Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Trish 2000.09.18 Creative Commons License 843
Szia! :))
Ki hitte volna, hogy itt leselkedsz! :)) A segítséget köszi, de most tényleg megoldott a kérdés. Azt, hogy hol nudizom, valóban nem fogod elfelejteni jövő nyárig, mert sehol... :))) Még nem volt rá példa. Egyrészt mert utálom a napot, ígyhát nincs miért nudista strandra menni, meg aztán akinek kell, az úgyis lát engem ruha nélkül. Jobban szeretem, ha van rajtam azért valami. Szerintem izgalmasabb, ha egy nő csak sejtet. Pláne ha sokat... :)
Előzmény: buGri (841)
mmoncsi 2000.09.18 Creative Commons License 842
OFF
Szia kedves buGri!

Jó hogy újra itt vagy, már hiányoztál a fórumból:))

mm.
ON

buGri 2000.09.18 Creative Commons License 841
Szia, kedves Trisha!
Egyrészt ilyet az ember nem felejt el, másrészt hogy vizsgáztál, harmadrészt meg örömmel bejelenthetem, hogy az a bizonyos barátnőm, akinél a gyantázási tanulmányokat folytattam, megjött Görögországból! Tudom, azóta megoldottad a problémát, de hátha mégis...
Te nem szoktál valahova járni nudiban? (a fürdőkád, az ágy, valamint ezek munkatársai és családtagjaik nem játszanak) Ne félj, jövő nyárig ezt sem felejtem el! De hát jó egy kis nyári nosztalgia. :))
Pussz,
buGri
Előzmény: Trish (840)
Trish 2000.09.18 Creative Commons License 840
Hát, buGri, attól tarok ezt sohasem fogjuk megtudni. De mindegy is. Úgyis jövő nyárig kéne várnod, hogy megnézhesd a nőt - szeptember van. :(( Addigra meg lehet, hogy rég elfelejtenéd, hogy hova kell menned nudizni... :))
Pusz,
Trish
Előzmény: buGri (838)
Trish 2000.09.08 Creative Commons License 839
Szia coucy11! :))
Végre egy új lány! Én is üdvözöllek!
Trish
Előzmény: coucy11 (837)
buGri 2000.09.08 Creative Commons License 838
Üdvöz légy körünkben, kedves coucy11!
Hát, ez igen! Ez a fiatal felismerés! És hova jártok nudizni a barátnőiddel, ha nem túl indiszkrét?
Mi ált.-ban az Omszkira.
Előzmény: coucy11 (837)
coucy11 2000.09.08 Creative Commons License 837
Sziasztok, új lány vagyok a páston, csak most leltem erre a topicra. Én előszür igen-igen büszke voltam a szőrömre, de aztán a barátnőimmel elkeztünk nudizni és rájöttünk, hogy sok nő, aki leborotválja a szőre helyén is lebarnul. Így aztán vettük mi is a bátorságot (15 évesen!) és meztelenre borotváltuk. Azóta néhy év telt el, már volt 3 fiúm, és mindegyiknek tetszett. Szerintem nem nagy ár az a napi pár perc zuhanyozás után!
Trish 2000.09.07 Creative Commons License 836
Meg a gyantának...
...ja, ez borotvás topic... akkor meg a borotvának! :)))
Előzmény: Nick Grabowski (835)
Nick Grabowski 2000.09.06 Creative Commons License 835
Kedves Kalaszi! Én eddig akármikor célozgattam valamire, sosem derült ki, hogy mit akarok. Ezért aztán rászoktam arra, hogy megmondjam egyenesen. Persze a hatékony célozgatásnak is van rengeteg módja...
Trish Kedves, Istennek hála, hogy úgy maradtál! :)
Trish 2000.09.06 Creative Commons License 834
Hello Kalaszi!
Másold ki innen azon hozzászólásokat, amelyben a lányok örültek, hogy végülis beadták a derekukat és amelyekben a fiúk örültek, hogy a lányok örültek... Hátha ez meggyőzi! Jó szórakozást! :)))
Ha még nem írtam volna: én az exem kedvéért csináltam meg először. Mindketten nagyon örültünk, én meg ráadásul így maradtam... :))
Csók,
Trish
Előzmény: Kalaszi (833)
Kalaszi 2000.09.06 Creative Commons License 833
Szia, Muffvadász!

Ez igen jól hangzik, de sajnos nála nem ilyen egyszerű. Szóval várom a többiek 5letét is!!!
Azért köszi!

Kalaszi

Előzmény: Muffvadász (832)
Muffvadász 2000.09.06 Creative Commons License 832
Felajánnlod a segítséged a bikinivonalnál, aztán mindig kicsit tovább húzod a borotvát a kívánt irányba. Mindketten élvezne fogjátok a mókát, hátmég utána a végeredményt. Sok sikert és várjuk a beszámolót, hogy sikerült a dolog.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Kalaszi (831)
Kalaszi 2000.09.06 Creative Commons License 831
Sziasztok!

