Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Phantera 2000. aug. 19. Creative Commons License 778
Bolygócska mily igazad van:)
Tényleg nem egyszeru mindenkinek a kopasz punci:)
Évekig nem borotváltam le, mert még a lábszáram sem bírta a szortelenítést legyen az gyanta vagy borotva, hát még a kényesebb részek:(
Aztán a barátom kedvéért legyen uccu-bele és gyantáztattam bikinivonalon! Egy hétig úgy járkáltam mint akit jól kicsináltak, mert még a fehérnemu érintésétol is fájt a boröm, és kegyetlenül begyulladt, hiába mindenféle kencefice:( Következo kísérletem kb. fél év múlva volt, addig kísértett a rossz emlék, amikoris a borotvához folyamodtam, majdnem ugyanazzal az eredménnyel:( Azonban összeszorított fogakkal mégiscsak újra meg újra borotva és olló került a kezembe, mert ugye a strand meg a divat.... és én is szerettem volna ha nem bámulnak meg mert kilógok a sorból a bozontommal.
Egy ido után kezdte megszokni a boröm a borotvát és megtaláltam a megfelelo borotvahabot is (ez itt a reklám helye:) NIVEA)így kevésbé kellemetlen a borotválkozás, de mostmár nem csak a barátom kedvéért teszem, hanem magamért is:)) Esztétikusabb ha csak kevéske bunda takargatja az intim dolgokat és kellemes érzés is. A teljesen kopaszkának nem vagyok a híve:( Valahogy nem teccik, és a buja oserdobol egy kis oázis jó ha megmarad:))
Cupp. Phantera

Előzmény: bolygohollandi (766)
Hiéna 2000. aug. 19. Creative Commons License 777
A barátnőm is borotválja mindig.Nagyon tuti.
Dolores 2000. aug. 18. Creative Commons License 776
Magamtól jött:-)
Számomra ez az esztétikus.
Szeretem,hogy olyan finom és puha,mint egy kislányé;-)
Előzmény: heartbreaker (768)
Bea_Bare 2000. aug. 18. Creative Commons License 775
Szia!
En mar jelentkeztem (de komolyan!). Azert nehogy azt gondold, hogy csupa helyes fiatal lany jar oda, hogy a puncijukat szortelenitettesse! Az amik nagyresz koverek es apolatlanok!
Bea
Előzmény: Muffvadász (774)
Muffvadász 2000. aug. 18. Creative Commons License 774
Hol lehet jelentkezni helyes fiatal aszisztensnonek,

Előzmény: Bea_Bare (773)
Bea_Bare 2000. aug. 18. Creative Commons License 773
Jo reggelt!
OFF
Szaki! Mire jo, hogy ilyen tolakodo modon megvaltoztatod a hozzaszolasid szinet es betutipusat?
ON
Termeszetesen a puncim szortelenitese a cel. Nem szivesen mutogatom idegeneknek magamat, mert eleg szegyenlos vagyok. Csak a szam nagy (meg a kisajkaim), de nem viselkedek szexualisan kihivoan, vagy leder modon. Nem remlik, hogy valamely hozzaszolasombol ennek ellenkezojere lehetne kovetkeztetni (ha nem igy lenne szeretnem ha szembesitenetek ezzel!).
Kulonben is bugyiban voltam, mert mint irtam csak egy vekony csikot kezeltek most probakeppen. A tobbi kezelesen pedig csak egy helyes fiatal asszisztensno lesz bennt. Egyebkent sincs mit szegyelnem plane nem egy masik no elott.
Bea
Előzmény: Ethan Hunt (771)
Lord_Csaba 2000. aug. 18. Creative Commons License 772
Kedves bolygohollandi!
Nyilván többen törnek lándzsát a kopasz puncus mellett ebben a topicban, már csak példul a címe miatt is. Amennyiben egy bundalover topicba nézel be ott valószínűleg a csupaszságot szavazzák le. Azt hiszem nincs ezzel semmi baj!
Ethan Hunt 2000. aug. 18. Creative Commons License 771
Szaki! Ilyet kérdezni?
Bea meg a szégyenlősség? Ugyanmár! Olvass bele egy-két topicba, pl. a macskanyelvesbe, és rájössz, hogy butaságot kérdeztél.
Ugye nem túloztam, Bea? :)))
Előzmény: Master Szaki (769)
Dires 2000. aug. 18. Creative Commons License 770
bolygohollandi!

