Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Trish 2000.08.16 21:13:56 © 756
Ha tudnám, ki ez a nőszemély, akkor megkeresném, hogy menjünk el együtt egy olyan kozmetikushoz, aki full-gyantázást is hajlandó csinálni. Tudtok egy ilyen helyet??
Trish 2000.08.16 20:07:57 © 755
Szevasztok!
És azt nem tudja valaki, hogy full-gyantázást hol csinálnak? Ahogy említettem - igaz nem itt -, a kozmetikusom nem hajlandó legyantázni az egész fanszőrzet. :(( Tehát? :))
Bea_Bare 2000.08.16 17:26:08 © 754
Sziasztok!

Majd irok rola egy kicsit reszletesebben is, de most futok.

Bea

Ciccus 2000.08.16 14:08:54 © 753
Bea
Mindenképpen, kiváncsi vagyok az eredményre, majd gondolok Rád, remélem nem fáj nagyon!
De a cél érdekében, mindent?! nemdebár...
Elolvastam a macskanyelvest is, de nem igazán leltem magamra benne Neked tetszett?
heartbreaker 2000.08.16 09:26:57 © 752
Ciccus!

Bea utan Te is bevallalsz egy vegleges csupaszitast? Es Te Bea meddig mesz el a szortelenitesben? Teljesen vagy azert hagysz meg valamit rajta?

Előzmény: Ciccus (749)
Bea_Bare 2000.08.15 17:10:02 © 751
Szia Ciccus!

Latom az elso ket hozzaszolasodat a legjobb topicokba dobtad. Jo kezdet (olvass bele meg a kilogo macskanyelvesbe is hatha abban is onmagadra lelsz)!
Mielott kijottem azelott akartam elmenni egy lezeres szortelenitesre, de majd most itt. Ahol dolgozom ott is csinaljak es ma megyek a teszt kezelesre. Majd beszamolok rola.

Bea

Előzmény: Ciccus (749)
mmoncsi 2000.08.15 16:14:14 © 750
Nem voltam még, és egyenlőre nem is próbálkozom.
Eleinte nálunk is férfimunka volt,:) de ma már a napi tisztálkodásom része.
Előzmény: heartbreaker (747)
Ciccus 2000.08.15 16:10:30 © 749
Sziasztok.

Annyira jó lenne, ha valamit kitalálnának, amitől olyan hosszú időre nem nő vissza a szőr, mint a gyantától és olyan fájdalommentes, mint a borotva...
Van ötletetek?

Corpse 2000.08.15 15:53:32 © 748
Hau!

Megmondom az oszintet, en esztetikailag es kinezetileg is preferalom a csupasz barackokat. Itten irta Kedves Raistlinunk, hogz sokkal jobban irritalja minden a szortelen testreszt, kerdem en, akkor bizonyos muveleteket nem erez jubban a holgy? A masik a hosszura nott szor problemat okoz, amikor a behatolasnal veletlenul a magaval rantja a ferfi szerszama... Kellemetlen... A franciazasnal nem olyan jo, ha a ferfi kopkod, mert nem biztos hogy mindenkinek erosen odavarrtak azokat a szorszalakat... Eppen ezert, en mint fiu szintugy borotvalom. Ill fazonra igazitom. Hasonlo okokkal, mint amivel szerintem a lanyok szembeneznek...

Uff!

Corpse

heartbreaker 2000.08.15 15:26:19 © 747
Az a lényeg, hogy Te is jól érezd vele magad.Voltál már teljesen megborotválva?Én szeretem a partneremet borotválni,fantasztikus élmény, minden alkalommal. A múltkor videora vettem, ha a baratnommel nem találkozom, mindig megnézem.
Előzmény: mmoncsi (746)
mmoncsi 2000.08.15 15:04:30 © 746
Szia heartbreaker.

Biztos meg lehet szokni, de nekem szerintem egy kis hiányérzetem lenne, ha fullosra alakítanám.
Ha a partnerem ezt igényelné biztos hogy gondolkodás nélkül átállnék erre a változatra, de ő szereti ezt a kis csíkot.

Előzmény: heartbreaker (745)
heartbreaker 2000.08.15 14:50:53 © 745
Szia Moncsi!

En az abszolut csupaszra borotvalt punci hive vagyok. Regen is tetszett, de sosem mertem kerni. aztan volt egy baratnom aki magatol csinalta es azota nalam ez az alap. Lehet, hogy nem kene, de idaig csak egy baratnom ellenkezett, aztan o is beadta a derekat. Utana tetszet neki, legalabbis azt allitotta..

