Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Nick_Grabowski 2000.09.02 Creative Commons License 814
Hm... Lecsillapítandó a kedélyeket, szeretném mindenki tudomására hozni, hogy a mű elkészült. Szép lett, még szebb, mint eddig. És ezentúl szeretném házilag kivitelezni, nem akarom alvállakozó kezébe adni a kedvenc macskámat! :)Üdv minden versenyzőnek!
Lord_Csaba 2000.09.02 Creative Commons License 813
Ez OFF lesz!

Hová lettek a szép hosszú ö betüim?

Előzmény: Lord_Csaba (812)
Lord_Csaba 2000.09.02 Creative Commons License 812
Nogyogyász!

Az elsobbségedet nem vitatom el, de azt hiszem, hogy ez a munka nem az a munka amire te ott jelentkeztél! Ez itten gyantázás, az meg ott beretválás volt (ha jól tévedek).

Köszönet, hogy felhívtad figyelmünket, hogy olykor mino csalárd ígéreteket kapunk itt a virtuális térben (is), de azt hiszem, hogy ezzel mindannyian tisztában vagyunk, de csak nem hagyunk ki egy ekkora lehetoséget.

Előzmény: Nőgyógyász (811)
Nőgyógyász 2000.09.02 Creative Commons License 811
Ha egy kicsit visszalapoztok a topicban, akkor kiderül, hogy én már előttetek jelentkeztem a feladatra :)

Javaslom, hogy ne nagyon éljétek bele magatokat abba, amit az interneten olvastok. Könnyű itt bármit mondani, sejtelmesen sejtetni engedni ... de egyáltalán nem biztos, hogy ezt Trish élőben is vállalná/akarná. Játéknak persze jól esik a csevegés ... :)

Nőgyógyász

Előzmény: Muffvadász (809)
buGri 2000.09.01 Creative Commons License 810
Kedves Muffvadász!

Olvastam az előzőeket is, megértem az aggodalmadat. Nem szeretem én sem a tolakodókat.
Persze itt egy lány tolakodna (bár ő nem is olyan ;-)), és ugye a nőket ilyen helyzetben sokkal kínosabb rendre utasítani. Nem tartom magam kerítőnek, de ennél sokkal jobb ötletem van.

Gondolj bele, hogy ez a kínos művelet azért rendesen fájdalommal is jár! Márpedig a fájdalmat az okozza, aki a műveletet végzi, a páciens rá lesz mérges (bocs, Trish). Nem sokkal kellemesebb számodra, ha a piszkos munkát egy női dolgozóra bízod (két csaj egymással, júúj!), te meg azzal teszed magad felejthetetlenné, hogy a kínoktól elgyötört pácienst vígasztalod, törölgeted a homlokát, simogatod közben a buksi fejét, és bíztatod, hogy már nincs sok hátra, és milyen gyönyörű, ahol már kész van. Persze biztos mindannyian azt gondolnánk, hogy a többi helyen is gyönyörű, de a páciens a fenti változatban sokkal hálásabb lesz. Ebbe a képbe persze belefér természetesen Lord_Csaba is, aki majd lanton játssza páciens kedvenc zeneműveit, és dinamikusan követi páciens sikításait a fortissimo részletekkel, hogy a szomszédok semmit ne sejtsenek. Persze cserélhettek is időközben.

Ha szükség lenne még legyező emberre (pálmalevéllel természetesen - ugye azzal szoktak?), akkor feltétlenül szóljatok!
Trish: esetleg lehetnék szék, vagy lábtartó is.

Gondoljátok meg jól, biztos megegyezünk!

Előzmény: Muffvadász (809)
Muffvadász 2000.09.01 Creative Commons License 809
Kedves buGri!

Lehet, hogy mostanában kihagytál pár napot, de olvasd el kérlek a korábban írtakat is. Trishnél sorbanállás van ezen a téren.
1. Lord Csaba
2. Muffvadász (Szerény személyem), ha Lord Csaba valamilyen oknál fogva nem érne rá. Saját elmondása szerint mindig ráér, sajnos. Tehát az ismerosöd már csak a dobogó 3. fokára állhat. De csak akkor következik ha se Lord Csaba sem én nem érnénk rá, aminek ugye elég kicsi esélye van. Azért kicsi az esély, mert én pont akkor érek rá amikor Lord Csaba nem.

