Keresés

Részletes keresés

mgakaland Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18324

én már nem tudom mi veszélyes és mi nem... Egyrészt talán tanult(unk) az esetből, másrészt most csalódottság van a sráccal szemben, ezért is nem keressük a társaságát. Lehet elmúlik ez az érzés, és akkor újra belevágunk vele vagy másképp

Előzmény: Törölt nick (18314)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18323

Köszönjük!

Most cseréltem le a laptopomat és ennek apropóján előszedtem pár tízezer régi képet. Még én magam is meglepődöm, hogy mi és mennyi van :)

Kicsit csemegézek és töltök is fel ha minden jól megy a saját topicunkba.

Előzmény: Törölt nick (18316)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18322

1. Volt egy srác régen, összefutottunk egy rendezvényen. Kiderült hogy masszőr, nem ez a simizőz.

Volt róla felvételem, a párom látta, azt modta jöhet masszírozni, és megbeszéltük vele, (a párommal,) hogyha tovább menne a dolog, az nem baj, bejött neki a srác.

 

Megjött, a páromon fürdőruha alsó csak, cicik kint. Masszírozta rendesen, olajjaj, stb. A fenekét kicsit, szinte kikerülte.

Hanyatt feküdt, has láb, váll, a cicik teljesen kimaradtak, a többiről nem is beszélve. Vége lett ennyi volt.

 

2 Másik masszőr. Beszétünk többször, látta a videóinkat, mi is az övét. Megbeszéltünk egy alkalmat, elmentünk hozzá.

Előtte telefonon kérdezte, hogy lehet e később több is ?

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18318)


Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18321

Nálunk a legutóbb tervezett autókázás elmaradt. De remélem, hamarosan pótoljuk, és tudok mutatni belőle majd izgalmas pillanatokat! 

Előzmény: Törölt nick (18319)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 -1 14 18320

Ohh! Nagyon köszönöm! A nevében is!

Hálánk jeléül: 

 

:)

Előzmény: mgakaland (18313)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18319

Elvileg nálunk szombaton autókázás van. Pár faluval odébb felvesszük a srácot, beülnek hátra a párommal, és egy nem annyira forgalmas erdei úton kipróbálunk pár dolgot. Cuckoldnak fog indulni, de majd félreállunk valahova. 

A helyzetet mondjuk kissé nehezíti, hogy pont megjött tegnap a páromnak, így most ez amolyan fiúk-öröme-túra lesz csak. De majd kárpótoljuk őt. :)

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 1 18318

Azért a remény hal meg utoljára! :)

Most nem azt mondom, hogy tényleg a város legprofibb masszőrét keresem, de ne is csak azért vallja magát masszőrnek, hogy pina közelébe férkőzzön (mint a netes társkeresőkön jelentkezőkre jellemző). A páromnak nincsenek extra elvárásai. Ha összességében szimpatikus, tiszta, kulturált, akkor már fél siker. 

Bár nem topmodell a párom, de azért még általában megmozgatja a férfiak képzeletét. (Sőt, egyéb is szokott mocorogni :D )

Szóval nem lehetetlen ez. 

 

Előzmény: alezredes 1 (18315)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18317

:D

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18311)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18316

Erre szokták volt mondani, a puding próbája az evés. S lehetnek kivételek is. Én nagy csodálója vagyok a kedves feleséged fotóinak. Valamelyik nap egy ráérős estén megnézem újra az összeset, amik még itt elérhetőek. Mindegyiken egy egyéniség!

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18295)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.14 0 1 18315

Na most olyan, hogy profi masszőr legyen, bejöjjön  a párodnak, és fordítva, meg neked is szimpi legyen, ráérjen mikor kell, ne lakjon messze, de ne is a szomszéd házba, na ilyen nemigen lesz.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18305)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18314

Uhh, de az nem lesz még veszélyesebb? Mármint ha még valakit eleve kedvel is majd a párod?

