Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Nőgyógyász Creative Commons License 2000.12.08 0 0 877
Wow! :) Elképzeltem a látványt (Hideg Boszorka selymes puncival), kár, hogy megtekinteni nem lehet...
Előzmény: CoolWitch (876)
CoolWitch Creative Commons License 2000.12.08 0 0 876
Nos, megvagyok:-)) Kipróbáltam már kb. 2 hónapja. Elővettem az epilálógépet, aztán nosza. Hááát:-)) Először fájt, de nem volt olyan vészes. Aki bírja, mindenképp ajánlom neki! Sokkal selymesebben nő vissza, egyáltalán nem lesz borostás, főleg nem olyan szúrósan...És persze, sokkal lassabban is nő vissza. De azért nem szedem le így az egészet, az már a mazohizmus szélét súrolja..és csak vénuszdombon, egy csíkot hagyva, meg bikinivonal, és egy kicsit beljebb, de ott már nem bírom:-(( Ott marad a sima borotva, de ott nem is borostás, hanem ott is ilyen jó kis selymesen nő vissza. És lassan. Sokkal jobb, mint a borotva, attól mindig kipattogoztam, és az eredmény is sokkal múlandóbb volt...

Laretto: esetleg próbáld így, epilátorral...Különben csak helyeselni tudok a tevékenységedhez:.-)

Laretto Creative Commons License 2000.12.08 0 0 875
Én rendszeresen (nem állandóan) csupaszítom az altestemet a barátnőm kedvéért. Érdekes látvány az elefánt ormánya, csak a 3-5 nap nehéz, miden bajom van, állandóan szúr valahol. Lehet, hogy csipeszelni kéne?
Előzmény: holdmacska (872)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.30 0 0 874
Olvasom a topicot, de nem győztetek meg arról, hogy a borotvált punci a jó. Őszintén szólva nekem jobban tetszik a fazonra igazított.
buGri Creative Commons License 2000.11.30 0 0 873
Itt a hónap vége!
Bea, kedves! Te macskák macskája! Olyan rég írtam már neked. És nagyon ritkán látok tőled új írást, pedig micsoda hatása tud lenni... :)) Hogy vannak a szőrök? De szívesen hallanék a karikákról, nehezékekről, egyéb csodajószágokról is.
Puszi,
buGri
holdmacska Creative Commons License 2000.11.11 0 0 872
Bumerángnak válaszul:
Még nem találkoztam olyan férfival, aki az intim részein is szőrtelenítette volna magát. Kíváncsi lennék... :-))) Nem hiszem, hogy taszítana.

longmann:
A csipeszelés után egyáltalán nem pattogzott ki. Sőt, nekem más helyeken gyantázás után is kipattogzik, de most OTT tükörsima... Ja, egyetlen negatívum: nyakfájdalom és elgémberedés. De ezt egy kis tornával meg lehet szüntetni.

Macska

Előzmény: longmann (871)
longmann Creative Commons License 2000.11.11 0 0 871
A csipeszelés után nem pattogzik ki? És nem yoyoztak a szemeid a 2x1 órás szeánsz után? Vagy nem állt görcs a nyakadba? :-) Utolsó reményem vagy! :-)
Előzmény: holdmacska (868)
Ódri Creative Commons License 2000.11.11 0 0 870
Ugyan nem engem kérdeztél, de nekem tetszik. Más érzés hozzáérni.
Előzmény: Bumeráng (869)
Bumeráng Creative Commons License 2000.11.11 0 0 869
Lehet, én is kipróbálom ezt. Neked tetszik, ha egy férfi khm, nem szőrös? Azaz OTT csupasz?
Előzmény: holdmacska (868)
holdmacska Creative Commons License 2000.11.11 0 0 868
Szasztok!