HB

Előzmény: mmoncsi (744)
mmoncsi 2000.08.15 14:39:10 © 744
Szia mindenki.

Úgy látom sokan vagyunk akik borotválva jobban érzik magukat.
Eleinte nagyon idegenkedtem tőle, de a párom unszolására mégis megpróbáltam, nem kis örömére. Ma már nem is tudom másképp elképzelni.
A fullos változatba nem mentem volna bele, de így fazonosan nekem is jobban tetszik, ápoltabb érzést ad.

buGri 2000.08.14 17:59:02 © 743
Sziasztok!
11 évvel ezelőtt jártam az USA-ban, Camp America, gyerektábor. Akkor teljesen ki voltam azon akadva, hogy minden amerikai lánynak szőrtelen a hónalja, melltartót hord, és a tábor végén kiderült, hogy a lányok által otthagyott borotválkozó felszerelések komolyabbak, mint az enyém. Azóta már nálunk is alig látni melltartó nélküli lányt az utcán, és mindenki vadul szőrtelenít.
Ifjabb koromból emléxem még a bikini vonalán túlburjánzó dzsungelekre, amik heves reakciót váltottak ki belőlem. Ezek a látványok manapság szép, esztétikus nőkkel nem párosulnak. Jó, jó! A kopasz punci régen is tetszett, most is odavagyok érte. De mára már én is a szőrtelenek csapatának szurkolok, ha lehet ezt így mondani.
Mégegy DE! Baromira fel tud izgatni a borostás is! Ha az ember nagyon kívánós, akkor szerintem nagyon izgató, ahogy szeretkezés közben érzi, hogy reszel a bejárat. Nem mindig, de néha isteni. Fenékben még jobban tapasztalható a jelenség, de az már egy másik topic. ;-)
Egyszer olvastam valami szexlapban egy középkorú nő maszturbációs tanácsaiban, hogy ő pl. cérna- vagy necckesztyűben szereti csinálni, mert az milyen frankón dörzsöli.
nyulcsi 2000.08.08 16:09:01 © 742
Hello,

odalent en sem szeretm a dzsungelt, leginkabb borotvalom. Altalaban fazonra, alul semmit sem hagyva, de nemreg en is kiprobaltam ott az epilalo gepem. A bikinivonalnal egesz konnyen ment, a tobbi resznel .... oooaaaaahhh :-( faaaajt Azatan jott a nagy otlet (ugyanis TENYLEG baromi jo sima lesz, nincs vele gond): fokozatosan a bikinivonaltol befele mindig egy ki csikkal beljebb... most mar egesz jol megy, tenyleg meg lehet szokni. Es nem faj! Es a magam kedveert csinalom, mert nekem is igy tetszik jobban, amit meg utana a baratombol kivalt.... mmmmmm.... :-))))
A tok kopasz "kislanyos" design-t is meg lehet szokni, nekem speciel csak az elso alkalommal viszketett borotvalkozas utani napon, ahogy nott vissza ott felul... Azota ezzel sem volt gond.

Master Szaki 2000.08.08 14:36:14 © 741
Raistlin : Nem tudtam, hogy az élesztő tabletta is serkenti... Akkor nem eszem több élesztőt. :-))
Előzmény: raistlin (739)
Muffvadász 2000.08.08 13:10:19 © 740
Emberek ekkora oserdo létezik egyáltalán. És hogy nem tévednek el benne akik erre járnak.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: SumQuiSum (734)
raistlin 2000.08.07 13:07:55 © 739
OFF Topic
Bocsi Szakikám!

Kicsit le voltam lassulva. Hiába no, 38 fokos lázzal nem szabad netezni!

A képeket várom de nekem a "népitáncos archív"-akat még szkennelnem kell. Nem felejtettem el, csak mostanában sok más dolgom volt.

ON Topic

A szőr növekedését és erősségét a táplálkozás is erősen befolyásolja. Egy időben a körmöm és a hajam erősítése céljából élesztőtablettát szedtem, amitől viszont sajnálatos módon a punciszőröm is megerősödött. 8-(

Raist

Előzmény: Master Szaki (737)
Kreta 2000.08.07 11:52:04 © 738
Broáf!!!
Master Szaki 2000.08.07 08:16:55 © 737
Raistlin : Okés a képeket, ahogy tudom, küldöm.

