Keresés

Részletes keresés

smallwill Creative Commons License 2007.06.28 0 0 366
én csak próbálkozom, nem sok reménnyel, de azért hátha:

őszre keresnék felügyeletet akkor 17 hós gyermekem mellé. a buktató: É-Mo., B.gyarmat lenne a tett szinhelye.

azért ha véletlenül, valaki vagy ismerőse, vagy annak ismerősének az ismerőse.....akkor várom megbízható és szakértő jelentkezését:) köszönettel!
marcsi426 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 365
Hú, de eltünt ez a topik!
Nem baj, azért reménykedem, hátha idetalál leendő uj családom.
Ismét felajánlom szabad kapacitásom.
Olyan családot keresek Dél Budán és környékén, ahol a pici baba(ák) mellől az anyuka szeretne heti 1-2 napot kikapcsolódni, ügyintézni, stb. Jelenleg a péntek, szeptembertől a szerdai napom is felszabadul.(Oviba megy az egyik jelenlegi gondozottam)
6 éve bébiszitterkedem, sok családnál segitettem már. Nagy gyakorlatom van pici ikrekkel. Ráadásul saját ikreket is nevelek, de ők már nagyok.
Ugyhogy akinek szüksége van egy kis segitségre a baba körül, vagy tud ilyen családot, kérem irjon a "marcsi426@citromail.hu"-ra! Köszönöm!
silvi78 Creative Commons License 2007.04.24 0 0 364

Sehol senki?

 

Kár, pedig jó lenne beszélgetni, akár tapasztalatokat is cserélni;o)

 

Előzmény: silvi78 (363)
silvi78 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 363

Sziasztok!

 

Látom kicsit lelapult a topik, de mégis örülök, hogy idetaláltam:o)

 

Nos, megkérdeznélek benneteket, tudtok-e valakit, akinek egy becsületes, megbízható, gyermekszerető bébiszitterre volna szüksége Budapesten?

 

A nevemre kattintva minden információt megtalálhattok rólam.

 

További kellemes napot kívánok nektek: Silvi

RKata Creative Commons License 2007.04.05 0 0 362
Köszönöm, megoldódott! :-)
Előzmény: RKata (361)
RKata Creative Commons License 2007.03.20 0 0 361

Sziasztok!

 

Gödre, két gyerkőcöm mellé (2 és fél éves kislány + 7 hónapos kisfiú) keresnék heti egy alkalomra bébiszittert, hogy magamra is jusson néhány szabad óra... :-)

 

r.k@freemail.hu

 

Kata

**_AnGeL_** Creative Commons License 2007.03.18 0 0 360
Délutánonként 2órától a 11.kerületben is tudok menni a gyerkőcökhöz, vagy el tudom hozni őket az oviból, bölcsiből, és vigyázok rájuk amíg hazaérnek a szülők!! :):)
**_AnGeL_** Creative Commons License 2007.03.18 0 0 359
Mikor kellene a manóért az oviba menni, és merre felé van helyileg???
Előzmény: Törölt nick (356)
**_AnGeL_** Creative Commons License 2007.03.18 0 0 358
Sziasztok!!!!
Baba és gyerek felügyeletet vállalok ÉRDEN, a hét bármelyik napján, délután 3-tól estig, vagy akár éjszaka is, és hétvégenként egész nap!!! Fiatal, megbízható, káros szenvedélyektől mentes lány vagyok, nagyon szeretem a gyerekeket, rengeteget vagyok 2 és 8 éves tesóimmal és a környéken lévő gyerkőcökre is szoktam vigyázni!!!!! Kérésre küldök esetleg képeket is :) Ha csak pár alkalomra, vagy hosszú távra szükséged van a manó(i)d felvigyázására, szólj bátran!!! címem: vigyazokrad@freemail.hu
Babec Creative Commons License 2007.03.16 0 0 357

 

36 éves gyakorlott (külföldi tapasztalat is), megbízható, munkájára igényes óvónéni vagyok és vállalom gyermeke felügyeletét, képességfejlesztését, oviból, bölcsiből hazavitelt, külön órára el és hazavitelt, kisiskolások korrepetálást, sok együtt játszást és garantált móka-kacagást! Játszóházi , óvodai munka is érdekel! Ezenkívül vállalom lakása-háza rendbentartását is.

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.06 0 0 356
egy kolleganőm keres minden hétköznapra délbudai agglomerációba oviból elhozós tipusú bébiszittert, aki betegség esetén is tud napközben beugrani.
káttya Creative Commons License 2007.02.28 0 0 355

Sziasztok!