Kb egy hónapja végigolvastam a topicot és kedvet kaptam, hogy kipróbáljam a csupaszságot OTT is. Íme a tapasztalatok:
1. Először leborotváltam a lehető legjobb minőségű borotvával és alaposan bekentem szőrtüsző gyulladás elleni krémmel. Akkor este nagyon izgató érzés volt, még az is erotikus élmény volt, ahogy a bugyim picit súrlódott a csupasz bőrömön. Aztán egy-két nap múlva lekezdett kipattogni és szúrni. Ezt utáltam. És persze begyulladt. Nem lehetett újra borotválni.
2. Van egy epilláló gépem. Ezzel megpróbáltam kiszedegetni a növekvő szőrszálakat. NAGYON FÁJT!!!
3. Csipesszel nekiláttam egyenként és így egyáltalán nem fájt és kb 2X 1 óra alatt teljesen csupasz lettem megint és már 2 hete az is maradtam. HURRÁ!
Én nem nagyon viselem el a fájdalmat de ez így bejött. Próbáltátok már lidocain spray-vel elzsibbasztani ott és úgy szőrteleníteni?

Macs

Előzmény: Törölt nick (867)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.10 0 0 867
Na ez se semmi :)
Szép is lenn egyenként kihúzgálni :)

Előzmény: Corinna (861)
Master Szaki Creative Commons License 2000.11.03 0 0 866
Bea : Az mit jelent, hogy "láttad az eredményt"? A lányok megmutattták vagy fényképekről informálódtál?
Előzmény: Bea_Bare (865)
Bea_Bare Creative Commons License 2000.11.02 0 0 865
Szia!

Voltam mar egy teljes kezelesen K.B. 6 hete. Azon kivul amit mar irtam rola nincs mit hozzatenni... Illetve nem "kell" olyan gyakran borotvalni (lassabban nol) es mintha kesobb meg kevesbe szurna ha hagyom kicsit kinolni. A honap vegen megyek megint (pontosabban jovok), majd leirom az ujabb eredmenyt.
Lattam nehany ugyfelnel nagyon biztato eredmenyt!

Bea

Előzmény: Muffvadász (864)
Muffvadász Creative Commons License 2000.11.02 0 0 864
Bea! Csatlakozom Szakihoz. Engem is érdekel, hogy mi újság ezen a területen nálad.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Master Szaki (863)
Master Szaki Creative Commons License 2000.11.02 0 0 863
Bea : Érdekelne, hogfy most mi a helyzet? Ritkult a szőrzeted? Visszanőtt? Voltál teljes kezelésen?
Előzmény: Bea_Bare (844)
Mr. New York Creative Commons License 2000.10.22 0 0 862
Szia Corinna,
Orulok hogy valaszoltal.Lattom ertesz az ugyhoz
Te milyen modszert hasznalsz?? A gyantazast?
Nagyon ertekelem azt a not aki valalja a fajdal-
mat hogy a parnerjenek ilyen elmenyt adjon. Ha az
ember ezt egyszer megszokta nehez leszokni rola.
Minden mas szur.
Előzmény: Corinna (861)
Corinna Creative Commons License 2000.10.21 0 0 861
ha a barátnőd tényleg ilyen szőrkihúzós masinával dolgozott, akkor nem értem, miért csinálta heti kétszer is, ugyanis ezzel a módszerrel kb két hétig semmi újranövés nem látszik, ellenben intim területeken ez iszonyúan fájdalmas. Ugyanilyen eredménnyel jár a gyantázás, ami szintén fáj, de csak rövid ideig (de akkor aztán !..).
A borotválás tényleg elég látszat-munkát végez, szinte már rögtön szúr, vagy pár órán belül. Nincs is optimális megoldás... vagy fáj, vagy nem bársonyos...
Előzmény: Mr. New York (860)
Mr. New York Creative Commons License 2000.10.21 0 0 860
HELLO MAGYARORSZAG,