A hímzett ruhát úgy értettem, hogy a népi táncosok nem abban szoktak táncolni? :-))

Sza-ki

Előzmény: raistlin (720)
Herki 2000.08.06 22:39:14 © 736
Emberek!! Ennyi szőr még a fejemen sincs!!! Ez iszonyat!!!
Előzmény: Trish (735)
Trish 2000.08.06 16:47:11 © 735
Most nem azért, de ez katasztrofális!!!
Előzmény: SumQuiSum (734)
SumQuiSum 2000.08.06 00:47:34 © 734
Bocsi, megint elszúrtam! Újraírtam a kísérő szöveget, de a linket hagytam érintetlenül! :D Most 100%osan erre gondoltam! :( :)
SumQuiSum 2000.08.06 00:42:07 © 733
Bocsi, elszúrtam! Erre gondoltam! :( :)
SumQuiSum 2000.08.06 00:39:32 © 732
Hogy ha van itt még olyan valaki, aki nem híve a borotvált punciknak, nézze meg ezt a képet , és garantáltan megtér! :) Figyelem! Csak _erős_idegzetűeknek, ill. gyomrúaknak!!!
CSCSCS 2000.08.05 23:47:56 © 731
Figyusz lányok!
Visszatérve az eredeti témára, én egyszer kipróbáltam a borotválást. Akkor tök jó volt, na de másnap......!!!!!!!!! Viszketett, szúrt,izzadt, állandóan beleragadt a bugyim, stb. A hintőportól tiszta trutyis lett, úgyhogy viiszatértem az eredeti istenadta állapothoz. Mire elérte a kellő hosszúságot, mikor már nem okoz kellemetlenséget, többször elküldtem magam, hogy mi a fenének kell nekem ilyet csinálni. Szóval engem nem nagyon fogott meg a dolog, bár a férjuramnak nagyon tetszett!
CSCSCS neje
Előzmény: CSCSCS (730)
CSCSCS 2000.08.05 23:39:00 © 730
A CSCSCS neje vagyok. ( azok kedvéért a kiigazítás, akik ezen a néven fiuval találkoztak)
Előzmény: CSCSCS (729)
CSCSCS 2000.08.05 23:34:01 © 729
Kedves kínai kakas!
Én (mivel a lányoknál lényeges) sokat borotválom a lában. Leginkább azért, mert máshoz(pld.gyantázás) nincs időm.A gyantázással kapcsolatban csak annyit, hogy egy idő után már nem igazán fáj, mert hozzászoksz.Ahhoz már kevésbé, hogy -gyakorlatlan lévén- többször leégesd a lábadat.A hideggyantával ez nem fordul elő, de azzal meg nagyon el kell találni a vastagságot, hogy le is jöjjön a szőr. Szóval ma a barátnőmnél volt alkalmam kipróbálni a Philips típusu epillátor legújabb típusát.Annyiból különbözik a többi ilyesfajta géptől, hogy van egy tartozéka, amit be kell tenni a mélyhűtőbe, és ha kellőképpen lehült, behelyezni a megfelelő helyre, és ahogy húzod a gépet, az előtte szinte lefagyasztja a bőrt, ezáltal érzéstelenít. Nagyon tuti! Én már próbáltam ilyen gépet, de majd' besztam, úgy fájt, annál százszor inkább a gyantát választottam. Szóval tuti a gép, csak kicsit húzós az ára (Auchanban 23.900 pénz)!
Előzmény: kinai kakas (723)
Trish 2000.08.05 16:10:54 © 728
Bocs, de nem bírom ki, hogy ne örüljek annak, hogy enyém volt a 700.! :)))
Trish 2000.08.05 16:06:48 © 727
Szia kinai kakas!
Szvsz a helyzet az, hogy bőven megéri elviselni a fájdalmat. Nem is beszélve arról, hogy ha valaki ügyesen csinálja, akkor azért az nem fáj annyira! Én tegnap legyantáztam magamnak a karomat és nem fájt. (Sőt! Zárójelben jegyzem meg, hogy talán jobb is lett, mint a kozmetikusnál. Viszont a bolti gyanta meg olyan drága, hogy a kozmetikus is olcsóbbnak bizonyult. Ráadásul ő oda is elér, ahova én nem.) Vagy gondolj arra, hogy a csajoknak hogy fájhat a bikinivonal gyantázása azon az érzékeny területen... akkor egy láb nem olyan gázos...
Előzmény: kinai kakas (723)