Keresés

Részletes keresés

alezredes 1 Creative Commons License 2019.02.09 0 0 18057

Ugye ha minden összejön, megosztod velünk a történéseket ? Ha lehet, majd ne két mondatban.

Előzmény: Törölt nick (18056)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.09 0 4 18056

No, ma sikerült a múlt héten elmaradt szombati találkozót pótolni. Jelentem nem kamus a srác, akit GG-n ismertünk meg, ott volt időben, és olyan volt, amilyennek a levelezés alapján elképzeltük. Úgy néz ki, ebből lesz valami. :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.08 0 0 18055

Ok :) Spamben fog landolni. :)

Előzmény: artist_not_engineer (18054)


artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.08 0 0 18054

<OFF> Ott elvész a zajban. Küldj emailt. </OFF>

Előzmény: Törölt nick (18049)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.08 -3 0 18053

Kb. el is felejtheted...

Én ismerem ezt a szitut jól, ez van.

Nem korrekt ez sehol sem, de van választási lehetőség...

 

Előzmény: Milos123 (18048)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.08 0 0 18049

<off>Szia, írtam neked a GG-n üzenetet, de még nem is olvastad. (Nem cseszegetés, csak jelzés.. :) )</off>

Előzmény: artist_not_engineer (18046)
Milos123 Creative Commons License 2019.02.08 0 2 18048

Szevasz...

 

én is így vagyok ezzel,,,

ő nem szeretné ha én dugnák valakivel,,, viszont őt nagy nehezen

sikerült rábeszeélnem hogy  dogjon mással előttem,,,,

remélem összejön a dolog....

Előzmény: Törölt nick (18045)
Milos123 Creative Commons License 2019.02.08 -1 0 18047

Csinos,,,,,

nagyon jó alakja van,,,,,

Előzmény: Szexi párocska (18034)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.02.08 -2 1 18046

"Szóval a hármas felé nyitnánk, férfi tag bevonásával, de nem igazán tudunk előbbre lépni megfelelő, megbízható partner hiányában.

Az  az igazság, hogy az egyedülálló férfiak mintha mind "defektesek" lennének."

 

Ismerős probléma. Nálunk a feleségem volt munkatársa volt az első. Nagyban segített, hogy nem volt totál idegen. Összejárnak kettesben is, és én is megyek másfelé is.

Ha gondolod, írj emailt, szívesen válaszolok még kérdésekre. A címem publikus, a tied nem.

Előzmény: Törölt nick (18045)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.07 0 2 18045

A párommal a hármas szex felé nyitnánk (mindketten vágyunk rá, ez több mint  beszédtéma,

ilyen "mással szexelek" szerepjátékokat játszunk szex közben, folyamatosan, és erre nagyon gerjedünk mind a ketten.

Szóval a hármas felé nyitnánk, férfi tag bevonásával, de nem igazán tudunk előbbre lépni

megfelelő, megbízható partner hiányában.

Az  az igazság, hogy az egyedülálló férfiak mintha mind "defektesek" lennének.

 

Párcserét nem akar a párom (nagyon féltékeny, más nőt nem engedne meg).

Pedig a párok általában megbízhatóak, diszkrétek és még baráti-barátnői-haveri kapcsolat is lehetne belőle.

Egy ilyen "baráti" körben a kockázatok is sokkal kisebbek.

(Lehetne pld néha egy-egy közös pihenés, hétvége, ami szóló pasival viszont elképzelhetetlen.)

 

Erre még nem elég érett a párom, de ha egyszer eljutuna erre a pontra...

akkor talán ilyen szimpatikus párt választanánk (nekem legalábbis tetszene), mint amilyenek ti lehettek.

Előzmény: Szexi párocska (18034)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.07 -2 0 18044

Ó, istenem micsoda asszony!!!!

Igazi kincs. nagyon vonzó.

Odaadnám talán mindenem, még egyetlen egy éjszakáért is...

 

Szerencsés vagy, barátom.

Előzmény: Szexi párocska (18034)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.07 0 1 18043

Én elhiszem. Egy férfit nem csak a szex miatt lehet szeretni.

Mint ahogy egy nőt sem csak ezért szerethetünk.

 

Ismerőseim mind a franciakrémes cukorréteg részét imádják (van aki csak azt eszi meg).

Én azt meg nem tudnám enni, legtöbbször kidobom, vagy ha ismerőssel vagyok neki adom.

Émelyítően édes, nem jó. De a krémjét imádom.

 

Mindannyian szeretjük a francia krémest, de van aki a cukormáz részéért, van aki

a sárga krémjéért, van akia tejszínhab rétegért.

 

Szóval ugyan így lehet szeretni egy embert is.

Lehet hogy a cukormáz része nekem nem jó, de más részéért még szerethetjük.

Szóval ezt megértem, különösen hogy ha már vagy 30 éve vagytok együtt.

