Keresés

Részletes keresés

pipasne Creative Commons License 2008.03.25 0 0 1559

ABC Design,testvérbabakocsi eladó.Tolókarja fix,sajnos a csomagtartóhálója tönkre ment és láb zsák sincs hozzá.Napellenző mind két ülésnél az elsőnél levehető az itt található könyöklővel.Az első kerekek duplák 17 cm,bólygók így könnyen fordul akár egy helyben is,de le s fixálhatók.A hátsó kerekek szimplák,fékezhetőek 19 cm.Elől az idősebb baba helye csak dönthető. a hátsó ülés dőlés szöge hevederrel szabályozható az üléstől a fekvésig,fekvőfelülete 66 cm.Mind kettőnek van láb tartó része.Lapra összecsukható.Emailben tudok képet küldeni.pipasne@citromail.hu

06 20 232 6118


Yamini Creative Commons License 2008.03.24 0 0 1558
Elvitték a mérleget külön, úgyhogy a kocsi új ára 28 000 Ft!
Neten 39.000 Ft-ért kapható!
Előzmény: Yamini (1555)
Ammandina Creative Commons License 2008.03.24 0 0 1557
A kockás nagykerekű babakocsi elkelt, a maxi taxi még új gazdára vár.
juccy0907 Creative Commons License 2008.03.22 0 0 1556

Sziasztok!

 

Eladó PEG PEREGO VENEZIA babakocsi, 2*11 hónapot használt. Szép állapotban, kitűnően funkcionál, néhány apró esztétikai hibával. A színe sötétkék-kockás.

 

Három fokozatban hajtható háttámla, teljesen vízszintesig, azaz újszülöttkortól használható. Van hozzá lábzsák, téliesíthető. Nagy kosár. Tálca, a sportrészhez, pohártartóval. Esővédő. A kerekek párban bolygósíthatók és fixálhatók. A tolókar állítható irányú és magasságú. Könynen nyitható és csukható, kétfunkciós kocsikhoz képest kevés helyet foglal, könnyű, 10 kg.  

 

Iá: 35 000 Ft

 

Yamini Creative Commons License 2008.03.22 0 0 1555
Eladó babakocsi!


Még 3 hónapig sem használtuk, kiváló állapotban van. Szuper kocsi, nagy kerekekkel, jól lehet közlekedni vele.

Van hozzá: mózeskosár, lábzsák, szúnyogháló, esővédő, pelenkázótáska.

Sportkocsivá alakítható, tolókarja mindkét irányba állítható.

Keki-citromsárga színű, aranyos állatkák vannak rajta.


AJÁNDÉK: babamérleget adok hozzá, digitális, momert márkájú, a mozgolódást is bírja:) Szintén újonnan vettük, hibátlan állapotú.


Ár: 35.000 Ft
(Ha csak a kocsi kell, az is megoldható! Ár: 30.000 Ft )

Budapesten a 4. kerületben van.

A lényeg, a képek:)

Ammandina Creative Commons License 2008.03.21 0 0 1554
Felfújható nagy kerekű kétfunkciós babakocsi

Szép állapotban, 4 nagy felfújható kerék, átfordítható tolókar, így mindkét irányból tolható Levehető, mosható huzata van, nyáritetővé alakítható kupola. Teljesen vízszintesre fektethető, így újszülöttkortól is használható. Háttámlája 3 pozicióba állítható. Levehető, két oldalról nyitható karfa. Sötétkék lábzsákot adok hozzá.
15000 Ft.
h_i_x_t_i Creative Commons License 2008.03.21 0 0 1553
Graco Quattro Tour Deluxe Travel System eladó!!!

Graco QT DTS jó állapotú, uniszex színű babakocsi, minden kiegészítőjével együtt 50.000,- forintért eladó!

Babakocsi
újszülött kortól használható, fekvőfelület vízszintesig dönthető
első kerekek bolygósíthatók vagy fixálhatók
hátsó kerekek fékezhetők
nagy, teljesen átfordítható napfénytető
babánál és mamánál is tálca, mamánál hőmérős óra a tolókaron
egy kézzel lapracsukható és kinyitható, összecsukott állapotban állítva is tárolható
hatalmas alsó kosár
kiegészítők: lábzsák, újszülött szűkítők, esővédő

Hordozó
egy kattintással a babakocsira rögzíthető
tartozék: az autóba rögzíthető bázis, ami megkönnyíti a hordozó kivételét és betételét az autóba/autóból
kiegészítők: újszülött fejszűkítő, napfénytető

Textilmózes
a babakocsiba könnyen rögzíthető
kiegészítő: levehető lábzsák

Email: hixti@hixti.hu
Tel: 06/70 3427206
Megtekinthető és átvehető Bp-en a Lehel téri metróállomástól 5 perc sétára!