Üdv Mindenkinek

u.i.: Lehet hogy ezért most Trish megint leegyszerüz, de nincs kedvem törölni.

Előzmény: buGri (806)
Törölt nick 2000.09.01 Creative Commons License 808
Te sem vagy magadnál!
Szőrös punci már nem is jó?
Te téveszmében élsz.
Egy nő nem a punci kiegészítése !!!!!
Előzmény: MyJoy (807)
MyJoy 2000.08.31 Creative Commons License 807
"Elhagyjátok, vagy orvoshoz cipelitek?"

Volt egy barátnőm, aki nem borotválta, elhagytam. Szar volt a sex vele, be kell ismerni. Na ehhez mit szólsz?

Előzmény: bolygohollandi (766)
buGri 2000.08.31 Creative Commons License 806
Trish kedves!
Tegnap egy volt barátnőmnél jártam, és volt alkalmam végignézni egy full gyantázást. Állítólag neki vagy 2 hétig elfogadható simaságú így, na de az oda vezető út ...! A műveletet nézni közel sem olyan izgató, mint a borotválkozást, és láthatólag a lánynak sem olyan élvezet, mint a b. Ezenkívül neki _szőkésbarna,_gyenge_és_ritkás_szőrzete_ van. Így talán még működhet a dolog. De pl. egy olyannak, mint a broáfos, akit néztünk nemrég, ... hát ő szerintem bele is őszülne. Szóval Trish kedves, jól gondold meg! (Ez nem a broáfhoz hasonlítást jelenti :-))) Ha a fentiek után még mindig érdekel, elárulhatom még, hogy mindig felülről lefelé csinálta főzött gyantával, az ujját odaragasztotta a tetejéhez, kis várakozás, aztán szőrök-bőrök szakadnak. Azt mondta, elvállal Téged is.
Pussz,
buGri
Muffvadász 2000.08.31 Creative Commons License 805
Biztos hogy nem a volt NDK noi úszóválogatott lépett fel a cirkuszban.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: mmoncsi (804)
mmoncsi 2000.08.31 Creative Commons License 804
Nem nagyon hiszem, mert enyhén szőrösödő volt az arca is. Olyan kimondott férfias típus (hormonálisan). Ha ott sem gondozza, nem valószínű hogy a puncijára nagyobb gondot fordít.
Bár nem kizárt, ez csak magánvélemény.
Előzmény: Muffvadász (803)
Muffvadász 2000.08.31 Creative Commons License 803
Lehet hogy O csak a punciját borotválta.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: mmoncsi (802)
mmoncsi 2000.08.31 Creative Commons License 802
Sziasztok.

A borotválásról jut eszembe. A minap elmentem a nagyobbik kislányommal cirkuszba. Az egyik művésznő sajna egy kicsit testes hófehér bőrű volt, belibbent egy fehér ujjatlan ruhában, az még nem is volt olyan vészes hogy nem állt jól neki, de egész szereplése alatt a kezét emelgette, és egy az egyben látszott az iszonyúan szőrös hónalja. Elég gusztustalan látvány volt, bár van akinek biztos tetszene.
Tudom hogy ez a topic a borotvált punciról szól, de szerintem összefügg a két testrész karbantartása.

MaCS 2000.08.31 Creative Commons License 801
Halihó!

Mél ment!

MaCS

Előzmény: Trish (783)
destroy 2000.08.30 Creative Commons License 800
Na szóval!

Én megint ahhoz a táborhoz tartozom, aki imádja, ha a punci szőrtelen.
Marha jó érzés egy olyan puncit kényeztetni, amit teljesen a szádba vehetsz, szívogathatod, nyalogathatod, puszilgathatod, anélkül, hogy szét kellen rajta hajtani a szőrerdőt...

