Keresés

Részletes keresés

Murder Incorporated Creative Commons License 2008.12.20 0 0 2477
Megosztható a blog tartalma itteni_hozzászólásokban a fórum látogatóival? Szerintem igen.
Előzmény: Bánfalvi Péter (2475)
Bánfalvi Péter Creative Commons License 2008.12.20 0 0 2475

T. Moderátor!

Moderálását értettem, és természetesen elfogadom.
A kérdésem csak annyi, hogy mit tegyek, ha úgy gondolom, hogy az
általam ajánlott oldal tényleg hasznos és segítség az
aranyérbetegségben szenvedőknek, kik a topicot nagy számban olvassák.
Az ajánlott oldalon nincs üzleti ajánlat, stb.
A saját blog oldalamat ajánlottam, de mennyivel tisztább, ha a
szomszédot kérem meg, hogy lelkendezve ajánlja?

Üdv.,

Bánfalvi Péter

Előzmény: Murder Incorporated (2474)
Murder Incorporated Creative Commons License 2008.12.20 0 0 2474
tristen Creative Commons License 2008.12.18 0 0 2470
Bocsi, lemaradt a szép szóról a képző! -en ;-)
Előzmény: tristen (2469)
tristen Creative Commons License 2008.12.18 0 0 2469
Sziasztok!

Köszönjük szép a hasznos tanácsokat!

Mielőbbi gyógyulást Mindenkinek!

hali :)
era6o Creative Commons License 2008.12.18 0 0 2468

Sziasztok!

Én is nagyon régen jelentkeztem, ám gondoltam megosztom a tapasztalataimat. Nos, orvos ide vagy oda, nem sokat segített rajtam. A barátnőm patikus, így vele együtt gyógyítottam magam, s már második hónapja nincs semmi bajom, minden tökéletes. Aranyereseknek, berepedéseseknek nagyon jó a Hunyadi János keserűvíz 1 : 1 arányban hígítva langyos vízzel. A széklet garantáltan lágy, de nem hasmenés. Szerintem mindenkinek magának kell kitapasztalni, hogy mennyi vizet kell innia reggel éhgyomorra. Az én bevált adagom 75 ml keserűvíz és 75 ml csapvíz keveréke. A másik: létezik egy Eulatin NN nevű krém. Amikor megjön az inger, hogy menni kell a WC-re ezzel a kencével be kell kenni a "kényes területet", majd utána, ha már végeztél, a Hemoklin-t kell alkalmazni. Így ez a 3 együtt engem október elejétől teljesen rendben tart. Csak javasolni tudom mindenkinek. Az árak: Eulatin 1800 Ft, Hemoklin 3200 Ft. Ez az adag kb. 3-4 hétre elegendő nekem úgy, hogy naponta járok (Hál'Istennek, mert korábban csak akkor ment, ha hashajtót vettem be.).

Ne feledjétek el a Hunyadi János vizet! (Spár, Cora, Tesco, gyógynövénybolt a beszerzési hely.) Egyébként a használati utasításra is ráírták, hogy aranyereseknek ajánlják, de a net-en is tájékozódhatsz a hatásmechanizmusáról.

Ennyi, mindenkinek gyógyulást!

lujzici Creative Commons License 2008.12.16 0 0 2467
Sziasztok!

Ezer éve nem írtam már ide... ez jót jelent.
Nekem februárban volt műtétem.

Vki kérdezte, h mi a legjobb székletlazító. Nos, én sok mindent kipróbáltam, de csak egy vmi jött be: az útifű maghéj rost (psyllium husk).
Gyógynövény boltokban lehet kapni, kis rózsaszín dobozban, kb 1000 Ft és a Naturganic gyártja.
Minden reggel nagy pohár vízzel lehajtom és ennyi. Minden reggel puha, laza székletet eredményez, nincs hashajtó benne, nem lehet hozzászokni és olcsó.

Én a műtét előtt Cataflam-on éltem, és állandó székrekedésem volt. Azt hittem, heti 2-3 a normális.

