondoltam volna - bar pont azt lemezen kaptam meg.

Előzmény: berzensky (1649)
berzensky Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1650

Elküldték neki interneten a felvételeket és telefonon egyeztettek. Bocsi, esténként nem tudok már elég jól fogalmazni :)

berzensky Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1649

Ez nem teljesen így van. Volt egy ismerősöm, akit a vizsgálat és a műtét közötti időpontban küldött el MR-re, mivel előtte még nem csináltatta meg. A műtét előtt történt egyeztetés az eredményekről, a lényeges dolgok úgyis a feltárás után derülnek ki. Persze gondolom ez dokifüggő

Előzmény: Axióma (1643)
berzensky Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1648

Teljesen felesleges elmenned, nem is olyan pontos, mint az MR

Előzmény: benssz (1645)
pcsaba12 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1647

Sziasztok! A gyógytornászom ajánlott egy FortifFit nevű táplálékkiegészítőt a keresztszalag rehabilitációhoz. Ez a szer elvileg meggyorsítja az izmok gyorsabb újraépítését! Aki ismeri,az írja már le,hogy ér e ez valamit,mert egy kúra több tízezerbe van! Köszönöm!

Axióma Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1646

Me'g ha a korhazba bekoltozeshez kernel, de egy vizsgalathoz... semmi.

Előzmény: benssz (1644)
benssz Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1645

még annyi,hogy péntekre van  időpontom ultrahangra itthon,amit ha megcsinálnak 6ezer forintba kerül.Elmenjek rá szerintetek vagy felesleges ? 

Előzmény: benssz (1644)
benssz Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1644

na ! szombaton délre kell Tatára mennünk,most beszéltem Béres dr. feleségével.Direkt rákérdeztem,hogy mit kell vinni és mondta,hogy az eddigi leleteket meg a térdemet :) 

van valami tanács esetleg a számomra? :) 

Előzmény: Axióma (1643)
Axióma Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1643

Ja a haziorvosom - ingyen - utalt be mindenre, kiveve az MR, mert azt egy masik maganrendelos doki intezte a sajat korzeteben (intezes = nem a varolista vegere kerultem, amugy ingyen). De talan a helyi sebesz vagy ortoped szakrendeles is be tud, es jo esetben be is akar utalni oda is.

MR az tuti kell mielott mondanak valamit... szoval sztem (bar tevedhetek), ha most MR lelet nelkul elmesz, akkor utana kell majd me'g egyszer az MR-rel egyutt, me'g a mutet elott.

Előzmény: Axióma (1642)
Axióma Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1642

Nekem az MR addigra mas uton megvolt, en csak a leleteket vittem, de volt amit nem is neztek meg... (a labort is itthon csinaltak, meg a tudoszurest, azok kellenek a mutet elott, elobbit kuldtem elektronikusan, utobbi az amit nem lattam hogy neztek volna - igaz nyilvan ha mar van lelet, es ott a paciens, akkor velhetoen gond nincs vele, talan ra is kerdeztek ugy altalaban a leletekre, hogy volt-e valami).

De miert nem kerdezed meg oket telefonon? Nekem siman mindent megmondtak, me'g azt is hogy nincs boritekozas (en is mar hallottam hogy ilyen lehet, es rakerdeztem).

Előzmény: benssz (1641)
benssz Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1641

na ez remek! akkor konkrétan csak a 2 napért(2x20ezer forint) kell fizetni,na meg a kontrollok. Ha kifelejtettem valamit,akkor szóljatok bátran :D esetleg még az MR vizsgálat.Az kötelező? ha igen,akkor mennyibe kerül? 

Előzmény: Axióma (1640)
Axióma Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1640

Fizetes az ott tavozas elott volt arra is, tehat akkor mar nincs ilyen. Ez mondjuk jo hir! Marmint a tobbieknek, akik me'g most jonnek, felezi a koltsegeket.

Igazabol nekem egy mua. csavarra se lett volna mindenkepp szuksegem, amig MR-ezheto marad a terdem es allitolag ezzel az orvosi fem csavarral is marad, mert en azert a kiszedetes vagy MR-nelkuli vizsgalattal szemben lehet, hogy kifizettem volna a masodik beepulot is (bar egyaltalan nem biztos, mindenesetre jobban utanamentem volna).

Előzmény: berzensky (1637)
trkaniko Creative Commons License 2014.02.18 0 0 1639

Sziasztok!  Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Olyan 3-4hete kezdődött el a térdfájdalom. konkrétan jöttem haza iskolából és furcsa nyilaló érzést éreztem minden egyes hajlításnál a jobb térdemben.  Azt hittem csak rosszul léptem, vagy front miatt van az egész. Aztán minden nap ez volt, mikor elmentem valahova. olyan 5perc állandó séta után már fáj is. És ahogy lépek, amikor a lábam a talajon van nem fáj, mikor lépés közben felemelem s hajlítom viszont rettenetes nyilaló fájdalmam van. Csak akkor múlik el, ha leülök pár percre, aztán kezdődik az egész elejéről :S  Vártam hogy egyszer csak elmúlik, kentem krémmel is nem segített. Megerőltetve sem lehet, mert nem sportolok versenyszerűen, nem vagyok túlsúlyos sem, nem tudom mi lehet a baj :S Külső elváltozás sincs a térdemen. Csütörtökön elmegyek sebészetre hogy tudnak e valamit mondani, de gondoltam megkérdezlek Titeket, hátha valakinek voltak ilyen, vagy ehhez hasonló panaszai. Előre is köszönöm a segítséget.

berzensky Creative Commons License 2014.02.18 0 0 1638

(Mindkettőjüket Tatán műtötték)

Előzmény: berzensky (1637)
berzensky Creative Commons License 2014.02.18 0 0 1637

Szalagpótlás volt, megmondom őszintén, hogy nem tudom biztosan, hogy kell-e fizetni a csavarok miatt. Két ismerősömet is műtöttek kb 1 éve és nekik se kellett érte fizetni, plusz nekem se szóltak, hogy küldenének csekket, hamarosan kiderül.