Rég jártam már erre, örömmel láttam, hogy a téma még él (miért is ne élne, hisz örök). A kérdésem a következő:

Hogyan vehetném rá a barátnőmet?

Nem árt tudni, hogy kicsit szégyenlős, bár gyönyörű. Hónalját, bikinivonalát rendben tartja.
Viszont amikor célozgattam, nagy szemekkel nézett rám...

5let?

Muffvadász 2000.09.06 Creative Commons License 830
Az ciki lenne, ha egy ilyen kardinális kérdés, ilyen bagatell dolgok miatt mint HTC, meg Pannon Airlines nem válaszolódnának meg. Még rosszab lenne ha kint maradna, mert akkor a full gyantázott barackot a görög konkurencia szüretelné le.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: buGri (829)
buGri 2000.09.05 Creative Commons License 829
Kizárólag szakmai alapon majd megkérdezem, ha egyáltalán vissza tud jönni Görögországból.
Előzmény: Muffvadász (828)
Muffvadász 2000.09.05 Creative Commons License 828
buGri!
Én is pont ilyen volt barátnore gyüjtök. A következo gyantázáskor felugorhatnánk együtt is, mert engem is érdekelne a dolog. Kizárólag szakmai alapon.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: buGri (819)
Trish 2000.09.04 Creative Commons License 827
Na jó!
Előzmény: Nick_Grabowski (826)
Nick_Grabowski 2000.09.04 Creative Commons License 826
Trish Kedves, nem állhatnék inkább eléd? Vagy mögéd? Vagy leginkább: alád? :) De inkább menjünk a hazai topicunkba, ne offoljuk szét ezt a topicot!
Trish 2000.09.04 Creative Commons License 825
Most nem azért, de mi az, hogy a tarkóját láttad? Tessék csak ideállni mellém!!!
Előzmény: Nick_Grabowski (824)
Nick_Grabowski 2000.09.04 Creative Commons License 824
OFF
Én viszont a tarkóját láttam, úgyhogy nekem háttal kezdte a mondatot! :)
On
Trish 2000.09.04 Creative Commons License 823
mmoncsi!
Dehát nem is háttal kezdted a mondatot! Láttam az arcod! :))
Trish
Előzmény: mmoncsi (822)
mmoncsi 2000.09.04 Creative Commons License 822
Bocsi. Tudom háttal nem kezdünk mondatot, vegyétek úgy mintha nem lenne.
Előzmény: mmoncsi (821)
mmoncsi 2000.09.04 Creative Commons License 821
Szia Bugri.

Hát én baromira féltékeny lettem volna a barátnőd helyében. Elég toleránsnak tűnik.

mmoncsi

Trish 2000.09.04 Creative Commons License 820
Persze lehet, hogy csak az érdekelte, hogy mi a túróért nézted végig egy exed gyantázását...
buGri 2000.09.04 Creative Commons License 819
Hát felugrottam egy volt barátnőmhöz, aki éppen gyantázott. Egy darabig félbehagyta, aztán látva kizárólag!! ;-) szakmai érdeklődésemet a gyantázás iránt, nagy sokára folytatta. Aztán hazamentem, és elmeséltem a mostani barátnőmnek, hogy mit láttam. Érdekelte.
Előzmény: Muffvadász (817)
MyJoy 2000.09.04 Creative Commons License 818
Ha Te nem szakítanál azzal, akivel szar a szex, akkor inkább Te nem vagy magadnál.
Előzmény: Törölt nick (808)
Muffvadász 2000.09.04 Creative Commons License 817
Kösz a tippeket, de három napig nem voltam net közelben és máris lemaradtam. Mindegy majdcsak kino újra.
buGri! Ugyan meséld már el, hogy van ez nálatok. Átugrasz a barátnodhöz beszélgetni, O meg közben nekilát egy full gyantázásnak?

Üdv Mindenkinek

Előzmény: buGri (810)
Nick_Grabowski 2000.09.02 Creative Commons License 816
Meleg gyantát és sok-sok óvatosságot némi határozottságal. De megérte! :)
Lord_Csaba 2000.09.02 Creative Commons License 815
Milyen módszert választottatok Nick?
Előzmény: Nick_Grabowski (814)
Nick_Grabowski 2000.09.02 Creative Commons License 814
Hm... Lecsillapítandó a kedélyeket, szeretném mindenki tudomására hozni, hogy a mű elkészült. Szép lett, még szebb, mint eddig. És ezentúl szeretném házilag kivitelezni, nem akarom alvállakozó kezébe adni a kedvenc macskámat! :)Üdv minden versenyzőnek!