 

Véletlenül tudok egy remek gyerek(ek)re szívesen vigyázót, ha kell ilyen valakinek (Bp.!). (Enyéimet is pesztrálja időnként.:) Fiatal (26 éves) lány, tanárnak tanul, gyakorlata, és főleg jó érzéke a gyerekekhez van. Nem dohányzik, kedves, és elég rugalmas, ha a csütörtök délutánokat leszámítjuk.

 

A mélem publikus, ott érdeklődj!

káttya

Gabiiiiii Creative Commons License 2007.02.07 0 0 354

egy kolleganom keresere

 

4 es 7 eves kislanyok melle kerestetik potnagyi heti 5 napra 3 orara estenkent,elhozni oket az ovibol,sulibol es vigyazni rajuk,amik a szulok hazaernek,illetve betegseg eseten napkozben is

III.kerulet-Urom

 

az en cimemre johet a sok jelentkezes:)

Kutyafüli Creative Commons License 2007.02.01 0 0 353

Zitanéni még mindig keres szitteri melót.

Senki nem akar estenként moziba menni? hétvégén sem?

 

Előzmény: Kutyafüli (352)
Kutyafüli Creative Commons License 2007.01.02 0 0 352

sziasztok.

a bölcsis gondozonenink keresett meg azzal a keressel, hogy ha tudok szoljak neki, mert szitterseget keresne.

ehh de jol megmondtam...

 

szoval szitterkedest vallalna fiatal bolcsis gondozoneni, estenkent, hetvegenkent.

 

ugyano vallalna takaritast is, illetve a testvere vallal kis es nagytakaritast is. a testver hetkoznap is.

 

Leo és Fred Creative Commons License 2006.12.27 0 0 351
Sziasztok!
Én egy megbízható gyerekcsőszt keresek két lányom mellé. Az egyik 5 hónapos a másik 2,5 éves. XX. kerületben lakunk. A gyerekekre rendszeresen kellene vigyázni, de sajnos előre nem tudom megmondani, hogy mely napokon. Ha valakit érdekelne a munka az írjon az editpontpuskaskukacfreemailponthu címre.
csbeata Creative Commons License 2006.12.08 0 0 350
Kedves Anyukák, Kismamák!

Játszóház nyílt a XVII. kerületben, Pesti út 41/c. szám alatt.
Sok játék, gyermekfelügyelet és délutánonként játékos foglalkozások várják a (0-5 éves) gyerekeket.

Bővebben: http://www.beababakuckoja.fw.hu/
Telefon: 06-70-503-4318
e-mail: beababakuckoja@vipmail.hu

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
fofolironi Creative Commons License 2006.11.25 0 0 349
kedves anyukák,a párom olaszországból érkzett,magyarul még csak pár szót tud,de jól beszél angolul és franciául az olaszon kivül...pedagógiát tanul,így babiysitterkedni szeretne...rengeteg időt töltött gyerekekkel,dolgozott óvodában is...ha valakit érdekelne,vagy tud valakit akit érdekel,értesítsen,köszönjük:-)e-mail:palnatalia@gmail.com,tel0670/2751424
marcsi426 Creative Commons License 2006.11.23 0 0 348
Sziasztok!
Kicsit leállt ez a rovat, ezért gyorsan irok ide is egy felajánlást:
Ebben a rovatban találtam rá az egyik Óbudán lakó családra, ahol majdnem 2 évig bébiszitterkedtem. A kislány januártól oviba megy, ezért nem lesz rám tovább szükség. Heti 3 esetleg 4 napra keresek másik családot, ahol pici baba van, és segitség kéne. Több ikres családnál is dolgoztam már, a saját ikreim mellett, ugyhogy ebben is profi vagyok :))) Elsősorban Budán, de jó közlekedésnél Budapest egész területére elmegyek, ill. Dél-Buda aglomerációjába. Középkoru, okleveles bébiszitter vagyok, sok referenciáva.
Aki a fenti leirásból magára ill. ismerősére ismer, (szüksége van bébiszitterre) irjon a
marcsi426@citromail.hu cimre.
Köszönöm!
Nesty Creative Commons License 2006.10.06 0 0 347
Fóton tud valaki megbízható, emberi bébiszittert?
csirketojas Creative Commons License 2006.10.03 0 0 346
Sziasztok,
Keresek egy -lehetoleg szakkepzett- bebiszittert, aki delutan 4 orakor elhozna a 3.5 eves nagyfiamat az ovibol es a 2 eves kisfiamat az ovi mellett levo bolcsibol. Kb. 6 oraig, hazaerkezesunkig veluk lenne a jatszoteren vagy nalunk a lakasban.

Az ovi-bolcsi a II. keruletben van, a Nyugati tertol a 91-es busz, a Mechwart terrol (4-6-os villamos) es a Batthyany terrol a 11-es busz all meg szinte a kapuban.