Az, hogy kinek milyen teccik (borotvált, vagy szőrős), szerintem beállítottság, és nem elhatározás kérdése. Speciel nekem az teccik, ha a lány teljesen borotvált, és a "bejárat" felett csak egy kis pamacs az útjelző a gyönyör felé!

Master Szaki 2000. aug. 18. Creative Commons License 769
Bea_Bare : A muffodat szőrtelenítették, vagy valahol máshol? Ha a muffot akkkor nem voltál szégyenlős?
Előzmény: Bea_Bare (765)
heartbreaker 2000. aug. 18. Creative Commons License 768
Kedves Dolores!

Felesegul jonnel hozzam? Mar regota ilyen lanyt keresek...

Es Teged mi vett ra arra, hogy borotvalkozz?
Abszolut magadtol jott az otlet, vagy valaki megkert ra?

HB

Előzmény: Dolores (767)
Dolores 2000. aug. 18. Creative Commons License 767
Az enyém teljesen csupasz és én így szeretem.
Évek óta hetente kétszer időt szánok rá és teljesen leborotválom.
17 éves koromban még nagyot néztek a pasik amikor a kis fehér fürdőruhámban kijöttem a vízből,de szerintem ez ma már elterjedtebb dolog.A barátnőim többsége is borotválja magát.
bolygohollandi 2000. aug. 17. Creative Commons License 766
Hmmm...
Megnéztem a képet, hát kövezzetek meg, de nem rendített meg.

offoffoff

Azok számára, akik oly kategórikusan (és igazságtalanul) fitymálnak le egy (szerintük) szőrös nőt:

Ahogy itt elnézem a véleményeket, szinte mindenki a mellett van, hogy valamiféle mértékben mindenképpen pusztítani kell a bundát.
Hát szar lehet Nektek, ha ez valamiféle kizáró ok lehet, vagy elmegy a kedvetek tőle.
Mit csinálnak azok, akik mindenképpen ragaszkodnak a szőrtelen darabhoz, miközben a szerencsétlen leényzónak olyan a bőre, hogy nem bírja a strapát, vagy másnap olyannyira nem érzi jól magát, pucérnak érzi magát, és inkábbb úgy dönt, ő ezt nem szívesen csinálja?
Elhagyjátok, vagy orvoshoz cipelitek, hogy csináljon már valamit azzal a buja őserdővel?
Vagy eleve nem kezdünk ilyennel, akármilyen egyéb tulajdonságokkal rendelkezik?
Vagy a fogatokat szíva összeszeditek minden erőtöket,s gyorsan tulestek az eseményen, majd borzongva emlékeztek vissza a kocsmában az élményre?

OK, mindekinek szíve-joga, hogy azt szeressen, akit akar, de ennyire tán nem kéne utálkozni.

Majd ezen érdemes elelmélkedni akkor (is), amikor 50 évesen az orrotokból kinövő hosszú fekete szőrszálakat vagdaljátok vadul a tükör előtt, és esetlenül próbáljátok a füleitekből előtörő lószőröket eltüntetni, hogy egy hamvas, tisztára beretvált 20 éves banyát foghassatok.

Bocs mindenkitől, aki nem érdemli meg e hangot, de egyes itteni vélemények miatt eszembe jutott egy kollegám, aki rendkívül visszataszítóan bírt utálkozni egynémely kolleganőn.

on

Magam úgy vélem a változatosság jó, iszonyú izgató lehet egy marék szőrszál, ami kikandikál egy bugyi, vagy fürdőruha széle alól, ugynakkor egy pucér darab is nagyon jól nézhet ki, de soha senkit nem zaklatnék, hogy kedve ellenére kis szívecskéket alakítson ki magán napi sok órányi munka árán pusztán az én kedvemért.
bolygó

Bea_Bare 2000. aug. 17. Creative Commons License 765
Sziasztok!

