Keresés

Részletes keresés

exxo Creative Commons License 2014.05.17 0 0 11639

A téma itt nem ez volt, de csak így mellékesen:

 

 

Tränen während Haiders Beerdigung: Sein Witwer Stefan Petzner.

Előzmény: nettomazsola (11638)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.17 0 0 11638

nincs semmi hiszteria. leginkabb Conchita nem hisztizik.
az, h mindenki ebböl üzeletet akar csinalni es kihasitani maganak egy darabot az nem az ö hibaja!
nem tudom mennyire figyelted, mennyire emlekszel mikor 3 eve Lena nyert a nemeteknel. egy teljesen atlagos enekes ( marmint a szakman belül), nagyon helyes kislany, de olyan buta, h az neha fajt, olyan ostoba nyilatkozatokkal, h en szegyelltem magam ... olyan idiota megnyilvanulasokkal, h borzalom.
öt Stefan Raab es mindenki hordozta körben orszagban, vilagban mint a veres kardot. persze, mert kerestek vele.
Hannover diszpolgara(!) lett stbstbstb
ehhez kepest Conchita a verseny utan 2 napra eltünt, sehol nem nyomult, regi filmeket mutogatnak vele.
vannak helyek ahova el kell mennie ... mint a sterntv, de ott is 2 percet beszelt nagyon szerenyen, nagyon normalisan.
szoval a "hisztit" ne az ö nyakaba varrd!
egyetlen nyilatkozatat nem tudsz mutatni ami "hiszti". ami ostoba, ahol butasagot mond, ahol nagykepü.

 

 

( azt meg nem mondod, h Stefan Petzner meleg ??? na neee vegül megis kiderül, h Haider toyboy volt ... hehe. felre ne ertsd! e n g e m egyaltalan nem zavarna!)

Előzmény: exxo (11636)
asx Creative Commons License 2014.05.17 0 0 11637

Áhhhh, az úgy nem jönne ki!

Talán ---> Heimat große bärtige Schwule.

Előzmény: Egon_Krenz. (11635)
exxo Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11636

A meleg Stefan Petzner azt írja a Der Standard-ba, hogy ez a hisztéria egyáltalán nem új.

Úgyanis Wurst nagyon ügyesen, profi módon utánozta le azt, amit Dana International tizenhat évvel ezelött tett.

Csak annyi külömbséggel, hogy Dana-nak valóban jó hangja volt.

 

Véleményem szerint, ez az egész hisztéria nem más mint egy show, a toleranciához ennek semmi köze, söt:

egy nyílvános provokáció elsösorban családok, családosok ellen, fiatalkoruak ellen, a hagyomány ellen, a vallásosan élö, idösebb emberek ellen, ...

Hogy ennyire büszkék lennének magukra? De vajon miért?

Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11635

Szerintem megint bele kell javítani a himnuszba. Heimat großer Töchter und Söhne helyett jobb lenne Heimat großer Töchter und Söhne und Scwule.

asx Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11634

asx Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11633

"Die ganze Welt spricht über die bärtige Sängerin, die mit gebürtigem Namen Thomas Neuwirth..."

 

Látod nekem ez nem tetszik! Miért SängerIN??? Ha én felveszek egy szoknyát akkor már nő leszek?

Nem az a gond, hogy buzi, nem is az, hogy női ruhában énekelt, talán még a szakáll is elment volna poénnak, viszont az amit művel a média az a felháborító és undorótó! Meg amire felhasználták ezt a szerencsétlent. 

Előzmény: nettomazsola (11624)
asx Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11632

Legalább ebben egyetértünk...

 

A focimeccsen nem vagyok felháborodva mert azt nem nézem! Azon inkább fel voltam háborodva mikor az igen tisztelt magyar szurkolók az A-csoportos VB alatt a szlovákoknak kórusban kiabálták, hogy hazátlanok (meg hasonlókat) mikor nyertek a magyar válogatott ellen.

Előzmény: nettomazsola (11614)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11631

te most viccelsz. ugye?

ez az amire reagalni sem kell ... hal istennek mar van olyan funkcio, h el lehet tüntetni nickeket. most lehet hasznalni ...

