Keresés

Részletes keresés

wootan Creative Commons License 2009.07.15 0 0 2370
Én is keresek valami megoldást. Négy éve körülmetétettem magam, mindeféle orvosi indok nélkül. Egyszerűen csak azert mert higiénikusabb és így jobban tetszik.

Ami üröm az örömben, hogy a 17-18cm-es szerszámom, a lábadozás után csak 15cm-re zsugorodott, most keresek olyan módszert amivel visszanyerhetném az elveszett 2cm-et.

Talán a bathmate segíthet?

tristen Creative Commons License 2009.07.09 0 0 2368
:D
Előzmény: Törölt nick (2366)
világosító Creative Commons License 2009.07.09 0 0 2367
Roniee ha jársz erre!

Szopok ezzel a szaliciles maratással.

Kis területen úgy nézett ki a procedúra , hogy három napon keresztül esténként bekentem, rajta hagytem egy 3/4 órát, a harmadik bekenés után pár órán belül megduzzadt és sima fénesy lett a felülete, az egy napon belül olyan vékony "kérges" lett, majd ez a kéreg pár napon belül lehámlott és alatta jó volt.

Most hogy egy nagy területen csináltam ugyanúgy!!!, ez a megduzzadás, és kéregképződés elmaradt.
egy olyan vékony bőr van a tetején mint egy öregember bőre, de ez nem hiszem hogy mélyen le fog hámlani, és mintha már gyógyulna is hámlás nélkül!
Nem tudom mi a faszért nem működik ugyanúgy mint a próbaterületen, pedig két próba is volt...
És itt meg ha így folytatódik, nem lesz világosabb csak pirosabb.
Bassza meg.

Ja, visszaolvasva írtál olyat hogy felraktad az anyagot, majd miután megszáradt lehúztad.
De írsz olyat is, hogy felraktad, és csak másnap mielőtt a következőt felraktad húztad le, és jött néha a bőr is.

Akkor most hogyan is csináltad?

Mert én meg 3/4 órát hagytam fenn. Haggyam fenn a következő bekenésig?

Ha jött a bőr-ahogy írtad- akkor arra a "nyers" felületre kented az utolsó réteget? És az lett végül a jó?

néztem ezt a fórumot, ahol a világosításról van szó, de az angolom hiányos, nem értettem mindent.

http://www.thundersplace.org/forum/showthread.php?t=48500&page=21&pp=15

Világosító


Törölt nick Creative Commons License 2009.07.07 0 0 2366
Yes sir!
Előzmény: tristen (2365)
tristen Creative Commons License 2009.07.06 0 0 2365
faroknövelésre fel! :)
Előzmény: Törölt nick (2364)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.04 0 0 2364
Olvass vissza és választ találsz minden kérdésedre.
Előzmény: nudiboyka (2363)
nudiboyka Creative Commons License 2009.07.04 0 0 2363

 sziasztok

 

 szeretnek ra kerdezni hogy akik hasznaltak mar  penis novesztot   milyen sikereket ertek el?

 

   en felek megvenni  eszkozoket mert  lehet hogy csak reklam --es ablakon dobalni penzem sincsen...

 de ha van olyan ami tenyleg jol mukodik akkor  bele mennek egy  olyasmibe...

  csak 2 -3 cm hosszabodna a farkam annak is orulnek  ..

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.03 0 0 2362
:D kezemmel :D
Pumpamania Creative Commons License 2009.07.03 0 0 2361
Akkor változtass! ;)
Előzmény: longsizeweb (2360)
longsizeweb Creative Commons License 2009.07.02 0 0 2360
Ezek átvett cikkek. Ezen szeretnénk változtatni.
Előzmény: Dulifuli (2359)
Dulifuli Creative Commons License 2009.07.02 0 0 2359
De azért remélem, legalább az oda felkerülő szövegeken elvégzel majd egy helyesírás-ellenőrzést!
Előzmény: longsizeweb (2358)
longsizeweb Creative Commons License 2009.07.02 0 0 2358
Hali