Előzmény: mgakaland (18312)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18313

Ez nagyon szép kép, és a Párod is nagyon gyönyrű rajta. Gratulálok!

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18311)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.14 -1 1 18312

Egyelőre pihentetnénk, volt itt egy kis fennforgás januárban, amit közepesen korrektül sikerült a srácnak rendeznie. Viszont mindkettőnknek hiányzik a hármas kalandozás, így a Ti tapasztalataitokkal felvértezve megpróbálnánk nem fizetett masszőrt (profit) hívni, hanem hátha sikerül valakit találnunk a kedvtelésre. Ti pont jó példák vagytok erre, sikereteknek örülök, és megpróbálunk követni. Ha részletesebben érdekel, akkor privátban mesélek. Én is grafomán vagyok :)

Előzmény: Törölt nick (18303)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 17 18311

Ezen mintha hallatszana valami reszelés! :D

 

Előzmény: Törölt nick (18309)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18310

Én ebben a helyzetben nem javasolnám a próbálkozást. Neki a párod csak egy a sok "hús" közül, aki megfordul a keze alatt. Ha már ezerhétszáz popót gyúrt végig, el tudom képzelni, hogy sokkal inkább az esti sörön jár közben az esze, mintsem a szexen.

Ha mégis próbálkozásra szánná magad a párod, azt tudom elképzelni, hogy mondjuk egy mély levegővétellel, ágyékának finom kéjes mozgatásával jelezhetné felé, ha éppen olyan helyre tévedt a keze. Ez ugye előfordulhat ösztönösen az ember lányával, ha éppen jó neki, tehát akkor sem hiszem, hogy felháborodna rajta a masszőrbácsi, ha éppenséggel távol áll tőle a szexnek még a gondolata is. Ha viszont mégis gyulladna benne egy szikra, akkor biztos vagyok benne, hogy egy ilyen jel után egyre gyakrabban fog visszatévedni ugyanoda a keze. Ha pedig így van, akkor már egyenes az út... 

Előzmény: Törölt nick (18308)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18309

...sose ébredtél még langy májusi éjszakán disznópörzsölő hangjára, mi? :D Másnap meginterjúvoltam a szomszédot, hogy ez meg mi volt, mire közölte, hogy hát nappal nem lehet már csinálni, mert meleg van... 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18304)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18308

Jó, de sanszos, hogy nem is lenne benne. Pedig most már a negyedik kezelésen van túl a párom, egész megszokta már, hogy az úr alaposan átgyúrja a hátát, fenekét, és közben ugye ruha sincs rajta (a páromon; a masszőrön van). 

Na ez pl. olyan szintű téma, hogy ötletünk sincs, hogyan lehetne igény esetén belefogni. Szimplán ajánlkozzon fel neki? Óvatosan, célzatosan érintse meg masszírozás közben? Mi van, ha nagyon durva ellenállásba ütközik? Sajnos ez olyan dolog, hogy nem éri meg megkockáztatni a pillanatnyi (vagy rendszeressé váló) élvezetért a profi gyógymasszázs lehetőségét. 

(Vidéki élet hátrányai, második fejezet. :D )

 

Volt itt a HUSZ-on egy lehetőség, de ott a masszőr kicsit linknek és megbízhatatlannak tűnt, így passzoltuk.

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18307)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18307

Nem is erotikából kellene diplomája legyen! Masszázsban legyen profi. A többire kioktatjuk! :D

Előzmény: Törölt nick (18306)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18306

Nekünk van most egy profi, képzett, igazi, csak ő sajnos gyógy-, nem erotikus. :)

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18305)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18305

Sajnos masszőrből is inkább olyanok vannak, akik valami rejtélyes okból annak képzelik magukat. Ha találnék egy helybélit, aki valódi, lehetőleg szakképzett masszőr, annyi "anyut" kaphatna, amennyi belefér. Vagyis jobban mondva ő férhetne az anyuba, amennyire csak akarna :D

Előzmény: alezredes 1 (18301)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18304

Éjszaka ilyeneket???? :D

Előzmény: Törölt nick (18300)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18303

...hova lett a srác, aki eddig volt? 