Előzmény: Skog (11629)
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11630

Ennek a korcsnak az istenítése. Na ez az elfogadhatatlan.

Előzmény: Skog (11629)
Skog Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11629

Egon, gyakorolj nyilvános önkritikát. Ez elfogadhatatlan tónus volt.

Előzmény: Egon_Krenz. (11627)
Skog Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11628

mi a bajotok? mar megint...

 

Hát erre könnyü válaszolni, homofóbia, xenofóbia és többrendbeli kisebbségi komplexus.

Előzmény: nettomazsola (11612)
Egon_Krenz. Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11627

Hogy mi olyan nehéz ezen megérteni, hogy a világ normálisabbik fele ezt a gyökeret egy egy elkorcsosult buzeráns állatnak tartja sosem fogom megérteni.

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11626

That's what I am, that's what I'll always be
I don't wanna be silent 'cause this is my destiny.

You can't take your eyes oh-oh-oh-oh-off me
?Cause I'm different and my mind is free
You would want to lo-oh-oh-oh-ove me
But will that ever be?

Words are hollow when said while you follow
Someone elses rules that are for shallow fools.

Chorus:
That's what I am, that's what I'll always be
I don't wanna be silent 'cause this is my destiny
That's what I was, that's what feels good to me
And nothing will change me, that's what I'm meant to be.

Come a little closer, I won't bite you
Come a little closer, it's just me
Will you find ano-oh-oh-other point of view?
Can that ever be?

Words are hollow when said while you follow
Someone else`s rules that are for shallow fools.

Előzmény: nettomazsola (11625)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11625

nekem egyebkent ez a szam sokkal jobban tetszik!

 

https://www.youtube.com/watch?v=_ni5n097kTs

 

ezzel lett masodik az idiota Sido miatt es küldtek a poposokat ... na, AZ volt peinlich, de nagyon!

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11624

http://www.prosieben.at/stars/star-datenbank/tom-neuwirth

http://www.prosieben.at/stars/news/conchita-wurst-nach-esc-2014-hater-kommentare-sieht-sie-als-komplimente-181343

http://www.prosieben.at/stars/news/conchita-wurst-nach-esc-2014-trotz-hatern-selbst-in-russland-erfolgreich-181019

In Russland scheinen die Meinungen über Conchita Wurst weit auseinanderzugehen. Während die Politiker sich völlig empört nach dem "ESC 2014"-Sieg der Dragqueen zeigten, reagierte ein Großteil der Bevölkerung sichtlich begeistert und lud sich fleißig den Song "Rise Like a Phoenix" herunter.


Conchita Wurst hat die Lizenz zum Begeistern!

Seit ihrem Sieg beim "Eurovision Song Contest 2014" ist der Name Conchita Wurst in aller Munde. Die ganze Welt spricht über die bärtige Sängerin, die mit gebürtigem Namen Thomas Neuwirth heißt. Lady Gaga twitterte: "Conchita, du machst mich komplett!".

http://www.prosieben.at/stars/video/conchita-wurst-hat-die-lizenz-zum-begeistern-clip

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11623

csak poen.

 

de erröl eszembe jutott egy beszelgetesem itt Becsben vkivel.

köpködött, h a török nök meg a fejkendö ...

( h ez kinek a banatos...nak faj? kinek artanak vele? a törököknel keves kedvesebb, szerenyebb nepseg van. tavaly 3 het Törökorszagban CSAK pozitiv elmenyünk, meglepetesünk volt. hihetetlen aranyosak. most voltam 2 hetet Olaszorszagban. kiabranditoan undokok voltak)

szoval a fejkendö ... h ez a mi kulturankban egy provokacio (???) stbstbstb

be kene tiltani, senki nem hordhatna!

jo mondom, de akkor az apacak sem!

csend lett.

 

na ugyanilyen valasz most ez a kep. hülye kerdesre hülye valasz.

 

 

 

Előzmény: Warnika (11621)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11622

nem akarlak meggyözni. örülök ha vki vegre nem ellenseges.