Elkezdtem multkoriban egy lapot összerakni.

http://longsize.extra.hu/

Esetleg valaki benne lenne köszös ötletelésbe, bövítési tippek, etc.., már láttam hogy itt többen felvetették az ötletet. Elkezdtem összerakni de idő hiányában megált, azonban szeretném újraéleszteni.
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.28 0 0 2357
Pénisznövelő tabletta nem létezik. Potencia és vérkeringés növelő igen. Adott esetben ez jelenthet 1-2 centi "növést", de ez a teltebb erekciótól lesz, amúgy nem fog tovább nőni.

Hosszra leginkább a nyújtógyakorlatokat szokták javasolni.
DRAGICK Creative Commons License 2009.06.28 0 0 2356
Ja tényleg!! Most jut eszembe... Tud valaki valamit a Pro Solution Pills tablettákról?? A neten találtam és 100% pénzvisszafizetési garancia van rá..
http://hungary.prosolution-pills.ro/kliensek-velemenye-a-penisznovelo-tablettakrol.php
itt megnézheti akit érdekel...

Csak az a baj hogy túl jól hangzik.. ha ilyen egyszerű lenne akkor nem hiszem hogy az emberek napi félórákat gyötörnék a farkukat hogy hosszabb legyen... Amúgy nem is drágák ezek a tablették

Ha van róla tapasztalat akkor írjátok le

DRAGICK Creative Commons License 2009.06.28 0 0 2355
Köszi a segítséget....

Melyiktől várhatok gyorsabb eredményt??? Sokan írtátok hogy a bathmentől inkább vastagodik mint nő... nekem inkább a hosszra kéne rámennem, de andro és az ehhez hasonlók egyenlőre nem érdekelnek egyenlőre.
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.28 0 0 2354
Van akinek bevált a JELQ. A bathmatehez a bathmatetel szoktasd a farkad, a JELQ egy másfajta terhelést ad ezért nem csereszabatosak. Ki kell próbálni mi müxik és hogy reagál a farkad.
DRAGICK Creative Commons License 2009.06.28 0 0 2353
Sziasztok!!!

Én még új vagyok itt....
Egy ideje olvasgatom a fórumot. A Bathmanról olvastam már egy-két pozitív véleményt, viszont a jelqról nem.. Sokat taglaljátok hogy mennyit mit hogyan... ez mind oké, de tényleg használ??? Mire számítsak ha elkezdem??? Arra gondoltam hogy először a jelqval kicsit hozzászoktatom a farkam a dologhoz, aztán jöhet a Bathman... és a kettőt egyszerre akarom majd a későbbiekben..
Mi a véleményetek erről

Köszi
Elvetemült20 "Patikus" Creative Commons License 2009.06.25 0 0 2352
Én se adom fel tavaly december eleje óta nyomom folyamatosan mindent bevetve... Most két hónap pihit ítélet meg és utána ezerrel tovább!
Előzmény: Törölt nick (2349)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.25 0 0 2351
Nincs olyan, hogy ellenreklám, csupán tapasztalat. Úgyhogy nyugodtan mondd el a mit tapasztaltál a termékkel, mások is tanulhatnak belőle. Van akinek használ, van akinek nem......
Előzmény: tristen (2350)
tristen Creative Commons License 2009.06.24 0 0 2350
Sziasztok!

Én nekem eddig semmit sem nőt a farkam, úgyhogy ennyit erről.

