Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Muffvadász 2000. aug. 31. Creative Commons License 803
Lehet hogy O csak a punciját borotválta.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: mmoncsi (802)
mmoncsi 2000. aug. 31. Creative Commons License 802
Sziasztok.

A borotválásról jut eszembe. A minap elmentem a nagyobbik kislányommal cirkuszba. Az egyik művésznő sajna egy kicsit testes hófehér bőrű volt, belibbent egy fehér ujjatlan ruhában, az még nem is volt olyan vészes hogy nem állt jól neki, de egész szereplése alatt a kezét emelgette, és egy az egyben látszott az iszonyúan szőrös hónalja. Elég gusztustalan látvány volt, bár van akinek biztos tetszene.
Tudom hogy ez a topic a borotvált punciról szól, de szerintem összefügg a két testrész karbantartása.

MaCS 2000. aug. 31. Creative Commons License 801
Halihó!

Mél ment!

MaCS

Előzmény: Trish (783)
destroy 2000. aug. 30. Creative Commons License 800
Na szóval!

Én megint ahhoz a táborhoz tartozom, aki imádja, ha a punci szőrtelen.
Marha jó érzés egy olyan puncit kényeztetni, amit teljesen a szádba vehetsz, szívogathatod, nyalogathatod, puszilgathatod, anélkül, hogy szét kellen rajta hajtani a szőrerdőt...

Exbarátnőm a kedvemért borotválta magát teljesen kopaszra, de az azóta eltelt két év alatt is így "hordja", mert nagyon megkedvelte.
Akkora orgazmusokat él át, hogy az hihetetlen - nálunk ugyanis az orális szex jókora előnnyel vezet a klasszikusokkal szemben:o))) (én is el vagyok ám kényeztetve:o)))

És cseppet sem találja fárasztónak, esetlegesen nyűgnek, hogy akár kétnaponta borotválkozzon, ugyanis a fürdéssel 1ütt azt is letuggya. Úhhogy mekkérem a tisztelt hölgyeket, hogy ne takarózzanak azzal, hogy időigényes stb...

csak annyit akartam írni tulképpen: MINDENKI PRÓBÁLJA KI ÉS AZUTÁN ALKOSSON VÉLEMÉNYT! DE LEGINKÁBB BOROTVÁLJA SZORGALMASAN? MERT ÚGY FINOM:o)))

Trish 2000. aug. 30. Creative Commons License 799
Hogy miért nem írok, meg ilyesmi, arról inkább a sajátban... ott csetelhetünk nyugodtan. Igyekszem leszokni az offolásról. :))
Trish 2000. aug. 30. Creative Commons License 798
Komolyan mondom, tök aranyosak vagytok!! :)

Ezek szerint Nick Grabowski már nem akarja megkopasztani a macskámat... :(( Nick! Nem harap ám!

Lord_Csaba 2000. aug. 30. Creative Commons License 797
Bocs Muffvadász természetesen neked címeztem az iménti hozzászólásomat!
Előzmény: Lord_Csaba (796)
Lord_Csaba 2000. aug. 30. Creative Commons License 796
Nick,
Jól van, feltétlenül szólok (annyira azért nincs sok időm, de ilyesmire mindig tudok szakítani).

Trish,
Mit javítottak meg benned a szervízben?

Előzmény: Muffvadász (795)
Muffvadász 2000. aug. 30. Creative Commons License 795
Jó neked, hogy ennyi szabadidod van. Ígérj meg valamit, ha mégsem érnél rá nekem szólsz eloször.

Trish
Tényleg kevesebbet látni mostanában az irományaid. Mi történt?

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Lord_Csaba (793)
Lord_Csaba 2000. aug. 30. Creative Commons License 794
Nick,
Te hozod a macskát én pedig az eszközöket! Időpontot pedig egyeztetünk, rendben?
Előzmény: Nick_Grabowski (791)
Lord_Csaba 2000. aug. 30. Creative Commons License 793
Trish,
Mit kell ezen gondolkozni? Nagyon ügyi vagyok ám!

Mintha kevesebbet lennél mostanság körünkben. Miért hanyagolod a fórumot?

És Vadász,
Mindig ráérek ;)

Előzmény: Trish (790)
Muffvadász 2000. aug. 30. Creative Commons License 792
Ha lord nem érne rá szívesen segítek én is.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Nick_Grabowski (791)
Nick_Grabowski 2000. aug. 29. Creative Commons License 791
Lordom, én is őszintém hálás lennék, ha megcsinálnád a kedvesemnek :) Olyan finom a bőre, csak olyan hamar szakállas lesz... Pedig úgy imádom a teljesen kopasz macskáját!
Trish 2000. aug. 29. Creative Commons License 790
Jaj de édes vagy! Köszönöm! Majd gondolkodom az ajánlaton!! :)
Előzmény: Lord_Csaba (784)
Trish 2000. aug. 29. Creative Commons License 789
Na ez az, amiért nem tudom magamnak teljesen megcsinálni! Egy ideig remekül megy, de aztán... hát, nincs nyolc karom... :(((
Előzmény: buGri (788)
buGri 2000. aug. 28. Creative Commons License 788
Szia, kedves Trish!
Párom azt mondta múltkor, hogy a gyantázásnál meg is kell fogni rendesen a bőrt az érintett terület alatt, különben a gyantát csak bőrrel együtt lehet letépni. Kár lenne...
Pussz
buGri
Muffvadász 2000. aug. 28. Creative Commons License 787
Ismét egy segítokész embertárs. Hurrá!