 

Tom, 2007-ben a Life Ball-on. ( sajat foto)

akkor beszelgettem is vele. egy nagyon nyilt, kedves, ertelmes fiatal srac.  mar akkor nagyon birtam.

 

 

 

 

Előzmény: Warnika (11619)
Warnika Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11621

háát...szerintem azért ez már szezon meg fazon szituáció.........

Előzmény: nettomazsola (11618)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11620

ez volt eddig a legjobb mondata sok sok jo közt!

 

" "Wenn eine ganze Nation Angst davor hat, dass ein junger schwuler Mann in Damenklamotten mit Bart so meinungsbildend ist, dass er eine ganze Gesellschaft zum Bersten bringt, kann ich das nur als Kompliment sehen", erklärte Conchita Wurst gestern Abend zu Gast bei "Stern TV""

Warnika Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11619

engem nem kell meggyőznöd. Nekem a szám is tetszik, sokan úgy aposztrofálták, hogy ha Adele énekli akkor a következő James Bond betétdal lehetne, illetve engem mulattat az egész amit csinál. Hogy pasiként kreál egy alteregót, aminek saját önéletrajza van, hogy ezt vállalja. Nekem a hangja is tetszik. Ennyi.

Előzmény: nettomazsola (11617)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11618

fb;

 

"Az orosz ortodox egyház ellenzi, hogy szakállas férfiak női ruhában énekeljenek..."

 

nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11617

pontosan ezert van szakalla, mert nem akart " atcsuszni" a közizlesen, hanem IGY akarta elfogadtatni magat

es

többször elmondta, h ez nem jelenti azt, h barkinek ezzel egyet kell erteni, h barkinek szinten szakallal kene szaladgalni, ez c s a k annyit jelent, h ö igy erzi es hagyjak beken. nem art vele senkinek!

 

 

Előzmény: Warnika (11615)
Warnika Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11616

És ez? :)

Előzmény: Törölt nick (11601)
Warnika Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11615

Ez egy jó cikk.

http://www.life.hu/drlife/20140513-kozfelhaborodas-conchita-wurst-az-eurovizios-dalfesztival-gyozelmevel-kapcsolatban.html

 

VÉleményem szerint anno Dana International nem kavart ekkora port, mert neki nem volt szakálla. Most csak ezen megy a hiszti.

Előzmény: Törölt nick (11598)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11614

szegeny orosz kislanyokat nagyon sajnaltam. ez a fütty nem nekik szolt hanem az orosz politikanak.

szomoru es felhaborito amikor sport - müveszi stb esemenyekre bekuszik a politika.

 

remelem azon is fel vagy haborodva amikor focimeccsen az ellenfel himnusza alatt nem allnak fel, hatat forditanak, anyaznak, tombolnak!

bennem mindig megfagy a ver ...

 

 

Előzmény: asx (11589)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11613

nekem ök nem tetszettek. öket nem tartottam arra a szinpadra valonek....

dehat istenem! ha ez a lengyeleknek nem ciki, akkor en is kibirtam azt a 2 percet.

Előzmény: Törölt nick (11605)
nettomazsola Creative Commons License 2014.05.16 0 0 11612

nem ertem a felzudulast, de hat ezzel nem elöször vagyok igy ...
miert nem tudtok annak örülni, h Austria nyert? hatalmas reklam az orszagnak, jövöre egy nagy buli (valoszinü) Becsben!?
mi a bajotok? mar megint...
hja, meg kell emeszteni, h a vilag kulturaltabbik felen a homofobia lassan (rohadt lassan), de eltünik. jobb ha megbaratkoztok a gondolattal.

ugy csinaltok mintha zsido (ök is tuti bekerültek mar a kepbe... hehe) - meleg titkos összeesküves eredmenye lett volna a szavazas es nem a töknormal TV elött ülö embereke.
itt a hivatalos erdemeny;