Akkor egy gyors elmenybeszamolo: Barmennyire is fajdalom mentesnek igerik a lezert cseppet sem az. Annak ellenere is fajdalmasnak mondhato, hogy ez amelyikhez nekem volt szerencsem meg valami hutessel is rendelkezett. Az erzes egyebkent arra emlekeztet mintha egy gumival csipkednek a borodet (szoval mintha ralonenek vele), vagy mintha megcsipne az aram.
Nem tudom otthon hogy mukodik, de itt egy millio kerdesre kell valaszolni elotte egy kedoiven, aztan jon egy borgyogyasz aki megvizslatja a borodet, meg a szorzeted tipusat. Ebbol az alkalombol hagytam 2 hetig nolni egy par centis savban. Marhara utalatosan nezett ki! Allitolag az en szamomra talaltak ki ezt a modszert, mert nagyon vilagos a borom, sotet a szorom es viszonylag gyenge. A feher bornek nem art a lezer (mert a keves pigment miatt nincs amiben elnyelodjon) es igy az energiajanak a nagy resze a szortuszok roncsolasara forditodik. Nem szabad sem elotte sem utana 1-2 honapig napozni!
Ha minden igaz akkor a kezelt teruleten 1-2 het utan kihullik a szor es aztan csak ritkabban, lassabban es gyengebb szalak nolnek ujra. A kezelest 2 havonta lehet megismetelni. Az en optimalis felteteleim mellett 3-4 kezeles es ketszer egy-egy ev mulva meg egy-egy ujabb alkalommal el lehet tuntetni a szort teljesen es orokre! Na persze csak annak akinek ez a celja. Nekem nem biztos, hogy ez kellene, en “csupan” azt szeretnem, ha nem szurna amikor noni kezd es eleg lenne 8-10 naponta borotvalni (azert a borotvalast nem szivesem adnam fel, mert az olyan klassz erotikus erzes).
Kulonben amikor egy kozmetikus ismerosom valami gel es egy eros fenyu lampaval “kezelt” gyantazas elott (talan epilight volt a neve?) akkor honapokig kellemesen pelyhesen nott csak, de sajna ez nem volt eleg tartos.
A mellekhatasok kozul az allergikus reakciokat, a borgyulladast es a bor elszinezodeset emlitettek. Ez utobbi foleg akkor fordul elo ha nem tartja be valaki a napozasi tilalmat.

Bea

Előzmény: Bea_Bare (754)
mmoncsi 2000. aug. 17. Creative Commons License 764
Azt hiszem félreértettél, igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy MaCS amire utalt, hogy zömében fazonos, az csak bikinivonalat jelentett, vagy merészebbet is.
Előzmény: Törölt nick (763)
Törölt nick 2000. aug. 17. Creative Commons License 763
Kis csik, kis pamacs, vagy láttam már mindenféle érdekes alakzatot is.
Előzmény: mmoncsi (762)
mmoncsi 2000. aug. 17. Creative Commons License 762
A fazonra az mit jelent, csak bikinivonal, vagy több is?
Előzmény: MaCS (761)
MaCS 2000. aug. 17. Creative Commons License 761
Halihó!

Naturista strandon 10-ből 1-2 lány teljesen szőrtelen, a döntő többség fazonra igazítja.