Erdeklodni es tovabbi infok a vinczem kukac freemail pont hu cimen. :-)

Koszi,
Cst.
rice Creative Commons License 2006.09.29 0 0 345

sziasztok,

elnezest a zavarasert. a segitsegeteket szeretnem kerni. 19 eve lany vallal gyerekfelugyeletet. ha tudtok valakit, akinek szuksege lenne baby-sitterre kerlek dobjatok egy  emailt.

koszonom

 

 

rizsa

dinamiqs Creative Commons License 2006.09.29 0 0 344
Kisbabás, segítséget kereső anyukáknak

 

Csecsemők és óvodások gondozásában friss tapasztalattal rendelkező, derűs, játékos természetű, humorérzékkel megáldott kétgyermekes pótnagyi vagyok. OKJ-s gyermekfelügyelői (ffokú) és szakközépiskolai érettségim, angol alapf. nyelvtudásom van. Nem kizárólag a pénzkereset érdekel, szeretném jól érezni magam veletek! Ha nincs terhedre egy egyszerű regisztráció az nlcafe-n, kattints ide, bőséges információ, fotók találhatók rólam. (a stílus maga az ember!:)

 

http: //www.nlcafe.hu/bemoldal.php? bem_ userid= 442043

 

Elsősorban kispesti és környéki, pl. wekerlei, vagy kék metróval megközelíthető helyen lakó családok jelentkezését várom, heti 2-3 (minimum 6 órás) napot tudok vállalni.

 

70 237 58 50

eandavo@freemail.hu

zso70 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 343

Sziasztok,

keresünk, játszóházba, havi 10 napra ( nyitástól zárásig ) óvónőt, bébiszittert, tanitónőt.Bejelentett , hivatalos fizetést adunk.

Kezdés 1 hónap mulva.

Önéletrajzokat, fizetési ígénnyel a janka9@index.hu-ra várjuk.

 

ecsupor Creative Commons License 2006.09.27 0 0 342
Kedves Anyukák!

Szívesen vállalnék felügyeletet egy 1-3 éves babára, akinek az én Kisfiam (20 hónapos) a játszópajtása lenne. Sokat foglalkozom majd a gyerekekkel (ahogy teszem most is), és finomakat adok nekik enni. A kisfiammal eltöltött gyakorlat előtt (a főiskola alatt) bébiszitterkedtem egy háromgyermekes családnál is (Vöröskeresztes bébiszitter oklevéllel rendelkezem).

Mi a XVIII. kerületben lakunk, egy kellemes, modern, bababarát lakásban, sok játékkal. Egy lakóparkban van a lakás, ahol külön játszótér van és sok fa. Van autóm, mellyel a környékbeli kerületekbe érte tudok menni a picinek és haza is tudom őt vinni, ha szükséges. Heti 2-3 alkalommal házhoz is szívesen kimegyek, de ez esetben magammal szeretném vinni a Kisfiamat.
gomba100 Creative Commons License 2006.09.10 0 0 341
Írtam neked mailt:)
Előzmény: Laura3700 (339)
Laura3700 Creative Commons License 2006.09.10 0 0 340
2 hetes baba ellátásához keresek napközbeni segítséget, heti 2-3 alkalommal a 18. kerületben.
hrobert@t-online.hu
Judit
Laura3700 Creative Commons License 2006.09.10 0 0 339
Szia
Érdekelnének a részletek, én egy 2 hetes babával vagyok itthon, és napközbeni segítséget keresek, heti 2-3 alkalommal. A 18. kerületben Pestszentlőrincen lakunk. Közvetlen e-mail címem:
hrobert@t-online.hu
tel. 20 249 73 49
Várom Válaszod
Judit
Előzmény: gomba100 (337)
claramelcsi Creative Commons License 2006.09.06 0 0 338

Sziasztok!

 

40 éves tanítónő vagyok, saját gyermekeim már nagyok, szívesen vállalnék gyermekfelügyeletet, akár iskoláskorúakét is korreppel , másnapi tanórára való felkészítéssel egybekötve elsősorban Székesfehérváron és környékén.

gomba100 Creative Commons License 2006.09.04 0 0 337

Sziasztok!

 

Én egy 21 éves lány vagyok.Jelenleg az Októberi érettségimre készülök és mellette szívesen vállalok gyermekfelügyeletet.Jelenleg is két családnál dolgozom,így referenciát is tudok  adni.Reggel 8-tól délután 4-ig érek rá,mert este nyelviskolában vagyok. Akár hétvégén is ráérek.

Ha kérdésetek lenne,akkor nyugodtan kérdezzetek és amint tudok válaszolok:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!