Würden ausschließlich die Televotings beim ESC entscheiden, hätte Conchita Wurst sogar noch deutlicher triumphiert, mit 306 statt 290 Punkten. Danach kämen die Niederlande und Armenien (220 bzw. 187 Punkte). Schweden läge dann nur auf Platz vier (173 Punkte), statt auf drei.

http://www.eurovision.tv/page/results

( nekem is a hollandok tetszettek a legjobban. termeszetesen Conchita utan)

vki feltette a kerdest, h kinek az ismerösei mit szoltak?
nyilvan nem fogtok meglepödni, h en a barataimmal komasra izgultam magam es nagyon nagyon örültünk. a gyerekeim - vermerseklettöl függöen - szinten.
egyetlen emberrel nem talalkoztam aki kifejezetten undorkodott, par idösebb csodalkozott, de hat ök mar mindenen csodalkoznak. pl sokkal nagyobb erzelmi viharokat valt ki belölük, h Becsben toronyhazak epülnek.

en ezt a fiut 2007 starmania ota figyelem.
mar akkor nagyon nagyon drukkoltam neki.
hallgassatok meg vele par beszelgetest! egy vegtelen szereny, kedves, normalis, okos, intelligens fiu. soha senkire egy rossz szava nincs, akarhogy rugjak visszamosolyog.

miert nem ertitek meg, h ez egy show, szinpad, szerep. NEM igy jarkal az utcan!
ez semmi mas, mint " fellepö - külsö".
hany ostoba, tehetsegtelen nö van aki semmi massal nincs jelen a mediakban csak a triplaG szilikon melleivel. az nem zavar?
hany olyan "celeb" van akinek semmihez semmi tehetsege csak nagyon kinos, ciki szereplesekkel nyomja mindenhova be magat? ez ok?
Conchita sajat maga elismeri, h nem ö a legjobb enekes es, h a "gesamtpaket" nyert. pontosan azert, mert az emberek TÖBBSEGENEK elege van a kirekesztesböl, a buzizasbol es ha mar eleve vkit ugy inditanak, h rugjak akkor melle fognak allni. ( nagyon helyesen!).

mikor par eve elöször meglattam a szakallt en is meghökkentem, h naezminek? aztan megertettem... ö nem akart "atcsuszni" mint szep nö (nyert mar transzvesztita ESC-t) ö pont polarizalni akart es elerni, h IGY fogadjak el.
NEM art vele senkinek, nem bant vele senkit, egy rossz szava sincs senkire.
ha vkinek nem tetszik az nyilvan nem nezi, nem megy oda ahol ö szerepel.

aki meg nem tud annak örülni, h Austria nyert azt nagyon sajnalom ... bosszankodjatok!
dühöngjetek a Life Ball miatt is! a legnagyobb, legsikeresebb AIDS gala a vilagban rengeteg promival es egy örömünnep a varosban.
a regenbogenparade szinten.


szep lassan meg kell emesztenetek, h valtozik a vilag. meg par ev es teljesen termeszetes lesz a homo-ehe, h igen, fognak majd gyereket örökbe fogadni is!

( pflegeelternek közt sok a homo par, mert hatalmas igeny van pflegeelternekre. pflegekindereket mindenki kap. van ismerösem akinek van 2 pflegegyereke es ö mesel nekem mindenfeleket .... haaat ez egy mas tema, de h mennyi gyerek el iszonyatos körülmenyek közt ... NEM homo csaladokban!! hany gyerek van veszelyben itt Becsben az elkepsztö. ezeknek a pflegekindereknek SEMMI lelki megrazkodtatast nem okoz, h homo-csaladokban elnek. mindegyik jobb helyre került, mint ahol eddig elt ... nagyon szomoru, de igy van)




flash.gordon Creative Commons License 2014.05.15 0 0 11611

Nem de mit számít ez? Frau Csubakkát egy hete bámulom minden újságnak a címlapján a dalt meg óránként meghallgathatom a rádióban. Minek ehhez az euróvízió?

Előzmény: Törölt nick (11610)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.15 0 0 11610

Megnézted egyáltalán az  Eurovision Song Contest-et? Szerintem nem, csak véleményed van....

Előzmény: flash.gordon (11609)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!