Ammandina Creative Commons License 2008.03.20 0 0 1552
7 kiló körül van, ha komolyan érdekel lemegyek a pincébe, felhozom és lemérem pontosaan. Adok hozzá fogantyúra rögzíthető bevásárlóhálót. Kék, mint a kocsi.
Előzmény: pacsuli (1551)
pacsuli Creative Commons License 2008.03.20 0 0 1551

meg tudnád mondani, milyen nehéz? és lehet rá valahogy tartót rakni bevásárláshoz, vagy valahova akasztani a vásárolt dolgokat?

Előzmény: Ammandina (1541)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 1550

köszi        szóval ez lenne az eladó cosi!!!

Ja, az ár alkuképes, én meg rugalmas!!!:-)

 

Előzmény: Shiro (1549)
Shiro Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1549
amikor megjelenik a kis kép, mellette kattints rá a beszúrásra, amikor az ablakban is megjelenik a felirat, akkor van benne a szövegben a kép
s.
Előzmény: Törölt nick (1548)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1548
Miért nem tölti fel nekem a képeket????
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1547
Lemaradtak a képek:-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1546

Sziasztok, eladó Maxi Cosi  Citi autósülésem, Quinny és Maxi Cosi kocsikkal kompatibilis, mi szerettük, de kinőttük:-)

0-15 kilóig jó, ringatóbölcső, hordozó és autósülésfunkciója is van, könnyű, de biztonságos, garantáltan balesetmentes. Huzata folt és szakadásmentes, kb egy évet használtuk, de vigyáztunk rá, nem sokat autóztunk vele.

Ára 5000.-, ha komolyan érdekel, esetleg alkuképes lehet.

érdeklődőket a szekeres_anna@yahoo.it e-mail címre vagy a 0620-4649645-ös telefonszámra várok.

Személyes átvétel Budapesten több helyen, vagy Gödöllőn, a gödöllői  hév vonalán lehetséges, különben utánvéttel postázom.

Ammandina Creative Commons License 2008.03.17 0 0 1545
A túl kicsi kerék tényleg ráz, még aszfaltúton is, hacsak ne az elmőlt évben aszfaltozták tele van foltozásall, hepe-hupával mindenhol. A dupla kerék lényegére még én sem jöttem rá.
Előzmény: Törölt nick (1542)
janka08 Creative Commons License 2008.03.15 0 0 1544

Sziasztok!

Mi is Bergon babakocsiban gondolkodunk, bár ez a kerék-dolog egy kicsit most elbizonytalanított. Azért érdekelnének a tapasztalatok. Olyan kocsira lenne szükségünk, ami befér a (viszonylag nagy) csomagtartóba, nem túl nehéz, bírja rázósabb utakat is, átfordítható a karja és nem túl szűk, hogy sokáig kényelmes legyen a bbának.

Szerintetek?

Shiro Creative Commons License 2008.03.15 0 0 1543
Szerintem a plusz takaró nem véd a rázástól, max. nyáron jól befülled a gyerek...
A dupla kerekes kontra szimpla kerekes kérdésben viszont nem vagyok járatos. Az biztos, hogy a nagyobb kerekek azok kevésbé ráznak, a legkevésbé pedig a nem tömör, hanem felfújható kerekek ráznak. Ha jobbára aszfalton fogod tolni a babakocsit, akkor szerintem nincs ami rázza a bébit.

S.
Előzmény: Törölt nick (1542)
Ammandina Creative Commons License 2008.03.13 0 0 1541
A másik:
Maxi Cosi tico esernyőkocsi. Strapabíró esernyákocsi, nem megy szét az első gödörben. Majdnam vízszintesik dönthető háttámla. Adapterrel maxi cosi plus hordozó csatlakoztatható hozzá (adaptert adok) 7500 ft
Ammandina Creative Commons License 2008.03.13 0 0 1540
Lenne két eladó babakocsim:
Egy 3 kerekű maxi cosi (most már quinny gyártja) speedi sx
150 fokig dönthető háttámla, állítható lábtámasz, nyári tetővé alakítható kupla. Állítható tolókarmagasság. Adaprettel maxi cosi hordozó és mózeskosár tehető rá. (adaptert adok hozzá) 40000 Ft
adrienne1313 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 1539

Sziasztok!