Előzmény: mgakaland (18302)
mgakaland Creative Commons License 2019.03.14 -1 0 18302

Mi is masszázzsal indítottuk, másnak is ezt javaslom, bár én most próbálok értelmes hadrafogható harmadikat találni. Nem lesz egyszerű az biztos

 

 

Előzmény: alezredes 1 (18301)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18301

Azért bátorkodom "erőltetni" ezt a masszázs vonalat, mert mégiscsak látványos egy dolog, és mégsem csak az van, hogy csönget a harmadik, szia, hol van anya, itt, szia neked is, akkor dugunk most ?

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18291)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18300

Photoshop!!! Nem hallom a képről a madárcsicsergést, a kacsahápogást és a szomszéd flexét! De még egy nyamvadt fűkaszát se...! :DDD

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18298)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18299

Bocs, félreérthetően fogalmaztam, nem lebaszás vagy számonkérés volt mögötte, csak a szociológiai megfigyelésemhez kellett az info. :D Tippeltem, hogy városi vagy (én is az voltam 35 évig, aztán elmenekültem Pestről), ott jóval egyszerűbb a dolog ezen része.

És igen, ezzel együtt sokkal jobban érezzük magunkat vidéken, minden más tekintetben ez nekünk jobban bejön.  

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18297)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 10 18298

Ja, a hozzászólásod második felével pedig teljes mértékben egyetértek! Nagyon jól fogalmaztad meg!

Cserébe itt egy falun készült kép :D

 

 

Előzmény: Törölt nick (18296)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18297

Jajj, ne már... Ezt is annyiszor kiveséztük. Felőlem mindenki ott lakik ahol akar, és ott húzza meg az inkognitó határait, ahol akarja. Ha te falun/kisvárosban élsz, az nagy valószínűséggel azért van, mert ott akarsz/szeretsz élni. Ennek minden előnyével és hátrányával együtt. Én pedig hadd ne kelljen szégyellnem, hogy nagyvárosban élek, szintén minden előnyével és hátrányával együtt. Ezek a dolgok nem Istentől kapott vagy törvényben megírt dolgok. Mindenkinek lehetősége van saját életét irányítani, döntéseket hozni, azok következményeit felvállalni. 

Továbbá azért sem szeretnék elnézést kérni, mert harminc év vértizzadással egzisztenciálisan is függetlennek nevezhetem magam. Ezt sem ügyeskedéssel, hanem két kezem munkájával, rengeteg feláldozott ideggel, energiával és éjszakával értem el. Tehát nincs mit szégyellnem. 

Aki úgy érzi, hogy előnyös helyzetben vagyok, az csinálja utánam ezeket is...

Ha valaki szeretne még erről beszélgetni, én benne vagyok, de akkor javaslom, nyissunk egy új topicot a társadalmi, szociális helyzet és a hármasszex összefüggéseiről :)

Béke és mosolygás! :)

Előzmény: Törölt nick (18296)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18296

Nagyvárosban élsz, ugye? Márhogy két dolog miatt kérdezem:

  • nem zavar az egzintenciális bukta,
  • nem annyira függsz a netes ismerkedéstől.

A pszicho- és szociopatákra vonatkozó meglátásod teljesen ül, nagyon sok az elmebeteg a neten, akik ráadásul sokkal, de sokkal bátrabban tombolnak az anonimitásnak köszönhetően. A névtelenség még azokból is kihozza a frusztrációt, akik a való életben inkább mélyen kussolnak, nehogy valaki pofánverje őket. :D

Előzmény: Egy Harmincas Pár (18295)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2019.03.14 0 0 18295

Mert semmi jó tapasztalatom az internetes ismerkedéssel kapcsolatban. Mi inkább a baráti/ismerősi körben látjuk a lehetőséget. Ráadásul ragaszkodunk a "helybélihez".

Előzmény: Törölt nick (18293)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!