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Lord_Csaba (784)
MaCS 2000. aug. 28. Creative Commons License 786
Halihó!

A többség azért csak a bikinivonalat tartja karban, különleges alakzatot eddig nem sokat láttam.

Kár... ;o)

Üdv: MaCS

Előzmény: mmoncsi (762)
Lord_Csaba 2000. aug. 26. Creative Commons License 785
Ja, hogy hol! Ezt te döntheted el! Ez egy ilyen rugalmas szolgáltatás.
Lord_Csaba 2000. aug. 26. Creative Commons License 784
Szia Trish!
Én megcsinálom neked szíves-örömest!
Trish 2000. aug. 25. Creative Commons License 783
Szóval, még mindig nem tud valaki segíteni abban, hogy hol is csinálnak full fanszőr-telenítést?
Amúgy üdv Mindenkinek!
Trish
tokuci 2000. aug. 25. Creative Commons License 782
En meg biztos vagyok benne, hogy nem...
Sot meg Magamat sem erzem annak, amiert ugy sokkal jobban tetszik..
Dolores 2000. aug. 24. Creative Commons License 781
Pedofil?Én?
Azért mert szeretem,ha simára van borotválva a puncim?
Nem hiszem.
Előzmény: herci (780)
herci 2000. aug. 24. Creative Commons License 780
Ezt nevezik pedofilnek...
Előzmény: Dolores (776)
Master Szaki 2000. aug. 21. Creative Commons License 779
Bea_Bare:
OFF
Miért érzed azt, hogy "tolakodó módon" változtatom meg a betűm típusát és színét? Én mindenhol így írok, meg lehet nézni. 1-2 helyen nem ezzel a stílussal írok. Van akinek nem tetszik, de van akinek igen. Én is ebbe a táborba tartozok. :-))
ON
Kíváncsi loeszek a pinciszőrtelenítés tartósságára.
Előzmény: Bea_Bare (773)
Phantera 2000. aug. 19. Creative Commons License 778
Bolygócska mily igazad van:)
Tényleg nem egyszeru mindenkinek a kopasz punci:)
Évekig nem borotváltam le, mert még a lábszáram sem bírta a szortelenítést legyen az gyanta vagy borotva, hát még a kényesebb részek:(
Aztán a barátom kedvéért legyen uccu-bele és gyantáztattam bikinivonalon! Egy hétig úgy járkáltam mint akit jól kicsináltak, mert még a fehérnemu érintésétol is fájt a boröm, és kegyetlenül begyulladt, hiába mindenféle kencefice:( Következo kísérletem kb. fél év múlva volt, addig kísértett a rossz emlék, amikoris a borotvához folyamodtam, majdnem ugyanazzal az eredménnyel:( Azonban összeszorított fogakkal mégiscsak újra meg újra borotva és olló került a kezembe, mert ugye a strand meg a divat.... és én is szerettem volna ha nem bámulnak meg mert kilógok a sorból a bozontommal.
Egy ido után kezdte megszokni a boröm a borotvát és megtaláltam a megfelelo borotvahabot is (ez itt a reklám helye:) NIVEA)így kevésbé kellemetlen a borotválkozás, de mostmár nem csak a barátom kedvéért teszem, hanem magamért is:)) Esztétikusabb ha csak kevéske bunda takargatja az intim dolgokat és kellemes érzés is. A teljesen kopaszkának nem vagyok a híve:( Valahogy nem teccik, és a buja oserdobol egy kis oázis jó ha megmarad:))
Cupp. Phantera

Előzmény: bolygohollandi (766)
Hiéna 2000. aug. 19. Creative Commons License 777
A barátnőm is borotválja mindig.Nagyon tuti.
Dolores 2000. aug. 18. Creative Commons License 776
Magamtól jött:-)
Számomra ez az esztétikus.
Szeretem,hogy olyan finom és puha,mint egy kislányé;-)
Előzmény: heartbreaker (768)
Bea_Bare 2000. aug. 18. Creative Commons License 775
Szia!
En mar jelentkeztem (de komolyan!). Azert nehogy azt gondold, hogy csupa helyes fiatal lany jar oda, hogy a puncijukat szortelenitettesse! Az amik nagyresz koverek es apolatlanok!
Bea
Előzmény: Muffvadász (774)
Muffvadász 2000. aug. 18. Creative Commons License 774
Hol lehet jelentkezni helyes fiatal aszisztensnonek,

Előzmény: Bea_Bare (773)