Nem árulom el, mit használok, mert az ellen reklám lenne a terméknek.

hali
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.24 0 0 2349
Újabb bizonyíték, hogy nem szabad túlzásba vinni a dolgot, főleg súlyterhelésben van kockázat.
A kitartó, türelmes, folyamatos edzés ami nálam fut, nem a feladás. Többféle módszert egyszerre alkalmazok. Még nincs egy hónapja, hogy nyújtok, pumpálok, tablettát szedek egyszerre. Nem méricskélek összevissza, majd levonok egy negyedéves mérleget, oszt meglátjuk.
Az biztos, hogy a 16 cm környékéről indultam, pumpálás után 17-18 cm-t élvezhet a kedvesem. Szóval eddig is megéri:-)
Elvetemült20 Creative Commons License 2009.06.23 0 0 2348
Én ebbe és a következő hónapba pihentetek. A makk egy kis része elfehéredett és fájt folyamatos maszírozással elértem hogy újra legyen színe és már nem fáj.
Sajnos a következő hónapot is kihagyom nem merek kockáztatni...
Vitamin ügybe segítek bárkinek...
Alaedia Creative Commons License 2009.06.23 0 0 2346
Sziasztok!
Bathmate nevű terméket üzletekben is kapható?
Ha nem, akkor hol lehet rendelni? Nem "külföldit" akarok.
Előre is köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.22 0 0 2345
Kézi technikások jelentkezhetnének, hogy hogy megy a project!!
Reyman Creative Commons License 2009.06.21 0 0 2344
Ha valakinek kell bathman az szójon az enyém eladó 15000+postaköltség,nekem már nem kell tovább a kívánt hatást elértem amit akartam reyam@citromail.hu további sok sikert mindenkinek!
Pumpamania Creative Commons License 2009.06.20 0 0 2343
Nekem van egy 3 hónapos bathmatem és tényleg vastagít. Sajna nekem már így is túl vastag a farkam ezért váltanom kell valami nyújtókészülékre, szigorúan csak hosszra!

Akit érdekel egy jó állapotú bathmate, tökéletesen záró szeleppel az írjon egy levelet, akár cserélhetnénk is nyújtóra!

pumpamania(kukac)gmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.20 0 0 2342
leos vastagításra a pumpa jó leginkább. A bathmatel és a nyújtókészülékekkel itt többen beszámoltak eredményekről érdemes visszaolvasni kicsit a topicot. A kézi technikák is használnak csak nehéz őket jól csinálni szvsz.
roxtar Creative Commons License 2009.06.18 0 0 2340

Sziasztok!

Eladó egy andro pénis,ami kb 1 hónapot volt használva sajnos nem volt hozzá kitartásom egyetlen egy szilikon gumi és szivacs volt használva még mindegyikből van kettő új és eladó egy kaplan pumpa 3 db hengerrel 1-es,2-es és egy vastag henger,ezt kb 4 hónapig használtam,itt már volt egy kis eredmény kb 0,7-0,8 cm és mivel a barátnőmnek nemtetszik ezért már ezt sem használom.

Ha valakit érdekel az e-mailben írjon.

E-mail:roxtar@freemail.hu

 

kékég65 Creative Commons License 2009.06.12 0 0 2339
Ebben segíteni nehéz dolog, hisz ez mind múlik a Te tűrőképességeden, mennyit bírsz. Ha bírod kezdheted 2-3 kg is, hisz a lényeg, hogy a sejtek távolodjanak egymástól a barlangos testben és oda új sejt osztódjon, így lesz a növekedés. Az idő is rajtad múlik, mennyi van belőle amit erre szánsz és meddig bírod, hisz a makkod el van szorítva, kicsi benne a vérellátás, így szürkül, feketedik, hideg lesz. Tehát ez mind ember függő, nincs konkrét gyakorlat, idő, persze lehet van olyan aki ebben jártasabb az Ő tanácsát is hallgasd meg.
Előzmény: Lefety Lóri (2338)
Lefety Lóri Creative Commons License 2009.06.12 0 0 2338

Sziasztok!

 

Most azokhoz fordulnék akik a súlyráakasztós nyújtást csinálják. Hány kilót és meddig érdemes ráakasztani? Ki akarom próbálni! Én úgy gondoltam hogy kezdem 0.5KG al és hetente +0.5Kg (egy flakonba víz) már a felfogatást is megoldottam csak nem tudom menny ideig kéne? Tud valaki segíteni? Mondjuk 1óra folyamatosan/nap és heti 3-4 alkalom az jó?

Várom a segítségeket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!