Exbarátnőm a kedvemért borotválta magát teljesen kopaszra, de az azóta eltelt két év alatt is így "hordja", mert nagyon megkedvelte.
Akkora orgazmusokat él át, hogy az hihetetlen - nálunk ugyanis az orális szex jókora előnnyel vezet a klasszikusokkal szemben:o))) (én is el vagyok ám kényeztetve:o)))

És cseppet sem találja fárasztónak, esetlegesen nyűgnek, hogy akár kétnaponta borotválkozzon, ugyanis a fürdéssel 1ütt azt is letuggya. Úhhogy mekkérem a tisztelt hölgyeket, hogy ne takarózzanak azzal, hogy időigényes stb...

csak annyit akartam írni tulképpen: MINDENKI PRÓBÁLJA KI ÉS AZUTÁN ALKOSSON VÉLEMÉNYT! DE LEGINKÁBB BOROTVÁLJA SZORGALMASAN? MERT ÚGY FINOM:o)))

Trish 2000.08.30 Creative Commons License 799
Hogy miért nem írok, meg ilyesmi, arról inkább a sajátban... ott csetelhetünk nyugodtan. Igyekszem leszokni az offolásról. :))
Trish 2000.08.30 Creative Commons License 798
Komolyan mondom, tök aranyosak vagytok!! :)

Ezek szerint Nick Grabowski már nem akarja megkopasztani a macskámat... :(( Nick! Nem harap ám!

Lord_Csaba 2000.08.30 Creative Commons License 797
Bocs Muffvadász természetesen neked címeztem az iménti hozzászólásomat!
Előzmény: Lord_Csaba (796)
Lord_Csaba 2000.08.30 Creative Commons License 796
Nick,
Jól van, feltétlenül szólok (annyira azért nincs sok időm, de ilyesmire mindig tudok szakítani).

Trish,
Mit javítottak meg benned a szervízben?

Előzmény: Muffvadász (795)
Muffvadász 2000.08.30 Creative Commons License 795
Jó neked, hogy ennyi szabadidod van. Ígérj meg valamit, ha mégsem érnél rá nekem szólsz eloször.

Trish
Tényleg kevesebbet látni mostanában az irományaid. Mi történt?

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Lord_Csaba (793)
Lord_Csaba 2000.08.30 Creative Commons License 794
Nick,
Te hozod a macskát én pedig az eszközöket! Időpontot pedig egyeztetünk, rendben?
Előzmény: Nick_Grabowski (791)
Lord_Csaba 2000.08.30 Creative Commons License 793
Trish,
Mit kell ezen gondolkozni? Nagyon ügyi vagyok ám!

Mintha kevesebbet lennél mostanság körünkben. Miért hanyagolod a fórumot?

És Vadász,
Mindig ráérek ;)

Előzmény: Trish (790)
Muffvadász 2000.08.30 Creative Commons License 792
Ha lord nem érne rá szívesen segítek én is.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Nick_Grabowski (791)
Nick_Grabowski 2000.08.29 Creative Commons License 791
Lordom, én is őszintém hálás lennék, ha megcsinálnád a kedvesemnek :) Olyan finom a bőre, csak olyan hamar szakállas lesz... Pedig úgy imádom a teljesen kopasz macskáját!
Trish 2000.08.29 Creative Commons License 790
Jaj de édes vagy! Köszönöm! Majd gondolkodom az ajánlaton!! :)
Előzmény: Lord_Csaba (784)
Trish 2000.08.29 Creative Commons License 789
Na ez az, amiért nem tudom magamnak teljesen megcsinálni! Egy ideig remekül megy, de aztán... hát, nincs nyolc karom... :(((
Előzmény: buGri (788)
buGri 2000.08.28 Creative Commons License 788
Szia, kedves Trish!
Párom azt mondta múltkor, hogy a gyantázásnál meg is kell fogni rendesen a bőrt az érintett terület alatt, különben a gyantát csak bőrrel együtt lehet letépni. Kár lenne...
Pussz
buGri
Muffvadász 2000.08.28 Creative Commons License 787
Ismét egy segítokész embertárs. Hurrá!

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Lord_Csaba (784)
MaCS 2000.08.28 Creative Commons License 786
Halihó!

A többség azért csak a bikinivonalat tartja karban, különleges alakzatot eddig nem sokat láttam.

Kár... ;o)

Üdv: MaCS

Előzmény: mmoncsi (762)
Lord_Csaba 2000.08.26 Creative Commons License 785
Ja, hogy hol! Ezt te döntheted el! Ez egy ilyen rugalmas szolgáltatás.