 

Nekünk is van egy Bergon Standard II. Á. babakocsink, másfél éves, mindennapos használatban.  Az ég világon semmi baja!!! Soha ilyen gondunk nem volt a kerekével sem, pedig egyszer én magam szedtem le mind a 4-et, mert kicsit nyikorogtak és megzsíroztam őket. Nálunk iszonyatosak az utak és a járdák is az utcánkban, csupa gödör, de nem különösebben okoz gondot a babakocsinak. Ráadásul a másfél éves kislányom tökéletesen elfér benne most is, sőt, még nem is ér le rendesen a lába a lábtartóra, úgyhogy még nőhet bele bőven.

Én nem tudok rosszat mondani róla, minden helyzetben, minden terepen, mindenféle időjárásban (télen-nyáron, esőben, hóban) tökéletesen bevált!

 

Üdv:
Adrienn

Előzmény: agnesvegh (1535)
Zeszter79 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 1538

Nekünk ugyan nem Bergon babakocsink van, de levehető a kereke, és eddig szerencsére nem esett ki (3 kerekű ABC Design...).

Bár ez első kereke eléggé lötyögött, és állandóan elment a babakocsi jobbra, de a férjem szétszette, összerakta, és tökéletesen működik... Hát igen, ezek a férjek, tudnak (néha) valamit... :)

Egyébként nekem is nagyon tetszenek a Bergonok, olyan tökéletes babakocsinak néz ki.

szesztre Creative Commons License 2008.03.12 0 0 1537

Nyugodj meg, nem Te vagy a hibás!!! :)

 

Egy évvel ezelőtt vettem egy Bergon babakocsit, használtan. Nagyon jónak találtam, viszonylag könnyű tolni, a tolókar átfordítható, nagy, kényelmesen elfér benne még most is egy éves nagyfiam. Aztán egyszercsak az egyik kereke kiesett. Levehető kerekes ez is. Valami kis fém pöcök van rajta, ami fogja a kereket. Férjemnek panaszoltam, hogy mi a baj, Ő nagyon könnyen visszapattintotta. Azóta többször előfordult már, megjegyzem, én még egyszer sem tudtam visszarakni normálisan a kereket, férjemnek pillanatok alatt sikerül. Azt még nem sikerült kitapasztalnom, hogy mikor, milyen művelet után pattan ki az a kis pöcök, s akar leesni a kereke. Ez egyébként akkor kellemetlen, amikor több kilóméterre vagyunk otthonunktól, s igen óvatosan kell hazaballagni.

 

Nekem egyébként  még ez se vette el a kedvem a Bergon babakocsiktól.... Ugyanis amiért ezt választottam,  az a funkció még ma is tökéletes. :)))

Előzmény: agnesvegh (1535)
Shiro Creative Commons License 2008.03.12 0 0 1536
Húúú, Ági, nem semmi a kálváriád...:o(

Nekem nincs tapasztalatom ezzel a babakocsival, de ezután tuti, hogy nem is lesz, sőt az ismerőseimnek is meg fogom mondani, hogy nehogy ilyet vegyenek.

Hol voltak ilyen "kedvesek" a garanciális szervízesek? Csak, hogy nekik is csináljunk némi negatív reklámot!

S.
Előzmény: agnesvegh (1535)
agnesvegh Creative Commons License 2008.03.12 0 0 1535
Sziasztok!

Agusztusban vettünk egy Bergon Standard babakocsit és néhány napja kiesett az egyik kereke. Az egyik ismerősömmel levettünk egy másik kerekét, hogy megnézzük mi lehet a baj. Az egyik oldalon a tengely nagyon érdes volt, mintha megrágták volna és kisebb is volt a vége. Aztán mikor a jó kereket vissza akartuk tenni, akkor a gombjából kiugrott a rugó és belül eltört valami műanyag. Hazamentem a régi Bergon babakocsink kerekéért ami pont jó volt rá és így haza tudtam tolni a babát, bár a két hátsó kereke mindig le akart esni. A régi babakocsinkat egyébként használtan vettük és még haza se értünk vele, már leesett a kereke. Akkor még nem gondoltuk, hogy ez ilyen is marad.
Erre az új babakocsinak fél évig bírta a kereke. Mivel még garanciás, ezért visszavittem és a kerekeit ingyen ki is cserélik a tengelyt pedig 3-4000-ért cserélik ki.
És azt mondták, hogy biztos sokat rugdostuk a kerekét azért ment tönkre.
Hát kérdem én, hogy ugyan miért rugdosnám az új babakocsink kerekét, ha nem volt semmi baja??? És mikor kiesett akkor azonnal vittem is a szervízbe.
Nagyon fel tud idegesíteni az ilyen rágalmazás! Az eszükbe se jutott, hogy esetleg a tengely volt selejtes és amiatt ment tönkre a kerék?
Az biztos, hogy több Bergon babakocsit nem veszek, vagy legalábbis levehető kerekeset. A kinézetével és a többivel semmi bajom nincs, csak a levehető kerekek nem jöttek be.
És szerintem van ezzel így más is.
Ha esetleg valakinek ilyen tapasztalata van akkor írja meg legyen szíves! Csak, hogy megnyugodjak, hogy nem én voltam a hibás.