Gyógyulást!
tristen Creative Commons License 2008.12.15 0 0 2466
Sziasztok!

Bízom benne, hogy senkit sem térített el trottyos józsi beírásai.

Továbbra is egy nagy HELLO az aranyérrel küszködőknek!

hali :)
tristen Creative Commons License 2008.12.14 0 0 2464
:)
tristen Creative Commons License 2008.12.09 0 0 2457
Szia Ádám!

Nem szabad feladni, KITARTÁSSSSSSSSSSS!!!!

hali :)
Előzmény: Pép (2454)
bkata27 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 2456
Hello Pép én pedig Prof Ritter Lászlót ajánlom. Nemzetközileg elismert szaktekintély.
zszsuga Creative Commons License 2008.12.08 0 0 2455

Szia Pép,

 

Pesti vagy sem? Ha Pesti akkor Csatári Évát ajánlanám. Ha beleírod a keresőbe a nevéd, kiadja az összes elérhetőségét.

 

Jobbulást....

Előzmény: Pép (2454)
Pép Creative Commons License 2008.12.08 0 0 2454
Sziasztok, köszi a tanácsokat!

Tudtok ajánlani valami nagyon jó, megbízhgató proktológust?
Nem múlnak a bajaim és el vagyok keseredve.

Köszi: Ádám
tristen Creative Commons License 2008.12.05 0 0 2453
Szia szepi111!

Köszi az értékes információt!

hali :)
Előzmény: szepi111 (2452)
szepi111 Creative Commons License 2008.12.04 0 0 2452

Hello!

 

Én a paraffinolajat javaslom 3X 1 evőkanállal...

 

...és nem csak addig míg a tünetek majdnem elmúlnak, hanem miután teljesen elmúltak, akkor is még 1-2 hétig...

 

NAGYON lassú a gyógyulás ilyen érzékeny helyen...

 

 

üdv

Előzmény: Pép (2449)
tristen Creative Commons License 2008.12.01 0 0 2451
Szia Zszsuga!

Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat!

Neked is MIELŐBBI gyógyulást kívánok!

hali
Előzmény: zszsuga (2448)
tristen Creative Commons License 2008.12.01 0 0 2450
Szia Pép!

Szerintem akkor addig ne hagyd el a szirupot, amíg be nem gyógyul a sebed, a lehető legtöbb, amit tehetsz, hogy a székletedet lágyítod. Nem tudom mennyibe kerül ez a szirup, remélem nem egy drágaság, mert akkor sokba fog kerülni ez az egész, de lehet, érdemes lenne, végig szirupot fogyasztanod, ...

MIELŐBBI gyógyulást kívánok!

hali
Előzmény: Pép (2449)
Pép Creative Commons License 2008.12.01 0 0 2449
Persze, heti kettőt jártam hozzá. Szerinte azért nem múlnak a dolgok, mert hogy kemény a székletem és ez minden egyes wczésnél felszakítja a sebeket. Ezért vérzik, ezért fáj. Ezért elkezdtem székletlágyító szirupot szedni, ettől egy hét alatt teljesen jól voltam, alig fájt és egyltalán nem vérzett. Aztán amikor gondoltam, na jó most nem szedem be a szirupot, mert már minden ok, akkor reggel egy keményebb székletet követően, fájdalom, vár, kezdődik minden előről. Kezdem nehezen viselni. Doki nem tud mit tenni. Elmegyek hozzá, megkezeli (szerintem ez többet árt mint használ, mert utána mindig fáj). Azt mondja szépen gyógyul, nem érti mi a baj.. Hát most mit csináljak.
Előzmény: tristen (2447)
zszsuga Creative Commons License 2008.12.01 0 0 2448

Szia Tristen,

 

Sajnos nem mindig segít, ha az orvos többször lát, mert újból megállapítja, hogy repedés és ad kúpot. Tapasztalatom, hogy mindenkinek magának kell megtalálni a legmegfelelőbb gyógymódott, hogy hogyan is tudja elkerülni az újabb repedést.