Előzmény: kicsilány46 (18042)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.02.07 -1 2 18042

Én viszont nem akarok elválni. Furcsa, hihetetlen, vagy csak érdekes, de a férjem csak és kizárólag a szex terén ilyen. Valaki olyan mélyen elhitette vele ezt a dolgot. Viszont mint ember szinte sohasem csalódtam benne. Szinte. Ha kibukna a dolog a szeretővel, és a feltétel a házasság folytatására a szeretővél való szakítás, akkor szakítanék. Akkor úgy is át kell beszélni a dolgokat, és sajnos ez az a helyzet, hogy ha változik a férjem, akkor együtt maradünk. Furcsán hangzik a megcsaló szàjából, hogy a màsik változzon, de itt most ez van. Benne van a fene nagy bátorságomban az is, hogy a szeretőm gondolkodás nèlkül szeretne tovább válás esetén is. 

Előzmény: olegnagy (18038)
Legsfan Creative Commons License 2019.02.07 -2 0 18041

Írtam mailt.

Előzmény: Szexi párocska (18034)
Legsfan Creative Commons License 2019.02.07 -2 0 18039

Nagyon izgatóa párod😍👌

Előzmény: Szexi párocska (18034)
olegnagy Creative Commons License 2019.02.07 0 4 18038

"Másnak nincs olyan, hogy próbàlja megbeszélni a gondokat, de a másik nem érti, nem érzi, nem érdekli, és egy idő után felhagysz a dologgal?"

 

Olvastam sok ilyet, csak ezeket többnyire az követte a szövegben, hogy a "válásom után felszabadultnak éreztem magam" :-(

Előzmény: kicsilány46 (18037)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.02.07 -2 1 18037

Szia. Pedig nem sikerült, és amit leírtam, az nem egy két hónap volt. Hosszú évekig kínlódtam, ès többszőr neki indultunk ennek a beszélgetésnek. Előttem voltak barátnői, némelyik az elmondása szerint nem is engedte, hogy szexeljenek miután meglátta. Viszont ezt olyan büszkén mondta. Kudarcok? Ezt is büszkeséggel mesélte, ez nem kudarc volt a lelkének. Kudarcélmény az volt amikor megcsalt többször is. Közel nem tudta azt a teljesítményt nyújtani, és szóvà tette a nő. Úgy gondolja, akkora nagy ász, hogy két perc alatt élvezek. Másnak nincs olyan, hogy próbàlja megbeszélni a gondokat, de a másik nem érti, nem érzi, nem érdekli, és egy idő után felhagysz a dologgal?

Előzmény: Fel, támadunk! (18032)
Penge666 Creative Commons License 2019.02.07 0 0 18036

Volt egy nagyon jó oldal.Hawaii-sex.hu volt a neve.Oda csak ajánlással lehetett bejutni.Mondjuk 90 %-ban voltak valósak a személyek.Havonta-két havonta bulik voltak szervezve.Kb 2-3 évig müködött az oldal,majd az üzemeltető nem akarta fizetőssé tenni,így inkább megszüntette.Ilyen ajánlós oldalaknak van jövője szerintem. 

Előzmény: Egy Harmincas Pár (17955)
szemlélö Creative Commons License 2019.02.07 -2 0 18035

Nagyon -nagyon szexi. Légyszi még feltenni. A papucsa külön gyönyörűség.

Előzmény: Szexi párocska (18034)
Szexi párocska Creative Commons License 2019.02.07 -1 3 18033

Sziaztok! Engem is izgat nagyon ha baszzák elöttem a páromat ő is szereti magyon ezt a felállást csak már egy jó edeje nem találunk erre megfelelő partnert 😢😢mindenki vagy kamus vagy nem tetszik a páromnak nem tudom hogy keressek neki egy megfelelőt!:((((

Fel, támadunk! Creative Commons License 2019.02.07 0 3 18032

Teljesen őszintén biztos vagy abban, hogy mindent megpróbáltál? Nem bántásnak szánom (és még csak véletlenül se ítéllek el), de ennyire hülye ember, mint a férjed a biológia jelenlegi állása szerint nem nagyon létezhet. (Igen, tudom, hogy rendes, kedves ember, és szereted, én kizárólag a végtelenül sivár szexuális kulturájára gondolok.)

Nem tudom, hanyadik partnere voltál, amikor összejötettek, hogy ekkora és ilyen megrendíthetetlen önbizalommal rendelkezik a szex terén, de, ahogy írtad is, gyakorlatilag csak kudarcok érik azóta is. Legalább is egy - szerintem - normális férfi elvárásaihoz képest ezek kudarcok. Kudarc Veled (bár sose vallottad be neki, hogy nem elégített ki, amiért egy kurva nagy fekete pont jár minimum!), kudarc a hármasban, kudarc a másik nővel/nőkkel. És ezek után mindenki csak gazsuál neki, mert, hogy de jó nagy fasza van? 

Őszintén szólva nekem ez a történet, emiatt a furcsaság miatt valahogy sántít a kezdetektől fogva, nem fér bele az agyamba, hogy ha tényleg úgy szereted, ahogy leírtad, és abból is az jön le, amiket megtettél érte, hogy akkor hogy nem voltál képes X év alatt eljutni vele egy olyan beszélgetésig, ami nem feltétlenül egy alkalomról szól, de valóban és komolyan kiboncolgatja a témát. Inkább hazudsz neki X éve, inkább engedsz idegeneket az ágyadba (nem vágyakozás miatt, hanem "technikai megoldásként), minthogy addig erőltesd a dolgot, amíg valami foganatja nem lesz? 