Üdvözlettel: Ági
Shiro Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1534
Igen, ebben tökéletesen igazad van. Én is abból indultam ki, hogy minden nap több, mint egy óra elvinni oviba a nagyokat, aztán délután a hazajövetel szintén, plusz sokszor még a kettő között is van némi séta... így aztán ki van használva a babakocsi. Plusz, ha vásárolni szeretnék valamit, ahhoz buszra kell szállnom, ami szintén nem egyszerű babakocsival... ezért agyalok ennyit a dolgon.
S.
Előzmény: kismica (1533)
kismica Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1533
Én mióta ellopták, érzem igazán, mennyire jó kocsi, ha naponta vagy naponta többször használod, akkor már nem tűnik, annyira okafogyottnak ezen agyalni... Legalább is én jónéhány kocsiban csalódtam, mire eljutottam oda, h elegem van, élvezni akarom a sétát, de legalább is nem a kocsit szidni végig. Akik keveset babakocsiznak, azok nem érzik ezt és jó nekik. Én most azért nem vettem még, mert a fiam 2 éves, és egyre kevesebbet kell, plusz ikreim lesznek, így most nekik megy a beszerzés, de tuti, h esernyőkocsit Maclarent kapnak majd...
Előzmény: Shiro (1532)
Shiro Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1532
Köszi szépen!

Jaaa, hogy így borulékony.. az más.. azt már a régesrégi (6 évvel ezelőtti) ABC sportkocsink is profin tudta ... volt, hogy bevásároltam, aztán otthon elfelejtettem és kivettem belőle a gyereket...;o) (gondolom nem kell mesélnem, hogy mi történt)

Akkor most újra visszakerült a pikszisbe ez a fajta kocsi is...


(félelmetes, hogy többet agyalok ezen, mint amikor az autónkat vettük)

S.
Előzmény: Eleon_ (1531)
Eleon_ Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1531
Szia!

Megneztem neked (http://www.maclarenbaby.com):
Quest sport 5,2 kg, techno xt 6,5 kg, techno xlr 7,4 kg. (Vicces, hogy a sulyok a leszedheto alkatreszek nelkul ertendok, azaz kupolateto es bevasarlohalo nelkul.)
Kerekatmero: quest sport 12,7 cm, techno xt 16,5 cm, techno xlr 16,5 cm.

A kocsi sulypontja hatul van, eppen ezert konnyu tolni, es a jardaszegelyre is konnyen felmegy. De emiatt borulekony is, ha meg van pakolva. Arra kell figyelni, hogy a nehez cuccok a foldhoz kozel legyenek, es akkor nem borul fel. Vagyis ahogy kismica is irta, ha a gyereket kiveszed, akkor borul. Ugyhogy ha setalni akar a gyerek, egy taskat az ulesbe kell rakni. De szerintem ez a legtobb esernyoskocsinal igy van.

A technonak tenyleg joval nagyobb a kereke, igy biztos a terepet is jobban birja. De gondolom minden relativ, hasonlitsd ossze a kerek meretet azzal a kocsival, amit most hasznalsz. En a Veneziahoz viszonyitok, es ahhoz, hogy amerre mi jarunk mindenhol jo betonut van, igy ha foldutra tevedek, megerzem hogy jobban kell tolni.
Lepcsozni lehet vele eleg jol, bar itt is elonyben van a nagyobb kerek.

Eleon








Előzmény: Shiro (1528)
Shiro Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1530
Szia!

Köszi Neked is a választ. És az milyen súlyú? Mert most kifejezetten a 7kg alattiakra pályázom, mert már unom a dög nehéz babakocsik rakosgatását...:o))

S.
Előzmény: kismica (1529)
kismica Creative Commons License 2008.02.25 0 0 1529
Terepes részre inkább a Maclaren Techno, annak nagyobb a kereke. A miénk csak akkor borult, ha megpakoltam a tolókart és az alját is és kiszállt belőle a fiam :) Ami hatalmas előnye, h magasan van a kupolája (a Questnek is), esővédő alól is kilátni körben és a pucéron 15 kgs fiamat is simán tudtam benne tolni egyenetlen terepen is, nagyon jó a súlyelosztása...
Én imádtam, de sajnos ellopták, nagyon gondolkodom, h vegyek mégegyet...
Előzmény: Shiro (1528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!