Előzmény: Axióma (1634)
benssz Creative Commons License 2014.02.18 0 0 1636

egyelőre nincs kérdésem,de a későbbiekben lehet,hogy írok :) 

Előzmény: L0riana (1635)
L0riana Creative Commons License 2014.02.18 0 0 1635

T.A-ról már többször írtunk, nekem csak pozitív tapasztalataim vannak vele, már 3x műtött. (Nem ő tehet róla, én vagyok rosszul összerakva...) Konkrétabban itt is leírtam, olvass vissza, illetve a keresztszalag.hu-n egyben is elolvashatod a történeteket. Ha bővebben érdekel, vagy más kérdésed is van, írj nyugodtan privátban.

Előzmény: benssz (1622)
Axióma Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1634

Nem szalagpotlas volt, vagy mar nem kotelezo a beepulo csavar, vagy mar fizeti a TB? Csak puszta kivancsisag.

(Nem irtam en negativat mast, mint hogy akinek nem mulik penz a sebessegen, annak nem feltetlen kell ra penzt kiadni meg olyan messze utazni.)

Előzmény: berzensky (1626)
benssz Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1633

köszi szépen :) 

Előzmény: pcsaba12 (1631)
bidmu Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1632

Szia Pom-pom77,

 

 

 

Kit ajánlanál? -"Felejtsd el az Uzsoki kórházat .Sport kórház és T.A!!!!!!"

Nekem a meniscus hátsó szarva szakadt és a térd mögött lett egy ciszta.

 

Segítene valaki,hogy kit ajánl ilyen műtétre?

Mennyibe kerül ha magánrendelésre megy el az ember?

Köszönöm

 

 

 

Előzmény: pom-pom77 (1586)
pcsaba12 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1631

Engem Dr Lejkó Dezső műtött,aki a több NB 1-es focicsapatnak és a válogatottnak is volt a sportorvosa! Nekem minden rendben volt!  Szerintem itt minden orvos jó! Sok sikert és kitartást ,mert neked most nagy szükséged lesz rá! 

Előzmény: benssz (1627)
benssz Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1630

köszi szépen.én most várom,hogy a felesége visszahívjon és szerintem péntekre kérek egy időpontot,aztán lesz ami lesz ! :)

Előzmény: berzensky (1629)
berzensky Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1629

Egy helyi sebész javasolt őt (zalai vagyok), pesti magánrendelőjében fogadott, a konzultáció 10 000 Forintba került. Mankó kb 1000 Forint, véralvadásgátló szuri kb 4000 Forint (20 db). Ennyi volt össz-vissz, a varratszedéssel kapcsolatban Béres felajánlotta, hogy a helyi orvosomhoz menjek a nagy távolság miatt, múlt hét csütörtökön meg is volt, ezzel még spóroltunk is. Emberként és sebészként is kiváló, de nyilván a sportkórházat se véletlenül favorizálják. Sok sikert

Előzmény: benssz (1628)
benssz Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1628

köszi szépen jó lábadozást neked  :) a 40 ezer forintos ott tartózkodáson kívül mennyibe került még a dolog? gondolok itt a konzultációtól kezdve a mankóig minden költségre.megköszönném,ha leírnád.illetve,hogy jutottál el tatáig? Dr . Béres pesti magánrendelőjén keresztül? 

Előzmény: berzensky (1626)
benssz Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1627

melyik orvos műtött ? sok sikert és kitartást a felépüléshez :) 

Előzmény: pcsaba12 (1625)
berzensky Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1626

Szia! Két hete műtött Dr. Béres György Tatán, és csak a legjobbakat mondhatom el az egészről. A körülmények, az orvosi és ápolói stáb hozzáállása nagyon profi. Nincs paraszolvencia, a két napos ott-tartózkodás 40 000-be került, de bármelyik állami kórházban is kifizethetsz ennyit, max a doki zsebébe. Ezt csak azért írtam le, mert több esetben is olvastam már itt, hogy mennyire negatívan állnak hozzá Tatához, sztem teljesen indokolatlanul. Sosem volt olyan kiszolgálásom, mint ott, remélem neked is jól megy majd minden, én lábadozom :)

Előzmény: benssz (1624)
pcsaba12 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1625

Szia! Engem a Sportkórházban műtöttek keresztszalag pótlással egy hónapja! Szerintem mindenképpen próbálkozz a Sportkórházban is,mert nekem csak jó tapasztalatom van! Azokat az orvosokat,akiket említettél,azok a legjobb térdsebészek között vannak az országban! A magánklinikák olyan áron dolgoznak,amit nagyon sokan nem tudnak megfizetni!

Előzmény: benssz (1622)
benssz Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1624

tudom,hogy nem kell aláírni,csak csempésztem egy kis iróniát a hsz-embe :D :) 

Előzmény: gurabli (1623)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!