Te egy abszolút értelmes embernek tűnsz és feltételezem, hogy a párod se ostoba, muszáj, hogy legyen valami valódi megoldás.

Előzmény: kicsilány46 (18028)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.06 0 0 18030

Áhh, nem ítéllek én el senkit.

Csak elszomorított ez a történet.

 

Azért nem mindig ilyen, lehet ez más is, ha alapból más a kapcsoat felálása.

Csak ennyi, amit ki akartam fejezni.

 

A farok méretnél pedig tényleg többet számít, hogy ki hogy tudja használni

(nem csak a farkát...hanem a testét, írhatnám hogy akár az eszét is...)

De hát ez a nőkre is igaz. Volt már bomba jó barátnőm, akivel egyhangú és unalmas volt a szex.

Úgy gondolta, hogy a szépsége részéről elég, más tennivaló nincs.

És hát volt átlagos külsejű nő is, ki viszont olyan dolgokat csinált, hogy 100 pont a javára  mindig.

Ha választanom kell, egyértelmű melyiket. 

Előzmény: kicsilány46 (18028)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.02.06 0 6 18029

Nem akarok senkit magamra haragítani, de nekem a nagy méret semmit nem jelent. Sajnálom. Biztos vannak olyanok akik ezek mellett tudjàk is hasznàlni, nekem egyhez sem volt szerencsém. 

Előzmény: kicsilány46 (18028)
kicsilány46 Creative Commons License 2019.02.06 -1 3 18028

Szia. Mindenki úgy rendezi el ahogy tudja. Mellesleg a 3-4 alkalom a férjemnek a hármasozásra van ennyi igénye. Amúgy meg mennyire egyenlő mérce az, hogy ugyanazért nőként elítèlsz, amiért a férjemet nem? Főleg úgy, hogy sokszor nekiálltam megbedzélni a problémát, de azzal az érveléssel, hogy akkor inkább szexelsz mással, egy kisfarkúval? , soha nem tudtam mit kezdeni. Persze, hogy nem volt a válasz, mert nem mással akartam . Ilyenkor megnyugodva, hogy a nagy farok mindent visz, részéről le is volt zárva a kérdés. Most pedig már akarok mással szexelni. 

Előzmény: Törölt nick (18026)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.06 0 1 18027

Azért alapvetően más az, szerintem, ha egy nagyon jó közös szexuális élettel

rendelkező pár (ahol mindkét fél megtalálja a kielégülést)

von be von be kalandvágyból, vagy bármi egyébb okból egy harmadikat.

 

Szerintem inkább ez lenne az (ideális) hármas.

Előzmény: Törölt nick (18026)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.06 0 1 18026

Hát igen..

Egy középkora alkonyán lévő pár akinek nem volt túl jó (sőt, rossz) a szexuális élete...

Bevontak néhány embert harmadiknak.

Mindketten félrekeféltek, majd mivel az amúgy sem túl jó (sőt, rossz) szexuális közös életben lévő

idősödő férjnek már alig van szexuális étvágya, a feleség szeretőt kezd tartani, és folyamatosan csalja az urát.

 

Gyanítom egyik részéről sem az a vágy szülte az idegen bevonását, hogy lássa a párját mással

szeretkezni, és párjának az örömet , kielégedettséget átélni,

hanem a saját "örömében"  reménykedett.

 

Nincsebben tanulság. Ha nem lett volna hármas, a nő valószínűleg akkor is szeretőt tartana

(neki még van igénye a szexre, a férjének nem igen (évi 2-3 alk.)

 

Talán annyi tanulság igen, hogy aki egy eleve problémás kapcsolatot akar ezzel megoldani, biztosan nem a legjobb úton jár.

 

Mondhattok bármit, az én fejemben nem ez volt eddig az édes hármas.

 

Előzmény: olegnagy (18025)
olegnagy Creative Commons License 2019.02.06 0 2 18025

Szerintem nagyon fontos, hogy ilyen tapasztalatot is lássunk. Hogy mennyire fontos az őszinteség és a tiszta kommunikáció. Nem csak édeshármas előtt/közben/után.

Előzmény: Törölt nick (18023)
olegnagy Creative Commons License 2019.02.06 0 1 18024

A HUSZ-nak van egy teljes alfóruma partnerkeresésre, ott illik keresni, itt nem. Egyébként ha értelmeseket írsz és nyilvános az e-mail címed, előfordulhat, hogy megkeresnek.

Előzmény: mateo13 (18022)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.06 -2 1 18023

Talán neked nem is ide kellene irogatnod, hanem a "hogyan tartsunk szeretőt", vagy a

"hogy csaljuk meg a férjünket" oldalakra.

 

Lehet hogy hármasozásnak indult, de ez már most nem az.

Előzmény: kicsilány46 (18021)
mateo13 Creative Commons License 2019.02.06 -2 0 18022

és amúgy itt senkisem keres partnert?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!