 

A mai napig vannak nálam hosszabb-rövidebb tünetmentes idő intervallumok. Hogy mikor, miért alakul ki újból, egyenlőre még nem sikerült rájönnöm.

 

Mindenkinek gyógyulást kívánok, aki esetleg még ellátogat ide.

 

 

hali

Előzmény: tristen (2447)
tristen Creative Commons License 2008.11.29 0 0 2447
Szia Pép!

Ez már azért elég hosszú idő! Minden rendben van? Látott orvos elégszer?

hali :(
Előzmény: Pép (2446)
Pép Creative Commons License 2008.11.29 0 0 2446
Én már komolyan kezdek besokkalni. Amikor azt hiszem, hogy na most már meggyógyultam... akkor mindig újra jönnek a gondok, vérzés, fájdalom, stb ha egy nagyobbat tojok. Ájjh, nagyon le vagyok hangolva, már több mint 3 hónapja gyógyulok... Remélem VEletek rendben mennek a dolgok!
tristen Creative Commons License 2008.11.26 0 0 2445
Sziasztok!

De jó, hogy válaszoltatok, így legalább felfrissült a fórum!

hali :)
bkata27 Creative Commons License 2008.11.25 0 0 2444
Szia
Jó a laveolac szirup is sztem. Mivel laktóz tartalmú nehéz a hozzászokás. Plussz igyál sok vizet, egyél aszalt szilvát...ha kell egészítsd ki a laveolaccal.


Előzmény: Pép (2441)
era6o Creative Commons License 2008.11.25 0 0 2443

Szia Pép!

A Hemoklin nevű szerkentyű és a benne lévő gél nagyon jót tesz. Ám csak és kizárólag akkor, ha az utasításnak megfelelően alkalmazod. Korszerű higiénikus. Nekem bevált. Az ára 3260 Ft, s csak 30 adagnyi van a készülékben. Próbáld ki! Gyógyulást Nektek!

tristen Creative Commons License 2008.11.24 0 0 2442
Szia Pép!

Itt ha valaki reagál, maximum én vagyok, de sajnos, semmit sem tudok erről a szirupról. :(((((((((((

Gyógyulj meg mielőbb!

hali :)
Előzmény: Pép (2441)
Pép Creative Commons License 2008.11.23 0 0 2441
Sziasztok!
Hogy vagytok? Ki hogy gyógyul?
Van valakinek tapasztalata székletlágyító szirupokkal? Én most ezt a duphalac szirupot használom.
Üdv: Pép
tristen Creative Commons License 2008.11.11 0 0 2440
Sziasztok!

Mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!

hali :)
Pép Creative Commons License 2008.11.10 0 0 2438
Nekem mondhatni két nagy fissurám van, ahonnan a vérrögöt kiszedték. Amikor már azt hittem elmúlik, alig fájt meg nem is vérzett egy jópár napig, akkor jött egy nagyobb széklet és kezdődik minden előről. Tényleg nagyon lassan gyógyul. Szerencsére nap közben nincs vele gondom, csak wczésnél. Kitartás nektek is!
Procti Creative Commons License 2008.11.09 0 0 2437
Nekem a fissúrámat szeptember elsején, tehát több mint két hónapja tárta fel a doki, és azóta "szépen" gyógyul. Remélem még az idén be is gyógyul (van még szűk két hónap rá). TamásD? Begyógyul?
Előzmény: tristen (2436)
tristen Creative Commons License 2008.11.09 0 0 2436
Szia Pép!

Ezek a sebek nagyon, de nagyon nehezen gyógyulnak meg, mert mindig megsérülnek egy- egy székelés után. Erről senki sem tehet, csak a természet, vagy aki ezt "tette".... Én úgy gondolom, lassan, de biztosan meggyógyulsz, és elfelejted az egészet. De addig is nagy - nagy türelem kell még neked mindehhez!

KITARTÁSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!

Hali
Előzmény: Pép (2435)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!