Üdv: MaCS

Előzmény: nekkemis (758)
gab28 2000. aug. 17. Creative Commons License 760
off topic

Látom fijjam ide jársz tanulni ;)))))

ame

Előzmény: Kreta (759)
Kreta 2000. aug. 17. Creative Commons License 759
"Wow! Királynő vagy!" stb ...
nekkemis 2000. aug. 17. Creative Commons License 758
Sziasztok!
Volt barátom szoktatott rá. Már a gondolattól is beindult, hogy a szeméremajkaim micsoda gyönyörű látványt nyújtanak. Hátmég ha hozzáért, és sima volt, sehol semmi szőr. Nekem is nagyon tetszett/tetszik így. Állandóan azért könyörgött, hogy csupaszítsam le teljesen az egészet. Egyszer meg is tettem neki, az volt ám számára a gyereknap! :) De akkor olyan csupasznak éreztem magam, ráadásul uszodában is ciki lett volna, ezért többé nem.
Aztán egy ideig nem volt senki. Akkor megnőtt.
Majd jött Ő. Addig nem is engedtem a bugyimba nyúlni, míg az előmunkálatokat el nem végeztem a következő randi előtt. Nem tudom milyen meglepetést okoztam neki, de elég sokáig eljátszogatott a bugyimban, simogatta.
Statisztikákat nem ismerek, ezért kérdezem, mennyire általános manapság lányoknál, hogy borotválják, fazonra igazítják? Eddig összesen 2 lányt láttam, akik tényleg fazonra igazítva jelentek meg az uszodában. A többieknél még az őserdő dívik.
S a fiúk mit szólnak ahhoz, ha olyan meglepetésben van részük, mint amilyenben pl. az én nagyŐ-m részerült? :)
SumQuiSum 2000. aug. 16. Creative Commons License 757
Ezt nem kozmetikushoz, hanem aneszteziológushoz kéne vinni! Egy kis "hálapénzért"...
Előzmény: Trish (756)
Trish 2000. aug. 16. Creative Commons License 756
Ha tudnám, ki ez a nőszemély, akkor megkeresném, hogy menjünk el együtt egy olyan kozmetikushoz, aki full-gyantázást is hajlandó csinálni. Tudtok egy ilyen helyet??
Trish 2000. aug. 16. Creative Commons License 755
Szevasztok!
És azt nem tudja valaki, hogy full-gyantázást hol csinálnak? Ahogy említettem - igaz nem itt -, a kozmetikusom nem hajlandó legyantázni az egész fanszőrzet. :(( Tehát? :))
Bea_Bare 2000. aug. 16. Creative Commons License 754
Sziasztok!

Majd irok rola egy kicsit reszletesebben is, de most futok.

Bea

Ciccus 2000. aug. 16. Creative Commons License 753
Bea
Mindenképpen, kiváncsi vagyok az eredményre, majd gondolok Rád, remélem nem fáj nagyon!
De a cél érdekében, mindent?! nemdebár...
Elolvastam a macskanyelvest is, de nem igazán leltem magamra benne Neked tetszett?
heartbreaker 2000. aug. 16. Creative Commons License 752
Ciccus!

Bea utan Te is bevallalsz egy vegleges csupaszitast? Es Te Bea meddig mesz el a szortelenitesben? Teljesen vagy azert hagysz meg valamit rajta?

Előzmény: Ciccus (749)
Bea_Bare 2000. aug. 15. Creative Commons License 751
Szia Ciccus!

Latom az elso ket hozzaszolasodat a legjobb topicokba dobtad. Jo kezdet (olvass bele meg a kilogo macskanyelvesbe is hatha abban is onmagadra lelsz)!
Mielott kijottem azelott akartam elmenni egy lezeres szortelenitesre, de majd most itt. Ahol dolgozom ott is csinaljak es ma megyek a teszt kezelesre. Majd beszamolok rola.

Bea

Előzmény: Ciccus (749)
mmoncsi 2000. aug. 15. Creative Commons License 750
Nem voltam még, és egyenlőre nem is próbálkozom.
Eleinte nálunk is férfimunka volt,:) de ma már a napi tisztálkodásom része.
Előzmény: heartbreaker (747)
Ciccus 2000. aug. 15. Creative Commons License 749
Sziasztok.

Annyira jó lenne, ha valamit kitalálnának, amitől olyan hosszú időre nem nő vissza a szőr, mint a gyantától és olyan fájdalommentes, mint a borotva...
Van ötletetek?