Volt egyszer egy Filipino baratnom aki nem borotvaval tuntette ell punciarol a szort hanem
volt egy csipesz gepe ami perfektul minden szor-
szalat kihuzott. Ugy latszik megszokta mert soha
nem panaszkodot hogy faj. Nem csak korulotte
hanem szinte egesz a szaj nyilasig. Nagy munka
volt. Sokszor egy orat is raszant. Hetente kb.
ketszer csinalta. Sokal jobb volt mint a borotvalas. Olyan volt mint a barsony. Mondanom
se kell hogy menyire finom volt belenyalni. Ettol
a proceduratol a puncia is borszaszto erzekeny
volt. Azota se talalkoztam valakivel aki enyire
kopasz lett volna.
Szeretnem tudni hogy van e mas holgy aki szinten
ilyen modszert hasznalt vagy HASZNAL

Udvozlettel From The Big Apple.

patrona Creative Commons License 2000.10.19 0 0 859
A Kurszk-ot is felhozzák, ezt miért ne?:-))))))))))

Forróvizet a kopaszta:-))))))))))

Előzmény: Master Szaki (857)
balákka Creative Commons License 2000.10.19 0 0 858
nekem nagyon teccik!!!!!!!!!!!!!!!!
a barátnőmet nagynehezen sikerült rávennem hogy borotváljuk le......
azóta az orális inzultusokat is jobban élvezi.....
mellékesen nekem is jobb, mert nem kell megállni állandóan hogy szőrtelenitsem a nyelvemet...
ja és ez nálunk kölcsönös volt.......
és nálatok??????
Master Szaki Creative Commons License 2000.10.17 0 0 857
Na ez a topic is jól elsülyedt. Van még értelme felhozni? :-))
leibovitz Creative Commons License 2000.10.04 0 0 856
semmi különöset, csak amikor leborotválom, akkor bekenem olyan testápolóval, ami teljesen semleges, Menalind pl nagyon király.
aztán nem borotválom addig, amíg meg nem nyugszik teljesen a bőr...kb 2-3 napig.
akkorra ugyan már picit bök, de érdekes módon, csak feljebb. pl ott, ahol csak ritkábban szedem le,ott olyan nagyon finom a szőr, hogy nem bök akkor sem.
most nem akarom beleélni magam nagyon, de nagyon izgató ott végigsimítani olyankor, mert egyrészt kellemes érzés az ujjamnak, másrész a bőröm ott annyira megszokta, hogy szőr védi az érintéstől, hogy hiperérzékeny, és ez eszméletlen jó.

bár gondolom, ezt nem kell magyarázni...
elnézést, ha elragadtattam magam...

:)

missleibovitz

Előzmény: CoolWitch (855)
CoolWitch Creative Commons License 2000.10.04 0 0 855
De mit csináltok, hogy ne pattogjon ki???
Leibovitz, hogy csinálod??
leibovitz Creative Commons License 2000.10.04 0 0 854
sziasztok!

én mondjuk nem a mindennapi fürdéssel, de folyamatosn szőrtelenítem a puncimat. Azért nem minden nap, mert kipattog nagyon. A puncimnál mindig borotváltam eddig, de most ki fogom próbálni a krémes megoldást, ez az új Veet nagyon bejött máshol. (láb, hónalj)
Hol teljesen simára borotválom, hol pedig csak egy vékony csíkot hagyva középen. Nekem nagyon tetszik és amióta egyszer kipróbáltam, azóta mindig így csinálom, mert:
1. sokkal szebb(pláne, ha teljesen le van szőrtelenítve)
2. minden szempontból kényelmesebb
3. higiénikusabb is szerintem (pl menstruáció).

Szóval nekem nagyon bejön, és ami még fontos, a párom is szereti...
Már el sem tudnám képzelni, milyen lenne, ha hagynám kinőni olyan kis bozontosra. :)

üdv,
leibolány

kézműves Creative Commons License 2000.10.04 0 0 853
Halihó!

Lány létemre én is borotválkozom A mindennapi fürdés része. Már el sem tudnám képzelni máshogy!

Csodaklassz érzés. Leírhatatlanul jobb így szeretkezni, mint bozontosan.

Szűlés előtt is saját kézzel fordászoltunk a kedvesemmel, nem bíztuk az orvosra...

Bea_Bare Creative Commons License 2000.10.02 0 0 852
Koszi Patrona!
Előzmény: patrona (848)
CoolWitch Creative Commons License 2000.10.02 0 0 851
Lány volnék, írtam is a bikinivonalról, ha figyelted:-)) Persze, férfi is kialakíthat bikinivonalat, de nekem az elég érdekesnek tűnik:.-)))
Előzmény: Master Szaki (850)
Master Szaki Creative Commons License 2000.10.02 0 0 850
Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy neked melyik oldalról tetszik a borotvált kuki. :-)) Te vagy a fiú vagy a lány?
Előzmény: CoolWitch (849)
CoolWitch Creative Commons License 2000.09.30 0 0 849
Rastlin, és akik szerint a krémek büdösek: a régi típusúak szerint valóban büdik, de pl. a Veet kréme egyáltalán nem az!!! Se a rózsaszín, se a másik. Határozottan nincs az a "szőrtelenítő" szaga, próbáljátok ki!

Master Szaki: Szerintem a borotvált férfi nemiszerv (hmm, milyen kis hivatalosan fejeztem ki magam) nagyon jó! Nekem tetszik.

Én borotválni szoktam. De fullosra, egy szál se maradjon. Csak az a bajom, hogy sajnos elég gyakran ki szokott pattogzani (jól írtam??vagy pattogozni??) és ez nem túl kellemes! Esetleg nem tudja valaki, hogyan lehetne ezt orvosolni?? A másik problémám a borotválkozással, hogy túl hamar visszanő, és ami még rosszabb, egyre erősebb, és ráadásul most már ott is nő, ahol eddig nem volt!! (a bikinivonalamnál pl. csak pár szál volt, de most már sokkal több:-(( )
Azt nem igazán tudom elképzelni, hogy epilálógéppel menjek rajta végig, elég fájdalmas lehet. Bár lehet, hogy majd kipróbálom holnap. Próba szerencse. Ez a lézeres dolog jónak hangzik.

szmól béjbi: és mennyi idő után érted el, hogy háromnaponta 10 perc elég ?

Hosszú: a lábon való epilálást én nem tartom fájdalmasnak, bár az igaz, hogy mikor először elkezdtem, iszonyúan fájt, könnyeztem, de csak azért is megcsináltam. A következő alkalmak is elég húzósak voltak, de hát nem kell mindig megvárni, míg ugyanolyan hosszú lesz, sőt!!! És akkor már egyáltalán nem olyan vészes, most meg már nem is érzem szinte.

kínai kakas: a gyanta elsőre fájdalmas, de ezt is meg lehet szokni. Az epilátort ajánlanám inkább, bár elsőre az sokkal kegyetlenebb, de kevesebb szál nő vissza.

patrona Creative Commons License 2000.09.30 0 0 848
Helló!

Ti tényleg ennyire nem figyeltek? Hát aszisztensnőnek vették fel! Biztos kiváncsi a többi lány bályaira:-))))

Amúgy én is a csupaszt részesítem előnyben, és a borosta sem zavar(egy darabig).
Aztán rájöttem, hogyha a partnerem igényes erre, akkor nekem is annak kell lennem, tehát fogtam a beretvát, és nekiestem hímtagomnak. Fél óra volt legalább, de megérte. Csak két nap múlva volt gáz, amikor elkezdett szúrni, meg amúgy is nagyon erős a szőrzetem.
Egy ilyen lézerlámpás kezelést én is bevállalnék(amúgy rubinlézernek hívják asszem), de inkább az arcomon, mert nagyon utálok folyton borotválkozni.

Forró vizet a kopszra!:-)))))))
Üdv!